Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • Tusia_87 Autorytet
    Postów: 3511 2302

    Wysłany: 13 listopada 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anq widoki piękne tak mi się kojarzy z sielanka koniami itd :-)

    Viola czekam niecierpliwie nie pij duzo przed sikaniem żeby siuski były gęste :-)

    Wiecie ja juz zwariowalam z tymi moimi temperaturami haha no i moje jajniki coś czuje nadal i śluz znowu rozciagliwy hehe wiEC chyba jednak owulacji jeszcze nie bylo. Albo bezowulacyjny będzie i pomimo masy serduszek może być bezwocny :-)
    Miłego dzionka w ten mroźny poranek

    3jgx3e3k7i9ddw4h.png
  • Forumkowiczka Autorytet
    Postów: 434 310

    Wysłany: 13 listopada 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola dzisiaj testuje?

    uwo9yx8dxx93zdk2.png
  • Zuza33 Autorytet
    Postów: 2311 3079

    Wysłany: 13 listopada 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Ovu wyznacza owulacje po 3 wyższych temp?

    Ja jeszcze nie ogarniam tego wykresu ;)
    Mój M powiedział, że jeszcze trochę te zielone światło detektor będzie pokazywał to on na zawał zejdzie ;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 13 listopada 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mj powiedział że ma mnie już dość i że wydoilam go jak krowę w tym miesiącu w sumie to już uciekał przede mną wczoraj więc wzięłam go na śpiocha haha

    nick nieaktualny, Zuza33 lubią tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Forumkowiczka Autorytet
    Postów: 434 310

    Wysłany: 13 listopada 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój przy pierwszym cyklu tak mówił

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2016, 10:33

    uwo9yx8dxx93zdk2.png
  • Forumkowiczka Autorytet
    Postów: 434 310

    Wysłany: 13 listopada 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Mj powiedział że ma mnie już dość i że wydoilam go jak krowę w tym miesiącu w sumie to już uciekał przede mną wczoraj więc wzięłam go na śpiocha haha
    Heh ładne rzeczy

    uwo9yx8dxx93zdk2.png
  • Forumkowiczka Autorytet
    Postów: 434 310

    Wysłany: 13 listopada 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam taka chcice...ale ona chyba musi poczekać.

    uwo9yx8dxx93zdk2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2017, 14:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia_87 - chcę poczekać do Nowego Roku, jeśli się nie uda, to się przebadamy, jeszcze @ nie mam teraz, ale pewnie się pojawi.. chociaż nie czuję, nawet chciałam test kupić, ale se pomyślałam, że nie chcę się rozczarować i zobaczyć znowu jednej kreski :(
    Bluebell1984 - tempka, nooo nawet wysoka, ale może taka poprostu jest u mnie? nie mierzę ciągle, więc nie wiem ;) dzisiaj mam 37.03, a wczoraj miałam 37.02 ;) cykle do niedawna miałam długie, teraz mi się normują po 30-32 dni, bo biorę te leki na poprawę owulacji i na uregulowanie cykli, dziękuję za wsparcie, my wszystkie potrzebujemy właśnie takiego wsparcia, pomaga nam to przetrwać i się nie poddawać :*** ja również trzymam kciuki za nas wszystkie :*
    Kuchcinka - a co to za tabelka? bo ja nie w temacie trochę? :) ja ostatnią @ miałam 12.10, ale boję się testować :D
    Viola999 - dziękuję kochana :* póki nie mam @, to jeszcze się nie załamuję, a nawet jeśli będzie, to też spróbuję się nie załamać :*
    Viola - czekamy kochana :*

    Forumkowiczka lubi tę wiadomość

  • Forumkowiczka Autorytet
    Postów: 434 310

    Wysłany: 13 listopada 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    onaa123 wrote:
    Tusia_87 - chcę poczekać do Nowego Roku, jeśli się nie uda, to się przebadamy, jeszcze @ nie mam teraz, ale pewnie się pojawi.. chociaż nie czuję, nawet chciałam test kupić, ale se pomyślałam, że nie chcę się rozczarować i zobaczyć znowu jednej kreski :(
    Bluebell1984 - tempka, nooo nawet wysoka, ale może taka poprostu jest u mnie? nie mierzę ciągle, więc nie wiem ;) dzisiaj mam 37.03, a wczoraj miałam 37.02 ;) cykle do niedawna miałam długie, teraz mi się normują po 30-32 dni, bo biorę te leki na poprawę owulacji i na uregulowanie cykli, dziękuję za wsparcie, my wszystkie potrzebujemy właśnie takiego wsparcia, pomaga nam to przetrwać i się nie poddawać :*** ja również trzymam kciuki za nas wszystkie :*
    Kuchcinka - a co to za tabelka? bo ja nie w temacie trochę? :) ja ostatnią @ miałam 12.10, ale boję się testować :D
    Viola999 - dziękuję kochana :* póki nie mam @, to jeszcze się nie załamuję, a nawet jeśli będzie, to też spróbuję się nie załamać :*
    Viola - czekamy kochana :*

    Pewnie ze musimy sie wspierać...co nam innego zostało? Damy radę

    uwo9yx8dxx93zdk2.png
  • Tusia_87 Autorytet
    Postów: 3511 2302

    Wysłany: 13 listopada 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My akurat nie narzekamy na <3 i jedno i drugie ma chęć.
    Mniej serduszek za to u na w gazie lutealnej wtedy ja mam mniejsze potrzeby :-P alw tuż przed terminem @ znowu większe chęci

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k7i9ddw4h.png
  • Tusia_87 Autorytet
    Postów: 3511 2302

    Wysłany: 13 listopada 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona trzymam kciuki żeby się udało do końca tego roku my też jeszcze czekamy cierpliwie do moich urodzin :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k7i9ddw4h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak @ nie przyjdzie to zatestuję za 3 dni, w naszą 3 rocznicę ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2017, 14:16

  • Forumkowiczka Autorytet
    Postów: 434 310

    Wysłany: 13 listopada 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten rok bedzie nasz :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    uwo9yx8dxx93zdk2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do nas wczoraj przypłynął na statku z Hiszpanii Św. Mikołaj :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bb6974cb0077.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f212bd6ccc33.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2016, 11:12

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

  • Forumkowiczka Autorytet
    Postów: 434 310

    Wysłany: 13 listopada 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martka10 wrote:
    Do nas wczoraj przypłynął na statku z Hiszpanii Św. Mikołaj :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bb6974cb0077.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f212bd6ccc33.png
    Haaa komedia :p

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    uwo9yx8dxx93zdk2.png
  • Zuza33 Autorytet
    Postów: 2311 3079

    Wysłany: 13 listopada 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martka10 wrote:
    Do nas wczoraj przypłynął na statku z Hiszpanii Św. Mikołaj :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bb6974cb0077.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f212bd6ccc33.png

    Można powiedzieć, że u Ciebie święta tuż tuż ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Tusia_87 Autorytet
    Postów: 3511 2302

    Wysłany: 13 listopada 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    InBlue wrote:
    Tusia a kiedy masz urodziny?

    23 styczeń i tak sobie kiedyś powiedziałam ze na 30 urodziny będzie 3 dziecko nie ważne czy w brzuchu czy na świecie ale ma już być :-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k7i9ddw4h.png
  • Tusia_87 Autorytet
    Postów: 3511 2302

    Wysłany: 13 listopada 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    onaa123 wrote:
    Jak @ nie przyjdzie to zatestuję za 3 dni, w naszą 3 rocznicę ;)

    No to trzymam kciuki mocno żeby nie przyszła ta wredota :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k7i9ddw4h.png
‹‹ 622 623 624 625 626 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ