X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2023, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza grządki mi mega frajdę sprawiają i też się cieszę z każdej jednej roślinki która wschodzi 🙈 ale fakt faktem że trochę roboty przy tym jest 😜

  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 2931 1229

    Wysłany: 27 maja 2023, 02:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiril, Ale wiesz czasem przy takim leży i kwiczy i nie ma czasów na amoru, to takie małe cuda sie zdarzają 😉 wowo no to super, że niedługo przeprowadzka, to jest zawsze jak dla mnie ekscytujace. Nowe zmiany itp.

    A ja cierpię na chwilowa bezsenność i jeszcze mego męża w nią wprowadzilam 😛 bo go obudziłam, żeby zapolowal na komara 🤣

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1218 67

    Wysłany: 27 maja 2023, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja z sił oparłam, nie mam siły wstać z łóżka, aż się martwię co to będzie jak zaczną się zbiory.

  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1218 67

    Wysłany: 28 maja 2023, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przetrwałam ale finisz beznadziejny 🥺. Wszystko ogarnięte, robota zrobiona, co nie ja to pracownicy zrobili, na dzisiejszą rocznice wszystko przygotowane, uprasowane, my po spowiedzi, rano Zuzia wstaje że brzuch ją boli i 🤢🤮. I dziecko nie poszło na rocznicę komunii 😞. Jeszcze jak zwykle do wszystkiego wmieszała się teściowa bo twierdziła że Zuzia symuluje, nam zaczęła prawić kazania że źle robimy że pozwalamy dziecku zostać w domu itp.itd., a ja z mężem trochę się ścięłam bo on kazał mi iść samej do kościoła. Tak więc piękny dzień od samego rana, nie ma co.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2023, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wczoraj pojechał na urodziny. Pomijam fakt w jakim stanie wrócił do domu.
    Ja od rana stoję przy garach, robię obiad, piekę rogalik na piknik do przedszkola, a on wyszedł rano po piwo na kaca i do tej pory nie wrócił. Już nie mam siły. Zero pomocy, zero jakiejś chęci zrobienia czegoś w domu. Nieważne, że ma co jeść, w co się ubrać. On ciężko pracuje, a ja siedzę w pracy na dupie więc sie nie mecze. Nie pamiętam kiedy ostatnio przespałam cała noc, ale ja oczywiście nie mam na co narzekać

  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1218 67

    Wysłany: 28 maja 2023, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oho, ulubiony dzień tygodnia- niedziela. To wtedy najwięcej konfliktów wychodzi w rodzinie.
    Piszczak ręce opadają na takie podejście drugiej połowy. Naprawde współczuję. Jeszcze pewnie mamusia go broni.

    Ja myślałam że będzie teraz spokojniej. I d... Ola ma katar, pół biedy jak nie będzie gorączki. Zuzia nadal 🤮. A ja taka no nie wiem, chyba zmęczona psychicznie że zjadłam obiad u teściowej i mimo że był brat męża to poszłam spać, i naprawdę usnęłam jak ja w dzień spać nie umiem.
    P.s. jeszcze wczoraj w końcu pochowałam leki i inhalator i mówię że jak któraś będzie chora to łepek urwe 🤣. No i masz. Nie mogło jeszcze to tak stać?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2023, 18:52

  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 2931 1229

    Wysłany: 29 maja 2023, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak wrote:
    Mój wczoraj pojechał na urodziny. Pomijam fakt w jakim stanie wrócił do domu.
    Ja od rana stoję przy garach, robię obiad, piekę rogalik na piknik do przedszkola, a on wyszedł rano po piwo na kaca i do tej pory nie wrócił. Już nie mam siły. Zero pomocy, zero jakiejś chęci zrobienia czegoś w domu. Nieważne, że ma co jeść, w co się ubrać. On ciężko pracuje, a ja siedzę w pracy na dupie więc sie nie mecze. Nie pamiętam kiedy ostatnio przespałam cała noc, ale ja oczywiście nie mam na co narzekać

    O matko współczuję. Przecież cały dzień go nie było... Zamiast z Wam spędzić ten czas.. no to trochę zaczynam rozumieć jak pisałaś, że lepiej czasami by było Wam bez niego.. mnie by uj jasny strzelił i jeszcze jakby trzeba było go po takiej imprezie ogarniać..

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 2931 1229

    Wysłany: 29 maja 2023, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza37 wrote:
    Przetrwałam ale finisz beznadziejny 🥺. Wszystko ogarnięte, robota zrobiona, co nie ja to pracownicy zrobili, na dzisiejszą rocznice wszystko przygotowane, uprasowane, my po spowiedzi, rano Zuzia wstaje że brzuch ją boli i 🤢🤮. I dziecko nie poszło na rocznicę komunii 😞. Jeszcze jak zwykle do wszystkiego wmieszała się teściowa bo twierdziła że Zuzia symuluje, nam zaczęła prawić kazania że źle robimy że pozwalamy dziecku zostać w domu itp.itd., a ja z mężem trochę się ścięłam bo on kazał mi iść samej do kościoła. Tak więc piękny dzień od samego rana, nie ma co.

    Eh Zuzia smutna, że nie była? Biedulka .. ciekawe czy to stres czy jednak jakies wirusisko...
    Kurcze wiem nie obiektywna jestem, bo ostatnio mało kościołowa jeste, ale wydaje mi się, że dobrze, że nie poszliście. A tesciowej nic do tego. Inaczej gdyby to była komunia. Ale rocznica. Nawet jeśli miało to być symulowanie, to pytanie dlaczego? Dziecku czasem trzeba zaufać. Takie moje zdanie. W dodatku inne jest symulowanie jam mowi brzuch mnie boli. Ale jeśli wymiotuje treścią żołądkowa to juz poważna sprawa..

    Iza37 lubi tę wiadomość

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1218 67

    Wysłany: 29 maja 2023, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka6 wrote:
    Eh Zuzia smutna, że nie była? Biedulka .. ciekawe czy to stres czy jednak jakies wirusisko...
    Kurcze wiem nie obiektywna jestem, bo ostatnio mało kościołowa jeste, ale wydaje mi się, że dobrze, że nie poszliście. A tesciowej nic do tego. Inaczej gdyby to była komunia. Ale rocznica. Nawet jeśli miało to być symulowanie, to pytanie dlaczego? Dziecku czasem trzeba zaufać. Takie moje zdanie. W dodatku inne jest symulowanie jam mowi brzuch mnie boli. Ale jeśli wymiotuje treścią żołądkowa to juz poważna sprawa..

    Co symulowanie to symulowanie ale jeszcze wieczorem wymiotowała i miala gorączkę więc to chyba wirus. Dziś też leży, niewiele je. My jako rodzice poszliśmy do kościoła bez Zuzi.

    Jutro mają przyjechać naprawiać mi zmywarkę. W końcu dodatkowe ubezpieczenie sprzętu na coś się przydało.

  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 2931 1229

    Wysłany: 30 maja 2023, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje się po połówkowych i zostaje dziewczynka ❤️ rośnie zdrowo!
    IMG-20230530-210102.jpg IMG-20230530-210037.jpg

    Iza37, Tiril, Piszczak lubią tę wiadomość

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 2931 1229

    Wysłany: 30 maja 2023, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam dziś na 3d jak rusza ręką i wkłada kciuka do buzi i zaczyna go ssać, ale to było bardzooo uroczy i wzruszający widok ❤️

    Iza, jak dziś?

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1218 67

    Wysłany: 30 maja 2023, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka gratuluję! To musiał być cudny widok 😍

    Zuzia już dobrze, idzie jutro do szkoły. Ola też ok. Tesciowa wyjechała, w tunelu mi totalnie zaroslo, ale jak, i fasolka podskoczyła (do kolan już jest) i zielsko (tydzień temu nie było co pielic), ja wstaje o 5 i idę do pracy dopóki dzieci śpią. Gościu niby naprawił zmywarkę ale jeszcze trzeba dolny wiatrak wymienić (mają mi przysłać) i jeszcze muszę zmywać ręcznie ☹️.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2023, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka 😍 jaka już duża! Matko, już połówkowe! Cudny widok ♥️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2023, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka super 🥰

    Ja dzisiaj z dzieciakami idę do laryngologa. Może on coś poradzi coś na ten wieczny katar u małego i suchy kaszel u Natalki.
    Później mam zaplanowane szczepienie i mam nadzieję, że w końcu mi go zaszczepi.
    W poniedziałek w żłobku mieli zdjęcia. Dzieci miały mieć biała koszule. Ponoć Kamil zrobił furorę. Pani kierownik mówiła, że istny model. Aż jestem ciekawa jak te zdjęcia wyjdą.
    A takie zrobiłam mu w domu

    https://ibb.co/G7LXkbX

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2023, 08:16

  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1218 67

    Wysłany: 31 maja 2023, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak faktycznie model. Śliczny chłopczyk 😘

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2023, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak o boziu jaki słodziak 🥰

  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1218 67

    Wysłany: 31 maja 2023, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, ja wam napisze co Ola wymyśliła. Przyszła kiedyś do mnie i z taką euforia "mama brzuch mi wywaliło. Będziemy mieli dziecko!" Mały glut a już wie skąd się biorą dzieci 🤣🤣🤣

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2023, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza37 wrote:
    O, ja wam napisze co Ola wymyśliła. Przyszła kiedyś do mnie i z taką euforia "mama brzuch mi wywaliło. Będziemy mieli dziecko!" Mały glut a już wie skąd się biorą dzieci 🤣🤣🤣

    Rozwaliło mnie to 🤣🤣🤣🤣🤣

    U moich dzieci oczywiście alergia. A u Natalii ten kaszel może być objawem refluksu. Czyli tak jak ja miałam na początku ciąży. Tylko nie wiem co ona będzie jadła teraz na kolację, jak dżemu nie może, pomidorów(ketchupu) też nie. Ogólnie dieta lekkostrawna wieczorem

  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 2931 1229

    Wysłany: 31 maja 2023, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak cudny ten Twój Kamilek 🥰 mały amant ! Chyba że ten kaszel u Natalki też od alergii?
    No te diety hmmm naleśniki? Ale to też dżem.. 🤷🏻‍♀️

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 2931 1229

    Wysłany: 31 maja 2023, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza bo dzieci. To mądre bestie i słyszą wszystko 🫣

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
‹‹ 2803 2804 2805 2806 2807 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ