X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 14 września 2016, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie tak zmogło, bol głowy i mega zmęczenie... Zasnęłam przy usypianiu synka i przed chwilą się obudziłam głodna :D
    I się dzisiaj jeszcze okazało ze siostra chce wychodzić na początku roku, w marcu, za mąż, taki skromny ślub i ze ja mam być swiadkowa... Jakbym zaszła to będę z brzuchem na zdjęciach, mam nadzieje ze nie będę nalana jak wieloryb :D

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 15 września 2016, 01:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie bol glowy :/ Dziewczyny, ktora ma jakies super babkowo-znachorkowe sposoby na migreny? Bo mnie lapie od hormonow, zmiany pogody, cisnienia, diety, slonca i wogle ciagle mnie glowa naiwania.
    A tu sie okazuje, ze ibuprofen jest be.
    Potem sie stresuje ze znowu sie nawtrzachalam tabletek i albo nie zajde, albo zaszkodzi. A do roboty trzeba dymac no!

    P.S. Wyczytalam gdzies, ze pol szklanki wody z lyzka soli himalajskiej dziala. No owszem, bol przechodzi, ale mozna rzygnac, za przeproszeniem. Fuj.
    W desperacji rozwazam piercing srodkowej czesci ucha, ponoc uciska jakis nerw. Pff.

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 15 września 2016, 01:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lili, super, pomysl tylko, ile kiecek mozna by przymierzyc. I zmieniac co tydzien az do daty slubu haha

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 15 września 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny jak samopoczucie? U mnie dzis jakis spadek temp na wykresie

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Mada09M Koleżanka
    Postów: 48 26

    Wysłany: 15 września 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    A ile lat ma Twoje dziecko?

    Moja córeczka to już mała panna :) w styczniu skończy 8 lat. Zawsze chciałam mieć trójkę dzieci, a mam ostatnimi czasy obawy, że na jednym się skończy :/ No, ale skoro mówisz, że spokojnie mam czas, to trochę się wyluzuję i może akurat zaskoczy. Ale musiałabym nie wchodzić na OF, żeby ciągle o tym nie myśleć ;) zrobiłam tak w czerwcu, ale niestety skończyło się bardzo szybko. Może czas znów wrzucić całkowicie na luz i działać na zasadzie "co ma być, to będzie" :)

  • Mada09M Koleżanka
    Postów: 48 26

    Wysłany: 15 września 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Czesc dziewczyny jak samopoczucie? U mnie dzis jakis spadek temp na wykresie
    Spadek w 6 dniu, to przecież nic złego, a może wręcz przeciwnie ;)
    a długo juz się starasz? ♥♥♥

  • Agaa89 Znajoma
    Postów: 19 16

    Wysłany: 15 września 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyn, mogę dołączyć? Mam za sobą 5 nieudanych cykli, mam nadzieje że ten okaże się szczęśliwy... Najgorsze jest to ze jestem z natury raczej pesymistka i naczytalam się ostatnio o.nieplodnosci wtórnej i wydaje mi się, że skoro przez 5 cykli mi się nie udało, to pewnie mnie ona spotkała :(

    c55f3e3kykkmnp65.png
  • Mada09M Koleżanka
    Postów: 48 26

    Wysłany: 15 września 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaa89 wrote:
    Cześć dziewczyn, mogę dołączyć? Mam za sobą 5 nieudanych cykli, mam nadzieje że ten okaże się szczęśliwy... Najgorsze jest to ze jestem z natury raczej pesymistka i naczytalam się ostatnio o.nieplodnosci wtórnej i wydaje mi się, że skoro przez 5 cykli mi się nie udało, to pewnie mnie ona spotkała :(
    Cześć Kochana. Ja to samo czytałam, a potem usłyszałam od lekarza :/ Ale u Ciebie spokojnie, 5 cykli to króciutko. Nie ma się czym stresować :) ;) A ile ma pierwszy bąbel??? :)

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 15 września 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 wrote:
    lili, super, pomysl tylko, ile kiecek mozna by przymierzyc. I zmieniac co tydzien az do daty slubu haha
    Nawet o tym nie pomyslalam :D

    A co do rzygania to dzisiaj przy śniadaniu tak mnie zemdlilo ze prawie zaliczylam klopa... Wmawianie ciąży level hard :D

    A głową jak bolala dalej boli, pije kawę, może przejdzie.

    26 dc, powinnam testować jutro albo za dwa dni, a boje się jak cholera.

    Cześć Agaa, napis z cos o sobie, jesteś po jakichś badaniach?

    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2016, 09:27

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Agaa89 Znajoma
    Postów: 19 16

    Wysłany: 15 września 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada09M wrote:
    Cześć Kochana. Ja to samo czytałam, a potem usłyszałam od lekarza :/ Ale u Ciebie spokojnie, 5 cykli to króciutko. Nie ma się czym stresować :) ;) A ile ma pierwszy bąbel??? :)

    Córcia ma skończone 6 lat, długo mi zeszlo zanim zdecydowałam się na drugiego szkraba, a jak już się zdecydowałam to chciałam żeby poszło jak najszybciej bo i tak już duża różnica wieku, choć są i plusy bo zawsze już coś by mi przy maluchu pomogła...

    c55f3e3kykkmnp65.png
  • Mada09M Koleżanka
    Postów: 48 26

    Wysłany: 15 września 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaa89 wrote:
    Córcia ma skończone 6 lat, długo mi zeszlo zanim zdecydowałam się na drugiego szkraba, a jak już się zdecydowałam to chciałam żeby poszło jak najszybciej bo i tak już duża różnica wieku, choć są i plusy bo zawsze już coś by mi przy maluchu pomogła...
    Mi też długo zeszło niestety. Gdybym wiedziała ile to czasu to potrwa, to nie czekałabym 5 lat z tą decyzją :/ Moja Mała Mi już prosi o rodzeństwo od kilku lat, a ostatnio nawet on a przestała się dopytywać kiedy będzie wreszcie ten braciszek, albo siostrzyczka. Moja frustracja sięga zenitu już. Ręce opadają. Wszystkie koleżanki w klasie mają już młodsze rodzeństwo, tylko nie ona.

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 15 września 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada to moj 7cs ale 1 z obserwacja temp. No zobaczymy jak sie dalej rozwinie :)
    Witaj Agaa wiem, ze kazdy nieudany cykl sprawia przykrosc ale 5cykli to jeszcze nie tak duzo :) Jak bedziesz tak podchodzila do sprawy to pewnie sie nie uda wiec wlacz pozytywne myslenie. Znam to na wlasnym przykladzie bo gdy znow przychodzila @ mialam kolejne dni jak zoloba ale co to zmienia ? nic... wrecz bylo gorzej ze mna bo sie tylko dolowalam. Moj stan zaczal tez zle wplywac na meza bo zaczal tez miec cisnienie, chodzil zdenerwowany i zestresowany.

    Zawsze sobie przypominam jak powstal moj synek z pozadania, szalonej i goracej milosci :)

    Powodzenia w tym cyklu ! :)

    Mada09M lubi tę wiadomość

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Mada09M Koleżanka
    Postów: 48 26

    Wysłany: 15 września 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:

    26 dc, powinnam testować jutro albo za dwa dni, a boje się jak cholera.


    .

    To kciuuuuuuuki za testowanie!!!! zielonej kropuli życzę :) :D :D

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 15 września 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Agaa zapraszamy :)

    Ja dziś byłam na badaniach zrobiłam sobie na tarczyce bo cos mi ostatnio tak dziwnie boje się żeby nie było z nią coś nie tak, co prawda zawsze wyniki były idealne a jak bedzie teraz to zobaczymy, wyniki po południu ale jeszcze troche i bede sprawdzac w internecie czy już nie ma

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • Mada09M Koleżanka
    Postów: 48 26

    Wysłany: 15 września 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:

    Zawsze sobie przypominam jak powstal moj synek z pozadania, szalonej i goracej milosci :)

    Ech, to były piękne czasy, jak zaszłam w ciążę :) Też byliśmy szczęśliwi, w nowym domku, nowa praca, nowe perspektywy. Było cudownie. Nawet nie myślałam o ciąży, starań nie było, a udało się :)

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 15 września 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose zycze 2 kreseczek:)

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Agaa89 Znajoma
    Postów: 19 16

    Wysłany: 15 września 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku moja córa też ciągle dopytuje kiedy urodze dziecko, albo jak czasami się najem i mi powiększy się brzuch heh to przychodzi, przytula się do brzucha mi, glaszcZe go i mówi, że napewno jest tam już dzidziuś a ja wtedy bym najchętniej się poryczala, nie mogę się doczekać kiedy wkoncu jej będę mogła powiedzieć że "jest tam dzidziuś"

    Mada09M lubi tę wiadomość

    c55f3e3kykkmnp65.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 15 września 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiula to napisz jak beda wyniki.

    Mada trzeba zaczac rozpalac namietnosc haha :P

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 15 września 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaa moj syn tez pyta ma 5 lat i w sumie od roku gada o rodzenstwie. Chodzi i mowi jaki mam juz duzy brzuszek ( chociaz go nie ma ) i wymysla imiona dla rodzenstwa ehhh..

    Nie wspomne o mezu ktory sie pyta jak moja temperatura hehe

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 15 września 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula kiedy masz termin @ ?

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ