X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • ania122 Przyjaciółka
    Postów: 250 36

    Wysłany: 11 września 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dzisiaj chyba znowu zaczęła brać jakaś infekcja dróg moczowych ale na szczęście zapobiegłam dalszemu rzwojowi i jest już w miarę ok :) Na 18:30 idę do Kościoła, tym razem sama bo Krzysiek ma wyjątkowo na drugą zmianę :)

  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 11 września 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja tez mam do rodzinnego domu 70 km ale 7 lat to zdążyłam się przyzwyczaić ale jak pojawi się maleństw to będzie mi ciężko nie będzie miał mi kto pomoc. Dobrze ze męża siostra i ciocia blisko mieszka i sąsiedzi pomocni to mysle ze nie odmowia pomocy :)teściow niestety nie mam.

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • wioloochna Przyjaciółka
    Postów: 146 22

    Wysłany: 11 września 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline ja przeprowadzalam się do męża z południa Polski praktycznie nad samo morze
    Rodziny nie mam na miejscu
    Gdy syn sie urodzil w lutym tesciowa zmarla w maju. Rok pozniej w sierpniu tesc takze sami sobie musimy radzic. Jest nieraz ciezko. Maz ost zmienil prace aby weekendy miec wolne i pogodzic nasze prace z przedszkolem malego. Mamy dobra kolezanke ktora czasem zabiera mlodego do siebie po przedszkolu wiec to jest dla nas duza pomoc. Mielismy nianie ale to starsza kobieta i zaczela nie dawac rady brala malo kasy a na inna nianię poprostu nas nie stać więc trzeba kombinowac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2016, 17:55

    k0kdwn15lpuqv47u.png

    6qw2egz2ziqpqpau.png
  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 11 września 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martka10 a z jakiej części polski jesteś? Czasami życie jest trudne ale z kazda zmiana czy decyzja trzeba się pogodzić zaaklimatyzować i przede wszystkim w danej sytuacji wybrnąć tak żeby kazda ze stron byla zadowolona nie zawsze się uda ale czasem człowiek się przyzwyczaja i wiążą się z tym nowe plany.

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 11 września 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, ze mnie kusiło by zrobić test. Nawet nasikałem do kubeczka, ale takie przezroczyste były, wiec odpuściłam. Dobrze sie stało, bo to zdecydowanie za wczesnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2016, 18:35

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    własnie dziewczyny z jakich miast piszecie? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa - wiem jak to jest ja się nie przyznaje ile sztuk testów zrobiłam w tym miesiącu :D

  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 11 września 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaaa a prowadzisz wykres? To do piątku z testowaniem czekasz a który dc u ciebie?
    Monia to który cykl staran byl u was ? Nie wazna ilość testów wazna jakość moczu :) hehe
    Ja tez mazowieckie po Radomiem mieszkam do warszawy mam 70 km.

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 11 września 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak prowadzę wykres jak Klikniesz we mnie to tam widać;) W czwartek zrobię rano, o ile dotrwam :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2016, 18:49

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline, u nas bylo tak ze przez trzy lata stosunek przerywany, od technikum mialam problemy ginekologiczne nalykalam sie sterty hormonow, pozniej ta doagnoza z endometrioza, potem odstawilam wszystkie tabletki i lekarzy powiedzialam ze dam sobie czas. Nie staralismy sie o dziecko wczesniej jakos ale martwilo nas to ze wszyscy naokolo jakies wpadki a my przerywany i nic.. i w tym miesiacu siedzac w jacuzzi na basenie ktoregos popołudnia rzucilam rozmowę o dziecku ze fajnie by bylo miec juz pierwsze, do slubu jeszcze dwa lata ale to mnie nie przeszkadza akurat.
    I skonczylo sie to tak ze przez caly okres dni plodnych szalelismy do końca i mialo nyc tak ze jesli nic nie bedzie pojdziemy sie zbadac za niedlugo na plodnosc.
    Tak naprawde to byl pierwszy miesiac starań.
    Mój jakos super nie zareagowal narazie smial sie tylko no co ty to ja bylem taki ostrozny przez ten czas co przerywany :-)
    Dopoki nie zobaczy zdjecia usg to nie uwierzy mowi :P

    caroline29 lubi tę wiadomość

  • wioloochna Przyjaciółka
    Postów: 146 22

    Wysłany: 11 września 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia a jak mnie kusi hihi patrzyłam na twój wykres i my przytulalismy się tylko jeden jedyny raz w tym cyklu w 8dc więc jak wyjdą dwie kreski to będZie złoty strzał hahahah wstyd ale jak mnie infekcja dopadla to wolalam nie ryzykowac ;)

    k0kdwn15lpuqv47u.png

    6qw2egz2ziqpqpau.png
  • wioloochna Przyjaciółka
    Postów: 146 22

    Wysłany: 11 września 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline ja zachodniopomorskie Bialogard..

    k0kdwn15lpuqv47u.png

    6qw2egz2ziqpqpau.png
  • wioloochna Przyjaciółka
    Postów: 146 22

    Wysłany: 11 września 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    tak prowadzę wykres jak Klikniesz we mnie to tam widać;) W czwartek zrobię rano, o ile dotrwam :P
    Olcia dotrwać hihi ja zrobiłam dzień przed i teraz czekam do dnia po hihi cierpliwa bądź hihi

    k0kdwn15lpuqv47u.png

    6qw2egz2ziqpqpau.png
  • wioloochna Przyjaciółka
    Postów: 146 22

    Wysłany: 11 września 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia1028 wrote:
    olciaa - wiem jak to jest ja się nie przyznaje ile sztuk testów zrobiłam w tym miesiącu :D
    Ja w tym jeden dzień przed dlatego czekam do jeden po hihi ale w psy cyklu chyba że 3-4 testy poszly

    k0kdwn15lpuqv47u.png

    6qw2egz2ziqpqpau.png
  • wioloochna Przyjaciółka
    Postów: 146 22

    Wysłany: 11 września 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2016, 19:22

    k0kdwn15lpuqv47u.png

    6qw2egz2ziqpqpau.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z moich moge chyba historię zrobic haha :P zaczelam testować tydzien przed okresem i chyba z 8 sztuk poszlooo. Wiem masakra :-) bardzo niecierpliwa jestem :P

  • wioloochna Przyjaciółka
    Postów: 146 22

    Wysłany: 11 września 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahahha jesteśmy jak by paranoiczkami ;)

    k0kdwn15lpuqv47u.png

    6qw2egz2ziqpqpau.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolochna chyba tak nasza ciekawosc nie zna granic :-)

  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 11 września 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia gratuluję :) A Ciebie Wioloochnia bardzo podziwiam za cierpliwość :) zobaczysz tą cierpliwość się opłaci tak czuje :) :) Ja najpóźniej w czwartek powinnam dostać @ pewnie przyjdzie

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • ania122 Przyjaciółka
    Postów: 250 36

    Wysłany: 11 września 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia ja Warszawa :)
    Wiecie co, cały dzień nie mogę się skupić na niczym innym oprócz na tych moich nieszczęsnych lekach :( Obawiam się że mogę coś pomieszać. Codziennie biorę kwas foliowy co nie jest powodem moich zmartwień. Przyczyną są ZIOŁA... Od początku cyklu biorę Castagnus, a wieczorem piję ziółka o. Sroki. Mam tą mieszankę ziół bez niepokalanka. Tylko:lebiodka, koszyczek rumianku, macierzanka, pokrzywa, dziurawiec, rdest ptasi, ruta, nagietek i nostrzyk. Brałam również MACĘ w tabletkach ale jutro chyba już nie wezmę. Tak samo tran... Proszę, powiedzcie co myślicie na ten temat, odstawić Castagnus? Może brać coś więcej/mniej... Można zwariować :/

‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ