X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • betka12 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 9 września 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia zmień lekarza powinien zachować się kulturalnie a nie w taki sposób. Zresztą mógł ci zaproponować usg aby cię uspokoić.
    Ogólnie jestem w szoku - wyszłam od lekarza-mamy 4 cykl starań. Poszłam kontrolne aby przebadać się i zrobić usg czy wszystko ok a pani doktor ze mam dziwne endometrium i abym zrobiła beta. Mam 4 dni do okresu- nie spodziewałam się.

  • betka12 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 9 września 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście nie nastawiam się to jeszcze za wcześnie. Chyba nie skupie się dziś w pracy.
    Gratuluję dwóch kreseczek oraz życzę ich pozostałym

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    betka12 - wytrzymaj do dnia spodziewanej @ i zrób test, ale możesz najpierw zrobić betę, będziesz wiedziała co i jak :) życzę Ci, obyś miała to szczęście :)

  • Australia28 Znajoma
    Postów: 25 2

    Wysłany: 9 września 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nick_________ wiek______ termin ost @
    Bluebell1984_______32_____________22.08
    Olciaa__________29_______________16.08
    onaa123________21_______________11.08
    Lisa___________31_________________4.08
    caroline29_____29_________________7.09
    Ewelina2605____30_______________17.08
    Kuchcinka______26_______________09.09
    nana266________27______________19.08
    Wioloochna _______ 31___________13.08
    Monia1028___________23 ________14.08
    Tusia_87____________29__________24.08
    Ania122____________21___________6.09
    Australia28________28___________21.08

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    Starania od czerwca 2015
    Po laparo- przed histero
    Oba jajowody drożne :)
    Nie ma endometriozy:)
    Bromergon 1/2 tabl.- wysoka PRL
    Czeka mnie 1 cykl z Clo + Symletrol+Oviatrelle
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia owocnego wyjazdu:-) betka oby to był pęcherzyk płodowy! Lili ja ano moje koleżanki nie miałyśmy żadnych przeciwciał różyczki. Aczkolwiek ja przeszłam rozyczke w dzieciństwie. Teraz ogólnie panuje różyczka. Moja mama jak była w ciaxy z moim bratem miała rozyczke i skończyło się strasznie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może lekarz chce cie zabezpieczyć przed powikłaniami związanymi z zachorowaniem na rozyczke w ciąży. Jeśli ktoś nie przeszedł tej choroby to warto się zaszczepić przed ciąża

  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 9 września 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia odpoczywaj intensywne na wyjezdzie:) obyscie sami nie wracali :)

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 9 września 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    betka12 wrote:
    Monia zmień lekarza powinien zachować się kulturalnie a nie w taki sposób. Zresztą mógł ci zaproponować usg aby cię uspokoić.
    Ogólnie jestem w szoku - wyszłam od lekarza-mamy 4 cykl starań. Poszłam kontrolne aby przebadać się i zrobić usg czy wszystko ok a pani doktor ze mam dziwne endometrium i abym zrobiła beta. Mam 4 dni do okresu- nie spodziewałam się.
    dziwne? To znaczy jakie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2016, 16:29

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • nana266 Autorytet
    Postów: 3983 1873

    Wysłany: 9 września 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 13:12

    16uddqk3bigdykdd.png
    dfc0d6f899.png
    39f8xzdv1w5k9uju.png
  • nana266 Autorytet
    Postów: 3983 1873

    Wysłany: 9 września 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 13:12

    16uddqk3bigdykdd.png
    dfc0d6f899.png
    39f8xzdv1w5k9uju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to chyba dobrze nie?:-) jak byłaś szczepiona to raczej Ci nic nie grozi "-) tak jak teraz myślę to może dlatego nie kazali robic tych badań bo w wywiadzie było wiadomo że to przeszłam. A każą pewnie odczekać 3 miesiące po szczepieniu żeby się przyjęła szczepionka bo koleżanki roczny synek tydzień po szczepieniu złapał rozyczke bo jeszcze nie zadziałała szczepionka. A Teraz panuje wirus tak jak z tą cholerny bostonka.

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 9 września 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka bardzo mi przykro ;(;(;( buuuu!

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • nana266 Autorytet
    Postów: 3983 1873

    Wysłany: 9 września 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 13:12

    16uddqk3bigdykdd.png
    dfc0d6f899.png
    39f8xzdv1w5k9uju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana nie przejmuj się na zapas"-) my kobiety lubimy sobie same problemy wyszukiwać ciesz się życiem i czekaj na upragnione 2 kreseczki:-)

  • ania122 Przyjaciółka
    Postów: 250 36

    Wysłany: 9 września 2016, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka przykro mi ! :( Ale 12 cykl to już coś ! MUSI skończyć się zielono <3 Więc proszę o duuuużo serduszek na wykresie ;)
    Tusia miłego wypoczynku ;* Wracajcie we trójkę ;)
    Betka mam nadzieję że to dzidzia :* I szczerze Ci tego życzę :*

    Ja dzisiaj mialam caaaaly dzień zajety. Dopiero co usiadlam! Ale mam dwie ciekawe przygody :) Byliśmy z moim K w parku i postanowiliśmy wrócić do czasów dzieciństwa i poszukać cztero listem koniczyny. I wiecie co? Znaleźliśmy w tym samym czasie , i ja i mezus :D Taki o to zbieg okoliczności :D Niby glupkowaty przesąd ale zawsze fajnie i milo :) Dwie na raz! W tym samym czasie hihi :D
    Poza tym... Przyszedł poczta prezent który sprawilam sobie na urodzinki- mikroskop! :) Postanowiliśmy z ciekawości sprawdzić nasienie K , a to co zobaczyliśmy tak Nas rozbawilo i zaskoczyło :D było mnóstwo małych ruszajacych się wężyków :D świetny widok! Udało mi się nawet uchwycić na filmie :D
    Uważam dzień za udany ;)

    Wojcinka lubi tę wiadomość

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 9 września 2016, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Australia28 wrote:
    Jeden mam częściowo niedrożny a drugi udało się przepchać na zabiegu hydrotubacji. W czerwcu miałam ten zabieg ale naczytałam się, że to metoda archaiczna i sama nie wiem czy wyniki są rzetelne... Mam mały mętlik w głowie co do tego. Po zabiegu już miałam 3 owulacje (teoretycznie) w tym 2 po tej "dobrej stronie" ale dalej nic. Nie mierzę temp. ale chyba zacznę od nowego cyklu. Jak Wasze doświadczenia z mierzeniem?
    A co lekarz na to? Ja słyszałam o przepychaniu laporoskopowo. Przynajmniej tak lekarz mi mówi przed badaniem, ze jak bedą niedrożne to umówimy sie na kolejny termin i właśnie udrożni laporoskopowo. Na swoje szczęście nie musiałam dopytywać co to znaczy i na czym polega. Może to to samo co hydrotubacja?
    Polecam mierzenie temperatury, na tym portalu jest tez fajne narzędzie do zapisywania, pokazuje wystąpienie owulacji. Ważna jest tez obserwacja śluzu. Warto tez poświecić chwile i przeczytać bazę wiedzy, informacje tam zawarte są bardzo pomocne:)

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 10 września 2016, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia owocnego weekendu!!!!
    Kuchcinka przykro ze @ nadeszła. 12 cykl to naprawde trzeba miec cierpliwość ale czego sie nie robi dla fasolki. Nie poddawajcie się uda się na pewno byc może 12 cykl będzie szczesliwy. Koniecznie niech mąż powtórzy badania. Trzymam mocno za was kciuki!!!
    Martka10 a jak u ciebie w tym cyklu ? Wioloochna a ty testujesz dzis?
    Australia mojej koleżanki kuzynka ma nuedrozne jajowody cudem udalo jej się zajść w ciążę na drugie maleństwo lekarze lekarze nie dawali im szans i udalo sie jak maluszek miał 1.5 roczku okazali się ze jest w drugiej ciąży i to bez pomocy lekarzy wiec Glowa do góry.

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia widzisz a jednak owulacja jest! Szalejcie na wyjeździe i mam nadzieję że za 12-14 dni ogłosisz szczęśliwa nowine:-)
    Ania niech te konczynki przepowiednia wam to upragnione szczęście! He he mikroskop? Ciekawa sprawa:-) wielki szacunek dla kuchcinki 12 m starań to długo i naprawdę godne szacunku jest to że się nie poddaje i załamuje. Wszystko jest możliwe. Moja kuzynka ma dużą nadczynność tarczycy . Od 4 lat bierze leki aż doszły problemy kardiologiczne i wytrzeszcz oka. Lekarz mówił żeby liczyła się z tym że będzie problem z zajściem w ciążę . W tajemnicy przed rodzina przeź pół roku nie bralam leków i zaszła w ciążę! Teraz bierze takie dla ciężarnych i termin na styczeń także wszystko jest możliwe dziewczyny

  • wioloochna Przyjaciółka
    Postów: 146 22

    Wysłany: 10 września 2016, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey.. na ovu pokazuje że dzisiaj @ a na lalendarzyku ze jutro.. wstałam z mdlosciami i wymiotowalam.. Miałam mężowi zrobić niespodziankę ale wstał za mną do lazienki i musiałem się przyznac ze... no właśnie ze sprawdzimy jutro..

    k0kdwn15lpuqv47u.png

    6qw2egz2ziqpqpau.png
  • Różowy_Kordonek Autorytet
    Postów: 1156 1695

    Wysłany: 10 września 2016, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania122 wrote:
    Ojejku no to bardzo ładnie! :) cieszę się ze wszystko jeste w porządku <3 a dzidziuś juz w jakim ,,wieku"? ;*

    "Wiek" dzidziusia mozesz podejrzec na moim suwaczku :) jest to 11tc :)

    Najbliższa wizyta 15.03
    34bwvfxmgztsg1gb.png
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ