X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Nina06 Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 22 listopada 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skorzystalam z porady kolejnego lek.dal mi dupka. Kolejne trzy miesiace kolejne nadzieje a moj organizm uparcie odmawia wspolpracy.

    Nina06
  • Nina06 Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 22 listopada 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla jasnosci meza wyniki bardzo dobre.

    Nina06
  • Urszulka89 Autorytet
    Postów: 3227 1112

    Wysłany: 22 listopada 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina06 wrote:
    Wszystkie badania wyszly bardzo dobrze!
    To jeszcze zrób progesteron, bo jak jest za niski po owu to uniemożliwi zagnieżdżenie się zarodka i też może popsuć owulację.

    w5wq8u69w0vnj88n.png

    74dicwa1uopx5rx6.png
  • Urszulka89 Autorytet
    Postów: 3227 1112

    Wysłany: 22 listopada 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina06 wrote:
    Skorzystalam z porady kolejnego lek.dal mi dupka. Kolejne trzy miesiace kolejne nadzieje a moj organizm uparcie odmawia wspolpracy.
    dał Dupka bez zbadania progesteronu?

    w5wq8u69w0vnj88n.png

    74dicwa1uopx5rx6.png
  • Nina06 Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 22 listopada 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zostawilam wszystko. Czulam sie jak czlowiek zagadka juz mi na niczym nie zalezalo. Odpusilam. Niestety to tez nie pomoglo. W tym roku zaczelam od nowa dlatego zrobilam droznosc. Poszlam do gin i powiedzialam ze moze mam slaba owu i chce cos na to. Dostalam clo.

    Nina06
  • Nina06 Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 22 listopada 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli chodzi o progesteron wiem ze musze zrobic ale dupek pomogly gdyby byl za niski z reszta mialam bdobra tem.

    Nina06
  • Nina06 Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 22 listopada 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak juz wczesniej pisalam jestem w 27dc i pierwszy cykl.z clo.

    Nina06
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 22 listopada 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis 26dc a myślałam,ze dostałam juz @.. Ale temp jeszcze nie spadla jak na @ i cyce dalej bola wiec wezmę to jeszcze za plamienie...

    Nina ja tez mysle,ze mam dobra temp. Prog niby tez w normie ale sprobuje z Luteina.. A jak ona mi nie pomoże to juz nie wiem. Ro Twój 1 cykl na Clo ?

    agulineczka co u Ciebie ?

    Co do lekarzy to ja tez miałam dziwnego... A do innego to juz moze po nowym roku sie wybiorę najlepiej to do jakiejs kliniki nieplodnosci chyba w innym mieście..

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Urszulka89 Autorytet
    Postów: 3227 1112

    Wysłany: 22 listopada 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina06 wrote:
    Jak juz wczesniej pisalam jestem w 27dc i pierwszy cykl.z clo.
    Moja ciocia miała dupka przez 6 miesięcy i nic, dopiero na luteinę poszła. Zrób progesteron w kolejnym cyklu po owulacji, no chyba że w tym zobaczysz dwie kreseczki czego wszystkim zyczę :)

    w5wq8u69w0vnj88n.png

    74dicwa1uopx5rx6.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 22 listopada 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina to moze stymulacja pomoże... Ja tylko jeszcze drożności nie robila bo tak to "niby" tez wszystko ok..

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Urszulka89 Autorytet
    Postów: 3227 1112

    Wysłany: 22 listopada 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina06 wrote:
    Jak juz wczesniej pisalam jestem w 27dc i pierwszy cykl.z clo.
    To jeszcze nadzieja w progesteronie. Jak to będzie ok, to może monitoring? Albo inny lekarz :)

    w5wq8u69w0vnj88n.png

    74dicwa1uopx5rx6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja na te 3 lata to niewiele chodzilam po lekarzach, mialam raz pregnyl i histeroskopie. Teraz chce zawiesic starania, mąż jednak nie chce. Z jednej strony to mi troche szkoda, jest ciaglosc, przerwie, pojde do lekarza i znow uslysze ze jeszcze pol roku sie starajcie. Ale z drugiej strony znow odezwalo sie serducho i trzeba do katdiologa i bym na spokojnie wyciela znamiona. I jeszcze kwestia migren, czy decydowac sie na polroczne leczenie bez staran? Same dylematy.

  • Nina06 Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 22 listopada 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz jestem na czyms mocniejszym mam na mysli clo. I jak na razie to czuje ze zbliza sie @

    Nina06
  • Urszulka89 Autorytet
    Postów: 3227 1112

    Wysłany: 22 listopada 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza84 wrote:
    To ja na te 3 lata to niewiele chodzilam po lekarzach, mialam raz pregnyl i histeroskopie. Teraz chce zawiesic starania, mąż jednak nie chce. Z jednej strony to mi troche szkoda, jest ciaglosc, przerwie, pojde do lekarza i znow uslysze ze jeszcze pol roku sie starajcie. Ale z drugiej strony znow odezwalo sie serducho i trzeba do katdiologa i bym na spokojnie wyciela znamiona. I jeszcze kwestia migren, czy decydowac sie na polroczne leczenie bez staran? Same dylematy.
    Kurcze., nie wiem co Ci doradzić... Z jednej strony no szkoda, bo masz na świeżo badania i pewne informacje. A z drugiej - może zrobić chwilę przerwy i zająć się serduchem i znamionami? A może właśnie ma tak być? I w międzyczasie coś zaskoczy :)

    w5wq8u69w0vnj88n.png

    74dicwa1uopx5rx6.png
  • Nina06 Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 22 listopada 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co tak sobie juz kiedys przemyslam to ze z tymi trudnosciami to lek.wyolbrzymiaja. Kobiety pala i pija i w ciaze zachodza sa grube i z wasami i po czworo dzieci maja. A naukowo stwierdzone,ze otylosc utrudnia a ja widze kobitke z brzuchem i trojka kolo niej a dobre 90kg wagi,albo znajoma was jak u mezczyzny i trojke ma.

    Nina06
  • Urszulka89 Autorytet
    Postów: 3227 1112

    Wysłany: 22 listopada 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina06 wrote:
    Wiecie co tak sobie juz kiedys przemyslam to ze z tymi trudnosciami to lek.wyolbrzymiaja. Kobiety pala i pija i w ciaze zachodza sa grube i z wasami i po czworo dzieci maja. A naukowo stwierdzone,ze otylosc utrudnia a ja widze kobitke z brzuchem i trojka kolo niej a dobre 90kg wagi,albo znajoma was jak u mezczyzny i trojke ma.
    Dużo leży też po stronie naszej główki.

    w5wq8u69w0vnj88n.png

    74dicwa1uopx5rx6.png
  • Nina06 Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 22 listopada 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gin.powiedzial mi ostatnim razem na wizycie ja nie mam sie do czego u pani przyczepic tylko modlitwa pozostaje. Troche ironicznie to zabrzmialo,ale co robic ja tez juz nie mam sily. Tylko jak sie z tym pogodzic?

    Nina06
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 22 listopada 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele u mnie kolejny cykl - dzisiaj 3 lub 4 dzień po owu. Czytam Was czasami, ale mało piszę, bo troszkę odpoczywam od forum. Oczywiście nie znaczy to, że wrzuciłam całkiem na luz, bo niestety nie potrafię. Testować będę jakoś w przyszłym tyg. Myślałam, że w tym roku uda się zajść szczęśliwie w ciążę, a tymczasem rok już się pomału kończy, a ciąży nie ma :(

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Urszulka89 Autorytet
    Postów: 3227 1112

    Wysłany: 22 listopada 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulineczka wrote:
    Adele u mnie kolejny cykl - dzisiaj 3 lub 4 dzień po owu. Czytam Was czasami, ale mało piszę, bo troszkę odpoczywam od forum. Oczywiście nie znaczy to, że wrzuciłam całkiem na luz, bo niestety nie potrafię. Testować będę jakoś w przyszłym tyg. Myślałam, że w tym roku uda się zajść szczęśliwie w ciążę, a tymczasem rok już się pomału kończy, a ciąży nie ma :(
    Ja to myślałam, przy pierwszej ciązy że skoro mam cykle regularne i wiem kiedy mam owu to też szybko zajdę w ciąże. A zeszło nam 9 miesięcy. Przy czym moja siostra ma strasznie długie cykle i nieregularne a dwa razy za pierwszym razem zaszła :p I ona moich problemów...

    w5wq8u69w0vnj88n.png

    74dicwa1uopx5rx6.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 22 listopada 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też myślałam że jak dwa razy zaszlam bez problemu to i za trzecim tak będzie. A tu proszę :/

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
‹‹ 581 582 583 584 585 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ