Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 16:24

    sheerah24 lubi tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 16:24

    uwo93e3kugumthmw.png
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1625

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamówię te zioła. Poczekam na męża aż wróci bo przecież nawet konta na Allegro nie mam :) na poniedziałek jak pisałam powinny już być :)

    Bluebell1984 lubi tę wiadomość

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 881

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia ja zaczęłam pić 3 dc :P

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 16:50

    sheerah24, nick nieaktualny, Zuza33, Annie1981, Lili91 lubią tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Melduje ze Arturek już przyjechał, mamy na 19 rezerwacje stolika w Zatoce Sztuki w Sopocie z widokiem na morze :D zjemy romantyczna kolacje i dostanie prezent ;) ♥️
    Lubię tam śniadania w zatoce sztuki ;)
    Czekam na relacje!!!!

    My dojechaliśmy w góry mamy od jutra dwudniowe "góralskie" wesele a dziś jeszcze chill i odpoczywanie :-)
    Teraz pijemy gorące lemoniady i czekamy na jedzonko mainstreamowo bo u Gesslerowej

    sheerah24, Bluebell1984, nick nieaktualny, Natka2, Zuza33 lubią tę wiadomość

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 16:50

    sheerah24, nick nieaktualny, Natka2 lubią tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka cudowne wieści naprawdę super teraz musi być już dobrze :):)

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Hej dziewczyny u mnie sytuacja taka że byłam u ginekologa i mimo małego wzrostu bety pojawił się zarodek i serduszko dziś mam 5t6d dostałam leki i kazała czekać...

    P.s. Nie mówię bo ucieszylam się gdy zobaczyłam to pulsujace serduszko...
    O szok to cud :D !!!
    Walczy ! Bedzie dobrze !!

    nick nieaktualny, Bajkaaa lubią tę wiadomość

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 881

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effy wrote:
    Lubię tam śniadania w zatoce sztuki ;)
    Czekam na relacje!!!!

    My dojechaliśmy w góry mamy od jutra dwudniowe "góralskie" wesele a dziś jeszcze chill i odpoczywanie :-)
    Teraz pijemy gorące lemoniady i czekamy na jedzonko mainstreamowo bo u Gesslerowej
    czy mogę do was dojechać? :D

    Effy lubi tę wiadomość

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 881

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell1984 wrote:
    Sheerah - to masz 2 opcje :D
    1: wracasz z pracy, jedzenie zamawiasz albo kupujesz gotowe po drodze, albo robisz dzień wczesniej. Idziesz spać, a budzik nastawiasz jak mąż wróci z pracy. Karmisz go, kąpiesz i bara bara.
    2: czekasz na niego, idziecie spać, budzik nastawiasz 15 min wczesniej na rano i po obudzeniu szybki numerek :)
    I wszystko da radę ogarnąć :D Przynajmniej Twój jest ma miejscu, a nie gdzieś w krajach trzeciego świata :P
    Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić :D na poranny numerek to musiałabym się obudzi,c 2h wcześniej, haha :D
    ja zaraz się chyba położę, moje soczewki niestety nie dają rady :(

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    Jeju cuda się zdarzają. Super wiadomość :* to będzie bardzo silne i mądre dziecko, które dojdzie w życiu bardzo wysoko jak już od maleńkości tak walczy :)

    Ja ostatnio powiedziałam nawet że jeśli się uda to będzie Juruś taki złośliwy ale pozytywnie więc tego się trzymam:)
    A bety nie robię bo gin powiedziała że już nie potrzeba bo to za duży stres dla mnie...

    olciaa lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 16:50

    sheerah24 lubi tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 18:35

  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sheerah24 wrote:
    czy mogę do was dojechać? :D
    Oczywiście juz Ci zamawiam lemoniadke!

    Dyniową czy mandarynkową ;)!

    14u3k8.jpg

    Bluebell1984, sheerah24, nick nieaktualny, myszeczka89, Zuza33, Annie1981, Wojcinka lubią tę wiadomość

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 16:51

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 16:51

    Effy lubi tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anq05 wrote:
    Effy u Gesslerowej? Nie mów ze jesteście w Bukowinie :p
    No chyba tak :D
    To nie nasze miejsce docelowe wiec nawet nie wiedziałam ale chyba to Bukowina hehe ;)
    :D

    sheerah24 lubi tę wiadomość

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 18:35

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 881

    Wysłany: 9 marca 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effy wrote:
    Oczywiście juz Ci zamawiam lemoniadke!

    Dyniową czy mandarynkową ;)!

    14u3k8.jpg
    tą drugą <3
    pięknie tam jest :)

    Effy lubi tę wiadomość

    klz9df9hm3p6vj95.png
‹‹ 2123 2124 2125 2126 2127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ