X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/8d2c65c071132.jpg.html

    olciaa, Tusia_87 lubią tę wiadomość

  • Lili91 Autorytet
    Postów: 497 724

    Wysłany: 11 września 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia piękne dwie kreseczki! Gratulacje!!! :)
    Nana jak sie czujesz?

    Aniołek 29.12.16

    hchy3e3ka4wry07j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miesiaczke powinnam dostac wczoraj/dzisiaj narazie nic nie ma całe szczescie, zrobilam wlasnie test wynik powyzej w linku :) kreska zrobila się juz bardziej rozowa niz ostatnio czyli to musi byc dobry znak..chrzanic tego lekarza, pociekłam do apteki po witaminki femibilion i cierpliwie będe czekac na kolejną betę i wizyte u lepszego ginekologa.

    caroline29 lubi tę wiadomość

  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 11 września 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wioloochna to ja nie w temacie i nie doczytałam pewnie to testowalas juz tak ? I jest blada kreseczka? Hmm nie trzymaj nas tyle w niecierpliwości bo byśmy chciały juz gratulować.
    Martka10 ja uważam ze spokojnie moze dać sobie szanse jeszcze rok i walczcie o to co jest najważniejsze w zyciu:) ale to i tak wasza decyzja.

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiolochna- ja kilka dni przed okresem i obecnie mam okropne zaparcia także to dobry znak dla ciebie :) testujesz dzis czy jutro?

    caroline- byłabym ci bardzo wdzięczna, jeśli to ma byc zaufany ginekolog to przeciez zawsze mogę dojechac do warszawy nie mam aż tak daleko obecnie :) także mozesz mi podać namiary :P

    lili - dzięki myślę że ładnie wyglądają jak na 29 dc :)

  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 11 września 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia super wieści !!! Gratki !!! Na pewno jest wszystko dobrze:)

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaobserwowałam bardzo spuchnięte nogi, pajączki dziś jakby jeden żylak mnie ciągnął, leków żadnych nie wolno brać teraz więc moze jakichś domowych sposobów poszukam zanim będzie jeszcze gorzej :(

    wiolochna - myślę że dołączysz do mnie lada chwila :)

  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 11 września 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacek sienko warszawa ul meander wpisz w google i wyskoczy Tel. 600469286 bardzo delikatny i dokładny przemiły lekarz naprawde bylam zadowolona mojej kol prowadź 2 ciążę ostatnio siedziala ok 40 min tak dokladnie robił usg

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 11 września 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia warszawa karowa tak pracuje w szpitalu i moja kol tam rodzila ja zapewne tez bym chciała. Wizyta drogo bo 180 zl niebawem jak się nie uda to tez się do niego wybiorę :)tez mam ponad 70 km

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caroline - dzięki , zadzwonię w poniedziałek umówię się za jakies 3 tygodnie , pewnie długie terminy do niego bedą :)

  • wioloochna Przyjaciółka
    Postów: 146 22

    Wysłany: 11 września 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testowalam wczoraj ale nie z pierwszego moczu i wyszedł cień cienia. Wyrzucilam od razu aby nie sprawdzać co chwilę czy nie ma kreski.. Zareaguje jutro rano jak nic nie wyjdzie odpuszcZam i będę cZekac.. ostatnie cykle trstowalam przed i nic nie było więc teraz na luZie.. brzuch nie boli śluzu dużo mlecznego zaparcia tkliwosc piersi wczoraj wymioty i łamanie w kosciach dzisiaj lekkie mdłości i ból żołądka jak by mi coś siedziało i brak apetytu a zwykle przed @ rzuciłam się na lodowke.. będę cierpliwa; ) dodam że w pierwszej ciazy nie miałam objawow poprostu @ nie przyszła teraz wygląda to inacZej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2016, 11:52

    k0kdwn15lpuqv47u.png

    6qw2egz2ziqpqpau.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 11 września 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia1028 wrote:
    https://zapodaj.net/8d2c65c071132.jpg.html
    Monia super!!! Bardzo bardzo gratuluje :) spokojnej ciąży :D

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję nowym przyszłym mamusiom :) postanowiłam z chłopakiem, że wyluzujemy, nie będzie wtedy niepotrzebnych stresów i może się uda, ale będę tu zaglądać i czasami napiszę :) zobaczymy co z tego wyniknie ;)

    Wojcinka lubi tę wiadomość

  • ania122 Przyjaciółka
    Postów: 250 36

    Wysłany: 11 września 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia gratuluję! Spokojnych dziewięciu miesięcy <3
    Wioloochna wydaje mi się że Tobie również można powoli gratulować :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiolochna- to trzymam kciuki bardzo bardzo za Ciebie, byłybyśmy chyba w podobnych tygodniach ciązy :)
    daj znac jutro nam odrazu :)

    a wam wszystkim dziewczyny dziękuję bardzo bardzo, kiedy juz na usg zobaczę małą kruszynkę i lekarz powie ze wszystko dobrze będę sie jeszcze bardziej cieszyc
    :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Która prócz wioloochny testuje niebawem? :)

  • wioloochna Przyjaciółka
    Postów: 146 22

    Wysłany: 11 września 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia piękne te twoje dwie kreseczki :) życzę mam wszystkim takich samych :)

    k0kdwn15lpuqv47u.png

    6qw2egz2ziqpqpau.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zdjęcie niewyrazne wyszlo ale widać je dobrze ;D powiem ci że cudowny widok jak po chwili pokazuje sie ta druga i nie trzeba się dopatrywać nic :)
    pewnie na dniach poczujesz na własnej skórze czego Ci bardzo zyczę :)

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 11 września 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli ta okropna @ nie przyjdzie szybciej, to chyba ja jestem następna w kolejce do testowania za raz po Wioloochnej.
    Zaczynam świrować:(. Czuje takie ciągnięcie leciutkie po lewej stronie pod jajnikiem. Juz dwa razy byłam w łazience sprawdzać czy krew nie leci, albo śluz zabarwiony na różowo (od kilku cykli tak mam że 3-2 dni wcześniej pojawia się kremowy śluz zabarwiony lekko na różowo i lekkie bóle menstruacyjne).
    eh...ZWARIUJE!!!!!

    Czy któraś z Was bierze Acard? Bo mi lekarz kazał brać przez cały cykl. Nie wiem czy go dobrze zrozumiałam, ze on dobrze działa na przeciwciała? Wiecie coś więcej na ten temat? Dziś go łyknęłam do kawy.
    Kawa smakuje jak zawsze dobrze. Nie wiem czy to jakiś wyznacznik?!

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 11 września 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorzej jak sama siedzę w domu, mąż w pracy. Siedzę i myślę...zastanawiam się czy tam mnie boli, czy coś zakuło. Kolejne rzeczy wpisuje w Google. Nie mam się czym zając.

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ