X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Lotopałanka Autorytet
    Postów: 1459 923

    Wysłany: 21 listopada 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    Lotopalanka a test robiłaś?
    Nie w tym cyklu nie ma sensu nawet nie wiem kiedy owulacje miałam....nic nie zauważyłam a z temperatur to już 4 termin owulacji wyznaczony przez program także nawet się nie ludze, bo nie ma sensu sobie nadziei robić... Czekam tylko na @ i nowy cykl oby szybko się zjawiła

    3i49cwa1y1soayfp.png
    atdcanli4g0f7t2i.png

    Aniołki:
    Wrzesień 2014 6tc
    Październik 2017 6tc
  • Lotopałanka Autorytet
    Postów: 1459 923

    Wysłany: 21 listopada 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gibonek wrote:
    a masz jakies badania zrobione diagnozę...
    Nie nie mam żadnych specjalnych badań zrobionych... Ale może po nowym roku pomyślę o nich jak noc nie będzie

    3i49cwa1y1soayfp.png
    atdcanli4g0f7t2i.png

    Aniołki:
    Wrzesień 2014 6tc
    Październik 2017 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Latopałanka ja myślę że zajdziesz szybko w kolejną ciążę. Nasze organizmy są mądre, widocznie coś musiało być nie tak z zarodkiem ze został odrzucony. Masz już dziecko wiec kolejna ciążę tez donosisz. Choć teraz myślę że lekarz sam może zlecić jakiegoś Dupka jeśli doszło do poronienia. Albo zleci jakieś badania ? Coś kazali robić czy się starać poprostu ?

  • DoveLove Autorytet
    Postów: 762 374

    Wysłany: 21 listopada 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina,ale wieści...a niektóre kobiety robia wszytko by miec cesarke, nie zdając sobie sprawy z tego jakie to duże konsekwencje.... ja tez po cesarce, bo nie bylo postępu i Mlody sie juz przyduszał. Kontrolne usg po porodzie bylo ok, teraz tez mialam pare i lekarz nic nie mówił...ale zwrócę uwagę ginowi na nastepnej wizycie.

    qb3cwn15v37nxio5.png
    klz96iyehfls5pph.png
  • DoveLove Autorytet
    Postów: 762 374

    Wysłany: 21 listopada 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Ginekolog to olal.. Ehhh.. Mam receptę na Luteine wiec zaczną ja brać w kolejnym cyklu...

    Mi lutka pomogla na plamienia. Uspokoila wqurwa i cere przed @ ;)

    qb3cwn15v37nxio5.png
    klz96iyehfls5pph.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dove love niestety na mnie padło i jestem zywym przykładem ze cesarka może nabroic. Mój gin juz naprawial takie blizny. Fakt było ich niewiele bo chyba 30 z tego co się orientuje. Oby coś z tego wyszło.
    Tez miałam cc ze względu na brak postępu :/
    Mój M się śmieje ze może terax jak strzelalismy tyle razy pod rząd to te plemniki w tej dziurze się zgromadziły i jednak poplynely jakieś w górę do jajeczka ;p w tedy bym miała pewnie ciążę wyższego ryzyka i kontrolę tej blizny całej..no nic już nie poradzę. Mam nadzieje ze mnie wezmą 11 go grudnia.

  • DoveLove Autorytet
    Postów: 762 374

    Wysłany: 21 listopada 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe ;) naturalny tor przeszkód mają ;) ale jak nie ma wyjścia, to trzeba to zrobić, bo Cie to nie ominie.

    qb3cwn15v37nxio5.png
    klz96iyehfls5pph.png
  • Urszulka89 Autorytet
    Postów: 3227 1112

    Wysłany: 21 listopada 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina, dobrze że jakiś konkretny kierunek macie ;)

    w5wq8u69w0vnj88n.png

    74dicwa1uopx5rx6.png
  • Nina06 Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 21 listopada 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Starania 6 lat.

    Nina06
  • Urszulka89 Autorytet
    Postów: 3227 1112

    Wysłany: 21 listopada 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina06 wrote:
    Hej. Starania 6 lat.
    Witamy :) Opowiedz nam coś o sobie.

    w5wq8u69w0vnj88n.png

    74dicwa1uopx5rx6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam stan przedrzucawkowy, malowodzie, wysokie cisnienie i bialkomocz. Przez cc ratowali i mnie i dziecko choc wtedy nie zdawalam sobie sprawy co sie dzieje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od jutra zacznę testowanie i sprawdzanie czy będzie owu i kiedy ale od 2 dni już działania są także nadzieja rośnie z dnia na dzień

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2017, 21:01

  • DoveLove Autorytet
    Postów: 762 374

    Wysłany: 21 listopada 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza84 wrote:
    Ja mialam stan przedrzucawkowy, malowodzie, wysokie cisnienie i bialkomocz. Przez cc ratowali i mnie i dziecko choc wtedy nie zdawalam sobie sprawy co sie dzieje.
    Dokładnie, czasem CC to jedyne wyjscie. Jesli mialabym możliwość drugi raz chcialabym spróbować naturalnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2017, 20:53

    qb3cwn15v37nxio5.png
    klz96iyehfls5pph.png
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 21 listopada 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina a jednak sie tniesz. Trzymam kciuki myszka, oby szybko i oby dokladnie :) Dobry doktor to polowa sukcesu, potem juz tylko trzeba o siebie zadbac.

    Adele ja plamilam przed @ i bralam po prostu magnez i zelazo. Przeszlo. Ale ty badalas chyba te cholerskie hormony wszystkie? Lutka wez, zobaczysz co sie stanie. Ale lipa, ciagle cos. Szmergla mozna dostac :*

    Nina czesc :) Co tak oszczednie :P kawe sobie zrob, tu same fajne babki ;)

    gibonek tak, pcos bruzdzi, ale da sie ogarnac. Mi stwierdzili po 2,5 roku staran. Prawie rok temu. Dietusia, kochana, dieta ;) Witaminki, troche ruchu i brokuly zamiast ciastkow ;)

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 21 listopada 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze mi się wydawało że pcos da się zdiagnozować przez usg, że to od razu widać. Ale mylę się tak?

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 21 listopada 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej hugolina to się porobiło, ale dobrze że już wiesz co może być przeszkodą. Oby wszystko potoczyło się po Twojej myśli :*

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Urszulka89 Autorytet
    Postów: 3227 1112

    Wysłany: 21 listopada 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie techniczne :)
    Jak mam zakończyć mój wykres na ovu?

    w5wq8u69w0vnj88n.png

    74dicwa1uopx5rx6.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 21 listopada 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urszulka89 wrote:
    Pytanie techniczne :)
    Jak mam zakończyć mój wykres na ovu?
    póki nie odnotujesz @ nie zakończysz bo cyjkl trwa do końca ciąży :) tak mi się wydaje :)

    Hugola ojojojjjj ważne że jest swiatełko :) trzymam kciuki za same pozytywne wiadomości :)

    Akceptacja!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No powiem Wam że teraz się lepiej czuje z ta myśla o operacji niż dwa miesiące temu kiedy dostałam to skierowanie. Jakoś się oswoilam. Oby naprawił co trzrba i bedzie dobrze.
    Miałam nadzieje ze lekarz z VL mnie odwiedzie od tego ale.dla dobra wspólnego lepiej jest to zrobić. A jak macica jest mała to się szybciej zrosnie i po 3 miesiącach myślę że będziemy działać dalej:) powiedział ze to laparotomka bo to nie taka wielka dziura w brzuchu na cala dlugość. Z 5 cm będzie cięcie na starej bliznie.

  • Lotopałanka Autorytet
    Postów: 1459 923

    Wysłany: 21 listopada 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina87 wrote:
    Latopałanka ja myślę że zajdziesz szybko w kolejną ciążę. Nasze organizmy są mądre, widocznie coś musiało być nie tak z zarodkiem ze został odrzucony. Masz już dziecko wiec kolejna ciążę tez donosisz. Choć teraz myślę że lekarz sam może zlecić jakiegoś Dupka jeśli doszło do poronienia. Albo zleci jakieś badania ? Coś kazali robić czy się starać poprostu ?

    Kazali się starać i tyle... Potrzebujemy czasu.... Ale ja niecierpliwa jestem i chcę tak o już zaraz

    3i49cwa1y1soayfp.png
    atdcanli4g0f7t2i.png

    Aniołki:
    Wrzesień 2014 6tc
    Październik 2017 6tc
‹‹ 578 579 580 581 582 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ