X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 9 marca 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anq05 wrote:
    To w tej chwili dzieli nas jakies 6-7km :p ja mieszkam we wsi obok ;D

    A gdzie docelowo jedziecie? :)
    Hehe super !;)

    Wesele jest w jakiejś stodole w Rzepiska/ Rzepiskiej ? :P

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 9 marca 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell1984 wrote:
    No to dobrze :) trzeba teraz myśleć pozytywnie! Pracujesz, czy będziesz w domu przez ten czas?

    Nie ja jestem bezrobotna bo w grudniu skończyła mi się umowa i teraz miałam iść na staż ale jak dowiedziałam się że jestem w ciąży powiedziałam prawdę bo ja nie umiem i nie lubię kombinować więc źr stażu nici ale nie żałuję byle tylko urodzić zdrowe dziecko i będzie najlepiej e świecie

    Wybaczcie nie jestem w stanie ogarnąć co u której bo jestem w takim szoku dzisiaj...

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 9 marca 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Nie ja jestem bezrobotna bo w grudniu skończyła mi się umowa i teraz miałam iść na staż ale jak dowiedziałam się że jestem w ciąży powiedziałam prawdę bo ja nie umiem i nie lubię kombinować więc źr stażu nici ale nie żałuję byle tylko urodzić zdrowe dziecko i będzie najlepiej e świecie

    Wybaczcie nie jestem w stanie ogarnąć co u której bo jestem w takim szoku dzisiaj...
    Bedzie dobrze nic sie nie martw ;)

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 18:35

    Effy lubi tę wiadomość

  • myszeczka89 Autorytet
    Postów: 759 924

    Wysłany: 9 marca 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam góralskie klimaty <3 Effy zazdroszczę :)

    Effy lubi tę wiadomość

    hchy3e3kyk7nftnx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka super pomysł i super miejsce!
    Effy ja bywam często w Bukowinie w Białce w Zakopanem... bo ja z Krakowa a tez nie znam tego miejsca :)

    Effy lubi tę wiadomość

  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 9 marca 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki za te nieprecyzyjne inf ale ja spałam cała drogę i nie znam dokładnie nazw a zapytać kierowcy nie moge bo on niewiadomo czy byłby zadowolny że ja pisze wszystko na internatach wiec pisałam z głowy :D tak w Rzepiskach Hihi ;)

    Ink@, sheerah24 lubią tę wiadomość

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 9 marca 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 16:51

    Ink@ lubi tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 880

    Wysłany: 9 marca 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wasze zdrowie kochane, za staraczki i ciężarówki, żeby marzec i kwiecień były dla staraczek szczęśliwe :)

    <PIJE LIKIER O SMAKU KRÓWKI MLECZNEJ>

    :D

    myszeczka89, Marlena24, Zuza33, Ink@ lubią tę wiadomość

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • myszeczka89 Autorytet
    Postów: 759 924

    Wysłany: 9 marca 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czy Kuchcinka nie musi teraz cucić Artura, który zemdlal z wrażenia :P

    sheerah24, Ink@, Natka2, Wojcinka, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

    hchy3e3kyk7nftnx.png
  • KateA92 Autorytet
    Postów: 1342 1391

    Wysłany: 9 marca 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2017, 12:04

    sheerah24, Zuza33, Effy lubią tę wiadomość

  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 880

    Wysłany: 9 marca 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateA92 wrote:
    Bajka skoro pojawił się zarodek i serduszko to Twoje maleństwo jest bardzo silne i tego się trzymajmy ! :) wszystko będzie dobrze, musi ! :)

    Effy dobrej zabawy ! :)

    Kuchcinka czekamy na relację hehe :D

    Podeslalam dzisiejsza fotkę na priv. Te które nie otrzymały a chcą to zaakceptować zaproszenie do przyjaciółek proszę i napisać na priv ;)
    napisałsm na priv, CHCĘ :D

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 18:35

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 9 marca 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateA92 wrote:
    Bajka skoro pojawił się zarodek i serduszko to Twoje maleństwo jest bardzo silne i tego się trzymajmy ! :) wszystko będzie dobrze, musi ! :)

    Tak staram się myśleć! Dziękuję

    P s. Też jestem ciekawa jak mąż Kuchcinki zareagował :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 9 marca 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszeczka89 wrote:
    Ciekawe czy Kuchcinka nie musi teraz cucić Artura, który zemdlal z wrażenia :P
    Powiedział : kobieto co to Ty miałem mieć zajebistą stewardessę w łożku w mundurku, kobietę sukcesu przynosząca kase do domu a tu co ?! Matka Polka z brzuchem No kurwa ;D


    ...
    Nie żartuje ofc :D

    myszeczka89, sheerah24, Natka2, Ink@, Wojcinka lubią tę wiadomość

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 9 marca 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effy wrote:
    Powiedział : kobieto co to Ty miałem mieć zajebistą stewardessę w łożku w mundurku, kobietę sukcesu przynosząca kase do domu a tu co ?! Matka Polka z brzuchem No kurwa ;D


    ...
    Nie żartuje ofc :D

    Mój pewnie powiedział by coś w tym stylu dla żartu haha :)

    A dziewczyny wiecie dostałam luteine dopochwowo i nawet nie wiedziałam że yo się tak aplikuje dziwnie... Boże człowiek uczy się całe życie

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Zuza33 Autorytet
    Postów: 2311 3079

    Wysłany: 9 marca 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Mój pewnie powiedział by coś w tym stylu dla żartu haha :)

    A dziewczyny wiecie dostałam luteine dopochwowo i nawet nie wiedziałam że yo się tak aplikuje dziwnie... Boże człowiek uczy się całe życie

    Ja też pierwszy raz ją biorę i nie lubię tego uczucia ;)

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 9 marca 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też czekam na relację Kuchcinki, ale dziś tam pewnie zbyt dużo emocji i się nie doczekamy ;) Trzeba im dać czas, niech się cieszą :)

    sheerah24, Ink@, KateA92 lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 9 marca 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ekhem a wiec :D

    Pojechaliśmy do zatorki sztuki, cudowna restauracja, super klimat, stolik z widokiem na morze i molo No bajka.
    Miałam ze sobą w siatce "prezent" dla Artura , zapytał co to ale powiedziałam mu ze jedna dziewczyna zostawiła coś na kursie i ma po to do restauracji podejść bo blisko mieszka, wiec nie dopytywał więcej.
    Usiedliśmy, zamówiliśmy Dania na wypasie i podczas jedzenia zajebistej zupki rybnej Artur powiedział ze chce się napić winka i ze może weźmiemy butelkę, ściemniłam ze nie mam ochoty pic bo dzień wcześniej wypiłyśmy z Paulą 2 butelki wiec powiedziałam żeby wziął sobie kieliszek to stwierdził - OK PO KIELISZKU (już rozkminialam jak będę udawała ze pije bez picia :P)
    W tym momencie Arturek NA SZCZĘŚCIE powiedział ze idzie do wc i jak tylko wyszedł zawołałam kelnerkę, dałam jej szybko "prezent" z instrukcja żeby go przyniosła jak skończymy jeść i żeby przyniosła 2 kieliszki wina ale w jednym zamiast wina żeby był sok porzeczkowy bo mąż jeszcze nie wie ze jestem w ciąży :P kelnerka się mega podjarala jak załapała co się swieci i od razu pobiegła.
    Arturek wrócił, kelnerka przyniosła wino i "wino" ;) i drugie danie. Zjedliśmy sobie na spokojnie w super atmosferze, Artur zachwycał się winem jak tez udawałam ze jest super ;) No i w końcu wróciła kelnerka żeby zabrać talerze.
    My sobie dalej saczylismy winko i soczek ;) No i zobaczyłam ze kelnerka już niesie "prezent".
    Postawiła go przed Arturem, i życzyła mu wszystkiego najlepszego i odeszła. Artur totalnie zaskoczony nie wiedział co jest grane. Otworzył prezent (nie miałam jak nagrać bo było za ciemno i nic nie było widać) i od razu zauważył krzyżówkę, zaczął sobie rozwiązywać śmiejąc się i nie wiedząc o co kaman No i jak doszedł do trzeciego pytania to od razu znał rozwiązanie, uśmiechnął się od ucha do ucha, otworzył resztę, wyjął testy i śpioszki , papa mu się cieszyła strasznie , wstał uściskał mnie, dał mi buzi :)
    No i potem już sobie siedzieliśmy jeszcze z 40 min przy tym winku i soczku i gadaliśmy o minionym tygodniu, o tym jak to było, o ciąży mojej i Pauli , o dalszych planach itd :)
    Ogólnie bardzo się ucieszył ale oczywiście wiadomo ze na wybuch euforii trzeba czekać do porodu ;) hehe
    wróciliśmy do domu, ucałował mój brzuszek i poszedł spać a ja się teraz uczę na jutro :P
    THE END ♥️

    KateA92, Bianka87, sheerah24, myszeczka89, anq05, Annie1981, Lili91, olciaa, Bluebell1984, Ink@, kania901, onaa123 lubią tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 9 marca 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 13:15

    sheerah24, Bluebell1984, Ink@ lubią tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
‹‹ 2124 2125 2126 2127 2128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ