X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny !
    dziękuje wam dziewczyny za te dobre słowa otuchy... podniosły mnie na duchu i przestałam się już przejmować tym co powiedział ten durny lekarz.
    Wszystkie jesteście naprawdę kochane i fajnie że mogę z wami porozmawiać mimo iż się nie znamy :)
    Oczywiście że to była pierwsza i ostatnia wizyta u niego. Aktualnie dziś( z porywem do jutra) powinnam dostać @, narazie nic nie ma.
    W przyszłym tygodniu pójdę dla własnej inf powtórzyć beta hcg, a do lekarza umówię się za dwa trzy tygodnie jeśli okaże się że beta rosnie i nie ma okresu. Wg moich obliczeń dziś zacząłby się czwarty tydzień.
    Myślę że tak jest bo inaczej się czuję. Idę zaraz do apteki i zrobię jutro test zobaczęczy kreski są wyrażniejsze niz ostatnio.
    Kupiłam tez kwas foliowy i łykam , zaszkodzic nie zaszkodzi a moze pomoże:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszłe mamuśki chciałam was zapytać w którym tygodniu iśc najlepiej do ginekologa żeby już zobaczył że ciąza jest serduszko bije ??

  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 10 września 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazwyczaj dziewczyny idą w 7 tyg. Tak powtórz betę :) zmuen lekarza pewnie mial zly dzien i sie nim nie martw.
    Martka trzymam kciuki aby nie przyszla @.
    Bluebell kiedy urlop? Mąż kiedy wraca?

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 10 września 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia a skąd jesteś moze ci kogoś polecimy?

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktualnie z Pruszkowa pod warszawa bo sie przeprowadzilismy tymczasowo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 18:32

  • wioloochna Przyjaciółka
    Postów: 146 22

    Wysłany: 10 września 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia ale wam zazdroszczę!! Przydał by mi sie taki urlop ;) trzymam kciuki aby sie udalo na wakacjach!!jak jutro @ nie przyjdzie to w pon rano zrobię i od razu dam wam znac.. Puki co zaraz koncze prace i marze tylko o poduszce.. Dalej mnie lamie w kosciach :(

    k0kdwn15lpuqv47u.png

    6qw2egz2ziqpqpau.png
  • nana266 Autorytet
    Postów: 3983 1873

    Wysłany: 10 września 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 13:19

    16uddqk3bigdykdd.png
    dfc0d6f899.png
    39f8xzdv1w5k9uju.png
  • Koliber27 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 10 września 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.zielarz.olsztyn.pl/?dlaczego-nie-moga-zajsc-w-ciaze-,8. Zbadajcie dziewczyny poziom Wit D, Jodu " wszystko w tej książce napisane "ukryte terapie " Jerzy Zięba i przestańcie używać chemii i kosmetyków ostrzegam zaburza gospodarkę chormonalna i działa na bezpłodnośc. To wszystko jest napisane w " Wyrzuć chemię z domu"

    Koliber27
  • Koliber27 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 10 września 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsza jest ta chemia, a to perfumy a to jakiś żel na twarz, krem, fluid, tusz do rzęs później sprzątamy domek używamy chemii zamiencie wszystko na szare mydlo bo to chodzi tylko o substancje pieniaca. To zaburza wszystko a w szczególności zajście w ciążę.

    Koliber27
  • wioloochna Przyjaciółka
    Postów: 146 22

    Wysłany: 10 września 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koliber ja i bez szarego mydła w ciążę zaszlam tak więc bez przesady;) ;) ;)

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    k0kdwn15lpuqv47u.png

    6qw2egz2ziqpqpau.png
  • Koliber27 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 10 września 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.zielarz.olsztyn.pl/?dlaczego-nie-moga-zajsc-w-ciaze-,8 tutaj macie napisane co trzeba zrobić żeby było łatwiej zajść w ciążę.

    Koliber27
  • Koliber27 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 10 września 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podaje tylko informacje, ze w chemii którą używamy na codzień jest mnóstwo chemikaliów. Każdy niech to odbiera jak chce. Pozdrawiam

    Koliber27
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 10 września 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia_87 wrote:
    Nana zdrówka dużo daj znać jak się czujesz czy juz przeszło.

    Wioloochna czekam na jutrzejsza wiadomość jak wyszedł test na bank będą dwie kreseczki :-)

    A mi pojawił się po południu śluz dosłownie kurze jajko ciągnie się jak nigdy i jest go dużo.

    Pisze na biegu dosłownie z kibelka mamy śliczny domek z tarasem i widokiem na jezioro i sypialnie z wielkim łożem małżeńskim także pobyt sprzyja nam bardzo :-)
    Trzymajcie się Kochane jutro rano temperatura ciekawe czy był skok
    Tak pięknie to opisałaś, ze wyobraziłam sobie ten pokój i ten taras wino...jak romantycznie;)

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 10 września 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nana266 wrote:
    Bylam u lekarza dostałam zastrzyk i leki, jakies podrażnienie żołądka mam. Lekarz powiedzial ze może być ze stresu spowodowanego staraniami ;)
    Proponuje picie siemienia lnianego, on nie tylko działa na śluz ale tez łagodzi podrażnienia żołądka.
    Jak sie czujesz? Leki podziałały?

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Koliber27 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 10 września 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jedna sprawa dla tych które starają się o dziecko. Zminimalizujcie spędzania czasu przy tel, telewizji bądź komputerze ponieważ promieniowanie elektromagnetyczne ma wpływ na płodnośc. Pozdrawiam

    Koliber27
  • wioloochna Przyjaciółka
    Postów: 146 22

    Wysłany: 10 września 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej nocy dziewczyny ja padam.. Dobranoc

    k0kdwn15lpuqv47u.png

    6qw2egz2ziqpqpau.png
  • nana266 Autorytet
    Postów: 3983 1873

    Wysłany: 10 września 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 13:19

    16uddqk3bigdykdd.png
    dfc0d6f899.png
    39f8xzdv1w5k9uju.png
  • Australia28 Znajoma
    Postów: 25 2

    Wysłany: 10 września 2016, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    A co lekarz na to? Ja słyszałam o przepychaniu laporoskopowo. Przynajmniej tak lekarz mi mówi przed badaniem, ze jak bedą niedrożne to umówimy sie na kolejny termin i właśnie udrożni laporoskopowo. Na swoje szczęście nie musiałam dopytywać co to znaczy i na czym polega. Może to to samo co hydrotubacja?
    Polecam mierzenie temperatury, na tym portalu jest tez fajne narzędzie do zapisywania, pokazuje wystąpienie owulacji. Ważna jest tez obserwacja śluzu. Warto tez poświecić chwile i przeczytać bazę wiedzy, informacje tam zawarte są bardzo pomocne:)
    Lekarz omówił mi te wyniki i że teraz czekamy na rezultat. Za miesiąc mam wizyte u specjalisty od niepłodności i zobaczymy jaki będzie kolejny krok :)

    Starania od czerwca 2015
    Po laparo- przed histero
    Oba jajowody drożne :)
    Nie ma endometriozy:)
    Bromergon 1/2 tabl.- wysoka PRL
    Czeka mnie 1 cykl z Clo + Symletrol+Oviatrelle
  • Australia28 Znajoma
    Postów: 25 2

    Wysłany: 11 września 2016, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hydrotubacja tj coś na podobie HSG czyli kontrola jajowodów tylko, że poprzez wpuszczanie do jamy macicy soli fizjologicznej i obserwują na obrazie USG. A HSG to jest to samo tylko wpuszczają kontrast i robią zdjęcia RTG. A laparoskopia to zabieg udrażniający a nie sprawdzający. Gin mi powiedział, że to ciśnienie roztworu z solą przepchało mi zrosty. No zobaczymy co powie inny lekarz, czy mnie skieruje na laparo czy nie.

    Starania od czerwca 2015
    Po laparo- przed histero
    Oba jajowody drożne :)
    Nie ma endometriozy:)
    Bromergon 1/2 tabl.- wysoka PRL
    Czeka mnie 1 cykl z Clo + Symletrol+Oviatrelle
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ