Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia gratuluje tej pięknej przemiany i gratuluje pięknej nadziei bo nic tylko kreseczki bedą ciemniec ;)
    I wszystkim wszystkiego najwspanialszego w nowym roku !!

    Ja byłam wyjazdowo dopiero weszłam do domu.
    Musze iść spać a wcześniej zjeeeeesc.

    nick nieaktualny, sheerah24, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • Lisa85 Autorytet
    Postów: 989 933

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 23:04

    ojxe2n0alit7kw2e.png
    km5sjw4z2s29aglx.png
    5b09wn15c8ssxa0k.png
  • Lisa85 Autorytet
    Postów: 989 933

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 23:04

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, olciaa lubią tę wiadomość

    ojxe2n0alit7kw2e.png
    km5sjw4z2s29aglx.png
    5b09wn15c8ssxa0k.png
  • Lisa85 Autorytet
    Postów: 989 933

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 23:04

    ojxe2n0alit7kw2e.png
    km5sjw4z2s29aglx.png
    5b09wn15c8ssxa0k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia_87 wrote:
    :-)
    A mnie czyści dzisiaj nie wiem w sumie od czego bo nic takiego nie zjadłam.
    Jem kolacyjke biorę prochy hehe

    Objaw ciąży:-) a co to za testy ? Może ja kupuję jakieś pechowe i u Ciebie zamówię byś mi zakupiła hurtowo z 10 sztuk :-D

    Ja właśnie po dwukrotnym staranku mąż mną tak wywijal na łóżku ze zbeltal mi się sok pomarańczowy który wcześniej piłam ble :-/ teraz leżę z tic tacami w garści i czekam aż mdłości miną :-/ nigdy więcej soku pomarańczowego przed przytulaniem....

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szygas wrote:
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    to wiec o to chodzi????
    :P


    Romek, mam pytanie do diety. Dlaczego dieta bezmleczna? Bezcukrowa to rozumiem. Ja czekam na termin u Naprotechnologa, ale jeszcze caaaly miesiac... Z tym, ze czesc diagnozy u mnie juz jest.

    Pozdrawiam

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 16:10

    nick nieaktualny, sheerah24, Tusia_87, Zuza33, nick nieaktualny, nick nieaktualny, olciaa lubią tę wiadomość

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola999 wrote:
    Kochane moje A ja siedzę grzancka wypilam...W wannie pierwszy raz od 8 lat leżała godzinę i wprost czuję się wniebowxieta.... szkoda mi kurczę tych cykli ale moje postanowienia to badania w styczniu... więc co będzie to będzie ten rok się staram A za rok starania ale o adopcje
    kochanie za rok to w sylwka będziesz tuliła swojego małego nowego brzdąca ;*

    Zuza33, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • Lisa85 Autorytet
    Postów: 989 933

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 23:05

    nick nieaktualny, Tusia_87, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ojxe2n0alit7kw2e.png
    km5sjw4z2s29aglx.png
    5b09wn15c8ssxa0k.png
  • Lisa85 Autorytet
    Postów: 989 933

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 23:05

    nick nieaktualny, Wojcinka, olciaa lubią tę wiadomość

    ojxe2n0alit7kw2e.png
    km5sjw4z2s29aglx.png
    5b09wn15c8ssxa0k.png
  • szygas Autorytet
    Postów: 829 535

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga1185 wrote:
    Romek, mam pytanie do diety. Dlaczego dieta bezmleczna? Bezcukrowa to rozumiem. Ja czekam na termin u Naprotechnologa, ale jeszcze caaaly miesiac... Z tym, ze czesc diagnozy u mnie juz jest.

    Pozdrawiam
    dieta bezmleczna bo nabiał zakwasza organizm i sprzyja wzdęciom co nie umożliwia odczyt usg, po 2 nabial jest alergenem niesprzyjającym zajscie w ciążę i przeszkadza zeby organizm wchlanial odpowiednie witaminy czy tam związki

    cykl 26/27dn
    Romek i oczywiście moja kochana Dziunia
    m:

    1578ed1f50f85fee8cdde554179e45e2.png
  • szygas Autorytet
    Postów: 829 535

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga1185 wrote:
    Romek, mam pytanie do diety. Dlaczego dieta bezmleczna? Bezcukrowa to rozumiem. Ja czekam na termin u Naprotechnologa, ale jeszcze caaaly miesiac... Z tym, ze czesc diagnozy u mnie juz jest.

    Pozdrawiam
    kingus co do naprotechnologii moge z tobą pogadac

    cykl 26/27dn
    Romek i oczywiście moja kochana Dziunia
    m:

    1578ed1f50f85fee8cdde554179e45e2.png
  • Lisa85 Autorytet
    Postów: 989 933

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 23:05

    ojxe2n0alit7kw2e.png
    km5sjw4z2s29aglx.png
    5b09wn15c8ssxa0k.png
  • szygas Autorytet
    Postów: 829 535

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane dziewczyny nie wiem jak wy ale wyjątkowo bardzo szczęśliwy jestem dziś
    dziś mogę każdą z was nosić na rękach
    jednak moja żona to moja oaza spokoju
    życzę wam takich związków

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2017, 21:06

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, olciaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    cykl 26/27dn
    Romek i oczywiście moja kochana Dziunia
    m:

    1578ed1f50f85fee8cdde554179e45e2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia_87 wrote:
    Ooo hahahah no kochana :-) sfermentowalo tak Tobą mąż miota w łóżku hihi.

    Ja to się uciesze jak te testy będą pozytywne ale i nie zafalszowane haha wtedy zamówię Tobie i z dziesięć :-)

    Oki ja również czekam na Twoją ponowną kreseczke drugą na teście tym razem jednak znacznie ciemniejsza i bete. Kiedy zrobisz to już zależy kochana wyłącznie od Ciebie i trzymam kciukasy za wysoki wzrost i żadnych spadkow ten rok ma obfitowac w same pozytywy więc pięknie rozpoczelas nam rok kochana.

    A no miota mną ja ważę 52kg mąż....Hehehhe znacznie więcej więc dla niego taka długa trzcinka to jak lalka:-) ale lubię jak on dominuje :-) chociaż biedak tu może rządzić bo w domu ni hu hu Hihi

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szygas wrote:
    dieta bezmleczna bo nabiał zakwasza organizm i sprzyja wzdęciom co nie umożliwia odczyt usg, po 2 nabial jest alergenem niesprzyjającym zajscie w ciążę i przeszkadza zeby organizm wchlanial odpowiednie witaminy czy tam związki
    Romek, dziękuję

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • szygas Autorytet
    Postów: 829 535

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga1185 wrote:
    Romek, dziękuję
    ale ja kochana ameryki nie odkrylem, mam nadzieję ze podzielimy sie doswiadczeniami

    cykl 26/27dn
    Romek i oczywiście moja kochana Dziunia
    m:

    1578ed1f50f85fee8cdde554179e45e2.png
  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szygas wrote:
    dieta bezmleczna bo nabiał zakwasza organizm i sprzyja wzdęciom co nie umożliwia odczyt usg, po 2 nabial jest alergenem niesprzyjającym zajscie w ciążę i przeszkadza zeby organizm wchlanial odpowiednie witaminy czy tam związki


    I nabial calkowicie wykluczony? A jak zastapic wapn?... A co z pszenica?
    Dziekuje wyslalam zaproszenie, zeby moc zadac kilka konkretnych pytan.

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • szygas Autorytet
    Postów: 829 535

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga1185 wrote:
    Romek, dziękuję
    po 2 jak zona odstawiła nabial i cukier wciągu miesiąca schudła 5 kg

    cykl 26/27dn
    Romek i oczywiście moja kochana Dziunia
    m:

    1578ed1f50f85fee8cdde554179e45e2.png
  • szygas Autorytet
    Postów: 829 535

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga1185 wrote:
    I nabial calkowicie wykluczony? A jak zastapic wapn?... A co z pszenica?
    Dziekuje wyslalam zaproszenie, zeby moc zadac kilka konkretnych pytan.
    calkowicie, nie, bo pani lekarz dala dyspęsę na swięta
    teraz żona znów nie używa nabiału.
    wapno mozna zastąpic mlekiem ryżowym i kokosowym

    cykl 26/27dn
    Romek i oczywiście moja kochana Dziunia
    m:

    1578ed1f50f85fee8cdde554179e45e2.png
‹‹ 1462 1463 1464 1465 1466 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ