X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Malinka181216 Koleżanka
    Postów: 52 19

    Wysłany: 15 września 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ginekologa stwierdziła że najlepiej co drugi dzień (w dni płodne) i tak robimy. Przy pierwszej ciąży inny ginekolog też tak samo twierdził.

  • Magdziunia12 Przyjaciółka
    Postów: 96 51

    Wysłany: 15 września 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dla pewności jedziecie cały miesiąc w ten sposób czy tylko w dni płodne?

    f2w3rjjgaua4gbje.png

    74di9vvjgrdnsmro.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, ucielo mi pierwszego posta. Od 2 cykli staramy się o 2 dziecko. Mam już synka który w styczniu skończy 2 latka. O pierwsze starałam sie 3 lata.

  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 15 września 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziunia, co drugi dzien w okolicy owu, a potem jak popadnie ;)

    U mnie dzisiaj 11 dc. Cycki mnie szczypia jak po owu juz :/ Ale ten cykl na Clo takze nie wiem. Mam wszystkie efekty uboczne, psiakrew.
    Meza jak na zlosc sieklo w pleckach i ledwo dycha, takze ten... Pobzykane pfff.

    lilirose, Luccecita, powodzenia :)

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 15 września 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też mniej więcej co drugi dzień, w tym cyklu wypadło 7, 10, 13, 15, 16 dc, a owu 17 albo 18 dc.
    Hej InBlue, powodzenia! Mamy dzieciaczki w tym samym wieku, mój z czerwca :)
    Kat, :*

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Malinka181216 Koleżanka
    Postów: 52 19

    Wysłany: 15 września 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W okolicy owu a reszta jak są chęci.....mówiła że jak codziennie to więcej jest tego w czym plemniki pływają niż samych plemników....mniej więcej o to chodziło...

    Martula88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gzvgxuunmmd3g6bq.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilirose dziękuję, ja tobie również życzę 2 kreseczek. Ja dopiero staranka a tu już będziesz testować. Ja dopiero w weekend staranka bo mąż przyjeżdża na tydz. Pracuje za granicą niestety...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale może ucelujemy w owulacje

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 15 września 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    InBlue wrote:
    Lilirose dziękuję, ja tobie również życzę 2 kreseczek. Ja dopiero staranka a tu już będziesz testować. Ja dopiero w weekend staranka bo mąż przyjeżdża na tydz. Pracuje za granicą niestety...
    Takie starania najtrudniejsze, czasem nie da sie wycelowac :( Tym bardziej trzymam za Was kciuki!
    Testuje, ale boje sie roczarowania. W pierwszej ciazy rozczarowalam sie, ale wtedy w sumie spoznilismy sie bo starania rozpoczelismy tuz przed owulka, bylo juz po ptakach.
    (sory ze bez polskich znakow, ale zepsula mi sie klawiatura :/)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2016, 17:23

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście wyjeżdża na 3 tyg i wraca na tydz do domu. Akurat teraz zjedzie na moje dni płodne hurraaa. Ja również boje sie rozczarowania. Ostatnio okres mi sie spóźnił. Zrobiłam test i wyszła od razu blade druga kreseczka. Już myślałam że sie udalo. Niestety zrobiłam betę po 2 dniach i wyszło że nie ma ciąży. Okres pojawił się dzień po becie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Trzymam mocno kciuki ✊✊✊

  • Martula88 Debiutantka
    Postów: 6 3

    Wysłany: 15 września 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja byłam dzisiaj u gina. Jestem juz po dniach płodnych mimo że kalendarzyk pokazuje coś innego.... Krwawienie które było mogło być krwawieniem implantacyjnym. Mam czekać jeszcze tydzień. Jeżeli @ nie będzie to test w weekend i albo luteina, tsh i prolaktyna do zrobienia albo ciąża będzie. Mój gin stwierdził że najlepiej współżyć tak co dwa dni bez patrzenia w kalendarz bo łatwo przegapić TEN moment a ja znowu jestem przykładem że kalendarzyki płatają figle...

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 15 września 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis zaliczylam totalnego dola. Oczywiscie przez @. Niby sie staralam trzymac fason, ze tak to ujme, ale pekło :( Jest mi okropnie przykro i mam wrazenie, ze nigdy nie zajde w ciaze, ze to niemozliwe, ze moja Corka bedzie sama na swiecie i ogolnie chce mi sie wyc :( Do tego poklocilam sie z Mezem, bo oczywiscie wszystko we mnie buzowalo i wystarczyl zapalnik w postaci marchewki, zeby afera wybuchła :( Masakra. Nie wiem, ja juz nie wierze, ze sie kiedykolwiek uda. W tym cyklu wlasnie zrobilismy tak co drugi dzien i co? I znow nic :(

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 15 września 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adele, ja robiłam ten w dzień mamy :)


    zFolwarku, uda się! Jak nie dziś, to jutro... naprawdę, czasem trzeba poczekać na szczęście :* a ile staraliście się o córkę?

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 15 września 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    zFolwarku, uda się! Jak nie dziś, to jutro... naprawdę, czasem trzeba poczekać na szczęście :* a ile staraliście się o córkę?

    W sumie ciezko mi tak dokladnie powiedziec, bo w tamtym czasie widywalismy sie wylacznie od pt wieczorem do pon rano a czasami owu byla w tyg i nawet staran nie bylo, bo dzielilo nas 300 km wiec nie bylo jak ;) W takie dni plodne i bliskie okolice owu to mysle, ze maks 4 razy trafilismy ze staraniami. I jakos wyszla nam Corka. Teraz to juz 5 razy tak blisko owu byly starania i nic, zero efektow.

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 15 września 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku, odnoszę wrażenie, że kobiety którym bardzo szybko udało się zajść w pierwszą ciążę, oczekują, że tak będzie i za drugim razem :) oczywiście, życzę tego każdej :* ale prawda jest taka, że statystyczna, zdrowa para stara się o dziecko rok! :) spokojnie, uda się :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 15 września 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    zFolwarku, odnoszę wrażenie, że kobiety którym bardzo szybko udało się zajść w pierwszą ciążę, oczekują, że tak będzie i za drugim razem :) oczywiście, życzę tego każdej :* ale prawda jest taka, że statystyczna, zdrowa para stara się o dziecko rok! :) spokojnie, uda się :)

    W moim wieku lekarze daja kobiecie juz tylko 6 miesiecy a nie rok. Niestety. Potem COS trzeba robic, bo czasu niewiele.

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 15 września 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka, mam nadzieje, ze masz racje i uda sie... jakos ;)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ