Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6663

    Wysłany: 8 marca 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili. Prezent super :)

    Viriki. Piekny bobas :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 8 marca 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 16:24

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 8 marca 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 16:59

    sheerah24, Annie1981, nick nieaktualny, Wojcinka lubią tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 881

    Wysłany: 8 marca 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell1984 wrote:
    Ja zaraz jadę do gina na wizytę. Biorę swoje książkowe wyniki i nie-książkowe wyniki męża ze sobą i ciekawa jestem co wymyśli. Stresuję się jak nie wiem co :P
    z niecierpliwością czekam na sprawozdanie z wizyty! :*

    Bluebell1984 lubi tę wiadomość

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 881

    Wysłany: 8 marca 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak tylko wyjdziesz już od niego chcę już wiedzieć!:D

    Bluebell1984 lubi tę wiadomość

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2017, 12:54

    sheerah24, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 881

    Wysłany: 8 marca 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena24 wrote:
    Blubell, całe szczęście nie pracuję w soboty, ogólnie weekendy mam wolne także jest OK. :)
    Przepraszam, bo pewnie przegapiłam, ale jakie badania robiłaś i są ksiązkowe?


    Sheerah a Ty jak tam, ładujesz akumulatory na owulację:)?


    a teraz kawunia i czekam na męża:D no ciekawe, czy moje przewidywania jeśli chodzi o rafaello się spełnią:D

    staram się ładować powoli :) ale jeszcze mam z tydzień czasu.

    Ach, zazdroszczę kawuni :D Ja już dzisiaj po dwóch, rzadko mi się zdarza tyle wypić.

    Ja dostałam od Mojego koło 20 róż, póki co :) Podobno jest coś jeszcze, mam nadzieję, że to: To wybierz sobie jakąś bluzkę to Ci kupię :D

    I jeszcze raz muszę pochwalić Zioła Ojca Sroki! Od razu jak mi się @ skonczył, od razu zalało mnie śluzem, cały czas czuję, ze jest, a jestem z tydzień przed owu.

    myszeczka89, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2017, 12:54

    sheerah24, Annie1981, nick nieaktualny, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 881

    Wysłany: 8 marca 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena24 wrote:
    jednak u mnie kwiatki wino i toffifi.. :D wiem... jestem wredna. liczy się gest ale przez ten ostatni czas mam niesamowitego wkurwa na wszystko:)

    no to postarał się <3

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6663

    Wysłany: 8 marca 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez czekam na relacje z wizyty Bluebell :)

    Bluebell1984 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1625

    Wysłany: 8 marca 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell1984 wrote:
    Ja zaraz jadę do gina na wizytę. Biorę swoje książkowe wyniki i nie-książkowe wyniki męża ze sobą i ciekawa jestem co wymyśli. Stresuję się jak nie wiem co :P
    Koniecznie napisz jak wizyta. Mam nadzieje ze lekar okaże się kompetentny :*

    Bluebell1984 lubi tę wiadomość

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 8 marca 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 16:59

    sheerah24, nick nieaktualny, Wojcinka, Zuza33 lubią tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1625

    Wysłany: 8 marca 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell1984 wrote:
    Właśnie wróciłam do domu i aż sobie piwko otworzyłam :D

    Zrobił mi przy okazji wizyty usg, mam teraz 12 dc, endometrium 11 mm i w lewym jajniku pęcherzyk 17 mm. Mogę komuś oddać na ten cykl, bo bez męża to i tak na zmarnowanie pójdzie ;)
    Jak zobaczył wyniki męża, to powiedział, że można by coś z nim zrobić. A ja na to: "nieee, zróbmy inseminację" :P a gin: "dobra!" Hehe :P

    Okazało się, że on też robi inseminację w szpitalu na NFZ, czyli tysiak w kieszeni :) gdyby mój mąż był teraz w domu, to zrobiłby już na dniach, ale w sumie dobrze się składa, że go nie ma, to najpierw zrobimy resztę badań. We wtorek idę do szpitala na 1 dzień, żeby zrobić badania na chlamydię, CRP i morfologię moczu. Jak wyjdzie, że chlamydia jest - to czeka mnie kuracja antybiotykami przez 10 dni. Jak okaże się, że nie ma i reszta wyników też będzie ok, to tuż po okresie, czyli 30/31 marca albo 4/5 kwietnia robimy HSG. Też w szpitalu i też w ciągu 1 dnia (ta druga ginekolożka, do której jestem zapisana na koniec marca kładzie na HSG na 3 dni do szpitala, ale nie widzę sensu i nie wiem nawet czy zdążę do niej pójść, skoro ten już konkretniej podszedł do tematu).

    Jeśli jajowody będą drożne (albo przynajmniej jeden z nich), to w następnym cyklu po HSG przystąpimy do inseminacji. Nie wiedziałam o tym, ale powiedział mi, że nie robią HSG i inseminacji w tym samym cyklu.

    Pytałam co w przypadku, kiedy tylko jeden jajowód jest drożny, czy wtedy celuje się z inseminacją w tą owulację, która będzie z jajnika po drożne stronie - to mówił, że nie, bo tam w środku wszystko jest "ruchome" i do zapłodnienia nie koniecznie musi dojść tylko w jajowodzie, czasami dochodzi na powierzchni jajnika, albo w innym miejscu.
    oo to się nazywają konkrety ;)

    Bluebell1984 lubi tę wiadomość

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 8 marca 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 16:59

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 8 marca 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 16:59

    sheerah24, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 881

    Wysłany: 8 marca 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell1984 wrote:
    Właśnie wróciłam do domu i aż sobie piwko otworzyłam :D

    Zrobił mi przy okazji wizyty usg, mam teraz 12 dc, endometrium 11 mm i w lewym jajniku pęcherzyk 17 mm. Mogę komuś oddać na ten cykl, bo bez męża to i tak na zmarnowanie pójdzie ;)
    Jak zobaczył wyniki męża, to powiedział, że można by coś z nim zrobić. A ja na to: "nieee, zróbmy inseminację" :P a gin: "dobra!" Hehe :P

    Okazało się, że on też robi inseminację w szpitalu na NFZ, czyli tysiak w kieszeni :) gdyby mój mąż był teraz w domu, to zrobiłby już na dniach, ale w sumie dobrze się składa, że go nie ma, to najpierw zrobimy resztę badań. We wtorek idę do szpitala na 1 dzień, żeby zrobić badania na chlamydię, CRP i morfologię moczu. Jak wyjdzie, że chlamydia jest - to czeka mnie kuracja antybiotykami przez 10 dni. Jak okaże się, że nie ma i reszta wyników też będzie ok, to tuż po okresie, czyli 30/31 marca albo 4/5 kwietnia robimy HSG. Też w szpitalu i też w ciągu 1 dnia (ta druga ginekolożka, do której jestem zapisana na koniec marca kładzie na HSG na 3 dni do szpitala, ale nie widzę sensu i nie wiem nawet czy zdążę do niej pójść, skoro ten już konkretniej podszedł do tematu).

    Jeśli jajowody będą drożne (albo przynajmniej jeden z nich), to w następnym cyklu po HSG przystąpimy do inseminacji. Nie wiedziałam o tym, ale powiedział mi, że nie robią HSG i inseminacji w tym samym cyklu.

    Pytałam co w przypadku, kiedy tylko jeden jajowód jest drożny, czy wtedy celuje się z inseminacją w tą owulację, która będzie z jajnika po drożne stronie - to mówił, że nie, bo tam w środku wszystko jest "ruchome" i do zapłodnienia nie koniecznie musi dojść tylko w jajowodzie, czasami dochodzi na powierzchni jajnika, albo w innym miejscu.

    nooo, konkretny lekarz, super! :)

    jaka jest szansa, że on przyjmuje w Warszawie? :D
    Cieszę się, że nadzieja u Ciebie wróciła, CIESZĘ SIĘ BARDZO, musi się udać, teraz tylko czekać na Twojego męża :D

    Bluebell1984, Wojcinka lubią tę wiadomość

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1625

    Wysłany: 8 marca 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell1984 wrote:
    Noooo, powiem Ci, że jak mam już plan działania, to i nadzieja wróciła :) teraz najważniejsze, żeby te jajowody były drożne :)
    Będą drożne :)

    Zapomniałam napisać najważniejszego :) piękny pęcherzyk i cudne endometrium. Biorę wszystko! Zaklepane! I poplute :P :P :) :)

    nick nieaktualny, sheerah24, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 8 marca 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bluebell a jak tam ten Twoj projekt :)?

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 8 marca 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka1234 wrote:
    Lili92 zazdroszcze!!! Uwielbiam edda sherana :-)
    Me too

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 8 marca 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell1984 no to pięknie! Teraz tylko iść wg planu i będzie fasoleczka :)
    Super cieszę się że konkrety uslyszalas :)

    P.s. Tak z innej beczki czy wiecie co to są za badania genetyczne z krwi które wykonuje się by sprawdzić czy dziecko jest chore? Bo moja gin mi wspominała o tym gdyby jakimś cudem się udało to że będę takie badania robić a w sumie zapomniałam zapytać co to takiego

    Bluebell1984 lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
‹‹ 2115 2116 2117 2118 2119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ