Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • Lisa85 Autorytet
    Postów: 989 933

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 23:06

    Wojcinka, Natka2 lubią tę wiadomość

    ojxe2n0alit7kw2e.png
    km5sjw4z2s29aglx.png
    5b09wn15c8ssxa0k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    Tsh za wysokie. Prolaktyne w którym dniu cyklu robiłaś?
    Tsh norma jest max 4 źle tam mi się wpisalo to był 13dc

    Kuchcinka nie robiłam z obciążeniem czekam na skierowanie od lekarza na to z obciążeniem bo on chyba chemie musi mi jakąś na to przepisać nie ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaaarooolina89 wrote:
    Dombrusia nie stresuj się na zapas...

    Właśnie pije 3 kubek melisy.....:-/

  • Kaaarooolina89 Autorytet
    Postów: 987 577

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg mnie Malo prawdopodobne żeby tsh Ci tak skaklo w tak krótkim czasie chyba ze anty-tpo wyjdzie Ci wysokie to przy autoimmunologicznym zapaleniu tarczycy to jest możliwe ale nie wiem czy aż tak... :-/ wg mnie któryś z tych wyników nie jest prawidłowy ale ciężko powiedziec który. I nie mowie tu o Tobie tylko o wykonaniu, bledzie aparatu albo cos w tym stylu.

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    Wizyta 19.04.2017r. godz. 10.30
    34bwrjjgb77ybsb7.png
    bfe3698c9b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ina90 wspaniały przyrost :)

    19ina90 lubi tę wiadomość

  • Tasza Autorytet
    Postów: 2015 1047

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ina90 wrote:
    Ale mam nadzieję, ze nie ma górnej granicy :)
    tak jak może rosnąć za wolno, skokowo (spadki, - wzrosty) to może też i za szybko rosnąć(zaśniad groniasty), ale SPOKOJNIE - ty masz super przyrost i tak też będzie. Mi co 48h rósł o 152% i uznawałam to za sytuację ok. W 6 tyg było mierzalne tętno.

    według OM
    cd9bvfxmx4d8chbr.png
    cd9bvfxmn74huw9m.png
    Aniołek (początek 6t.c.), 3 c.biochemiczne
    cykle 28 - dniowe; 14 cs
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 16:03

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • Tasza Autorytet
    Postów: 2015 1047

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaaarooolina89 wrote:
    Wg mnie Malo prawdopodobne żeby tsh Ci tak skaklo w tak krótkim czasie chyba ze anty-tpo wyjdzie Ci wysokie to przy autoimmunologicznym zapaleniu tarczycy to jest możliwe ale nie wiem czy aż tak... :-/ wg mnie któryś z tych wyników nie jest prawidłowy ale ciężko powiedziec który. I nie mowie tu o Tobie tylko o wykonaniu, bledzie aparatu albo cos w tym stylu.
    mi skakało jak głupie co tydz a najlepsze jest to, ze miałam jak Kuchcinka - najbardziej rypało mi się po ethyroxie. Potem odstawili mi jod, podnieśli dawkę hormonu i teraz deliberują nad przystawieniem jodu ponownie ze względu na dziecko. Endo jest zdania, że - absolutnie, gin - chociaż 100j. z dawki 200j. jodidu. Do dziś nie wiem kogo posłuchać. Na razie wzięłam pod uwagę zdanie endo bo boję się skoku jak jasna cholera.

    według OM
    cd9bvfxmx4d8chbr.png
    cd9bvfxmn74huw9m.png
    Aniołek (początek 6t.c.), 3 c.biochemiczne
    cykle 28 - dniowe; 14 cs
  • Kaaarooolina89 Autorytet
    Postów: 987 577

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka ale właśnie nie zawsze lab maja tej tabletki a juz w prywatnych to bardzo rzadko.

    Wizyta 19.04.2017r. godz. 10.30
    34bwrjjgb77ybsb7.png
    bfe3698c9b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 19:20

    Tasza, Wojcinka lubią tę wiadomość

  • Kaaarooolina89 Autorytet
    Postów: 987 577

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tasza ale przy takich skokach tsh i ft4 powinno szaleć a tu cisza.

    Wizyta 19.04.2017r. godz. 10.30
    34bwrjjgb77ybsb7.png
    bfe3698c9b.png
  • Kaaarooolina89 Autorytet
    Postów: 987 577

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anq05 wrote:
    Też gofry robiłam :D z bitą śmietaną i zmiksowanymi truskawkami :D
    A mi dzis tak chce się gofra :-((

    Tasza, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Wizyta 19.04.2017r. godz. 10.30
    34bwrjjgb77ybsb7.png
    bfe3698c9b.png
  • Tasza Autorytet
    Postów: 2015 1047

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anq05 wrote:
    Też gofry robiłam :D z bitą śmietaną i zmiksowanymi truskawkami :D
    nie pisz takich rzeczy na noc. Nie mam chętnego, co by mi zrobił a zachciewa mi się jak piszecie takie rzeczy. Mąż siedzi nad ustawą o finansach, dziecko za małe żeby wykorzystać a ja dopiero co po herbacie imbirowej zelżałam na mdłościach.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    według OM
    cd9bvfxmx4d8chbr.png
    cd9bvfxmn74huw9m.png
    Aniołek (początek 6t.c.), 3 c.biochemiczne
    cykle 28 - dniowe; 14 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka jeśli okazałoby się, ze jednak masz słabej jakości komórki to artykuł jest dla Ciebie
    http://www.jestemplodna.pl/jak-poprawic-jakosc-komorek-jajowych-jakosc-nasienia/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2017, 19:19

    Wojcinka, Tasza lubią tę wiadomość

  • Tasza Autorytet
    Postów: 2015 1047

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaaarooolina89 wrote:
    Tasza ale przy takich skokach tsh i ft4 powinno szaleć a tu cisza.
    najlepsze - ft3 i ft4 - w normie. Ciul wie skąd te skoki u mnie były. Wybuliłam 220zł z konsultację wtedy bo męczyłam się z tym pół roku prawie płacząc. W dodatku łeb mnie bolał, źle spałam, włosy garściami, problemy z wagą, nastrojami. Ale podobno to wcale nie było od tego, ze szaleli mi z dawkami. Raz więcej a raz mniej bo już sami nie wiedzieli co i jak z tym zrobić. Na koniec mi powiedzieli, ze jestem "wyjątkowa". Szlag mnie mało nie wziął.

    według OM
    cd9bvfxmx4d8chbr.png
    cd9bvfxmn74huw9m.png
    Aniołek (początek 6t.c.), 3 c.biochemiczne
    cykle 28 - dniowe; 14 cs
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaaarooolina89 wrote:
    Kuchcinka ale właśnie nie zawsze lab maja tej tabletki a juz w prywatnych to bardzo rzadko.
    Można dzwonić i pytać :) ja jak szukałam PRL z obciążeniem to Zadzownilam do kilku prywatnych lab i mówili ze nie maja, a jak w końcu zadzwoniłam do szpitala ginekologiczno-położniczego to okazalo sie ze wykonują takie badania bez problemu i dość tanio :)

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • Kaaarooolina89 Autorytet
    Postów: 987 577

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tasza no wlasnie ta tarczyca to koszmar :-) ja sama mam mega problemy z nią i tsh tez mi skacze ale nie tak jak to jest u Dombrusi bez brania leków. A co najlepsze ft4 zawsze mam w górnej granicy bez względu na dawkę leku i czy ciaza czy bez ciąży.
    Kuchcinka na pewno masz racje. Tylko akurat nie wiem czy tam skąd jest Dombrusia to gdziekolwiek maja te tabl w lab tzn badanie robic robią tylko tabletkę pacjentka przynosi ze soba.

    Wizyta 19.04.2017r. godz. 10.30
    34bwrjjgb77ybsb7.png
    bfe3698c9b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziecko juz spi, zaraz zaczynam wieczor z mezem :-)

    Kate zapytam lekarza co tam powie na ta moja galaretke.. mam nadzieje ze to zwykly sluz :-)

    Tak czytam o tej waszej tarczycy i moze to kwestia tego dziwnego leku euthyroxu? Napewno sa tez inne leki, moze po prostu ten tak u was dzialal? Dombrusi przy staraniach najlepszs tsh to 1, 1,5 no max 2 wszystko powyzej bym zbijala. Oczywiscie mozna sie licytowac, a 2,2 a 2,4 a to 2,6 a to moze 3 jest ok ale no chyba im mniej tym lepiej (tzn za nisko tez niedobrze). Dziwbe u Ciebie te wyniki no nie wiem co myslec.

    Kuchcinka a powiedz kiedy ty ostatnio powtarzalas swoje badania ale takie zwykle hormonalne, w sensie wlasnis tarczyce, prolaktyne itp? Moze tam cos ci sie pomieszalo i przez to problem z zajsciem?

    Ina super przyrost :-) to kto kolejny do pozytywnego testu? :-) juz dwie zaciazone a dopiero 2 styczen, cudnie :-))





    19ina90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2017, 13:59

    19ina90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaaarooolina89 wrote:
    Kuchcinka ale właśnie nie zawsze lab maja tej tabletki a juz w prywatnych to bardzo rzadko.
    Ja tez po prostu poszlam i powiedzialam ze chce z obciazeniem i mi zrobili i dali jakas tabletke. Jakos dziwnie zeby trzeba bylo samemu kupowac taki lek, no ale nie wiem jak jest w innych, ja robilam prywatnie :-)

‹‹ 1483 1484 1485 1486 1487 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ