X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 9 marca 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    Powiem Wam tak bardzo się cieszę ze mierze temperaturę bo wiem ze okres zawita od kilku dni i moj ból jest rozłożony na raty. W tym momencie już nie mogę się doczekać aż zobaczę krew. Bo wiadomo i szybciej nowy cykl to i nowe szanse :) . Moje obawy są jedynie związane z endometrium i pęcherzykami. Bo nie wiem czy bez pomocy clo dadzą same radę. Jak nie to trudno! Dziecko ze stycznia bardziej mi pasuje :) hehe! Ale oczywiście chciałabym mieć szanse na poród w grudniu.

    Wczoraj spędziłam miły wieczór z mężem przy winie. Polecam Wam film "dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" oraz "zanim się pojawiłeś" oba dostępne online. Na poprawę humoru idealne! Chociaż nie przebija mojego ulubionego " dzikie historie"

    Dziękuje za wsparcie. Przyda się pomoc w tym nowym cyklu. Trzymajcie kciuki za moje pecherzyki. Wiem ze mam przynajmniej 1 :) od Bluebell :) i mam go zamiar wykorzystać :) w marcu :)
    Byłam na tym pierwszym w kinie niedawno super film :-)!!
    A drugi chętnie obejrzę ! Dzieki za pomysł na wieczór :)

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • Lili91 Autorytet
    Postów: 497 724

    Wysłany: 9 marca 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sheerah chyba musisz przemyśleć czy "załamana" to jest na pewno słowo, którego chcesz tutaj użyć. Bo mysle ze przy wszystkich dziewczynach tutaj które czekają na dni płodne, ładne pecherzyki, ładne endo i zdrowa ciąże to zdecydowanie nie ma sie czym załamywać jesli masz dni płodne :) wiem ze chciałaś zobaczyć swoje pecherzyki ale samo oglądanie Ci przeciez ciąży nie sprawi :) nie przejmuj sie tyle, kochaj sie z mężem z radością i bedzie dobrze. Mozesz spokojnie jeszcze zdążyć zobaczyć ten pęcherzyk, a jesli nie to moze bedzie ciałko żółte i bedziesz wiedziała ze owu sie odbyła.
    Moze tylko śluz juz sie zaczął a ovu bedzie tylko odrobine wcześniej :)

    Bluebell1984, sheerah24 lubią tę wiadomość

    Aniołek 29.12.16

    hchy3e3ka4wry07j.png
  • Zuza33 Autorytet
    Postów: 2311 3079

    Wysłany: 9 marca 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sheerah dawaj do mnie tą swoją owulację!!!!
    Wiem co z nią zrobić ;)

  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 9 marca 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 16:56

    uwo93e3kugumthmw.png
  • myszeczka89 Autorytet
    Postów: 759 924

    Wysłany: 9 marca 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sheerah zrób test owulacyjny najlepiej ja wiem ze ziółka stymulują jajniki ale niekoniecznie przyspiesza płodne dni. Szyjkę masz miękka i śluz rozciągliwy?

    hchy3e3kyk7nftnx.png
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 9 marca 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell1984 wrote:
    Wykorzystaj koniecznie :D ciekawa jestem czy po stymulowany cyklu jajniki są bardziej zmotywowane do produkcji pęcherzyków. Będziesz monitorować jeszcze?

    Ja właśnie od jakiegoś czasu przymierzam się do Dzikich historii ale ciągle coś, może w końcu dzisiaj obejrzę sobie :D dzięki za przypomnienie :)

    A co do temperatur - to potwierdza się teoria jak to każda babka jest inna :) bo ja na przykład wolę raz a porządnie zobaczyć, że cykl nieudany (czyli przychodzi okres i wiem). Tak na raty ciężko mi się znosi.
    Tak zapisałam się na 21 marca powinien być 12-11 dc. Ja złe znoszę testy negatywne. Już wole ta krew. Postanowienie na nowy cykl - zero testów jak będzie się spóźniał idę na krew :)

    Bluebell1984 lubi tę wiadomość

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 9 marca 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 16:56

    Lili91, Zuza33, myszeczka89, Dombrusia, Annie1981, Ink@, Marlena24, olciaa, sheerah24 lubią tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sheerah24 ja jeśli okres się teraz nie pojawi punktualnie 25tego to chyba też wybiorę się na krew wstrzelilam się w plodne tak mi się wydaje (10dc) śluzu typowo płodny więc i Ty działaj i nie monitoruj się w tym miesiącu bo skoro masz już plodne to tylko korzystać a monitoring zrobisz w przyszłym cyklu :-) ja idę na monitoring w maju o ile nie zaskoczę do tego czasu w co wątpię no ale nadzieja moja siłą :-) dzisiaj byłam na zakupach w galerii a jutro fryzjer z czarnych będzie huj wi co....:-D pora na zmiany nie ma ciąży to sobie chociaż w ten sposób dogodze :-)

    Bluebell1984, Ink@, KateA92 lubią tę wiadomość

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 9 marca 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell1984 wrote:
    To chyba dobrze? Lili dobrze napisała, że od oglądania pęcherzyków nic się nie wydarzy. Zamiast załamywać się, to działaj :D szybciej cykl się zaczął, szybciej masz owulację to i szybciej dowiesz się czy się udało :D popatrz na to w ten sposob ;) a monitoring odwołaj, bo szkoda kasy ;) kup sobie za to nową torebkę :D

    Widzisz, same plusy tu widzę :D :D :D

    Myśle ze chociaż raz warto wybrać się na monitoring by sprawdzić pecherzyki.

    Marlena24 lubi tę wiadomość

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 9 marca 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 16:56

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Lili91 Autorytet
    Postów: 497 724

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shopping dobry na wszystko :D

    sheerah24, Ink@, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

    Aniołek 29.12.16

    hchy3e3ka4wry07j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili91 wrote:
    Shopping dobry na wszystko :D
    Co racja to racja :-)

    Ink@, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 9 marca 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się pije te zioła o. Stoku?I gdzie. Najlepiej zamówić? Można brać nie od 1dnc? Wklejcie jakiegoś linka do sklepu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2017, 16:57

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 9 marca 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny u mnie sytuacja taka że byłam u ginekologa i mimo małego wzrostu bety pojawił się zarodek i serduszko dziś mam 5t6d dostałam leki i kazała czekać...

    P.s. Nie mówię bo ucieszylam się gdy zobaczyłam to pulsujace serduszko...

    sheerah24, Marlena24, Wojcinka, Ink@, Zuza33, Annie1981, myszeczka89, olciaa, Bluebell1984, stella_88, Lisa85, 19ina90, kania901, Viriki, onaa123 lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Natka2 Autorytet
    Postów: 7406 4963

    Wysłany: 9 marca 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 18:34

    Bajkaaa, sheerah24, Ink@, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

    👦 2012r.👼 8tc 2016r.👦 2017r.
    12cs
    23.11.2022 ⏸
    23.11. 15dpo Beta: 198.8 progesteron: 21,51
    25.11. 17dpo Beta: 522 (163,6%) ❤️
    30.11. 5+1 Pęcherzyk w macicy
    14.12. 7+1 Pęcherzyk z zarodkiem 💕 ciąża młodsza o tydzień.
    21.12. USG ciąża 5 tydzień? 🤦🏼‍♀️
    22.12. USG prywatne
    Koniec.
  • Viola999 Autorytet
    Postów: 3152 2673

    Wysłany: 9 marca 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana jak jest serduszko to już połowa sukcesu:)

    sheerah24, Ink@, Zuza33, Bajkaaa, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 880

    Wysłany: 9 marca 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina2605 wrote:
    A ktory to Twoj dc ?
    Dopiero 10dc... :/ a już zalewa mnie śluz, w sumie nigdy takiego nie miałam, w sensie w takiej ilości i wydaje mi się, że to płodny...
    19ina90 wrote:
    po czym to stwierdziłaś?
    Po śluzie wodnistym.
    Viola999 wrote:
    Sharenn ja też chcem wiedziec co tak szybko..???

    19ina90 kochana czujesz coś?
    Też bym to chciała wiedzieć, ale przypuszczam, ze to zioła o. Sroki tak działają... ale aż to jest niemożliwe.
    olciaa wrote:
    A co zaobserwowałaś?
    Pisałam wyżej już :*

    Lili91 wrote:
    Sheerah chyba musisz przemyśleć czy "załamana" to jest na pewno słowo, którego chcesz tutaj użyć. Bo mysle ze przy wszystkich dziewczynach tutaj które czekają na dni płodne, ładne pecherzyki, ładne endo i zdrowa ciąże to zdecydowanie nie ma sie czym załamywać jesli masz dni płodne :) wiem ze chciałaś zobaczyć swoje pecherzyki ale samo oglądanie Ci przeciez ciąży nie sprawi :) nie przejmuj sie tyle, kochaj sie z mężem z radością i bedzie dobrze. Mozesz spokojnie jeszcze zdążyć zobaczyć ten pęcherzyk, a jesli nie to moze bedzie ciałko żółte i bedziesz wiedziała ze owu sie odbyła.
    Moze tylko śluz juz sie zaczął a ovu bedzie tylko odrobine wcześniej :)
    No załamana kochana to dobre słowo, bo mojego męża non stop nie ma w domu... albo w pracy albo na studiach. Nie mam nawet jak korzystać z tej zbliżającej owu :(
    Zuza33 wrote:
    Sheerah dawaj do mnie tą swoją owulację!!!!
    Wiem co z nią zrobić ;)
    Zuza bierz ją, Ty ją przynajmniej odpowiednio wykorzystasz :D
    myszeczka89 wrote:
    Sheerah zrób test owulacyjny najlepiej ja wiem ze ziółka stymulują jajniki ale niekoniecznie przyspiesza płodne dni. Szyjkę masz miękka i śluz rozciągliwy?
    Kochana nistety nie umiem badać szyjki.. ale sluz na pewno jest wodnisty, w porównaniu do wczoraj jest ogromna różnica i ją widać. Co do ziółek i testów, wczoraj robiłam test owu i była blada kreska, a teraz - test z dzisiaj - jest naprawdę widoczna! Do niedzieli na bank będzie pozytywny...
    Bluebell1984 wrote:
    To chyba dobrze? Lili dobrze napisała, że od oglądania pęcherzyków nic się nie wydarzy. Zamiast załamywać się, to działaj :D szybciej cykl się zaczął, szybciej masz owulację to i szybciej dowiesz się czy się udało :D popatrz na to w ten sposob ;) a monitoring odwołaj, bo szkoda kasy ;) kup sobie za to nową torebkę :D

    Widzisz, same plusy tu widzę :D :D :D
    Kochana, chcę działać ale nie mam z kim. Mąż wraca po 23 do domu już drugi tydzień... Kiedy mamy robić te dzieci?
    A pęcherzyki chcę zobaczyć, nie ma bata, już to sobie obiecałam :D
    A nową torebkę kupiłam sobie ostatnio mhmmm... parę dni temu :D
    Dombrusia wrote:
    Sheeraah24 ja jeśli okres się teraz nie pojawi punktualnie 25tego to chyba też wybiorę się na krew wstrzelilam się w plodne tak mi się wydaje (10dc) śluzu typowo płodny więc i Ty działaj i nie monitoruj się w tym miesiącu bo skoro masz już plodne to tylko korzystać a monitoring zrobisz w przyszłym cyklu :-) ja idę na monitoring w maju o ile nie zaskoczę do tego czasu w co wątpię no ale nadzieja moja siłą :-) dzisiaj byłam na zakupach w galerii a jutro fryzjer z czarnych będzie huj wi co....:-D pora na zmiany nie ma ciąży to sobie chociaż w ten sposób dogodze :-)
    Dombrusia trzymam kciuki :* a Ty nie miałaś nigdy problemów ze śluzem?
    Ech, no chciałabym bardzo podejrzeć co tam się u mnie dzieje przed owu i po tych ziołach przede wszystkim. W końcu to mój cykl eksperymentalny - pierwszy z ziołami i już mam rewolucje :P

    Zuza33 lubi tę wiadomość

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 880

    Wysłany: 9 marca 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    Jak się pije te zioła o. Stoku?I gdzie. Najlepiej zamówić? Można brać nie od 1dnc? Wklejcie jakiegoś linka do sklepu?
    http://allegro.pl/ciaza-owulacja-100g-tylko5-5zl-ziola-sroki-nr-3-i6600598906.html
    Ja stąd zamawiałam, najlepiej stosować od 1 dc, i są dwie szkoły, jedna że bierzesz od 1 dc do owulacji a potem odstawiasz, a druga że bierzesz 3 całe cykle a potem robisz minimum 1 miesiąc przerwy.

    Łyżeczkę ziół zalać szklanką wrzącej wody, naparzać pół godziny.
    Pić szklankę odwaru przed snem.
    mieszankę nr 3 można pić na dwa sposoby :
    1. całe 3 cykle i potem chociaż jeden cykl przerwy lub
    2. pić tylko do owu (jeśli jest pewnosć ze owu była) i potem nic nie pić lub pić zioła na II fazę (w przypadku problemów z progesteronem)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2017, 17:28

    Zuza33 lubi tę wiadomość

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 880

    Wysłany: 9 marca 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A, trzeba pić wolno, nie duszkiem :)

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Hej dziewczyny u mnie sytuacja taka że byłam u ginekologa i mimo małego wzrostu bety pojawił się zarodek i serduszko dziś mam 5t6d dostałam leki i kazała czekać...

    P.s. Nie mówię bo ucieszylam się gdy zobaczyłam to pulsujace serduszko...
    trzymamy kciukasy!!! musi sie udać :) bedzie dobrze, jak jest serduszko to musi sie udać. :)

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

‹‹ 2121 2122 2123 2124 2125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ