X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • ania122 Przyjaciółka
    Postów: 250 36

    Wysłany: 8 września 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia1028 wrote:
    Dzien zaczal sie super skonczyl beznadziejnie :(
    Beta hcg wyszla dwa dni przed okresem mi 35,38 pani w laboratorium pogratulowala mi.. wrocilam wlasnie od ginekologa ktory powiedział ze to o niczym nie swiadczy ten wynik ze to moze byc ciaza biochemiczna ze moge zaraz okres dostac i ze zaprasza mnie za trzy tygodnie jak jeszcze bede w ciazy... wydalam 200zl na wizyte byłam 10minut
    Zalamana jestem nie wiem co myslec tak sie cieszylam a teraz...

    Boże okropny! Poczekaj jeszcze, nic nie jest przesadzone :) wszystko może być jeszcze dobrze ! Trzymamy kciuki <3

  • nana266 Autorytet
    Postów: 3983 1873

    Wysłany: 8 września 2016, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 13:10

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    16uddqk3bigdykdd.png
    dfc0d6f899.png
    39f8xzdv1w5k9uju.png
  • ania122 Przyjaciółka
    Postów: 250 36

    Wysłany: 8 września 2016, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie, pije sobie właśnie ziółka o. Sroki i są takie jakieś... Mdłe? Nie wiem jak to dokładniej określić... Czytałam że raczej nie powinno się słodzić. Wie może któraś z Was jak poprawić smak tej herbatki? :) Czy może ja cos robię nie tak...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 01:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 18:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 01:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 18:31

  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 9 września 2016, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia nie przejmuj się tym głupim lekarzem. Żaden lekarz nie powinien tak mówić. Po prostu powinien Ci kazać powtórzyć bete i przyjść za 2 lub 3 tyg a nie takie teksty. Zrób kochana jeszcze raz bete i nie denereuj się

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • wioloochna Przyjaciółka
    Postów: 146 22

    Wysłany: 9 września 2016, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam koleżanki.. mam lekkiego doła bo chyba @ przyjdzie.. coś nijak się czuję bardziej jak przed @:(

    k0kdwn15lpuqv47u.png

    6qw2egz2ziqpqpau.png
  • nana266 Autorytet
    Postów: 3983 1873

    Wysłany: 9 września 2016, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 13:10

    16uddqk3bigdykdd.png
    dfc0d6f899.png
    39f8xzdv1w5k9uju.png
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 9 września 2016, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wioloochna nie smutkaj moze nie przyjdzie kochana glowa do gory mysl pozytywnie :) a wiecie co ja to mialam dzis sen ze dzidzie urodzilam chlopaka nawet wiem ile wazyl i mierzyl hi hi normalnie w snie go widzialam ale pozniej mi go zabrali niby na badania a dalej nie wiem bo sie obudzilam :(

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia nigdy więcej do niego nie idź! Jesteś w ciaxy bo beta o tym świadczy. To co powiedział to w jakimś sensie prawda ale ale mało delikatny cham! W dodatku byłaś prywatnie to powinien skakać koło ciebie. Ja jestem według ostatniej miesiaczki w końcówce 5 tygodnia i lekarz jak dzwoniłam umówiłem mnie dopiero na 28 września aby na wizycie biło już serduszko i żeby można było założyć kartę ciąży bo wtedy to już jest płód przed 6 tc nikt jeszcze karty ciąży nie założy że względu na wczesne poronienia. Nawet jeśli nie podobało mu się że przyszłas tak szybko powinien przyjąć cie ciepło i serdecznie. Jestem z tobą. Jesteś w ciaży i musisz się z tego cieszyć i wierzyć że wszystko będzie dobrze a nie się zamartwiac. I pamiętaj o witaminkach:-) u mnie testy ciemniejsze co 2 dzień więc hcg ładnie wzrasta. Już też nie mogę się doczekać wizyty.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wioloochna a mierzyłas temperaturę rano? Był spadek? Ja też byłam pewna ze przyjdzie a nie przyszła głową do góry

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak czytam i nie rozumiem czemu myślicie że będą problemy z zajściem w ciążę bo wpadki nie bylo- może tu jest problem ze nastawiacie się że się nie uda? Ka z mężem 4 lata razem nie zabezpieczalismy się nigdy jedynie stosunek przerywany i również nie wpadliśmy a gdy podjęliśmy decyzję o dziecku udało się wtedy i teraz za pierwszym cyklem. To że się nie wpadło o niczym kochane nie świadczy jak facet wie co robi. Połowa sukcesu to wiedzieć kiedy owulacja . Bądźcie wszystkie dobrej myśli.

  • wioloochna Przyjaciółka
    Postów: 146 22

    Wysłany: 9 września 2016, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toska u nas druga połowa sukcesu to więcej czasu dla siebie bo nie ta jesteśmy tak padnieci ze myslimy tylko o poduszce;)

    k0kdwn15lpuqv47u.png

    6qw2egz2ziqpqpau.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia bądź dobrej myśli! Owszem może być tak że nie pęknie lub ze jest pusty i tak może działać nawet stres ale musisz być pozytywnie nastawiona! Nie blokujcie się na starcie. Mierz cały czas temperaturę jeśli na dniach wzrośnie to znaczy że dzień przed wzrostem była owulacja.

  • wioloochna Przyjaciółka
    Postów: 146 22

    Wysłany: 9 września 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toska nie mierzylam bo wstałem 3.20 do pracy i też na szybkiego wszystko

    k0kdwn15lpuqv47u.png

    6qw2egz2ziqpqpau.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 18:31

    toska_88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wioloochna doskonale to znam:-) mój już narzeka że jak się udało to ja o 21 spać idę he he. Ale co zrobić jak nie mogę się doczekać aż się położę choć mój syn jest raczej grzecznym dzieckiem ale bardzo ruchliwym więc trochę się nachodze w ciągu dnia :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka uważam identycznie! Jeśli facet naprawdę wie co robi i nie skończy w środku to marne szanse na wpadkę. A jeszcze jak kobieta choć trochę zna swój cykl to już w ogóle. To nie jest dla mnie miernik płodności bo sama bym miała już 4 dziecko a jak widać z płodności nie ma u nas problemu skoro udaje się zawsze jak chcemy. Często wpadki są też po alkoholu gdzie facet nie panuje nad swoim zwierzęciem he he :-)

    nana266 lubi tę wiadomość

  • nana266 Autorytet
    Postów: 3983 1873

    Wysłany: 9 września 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 13:10

    16uddqk3bigdykdd.png
    dfc0d6f899.png
    39f8xzdv1w5k9uju.png
  • ania122 Przyjaciółka
    Postów: 250 36

    Wysłany: 9 września 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia_87 wrote:
    Takie bardziej cierpkie. Kochana nic nie dodawaj ja parze 30 minut i później po dwa lyczki wypijam ja. Po dwóch trzech dniach się przyzwyczaic można :-)
    Od wczoraj tr zioła pije tez mój mąż hihi. Dzielny byk wypił bez problemu :-) no móże trochę się krzywil :-P

    Monia co za durny lekarz jak tak można powiedzieć w ogóle? Nie przejmuj się będzie wszystko dobrze :-*
    Tacy lekarze nie powinni w ogóle mieć kontaktu z pacjentami, wczoraj w przychodni wpadłam w gadke z dziewczynami które na usg czekały i co? Jednej tak samo ginekolog po tym jak źle wyszła cytologia - 3 grupa powiedział ze pewnie ma raka!!!

    U mnie temp bez zmian może jutro coś się ruszy? :-(
    Może być tak zr mimo był pęcherzyk dominujący wcale nie pęknie? :-(

    Dziękuje za odpowiedz :) A dla mężczyzn na co to wpływa?
    Nie nastawiaj się teraz na najgorsze :( Może jutro skoczy Ci do gory ;) Trzeba czekać kochana! Kiedy powinna dostać @?

‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ