X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!

    Mother wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek! Zdrówka, radości, uśmiechu 🥳

    Calanthe dla Ciebie również zaległe 100 lat i spełnienia marzeń! Pamięć masz dobrą, faktycznie ja też z czerwca a kolejna 18-stke zaczynam jutro 😅

    Nadzieja cieszę się bardzo, że badanie wyszło ok, spokój jest bezcenny 😊 Dobrze, że mamie się poprawia, oby tak dalej 💪

    Lili pamiętam jak mój syn w przedszkolu przechodził ospę, ja byłam cała w strachu, bo nikt nie pamiętał u mnie ospy (ogólnie mało chorób dziecięcych przechodziłam) i okazało się że nic się u mnie nie zadziało, widocznie musiałam jakoś jednak cichaczem przechorować 🤷🏼‍♀️ Oby u Ciebie też skończyło się na stresie.

    Iza łączę się z bólem głowy, tak mnie dopadło w pracy, że tabletkę musiałam wziąć, bo już nie mogłam wytrzymać. Na szczęście pomogła, choć jeszcze trochę ćmi.

    Miśkowa termin zabiegu mam na 21.07, a dzień wcześniej mam się stawić w szpitalu. Mam nadzieję że @ nie pokrzyżuje planów bo by wychodziło koło 7-8dc, jak się opóźni wstreciucha to pani w sekretariacie w szpitalu powiedziała, że trzeba będzie przełożyć na sierpień, a w sierpniu wyjeżdżamy 🙄 Mam dzwonić jeszcze potwierdzić jak dostanę @.
    W pracy jakoś przeszło, szefowa i jej mąż w swojej pracy przełożyli urlop na sierpień. Zachwycona nie była ale stwierdziła że jak szpital to nie ma co dyskutować, bo zdrowie najważniejsze. Uffff kamień spadł mi z serca. 😌

    Adelax wszystkiego najlepszego dla Synka! I żeby impreza się udała, mimo przeciwności losu 🙄

    Mgdra witaj i powodzenia :)

    Wczoraj mieliśmy pierwsze zebranie w szkole, poznaliśmy wychowawczynie, zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, więc jestem już bardziej uspokojona przed wrześniem 😬

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2021, 20:56

    mother84, AdelaX, calanthe lubią tę wiadomość

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 02:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera wszystkiego najlepszego z okazji urodzin🎂🥳 życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń, a w szczególności wiadomo, tego jednego! 🤗
    Trzymam też kciuki, aby @ była o czasie i żeby laparo była w lipcu jeszcze.

    Mgdra witaj i powodzenia ☺

    Iza współczuję bólu głowy, ale wczoraj to chyba coś wisiało w powietrzu, bo mnie też bolała, ale nie tak mocno jak Ciebie.

    Wiera lubi tę wiadomość

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera sto lat! 🎂🥂

    Mi głowa wczoraj troche odpuscila a dzis znowu daje. Jestem zmeczona, niewiele spie, Ola sie w nocy kreci i poplakuje to z moich 4-5 godz.snu zostaje niewiele, dzis jestem sklapciala do granic mozliwisci i warcze na wszystkich. Poza tym wszystko mnie przerasta włącznie z balaganem w kuchni i całą reszta. Bo truskawki gnija na polu a ja nie mam tyle mocy zeby to zerwac.

    Wiera lubi tę wiadomość

  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń!!!! 😘

    Wiera lubi tę wiadomość

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera spełnienia najskrytszych marzeń 🥳🥳🥳

    Wiera lubi tę wiadomość

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2022, 21:18

    Wiera lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1129

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera,sto lat💐😘

    Wiera lubi tę wiadomość

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera wszystkiego co najlepsze! Co do zabiegu to pamiętam ten stres z terminem i chyba nawet miałam dupka w pogotowiu żeby na pewno udało się wstrzelic :)

    AdelaX sto lat dla synka!

    Iza ja dziś 29 dc, od 5 dni plamienia. Co do bólu głowy to mnie też męczy od dwóch dni ale nie tak jak Ciebie - pewnie to zmęczenie wszystko potęguje.

    AdelaX, Wiera lubią tę wiadomość

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa wrote:
    Wiera wszystkiego co najlepsze! Co do zabiegu to pamiętam ten stres z terminem i chyba nawet miałam dupka w pogotowiu żeby na pewno udało się wstrzelic :)

    AdelaX sto lat dla synka!

    Iza ja dziś 29 dc, od 5 dni plamienia. Co do bólu głowy to mnie też męczy od dwóch dni ale nie tak jak Ciebie - pewnie to zmęczenie wszystko potęguje.

    A u mnie dzis 1dc. Przylazla franca niespodziewanie ale poszedl sobie bol glowy 🙆‍♀️. Teraz tylko sie modlic zeby znow nie bylo afrykanskich upałów bo bedzie ciezko.

  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2849 2730

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera, sto lat, niech sie marzenia spelniaja ! ☺️

    Mother, przepraszam ze teraz dopiero ale nie wchodzilam na forum, baardzo spoznione ale Tobie tez wszystkiego co najlepsze zycze ☺️

    My dzis jak to przy sobocie, sprzatanie, zakupy, jeszcze mnie choroba wziela i od wczoraj walcze z okropnym bolem gardla, jestem zmeczona i taka bez humoru. Wczoraj mialam totalny spadek mocy, pol wieczoru przeplakalam bo nic mi nie wychodzi 🤣. No ale czasem trzeba emocje upuscic 🤷‍♀️

    Corka juz lepiej. W koncu 😁. Prawie wyciagnelam ja z tego kaszlu syropami i domowymi sposobami. Juz myslalam ze sie nie obejdzie bez antybiotyku bo cale noce ja kaszel meczyl ale dzis juz miala taki napad moze z raz wiec jest ogromny postep. Juz ma wakacje, do przedszkola wraca we wrzesniu razem ze swoja grupa ☺️

    mother84 lubi tę wiadomość

    🐭 27
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza to zdrówka dla Ciebie. Pewno chwyciłaś coś od małej. Dobrze, że u niej poprawa. Mnie też coś gardło dziś lekko zaczęło boleć.
    Iza mnie często przed @ głowa boli.
    Ja padam na ryjek, kładę się już do łóżka, mąż w pracy, dzieci śpią to ja też już będę się lulać powoli 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2021, 21:52

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj entuzjazm spadł do poziomu 0 😢.

  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Kochane za wszystkie życzenia 😘 ☺️

    Miskowa też mam jeszcze dupka ale on mi jakos specjalnie nie regulował, potrafiłam zacząć plamić w trakcie albo dopiero po 6dniach od odstawienia... Zastanawiałam się, ale chyba nie będę ryzykować, zdam się na matkę naturę 🙄 staram się za dużo o tym nie myśleć żeby się nie stresować i sobie nie wydłużyć niechcąco.😅

    Mysza zdrówka! Cieszę się że z córką lepiej ☺️ to sobie teraz odpocznie w wakacje od przedszkola 😃 mój z kolei się cieszy bo panie pozwoliły przynieść po jednej zabawce w wakacje do przedszkola :)

    Adelax jak po imprezce?

    Nasze spotkanie z koleżankami się udało, oj dawno się tak nie uśmiałam. No i ile wiśnióweczki poszło przy okazji.. 😁 głowa na szczęście dziś nie boli ale imprezka skończyła się późno i kiepsko dziś jestem wyspana 😬 ale było warto 😁

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1129

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie imprezy z Koleżankami zawsze mają swój urok 😉
    A ja dziś na basenie byłam i to z moim Synem - nawet specjalnie nie musiałam go namawiać 😋

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja teraz ide maseczke blotna na stopy zarzucic i pocwiczyc troche oganianie sie od meszek 😂😂😂. Co tam basen. My blotniki szuwarki takie warunki pracy mamy na jednym kawalku.
    Dobrze że humor mi powrócił.

  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera super ze wyjście udane. My niedawno wróciliśmy z działki z imprezki. Wszystko się udało najważniejsze ze synek zadowolony🙂siedzi teraz w prezentach. Dla tych co ich dzieci lubią lego to Jaś dostał figurki dinozaurów kompatybilne z lego. Składa te dinozaury i może dopasować do lego. Sami z mężem wybraliśmy i prezent trafiony także polecam 🙂 największy zestaw to chyba ze 30 ma tych dinozaurów do składania
    Tak mi szybko zleciał ten weekend ze nie wierze ze już poniedziałek.. a czw i pt miałam wolny
    Hekate fajnie taki czas spędzony z synem🥰
    Iza usmialam się 😁😁

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 28 czerwca 2021, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi młoda od wczoraj goraczkuje i jq mam mega bol gardła a jestem w trakcie sprzatnia :/ no cóż...

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2021, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi zdrowka dla Gabi i dla ciebie. Czesto tak jest ze jak potrzeba byc w pelni sil to cos sie wyjajczy.

    A mnie szlak trafia bo zrobil mi sie jeczmien na oku i kazde mrugnięcie mnie kluje i boli. Co jakis czas mu sie tak robi.

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 28 czerwca 2021, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera takie spotkania są bardzo potrzebne, super, że się udało 😉
    Mysza jak zdrówko?
    Ewi dużo zdrowia dla Was!
    Adelax cieszę się, że impreza urodzinowa udana i że synek zadowolony. A te dinozaury to z lego czy jakieś inne pasujące do lego? Proszę o jakiegoś linka 😁
    Jak inne chorowitki i dzieci?
    Hekate oooo dawno nie byłam na basenie przez te lockdowny
    Iza na jęczmień to podobno złotem dobrze potrzeć 😉
    A my dziś mieliśmy pożegnanie przedszkola, tzn. syn dalej będzie chodził przez wakacje, ale dzisiaj były występy itp. Oczywiście się wzruszyłam, ehhh tak szybko ten czas zleciał, zaczyna się kolejny etap w jego życiu. Dlatego cieszmy się każdym dniem i łapmy każdą chwilę ☺

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 28 czerwca 2021, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother:

    https://allegro.pl/oferta/dinozaury-i-figurki-jurassic-world-24szt-z-pl-dino-10184932399?fromVariant=10491810167

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
‹‹ 2577 2578 2579 2580 2581 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ