X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 11 lutego 2022, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza już do przedszkola 😁
    Jest taki program "Zrób cos z tym dzieckiem" fajnie babeczka mówi ale wiadomo każdy ma inną sytuacje.

    Kinga dałaś jemu do wiwatu !

    A ja mam wyniki APA ujemny 😁
    A to mój wczorajszy test owu także czekam a walentyki zapowiadają się 🔥
    https://naforum.zapodaj.net/c243e4d530cb.jpg.html
    A poza tym luz blus mam na to wszystko.

    Emrica, aLunia lubią tę wiadomość

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1130

    Wysłany: 11 lutego 2022, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja, dajcie czadu😍😜
    Iza, przedszkolankę już masz😁
    Kinga, ostra babeczka jesteś 👍

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 11 lutego 2022, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja to niech w łóżku lecą iskry 😁 🔥🔥🔥 i kciuki, aby takie piękne krechy kolejnym razem były na ciążowym 😘

    Mysza dużo zdrowia dla Was 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2022, 16:39

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 11 lutego 2022, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja no no no kciukasy ogromne ✊

    Mysza dużo zdrówka dla was❤

    Iza ja bym puściła, chociaż na pare godzin.
    Nas też czeka odstawienie smoczka, aż sie boje bo on tak słabo śpi a to spoteguje. Odpupieluchowac mam zamiar w wakacje. Córki mialy 2 lata i 2 miesiące jak całkowicie przestały sikać ciekawe jak u młodego to pójdzie.
    Poza tym moja najstarsza córcia jest tydzień na obozie, jutro wraca. Dala radę, chociaż wczoraj miała kryzys.

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 11 lutego 2022, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza prawie trafiłaś z opisem wyglądu tego lekarza.
    Moze pojedz do Castoramy czy gdzieś indziej z córką i niech poczuje się dorosla i niech sama wybierze kolor farby? Moja córka co rok chce coś zmieniać w pokoju, ale ja ja stopuje ..na komunie za rok będzie miała odnowiony...zresztą nie wygląda żeby był poniszczony bo rzadko tam przebywa.

    Nadzieja super wiadomości,a teścik lada chwila całkiem a nawet bardzo pozytywny...niech lecą wióry!
    Trzymam kciuki .

    Hekate...trudno jest mnie wyprowadzić z równowagi, na ogól jestem spokojna i cicha. Ale ten lekarz to taki typ,ze moj P przy nim jest aniołkiem. Dopiero jak wróciłam do domu to przedstawiał mi się plan dogadania temu lekarzowi,oj wejdzie mu w pięty jak spotkam go drugi raz.
    Jak dni wolne mijają? Chyba nie przyzwyczajona jestes do siedzenia w jednym miejscu? Pokoik juz dla maluszka naszykowany?

  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1130

    Wysłany: 12 lutego 2022, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skończyliśmy szykować póki co miejsce dla małego w sypialni, łóżeczko skręcone, meble poprzestawiane. Generalne sprzątanie wykonane- jest dobrze.
    Czekam jeszcze na wózek, fotelik, wanienkę i trochę pierdól, które zamówiłam w necie.
    Ubranka i cała resztę tez już poparłam i poprasowałam - jakoś mało mam chyba ubranek, ale najwyżej dokupię później - w dzisiejszych czasach to nie problem zupełnie😉

    Martwi mnie natomiast inna sprawa - ciągły wzrost stop procentowych kredytów, które niestety posiadam😥
    No w ogóle mnie to nie napawa optymizmem...

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1216 65

    Wysłany: 12 lutego 2022, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate chyba tylko moi tesciowie nie mają kredytów bo przepisali na nas. A tak to każdy ma.

  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1130

    Wysłany: 12 lutego 2022, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza37 wrote:
    Hekate chyba tylko moi tesciowie nie mają kredytów bo przepisali na nas. A tak to każdy ma.
    Wiem Iza, wiem.
    Nikogo to nie cieszy z cała pewnością 🙁

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1216 65

    Wysłany: 12 lutego 2022, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate42 wrote:
    Wiem Iza, wiem.
    Nikogo to nie cieszy z cała pewnością 🙁

    Sytuacja jest beznadziejna. My mamy jablka, koszt wytworzenia 1 kg jabłek to w tej chwili 1,2zl (bardzo podrożały nawozy, opryski, paliwo i praca ludzi), a my wysypujemy na przetwornie na tzw.przemysl jablka po 50gr bo na eksport dają 60 gr i nieopłacalne jest stać i szykowac, a tym bardziej zatrudnić człowieka bo samemu nie damy rady. Wszystko drożeje tylko nie krajowe owoce czego nie widać po cenach jak pojdzie sie do marketu (czyli ktoś i tak bierze dobre pieniądze za nasze jablka).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2022, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate rozumiem Twój ból. My z mamą mamy kredyt hipoteczny i jeszcze gotówkowy na 100 tys. Fajnie było jak obnizyli stopy, a teraz to jakaś masakra jest. Jak do mnie dzwonią z banku zawsze z propozycją pożyczki to się ich zawsze pytam jak oni weryfikują ludzi, bo ja zdolności to przez najbliższe 30 lat nie będę mieć 😉.

    Natala mnie zaraziła. Zostałam bez głosu. Na szczęście młody narazie bez żadnych oznak infekcji.
    Trochę mi to pokrzyżowało plany bo miałam w tygodniu iść zrobić krzywa cukrową po porodzie

  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1216 65

    Wysłany: 13 lutego 2022, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak zdrowia dla was. I aby malutki nie złapał.

    Mnie tak dzis bardzo głowa boli że ledwo funkcjonuje, a musze bo mimo ze niedziela to sama z dziecmi a Ola do spania sie nie garnie. chyba mózg mi nosem wypłynie 🤕😩

    Wrócę jeszcze do moich dzieci. Ola do przedszkola A Zuzia w maju ma komunię 🙈. To juz duza panna (szczególnie patrząc na wzrost i wage). Juz przeżywam czy ja kupię białe pantofelki rozm. 37.

  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1130

    Wysłany: 13 lutego 2022, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza37 wrote:
    Piszczak zdrowia dla was. I aby malutki nie złapał.

    Mnie tak dzis bardzo głowa boli że ledwo funkcjonuje, a musze bo mimo ze niedziela to sama z dziecmi a Ola do spania sie nie garnie. chyba mózg mi nosem wypłynie 🤕😩

    Wrócę jeszcze do moich dzieci. Ola do przedszkola A Zuzia w maju ma komunię 🙈. To juz duza panna (szczególnie patrząc na wzrost i wage). Juz przeżywam czy ja kupię białe pantofelki rozm. 37.
    Kupisz Iza - bez problemu🙂
    Piszczak - zdrówka dla Ciebie i córki.
    O kredytach już nie smęcę- trzeba spłacać i tyle.

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1216 65

    Wysłany: 13 lutego 2022, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate mówisz że kupię? A może księdzu zrobi jak mowi i nie zrobi tym dzieciom komunii bo uwaza ze dzieci do kosciola nie chodzą 🤔. Jak mają chodzic jak albo dużo chorują, albo siedzieli na kwarantannie albo ziab w kościele bo mimo że ma jak to nie grzeje.

  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 14 lutego 2022, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny życzę wam miłego i pełnego radosci dnia 🌸🌸🌸
    Jakoś swietujecie? My wczoraj cały dzień spędziliśmy razem w 3 🤗.

    Nie znam osoby która mieszka na swoim bez hipoteki
    A dużo u mnie osób się przewija także jakoś trzeba przetrwać ten czas.

    Iza Twoja córka ma większy rozmiar niż ja bo 36 hehe ja w ogóle malusia jestem.

    Dziewczyny pochwalę się pierwszy raz w zyciu weteranka nie wie kiedy miałam owu🤣
    Skończyły się testy z allegro I kupiłam w rosmannie a że są drogie to jeden tylko robiłam dziennie I nie widzę różnicy jak z tamtymi.

    https://naforum.zapodaj.net/291c706080c5.jpg.html

    Test wczoraj
    https://naforum.zapodaj.net/9c26b2eef7e4.jpg.html

    Już w tym mc nic mnie nie zaskoczy jacwyluzowalam nie wiedziałam że owulacja też 🤣 normalnie śmiać się mi chce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2022, 09:17

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2854 2745

    Wysłany: 14 lutego 2022, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie choroba dalej trzyma, corka lepiej, zadowolona poszla do przedszkola bo bal maja.
    Co jest dobrego na bol gardla ? Strepsils, cholinex, to juz przerobilam i nic, zero poprawy. Lekarz by mi zaraz antybiotyk dal wiec sie boje isc 🤣

    Co do kredytow to niestety wiekszosc sie z nimi boryka. Znajomym tak poszly raty do gory, ze nie jest to kilkadziesiat zl... dramat.

    Nadzieja, ja te testy uzywalam, one sa bardzo czule dlatego tak wychodza. Do pierwszego pozytywu trzeba je brac bo potem ten pik na nich sie dlugo utrzymuje. Mialam takie tanie z allegro to byly biale, owu wyrazna i potem bladly a te sie trzymaja. Ja je lubie ale za drogo wychodza.
    Mysle ze ten cykl bedzie szczesliwy, takie ladne testy, nastroj walentynkowy w weekend

    My walentynki bez wiekszych rewelacji. W domu, moze jakis film obejrzymy u tyle. 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2022, 10:00

    🐭 28
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 14 lutego 2022, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza ja polecam do psikania gardimax, on naprawdę wyżera wszystko 😁
    Iza mnie też głowa boli, ale to od czw i to tak strasznie mocno że ledwo funkcjonuję... Nic mi nie pomaga, a w czw mam dawkę przypominającą, po ostatniej mnie tak bolała głowa, że teraz chyba nie pójdę jak tak będzie bolała, poczekam aż minie
    Piszczak dużo zdrowia dla Was.
    Nadzieja musi się udać z tak pięknymi testami! ✊✊
    My też nic nie planujemy, zrobię może coś dobrego na kolację, jakiś film obejrzymy, bo na seksy to z tym bóle głowy to raczej mąż nie ma co liczyć 🙊
    Miłego dnia 😘

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1216 65

    Wysłany: 14 lutego 2022, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj mąż 2 tyg. Temu gadal- pewnie w walentynki bedzie @. No I mam. Ale chociaz głowa nie boli 😃. Tak więc seksy odpadają, kolacja we 2 tez bo dzieci pozno chodzą spac. To może bajkę rodzinnie obejrzymy bo wczoraj ściągnęłam z chomika.
    A my dziś po 3,5 tyg.przerwy (kwarantanna, katar, ferie) wróciliśmy dzis do szkoły. Myslalam ze rozruch bedzie ciezki ale poszło sprawnie A że Ola jeszczr spala to wyskoczyłam dalej na większe zakupy spożywcze. Na nowo musze sie zorganizować bo przerwa rozleniwia.

  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1130

    Wysłany: 14 lutego 2022, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie planuję, zreszta mój późno wróci, bo mu wypadł dalszy wyjazd🤷‍♀️
    Dzień jak co dzień 😂

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2022, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza mnie teraz bolalo gardło jak cholera i lekarka mi przepisala Glimbax do plukania i gardvit do psikania z wit. A i E, i powiem, że pomoglo. Jeszcze trochę kaszel mnie męczy i doszedł katar. Mam nadzieję, że to przez to brak u mnie węchu i smaku.

  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1130

    Wysłany: 14 lutego 2022, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak wrote:
    Mysza mnie teraz bolalo gardło jak cholera i lekarka mi przepisala Glimbax do plukania i gardvit do psikania z wit. A i E, i powiem, że pomoglo. Jeszcze trochę kaszel mnie męczy i doszedł katar. Mam nadzieję, że to przez to brak u mnie węchu i smaku.
    O tak - już zapomniałam o glimbaxie, a rzeczywiście jest skuteczny 👍

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
‹‹ 2681 2682 2683 2684 2685 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ