X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 4 października 2021, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja bardzo współczuję, oby tak szybko jak to na was spadlo tak szybko zeby odeszlo. Zdrowka dla mamy 😘
    Mysza czytalas jakies fora gdzie polecaja robic takie operacje i wszystko wyszło pomyślnie u dziewczyn z takimi dolegliwościami jak ty? Teraz gorsze czasy, nie dość że covid to w coraz to się słyszy ze lekarze strajkują i zwalniają się z pracy .
    No wiec tak..jestem zestresowana ,odpuszczam starania na przynajmniej rok.Biore tamta prace. Zadzwonil dzis tel od porucznika i mam w srode lub czwartek rano sie wstawic na rozmowie. Juz sie cala trzęsę..

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 4 października 2021, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja trzymaj się. Trzymam kciuki, żeby w szpitalu przebadali mamę od a do z i żeby mogli szybko odpowiednio działać. Dużo zdrowia dla mamy.

    Kinga to gratulacje za odwagę i podjęcie decyzji! Powodzenia ☺ a z ciążą to się nie martw, może właśnie teraz będzie dobry czas na klinikę, przebadanie itp. Niech Cię wszystko mile zaskoczy 😉

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2851 2739

    Wysłany: 4 października 2021, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, ide za ciosem jak polecil lekarz u ktorego bylam i ktory mi bedzie wiosna robic operacje. Polecil sie wybrac zeby zobaczyli pod katem in vitro jak to teraz wyglada i czy bedzie szansa po operacji. Chcemy sie po prostu skonsultowac, bez wiekszych nadziei ale zebym mogla powiedziec ze zrobilam wszystko o co doktor prosil ☺️
    Super ze bierzesz ta prace, bedziesz zadowolona zobaczysz a ciaza jak ma byc to bedzie ! Wszystko sie ulozy.

    Nadzieja, zdrowka dla mamy, doskonale wiem o czym mowisz bo ja tez mam wrazenie ze moje slonce jest daleko daleko za chmurami i nigdy nie wyjdzie. Ale musisz byc dobrej mysli ze bedzie dobrze.

    🐭 27
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 4 października 2021, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja zdrowia dla mamy.

    Tyle ludzi teraz powaznie choruje 😞

    Wierze Mysza i Nadzieja, ze wróci do was szczęście z dwojona siłą ❤

    Kinga brawo za podjęta decyzję.
    A ja w niedziele sprzątałam, w sobote usunęliśmy i tyle było 🤣 mieliśmy isc na Bonda ale stwierdziliśmy, że prawie 3h to jednak za długo.
    Byliśmy na kolacji i spacerkiem dość dłuuuugim do domku na film winko i spanko jak wyszło 😂

    Mother dobrze, ze juz lepiej ze zdrowkiem u chłopaków.

    Wiera jak tam w pracy? Odpoczęłaś w niedzielę?

    Iza ja sie zgadzam z Mother. Trzymaj sie 😉

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 5 października 2021, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny rzadko tu zaglądam ale jak już wejdę to z nadzieją,że zobaczę jakieś piękne wieści i co ???

    Nadzieja nie jestem w temacie ale mam nadzieję,że z mamą będzie dobrze ❤️

    Gratuluję Hekate synka 🥰 gdzieś dałam radę to wychwycić 😅

    Iza oby Ci się wszystko poukładało ❤️

    Trzymam za wszystkie starające się kciuki !! 🌸

    Mother z chęcią bym poczytała jak sobie radzisz z maluchem ale chyba nie nadrobię 😅

    Dla mnie doba ma za mało godzin ja nie wiem kiedy te dni lecą 😱 miałam iść do pracy od września ale stwierdziliśmy z mężem,że póki mogę to posiedzę jeszcze z dziećmi w domu, pewnie to będzie ostatni taki czas bo raczej na 3 dziecko się nie zapowiada 🤭 i w sumie nie żałuję tej decyzji. Starszy syn poszedł do 4 klasy i ciągle coś.. sporo nowych rzeczy, dużo nauki itp codziennie praktycznie musimy powtórzyć materiał który był w szkole. Początek października a już z 6 sprawdzianow miał 😑 ja nie wiem jakbym dała radę ciągnąć dwa etaty praca, nauka z dzieckiem, dom itp zawsze podziwiam te kobiety które dają radę 💪 młodszy jest dość wymagający idą ciągle zęby i marudny .. nocki średnio teraz przespane.

    Postaram się częściej zaglądać 😎

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2021, 19:08

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 6 października 2021, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza tak mi przykro... Liczyłam że jednak lekarz będzie miał lepsze wiadomości. Okropna ta choroba :( ciągle trzymam kciuki żeby w końcu wyszło dla Ciebie słoneczko i wszystko zaczęło się układać.

    Nadzieja zdrowia i wszystkiego dobrego dla Twojej mamy!

    Właśnie wczoraj się zastanawiałam co tam u Ciebie Adele? Fajnie że się odezwałaś :) jeszcze Kasia, AdelaX, Ewi, Emrica dawno pisały...

    Ja w zeszłym tygodniu byłam 2 dni w pracy potem zwolnienie bo starsza chora a dziś znowu bo Hania 🤧 jak tak dalej pójdzie to zostanę pracownikiem roku🤦 mąż wczoraj jakąś paskudna jelitowke przechodził i mam nadzieję że nam nic nie sprzedał... Dziewczyny a jeszcze mam pytanie odnośnie jęczmienia... Nie wiem czy pamiętacie ale starszej córce ciągle nawraca i kiedyś pediatra wspomniała o wymazie z oka? Spotkalyscie się z czymś takim? Mąż był u okulisty ale babka go olala bo już było w fazie gojenia i nie dała żadnych zaleceń. Więc pomyslelismy że sami zlecimy ten wymaz a pediatra niech nam w razie czego wypisze leki...

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 6 października 2021, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    IMG-20211006-053443.jpg
    stwórz serwer minecraft

    Wiem że zdjęcie zrobione po czasie ale co myślicie? Bo albo mam zwidy albo jest tam druga słaba kreska. Test zrobiony w nocy więc zamiast poczekać na wynik poszłam spać a rano zastałam coś takiego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2021, 10:08

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 6 października 2021, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis pozostaje nic innego jak zrobic test jeszcze raz i spojrzeć w przepisowym czasie, albo beta. Ja zrobiłabym raz jeszcze test, najlepiej z porannego moczu, chyba że już jesteś po terminie @ to nawet i wieczorem 😊 trzymam kciuki ✊

    Miskowa to się u Ciebie szpital rozwinął... Szybkiego powrotu do zdrowia dla córci! Trzymajcie się! A z tym jęczmieniem to ja niestety nie pomogę 🤷‍♀️

    Adele super że się odezwałaś, to prawda doba jest za krótka. Ja sama ostatnio widzę jak już starszy w szkole, że wszędzie w biegu, szkoła, potem lekcje, trzy razy w tygodniu zajęcia dodatkowe... Czasem z jęzorem do pasa latam. Też mamy od początku dużo zadań domowych i sprawdzianów, a to pierwsza klasa dopiero. Koleżanki syn w innej szkole nie ma ocen, zadań, kartkówek, nic! W sumie wolę, żeby to wszystko było, ale znaleźć czas na to wszystko to naprawdę czasem wyzwanie🙃 a gdzie jak pójdę do pracy, teraz to chodzi do świetlicy tak na godzinkę, mamy spokojnie czas żeby zrobić zadania domowe itp, żeby odpocząć iść na zajęcia, a tak... Nie wyobrażam sobie. Z małym ok, za bardzo się nie rozpisuję, bo nie chcę tu zaśmiecać wątku 🤣 generalnie jest kochany, starszy też się bardzo wykazuje, wszystko gra i oby tak dalej 😊

    Miłego dnia dziewczyny, u nas dziś koło południa chyba ma padać... A my do szkoły na 11.50...mam nadzieję, że nas nie złapie.

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 6 października 2021, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother84 wrote:
    Nobis pozostaje nic innego jak zrobic test jeszcze raz i spojrzeć w przepisowym czasie, albo beta. Ja zrobiłabym raz jeszcze test, najlepiej z porannego moczu, chyba że już jesteś po terminie @ to nawet i wieczorem 😊 trzymam kciuki ✊
    Niestety nie wiem kiedy powinna być @ bo to mój pierwszy cykl bez luteiny a tylko podczas brania metforminy. Pozytywny owulak wyszedł mi w 18 dc a w 12 dc był pęcherzyk 16 mm. Dzisiaj jest 31 dc więc podejrzewam że do @ został mi 1 -2 dni. No nic postaram się jutro rano zrobić i się okaże w ewentualnie w weekend beta.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 6 października 2021, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis ja widzę kreseczke i nie taki bladzioch wcale :) koniecznie powtórz albo właśnie zrób bete :)

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 6 października 2021, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja dziś padam taki męczący dzień w pracy uff marzę o łóżeczku. Dziś byłam na odświeżenieu brwi 👌 a jutro jadę się zaszczepić nie wiem czemu tak zlekalam nie znam odpowiedzi🙈 ale jedna dawka tym jonhson bo dwoma się boję.

    Nobis ta kreska wygląda bardzo dobrze ! Podziwiam że nie chciało się Tobie poczekać na test. Ja ciepliwie oglądam pod każdy kątem a później i tak w śmieciach ląduje. Trzymam kciuki a jutro pochwal się rano !

    Kinga bardzo dobra decyzja zmieniaj niech się dzieje.

    Adele miło że się odezwałaś. Puki możesz i masz możliwości to pewnie poświęć czas swoim chlopaka.

    Mother to Twój syn ma druga zmianę w szkole czy jak że taka godzina? Może dlatego że większe miasto

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2021, 19:47

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 6 października 2021, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja brewki zrobione to teraz będziesz seksi mama i zachodź w ciunżę! 😁😉 co do testów to ja pamiętam jak nawet oglądałam już te, które leżały w śmietniku 😂 a co, musiałam się upewnić 🤣
    Nadzieja u nas trzy razy w tygodniu mamy na 8, a dwa na 11.50 i 10.45. Tak są właśnie zmiany, część dzieci tak, a część inaczej, bo dużo klas w budynku 1-3 😉

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 6 października 2021, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam dzis na rozmowie, cala godz przemaglował mnie ..w sumie sie nie stresowałam bo juz tam bylam kiedyś wiec wiedzialam z kim co i jak. Rozmowa pozytywna i na luzie. Niestety nie mogę wam jak narazie nic więcej pisać...za jakiś czas opowiem.

    Nobis po cichu gratuluje😍

    Nadzieja moja tez w 1 klasie miala raz na 9..10...11 do szkoły i wcale w dużym mieście nie mieszkam. Teraz na 8 ma codziennie,oprócz piątku...bardzo ja to meczy i chciala by codziennie na 8:50.

    Was tez tak dzisiaj glowa bolała? Ja myslalam ze mi oczy z orbit wyjdą.. 4 ibuprofeny i jeszcze cmi.
    Zrobilam corce badania krwi...insuline ma tragiczna... w sobotę do lekarza idziemy.

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 6 października 2021, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My przez 3 lata też mieliśmy na zmiany z 3 razy na 8 i dwa na ok 11-12 . Później dwa razy na 8 a 3 na później. A teraz .. 4 razy na 8 🥴🥴 i raz na 10.45 .. dramat dla mnie 😅 muszę i tak wstawać codziennie o 7 syna ogarnac, śniadanie itp wiadomo.. a nocki do dupy,że czasem nie mam sił ręka ruszyć a co dopiero wstać 🥴 i najgorzej jak młodszy wstanie szybciej lub tak jak ja i uczepi się mojej nogi i koniec 😅

    Mnie wczoraj całą noc głowa bolała i dziś do poludnia..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2021, 22:54

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 7 października 2021, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IMG-20211007-075824.jpg

    Dzisiejszy z rana bo zostałam z synem w domu. Tak że sprawdzony w czasie...

    nadzieja_86, mother84, Miśkowa, Adele27, Wiera, Lili90 lubią tę wiadomość

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 7 października 2021, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis tak czułam że tak będzie! Tamten po czasie już był ładny co inneg jakby jakieś bladziochy a są wyraźne. Lecisz na betę? Gratulacje. Niech odczaruje się wątek.

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 7 października 2021, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na betę pojadę może w sobotę bo wcześniej nie dam rady. Ale tylko raz bo w tygodniu nie będzie szans na pojechanie na powtórkę. A przy okazji sprawdzę proga i tsh dla spokoju sumienia.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 7 października 2021, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A coś specjalnego w tym miesiącu się zadziało czy cośze pyklo 😀 na mutacje coś bierzesz?

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 7 października 2021, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To był pierwszy cykl na metforminie. W pierwszej ciąży oproc iui właśnie też był pierwszy cykl na metforminie. No i owulaki teraz robiłam. Owulak był pozytywny w 18 dc i tylko wtedy był seks bo później pokolei byliśmy chorzy więc nic nie było. Nie wiem co się stało że się udało.

    Na mutacje jeszcze nic nie biorę ale muszę zadzwonić do ginekologa i się spytać co i jak. Większość lekarzy twierdzi że na te mutacje heparyna to za dużo więc może będzie acard? Nie wiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2021, 08:39

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 7 października 2021, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis gratulacje ☺ kreska jak nic! 😁 z tymi mutacjami to jak nie heparyna to chociaż acard dobrze by było, no i metylowany kwas foliowy 🙂 oby to było przełamanie na wątku!
    Nieustannie trzymam kciuki za resztę ✊

    Kinga mam nadzieję, że dostaniesz tą pracę ✊
    A głowa to mnie boli ostatnio codziennie od jakiegoś 1.5 tyg odkąd złapałam przeziębienie, zawsze tak mam, choroba poszła, a z głową walczę dalej.

    Miłego dnia ☀

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
‹‹ 2651 2652 2653 2654 2655 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ