Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • lilirose Autorytet

Wysłany: 14 września 2016, 23:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie tak zmogło, bol głowy i mega zmęczenie... Zasnęłam przy usypianiu synka i przed chwilą się obudziłam głodna :D
    I się dzisiaj jeszcze okazało ze siostra chce wychodzić na początku roku, w marcu, za mąż, taki skromny ślub i ze ja mam być swiadkowa... Jakbym zaszła to będę z brzuchem na zdjęciach, mam nadzieje ze nie będę nalana jak wieloryb :D

Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Kat83 Autorytet

Wysłany: 15 września 2016, 01:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie bol glowy :/ Dziewczyny, ktora ma jakies super babkowo-znachorkowe sposoby na migreny? Bo mnie lapie od hormonow, zmiany pogody, cisnienia, diety, slonca i wogle ciagle mnie glowa naiwania.
    A tu sie okazuje, ze ibuprofen jest be.
    Potem sie stresuje ze znowu sie nawtrzachalam tabletek i albo nie zajde, albo zaszkodzi. A do roboty trzeba dymac no!

P.S. Wyczytalam gdzies, ze pol szklanki wody z lyzka soli himalajskiej dziala. No owszem, bol przechodzi, ale mozna rzygnac, za przeproszeniem. Fuj.
    W desperacji rozwazam piercing srodkowej czesci ucha, ponoc uciska jakis nerw. Pff.

60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Kat83 Autorytet

Wysłany: 15 września 2016, 01:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lili, super, pomysl tylko, ile kiecek mozna by przymierzyc. I zmieniac co tydzien az do daty slubu haha

60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Adele27 Autorytet

Wysłany: 15 września 2016, 08:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny jak samopoczucie? U mnie dzis jakis spadek temp na wykresie

Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Mada09M Koleżanka

Wysłany: 15 września 2016, 09:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    A ile lat ma Twoje dziecko?

Moja córeczka to już mała panna :) w styczniu skończy 8 lat. Zawsze chciałam mieć trójkę dzieci, a mam ostatnimi czasy obawy, że na jednym się skończy :/ No, ale skoro mówisz, że spokojnie mam czas, to trochę się wyluzuję i może akurat zaskoczy. Ale musiałabym nie wchodzić na OF, żeby ciągle o tym nie myśleć ;) zrobiłam tak w czerwcu, ale niestety skończyło się bardzo szybko. Może czas znów wrzucić całkowicie na luz i działać na zasadzie "co ma być, to będzie" :)

• Mada09M Koleżanka

Wysłany: 15 września 2016, 09:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Czesc dziewczyny jak samopoczucie? U mnie dzis jakis spadek temp na wykresie
    Spadek w 6 dniu, to przecież nic złego, a może wręcz przeciwnie ;)
    a długo juz się starasz? ♥♥♥

• Agaa89 Znajoma

Wysłany: 15 września 2016, 09:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyn, mogę dołączyć? Mam za sobą 5 nieudanych cykli, mam nadzieje że ten okaże się szczęśliwy... Najgorsze jest to ze jestem z natury raczej pesymistka i naczytalam się ostatnio o.nieplodnosci wtórnej i wydaje mi się, że skoro przez 5 cykli mi się nie udało, to pewnie mnie ona spotkała :(

c55f3e3kykkmnp65.png
  • Mada09M Koleżanka

Wysłany: 15 września 2016, 09:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaa89 wrote:
    Cześć dziewczyn, mogę dołączyć? Mam za sobą 5 nieudanych cykli, mam nadzieje że ten okaże się szczęśliwy... Najgorsze jest to ze jestem z natury raczej pesymistka i naczytalam się ostatnio o.nieplodnosci wtórnej i wydaje mi się, że skoro przez 5 cykli mi się nie udało, to pewnie mnie ona spotkała :(
    Cześć Kochana. Ja to samo czytałam, a potem usłyszałam od lekarza :/ Ale u Ciebie spokojnie, 5 cykli to króciutko. Nie ma się czym stresować :) ;) A ile ma pierwszy bąbel??? :)

• lilirose Autorytet

Wysłany: 15 września 2016, 09:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 wrote:
    lili, super, pomysl tylko, ile kiecek mozna by przymierzyc. I zmieniac co tydzien az do daty slubu haha
    Nawet o tym nie pomyslalam :D

A co do rzygania to dzisiaj przy śniadaniu tak mnie zemdlilo ze prawie zaliczylam klopa... Wmawianie ciąży level hard :D

A głową jak bolala dalej boli, pije kawę, może przejdzie.

26 dc, powinnam testować jutro albo za dwa dni, a boje się jak cholera.

Cześć Agaa, napis z cos o sobie, jesteś po jakichś badaniach?

.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2016, 09:27

Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Agaa89 Znajoma

Wysłany: 15 września 2016, 09:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada09M wrote:
    Cześć Kochana. Ja to samo czytałam, a potem usłyszałam od lekarza :/ Ale u Ciebie spokojnie, 5 cykli to króciutko. Nie ma się czym stresować :) ;) A ile ma pierwszy bąbel??? :)

Córcia ma skończone 6 lat, długo mi zeszlo zanim zdecydowałam się na drugiego szkraba, a jak już się zdecydowałam to chciałam żeby poszło jak najszybciej bo i tak już duża różnica wieku, choć są i plusy bo zawsze już coś by mi przy maluchu pomogła...

c55f3e3kykkmnp65.png
  • Mada09M Koleżanka

Wysłany: 15 września 2016, 09:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaa89 wrote:
    Córcia ma skończone 6 lat, długo mi zeszlo zanim zdecydowałam się na drugiego szkraba, a jak już się zdecydowałam to chciałam żeby poszło jak najszybciej bo i tak już duża różnica wieku, choć są i plusy bo zawsze już coś by mi przy maluchu pomogła...
    Mi też długo zeszło niestety. Gdybym wiedziała ile to czasu to potrwa, to nie czekałabym 5 lat z tą decyzją :/ Moja Mała Mi już prosi o rodzeństwo od kilku lat, a ostatnio nawet on a przestała się dopytywać kiedy będzie wreszcie ten braciszek, albo siostrzyczka. Moja frustracja sięga zenitu już. Ręce opadają. Wszystkie koleżanki w klasie mają już młodsze rodzeństwo, tylko nie ona.

• Adele27 Autorytet

Wysłany: 15 września 2016, 09:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada to moj 7cs ale 1 z obserwacja temp. No zobaczymy jak sie dalej rozwinie :)
    Witaj Agaa wiem, ze kazdy nieudany cykl sprawia przykrosc ale 5cykli to jeszcze nie tak duzo :) Jak bedziesz tak podchodzila do sprawy to pewnie sie nie uda wiec wlacz pozytywne myslenie. Znam to na wlasnym przykladzie bo gdy znow przychodzila @ mialam kolejne dni jak zoloba ale co to zmienia ? nic... wrecz bylo gorzej ze mna bo sie tylko dolowalam. Moj stan zaczal tez zle wplywac na meza bo zaczal tez miec cisnienie, chodzil zdenerwowany i zestresowany.

Zawsze sobie przypominam jak powstal moj synek z pozadania, szalonej i goracej milosci :)

Powodzenia w tym cyklu ! :)

Mada09M lubi tę wiadomość

Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️

mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Mada09M Koleżanka

Wysłany: 15 września 2016, 09:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:

26 dc, powinnam testować jutro albo za dwa dni, a boje się jak cholera.

.

To kciuuuuuuuki za testowanie!!!! zielonej kropuli życzę :) :D :D

• Kasiula09 Autorytet

Wysłany: 15 września 2016, 09:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Agaa zapraszamy :)

Ja dziś byłam na badaniach zrobiłam sobie na tarczyce bo cos mi ostatnio tak dziwnie boje się żeby nie było z nią coś nie tak, co prawda zawsze wyniki były idealne a jak bedzie teraz to zobaczymy, wyniki po południu ale jeszcze troche i bede sprawdzac w internecie czy już nie ma

3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • Mada09M Koleżanka

Wysłany: 15 września 2016, 09:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:

Zawsze sobie przypominam jak powstal moj synek z pozadania, szalonej i goracej milosci :)

Ech, to były piękne czasy, jak zaszłam w ciążę :) Też byliśmy szczęśliwi, w nowym domku, nowa praca, nowe perspektywy. Było cudownie. Nawet nie myślałam o ciąży, starań nie było, a udało się :)

• Adele27 Autorytet

Wysłany: 15 września 2016, 09:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose zycze 2 kreseczek:)

Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️

mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Agaa89 Znajoma

Wysłany: 15 września 2016, 09:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku moja córa też ciągle dopytuje kiedy urodze dziecko, albo jak czasami się najem i mi powiększy się brzuch heh to przychodzi, przytula się do brzucha mi, glaszcZe go i mówi, że napewno jest tam już dzidziuś a ja wtedy bym najchętniej się poryczala, nie mogę się doczekać kiedy wkoncu jej będę mogła powiedzieć że "jest tam dzidziuś"

Mada09M lubi tę wiadomość

c55f3e3kykkmnp65.png
  • Adele27 Autorytet

Wysłany: 15 września 2016, 09:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiula to napisz jak beda wyniki.

Mada trzeba zaczac rozpalac namietnosc haha :P

Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️

mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Adele27 Autorytet

Wysłany: 15 września 2016, 09:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaa moj syn tez pyta ma 5 lat i w sumie od roku gada o rodzenstwie. Chodzi i mowi jaki mam juz duzy brzuszek ( chociaz go nie ma ) i wymysla imiona dla rodzenstwa ehhh..

Nie wspomne o mezu ktory sie pyta jak moja temperatura hehe

Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️

mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Adele27 Autorytet

Wysłany: 15 września 2016, 09:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula kiedy masz termin @ ?

Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️

mhsv2n0as8v3ms2c.png
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego