X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • Viriki Autorytet
    Postów: 765 917

    Wysłany: 13 marca 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka masz racje, po to te rabaty są żeby z nich korzystać.


    Z barszczem nie pomogę bo robilam nie pamiętam kiedy. Mam buraki i w sumie moglabym, ale dziś mam kuchennego lenia. W ramach obiadu jem wlasnie salatke owocową - takie pyszne winiogrona rzucili do Lidla, ze moglabym zjeśc całą kiść na raz. Mam winogrona, śliwki, banany i kiwi - pycha.

    Bajkaaa, Ink@ lubią tę wiadomość

    <3 Daniel <3
    3jgxqqmzdvdetwpe.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili91 wrote:
    Zuza ja tez czekam na dwie kreski, wykres wygląda ładnie to czemu by nie :)

    Jak tu miło było od rana :D ja już po pracy bo zaczynałam o 5.00...

    Czy są tu jakieś specjalistki od barszczu ukraińskiego? :D Mój sobie dzisiaj zażyczył na obiad, a nigdy wcześniej nie robiłam.
    Ja kupuję gotowa mieszankę mrożoną tylko dokladam do tego jeszcze ze 3 małe buraki i tyle

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 13 marca 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virki. Moj stres apropo powiedzenia szefowej wynikal tylko z tego, ze za 3 tygodnie konczy mi sie umowa probna.
    Jestem juz po rozmowie z szefowa. Ucieszyla sie i pogratulowala :) Zapewniala mnie, ze umowe bede miala przedluzona, bo ona jest ze mnie zadowolona i nie mialaby mnie za co zwolnic ;)
    Kamien z serca :) W Polsce nie odwazylabym sie powiedziec przed zakonczeniem umowy, takze tu na prawde jest inaczej :)

    Ink@, Bluebell1984, myszeczka89, Marlena24, Lili91, Bajkaaa, olciaa lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Ja też czekam na dwie krechy :) i będę z samego rana sprawdzać dobre wiadomości :)
    U mnie wyniki będą cześć jutro i część w środę a właśnie zorientowałam się że nie dostałam rabatu za bycie stałym klientem i jal będę odbierać wyniki to na pewno jej to powiem bo to wychodzi 12 zł:) i miałabym za to już Ft4 gorsze do grosza hehe :) zresztą nie po to robiłam kartę stałego klienta
    Szkoda że u mnie niema takich kart natomiast ja w tym i przyszłym miesiącu jedynie progesteron dla ginekologa mam oznaczać i tyle a może już nie będę musiała ;-) OBY

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Virki. Moj stres apropo powiedzenia szefowej wynikal tylko z tego, ze za 3 tygodnie konczy mi sie umowa probna.
    Jestem juz po rozmowie z szefowa. Ucieszyla sie i pogratulowala :) Zapewniala mnie, ze umowe bede miala przedluzona, bo ona jest ze mnie zadowolona i nie mialaby mnie za co zwolnic ;)
    Kamien z serca :) W Polsce nie odwazylabym sie powiedziec przed zakonczeniem umowy, takze tu na prawde jest inaczej :)
    Gratulacje :-) wspaniała wiadomość że tak podeszła do tego szefową ja tutaj u mnie jak tylko się dowiem to strzelę chorobowym i dupe im wystawie niech mnie w nią namiętnie całują najlepiej jeszcze 3/4 języka do dupy mi wsadza....:-/

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 13 marca 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Virki. Moj stres apropo powiedzenia szefowej wynikal tylko z tego, ze za 3 tygodnie konczy mi sie umowa probna.
    Jestem juz po rozmowie z szefowa. Ucieszyla sie i pogratulowala :) Zapewniala mnie, ze umowe bede miala przedluzona, bo ona jest ze mnie zadowolona i nie mialaby mnie za co zwolnic ;)
    Kamien z serca :) W Polsce nie odwazylabym sie powiedziec przed zakonczeniem umowy, takze tu na prawde jest inaczej :)
    A pracujesz w dużym mieście :)? Bo w Polsce w dużych miastach to nie ma mowy o jakies dyskryminacji ze względu na macierzyństwo. Jest pełne wsparcie. U mnie w firmie jak i u wszystkich moich znajomych :)

    Zuza czekamy jednak na dwie kreseczki ;)

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 13 marca 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell zaniosłam juz te siuski ? Lepiej jest nie przetrzymywać zbyt długo moczu bo mogą sie zmienić parametry moczu chyba nawet od temp pokojowej.

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 13 marca 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 16:21

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 13 marca 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effy wrote:
    A pracujesz w dużym mieście :)? Bo w Polsce w dużych miastach to nie ma mowy o jakies dyskryminacji ze względu na macierzyństwo. Jest pełne wsparcie. U mnie w firmie jak i u wszystkich moich znajomych :)
    Ja pracuje w UK. Generalnie wszedzie dyskryminacja z uwagi na ciaze nie jest legalna, ale jednak slyszalam o przypadkach, gdzie kobiety nagle dostawaly wypowiedzenie z likwidacja stanowiska. Tu tez niby mogliby znalezc powod, zeby mi umowy nie przedluzyc, ale szefowa powiedziala, ze nie widzi takiego :)

    Dombrusia. Gdybym mogla to tez od razu poszlabym na zwolnienie, ale niestety w UK nie daja.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 13 marca 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 16:46

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Charlutek Autorytet
    Postów: 440 284

    Wysłany: 13 marca 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u mnie niestety niezbyt dobre wiadomosci, zaczelam dzisiaj plamic, a nawet mozna powiedziec krwawic.. (ciaza 5t4d). Bylam u lekarza, kaza lezec i czekac, nie dostalam nic na podtrzymanie, ale mieszkam w DE i to chyba nie jest tu praktykowane. Smuteczek straszny, am nadzieje, ze bedzie dobrze, ale niestety nie mam zbyt dobrego przeczucia :(

    7 cs - 1.03 dwie kreseczki (juupi)
    30.10.2017 - Levi <3
    atdc9vvjd3din0tt.png
    https://www.helloforest.pl
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 13 marca 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 16:46

    uwo93e3kugumthmw.png
  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 13 marca 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Charlutek wrote:
    Hej dziewczyny, u mnie niestety niezbyt dobre wiadomosci, zaczelam dzisiaj plamic, a nawet mozna powiedziec krwawic.. (ciaza 5t4d). Bylam u lekarza, kaza lezec i czekac, nie dostalam nic na podtrzymanie, ale mieszkam w DE i to chyba nie jest tu praktykowane. Smuteczek straszny, am nadzieje, ze bedzie dobrze, ale niestety nie mam zbyt dobrego przeczucia :(
    Trzymamy kciuki za fasolke:) bedzie dobrze :)

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • Charlutek Autorytet
    Postów: 440 284

    Wysłany: 13 marca 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za wsparcie! Leze, odpoczywam. U mnie na usg byl wprawdzie zarodek, ale to oczywiscie nic nie przesadza. Masakra, zawsze jakies komplikacje... Dziwne to zycie..

    7 cs - 1.03 dwie kreseczki (juupi)
    30.10.2017 - Levi <3
    atdc9vvjd3din0tt.png
    https://www.helloforest.pl
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 13 marca 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Charlutek. Lez i opoczywaj. Trzymam kciuki, aby dobrze sie skonczylo.

    Charlutek lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 13 marca 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Charlutek trzymam mocno kciuki żeby jednak krawiwienie się nie rozkręcało. Lekkie krwawienia i plamienia we wcześniej ciąży to bardzo częsta sprawa wiec wierze ze wszystko jednak szkonczy się Happy endem. Szkoda ze nei dała Ci progesteronu bo jego niedobór jest najczęstszym powodem plamienia i w ten sposób można uratować ciąże. Glupio byłoby poronic z powodu niskiego prg :/

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 13 marca 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Charlutek wrote:
    Hej dziewczyny, u mnie niestety niezbyt dobre wiadomosci, zaczelam dzisiaj plamic, a nawet mozna powiedziec krwawic.. (ciaza 5t4d). Bylam u lekarza, kaza lezec i czekac, nie dostalam nic na podtrzymanie, ale mieszkam w DE i to chyba nie jest tu praktykowane. Smuteczek straszny, am nadzieje, ze bedzie dobrze, ale niestety nie mam zbyt dobrego przeczucia :(
    Moze to byc taka Twoja uroda jak u mnie :) nic nie zakładaj z góry ! Trzymamy kciuki !!!

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 13 marca 2017, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 16:17

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Natka2 Autorytet
    Postów: 7406 4963

    Wysłany: 13 marca 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 17:14

    Charlutek lubi tę wiadomość

    👦 2012r.👼 8tc 2016r.👦 2017r.
    12cs
    23.11.2022 ⏸
    23.11. 15dpo Beta: 198.8 progesteron: 21,51
    25.11. 17dpo Beta: 522 (163,6%) ❤️
    30.11. 5+1 Pęcherzyk w macicy
    14.12. 7+1 Pęcherzyk z zarodkiem 💕 ciąża młodsza o tydzień.
    21.12. USG ciąża 5 tydzień? 🤦🏼‍♀️
    22.12. USG prywatne
    Koniec.
  • Charlutek Autorytet
    Postów: 440 284

    Wysłany: 13 marca 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Charlutek trzymam mocno kciuki żeby jednak krawiwienie się nie rozkręcało. Lekkie krwawienia i plamienia we wcześniej ciąży to bardzo częsta sprawa wiec wierze ze wszystko jednak szkonczy się Happy endem. Szkoda ze nei dała Ci progesteronu bo jego niedobór jest najczęstszym powodem plamienia i w ten sposób można uratować ciąże. Glupio byłoby poronic z powodu niskiego prg :/
    Pobrali krew, jutro będą wyniki bety, progesteronu i czegos tam jeszcze, więc mam nadzieję, że coś się wyjaśni... straam się myśleć pozytywnie ale wiadomo jak jest...

    7 cs - 1.03 dwie kreseczki (juupi)
    30.10.2017 - Levi <3
    atdc9vvjd3din0tt.png
    https://www.helloforest.pl
‹‹ 2152 2153 2154 2155 2156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ