X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..
Odpowiedz

Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..

Oceń ten wątek:
  • STOKROTKA 25 Koleżanka
    Postów: 75 13

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melodyjko nie dołuj się :) nie chę pisać ze bedzię dobrze,bo mnie to drażni, ale mam propozycję =, usiądź wygodnie w fotelu, włącz przezabawną komedię albo jakąs ciekawą książkę, możesz pokusic sie o lampkę dobrego wina =, wyluzuj, odpocznij, wyłącz się na chwilę, pomaga :)

    O ciązy nie da się nie myśleć, w tamtym miesiącu @ spóźniła mi sie 3 dni, wiecie jacy byliśmy szczęśliwi że się udało...a tu proszę nic z tego...

    I tez ile przepłakałam w nocy do poduszki, to tylko ja wiem.

    Stokrotka_25
  • KLM89 Autorytet
    Postów: 320 201

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STOKROTKA 25 wrote:
    Zabieg robią pod pełną narkozą, po wybudzeniu no tak dość boli ale do wytrzymania, my byłyśmy 3 na sali i żadna z nas nie chciała nic przeciwbólowego ale inne kobiety brały i to po kilka razy, także zależy od człowieka.
    Ja w tym samym dniu wyszłam do domu, a ze szpitala do domu mam ok 90km to myślałam że nie dam rady dojechać...tak mnie bolało, i w domu przez dwa dni też, nie mogłam się wyprostować ani przekręcać na łóżku. I po 7 dniach jak miałam wyciągnięte szwy to juz byo całkeim ok.

    A my w tym roku mamy 5 rocznicę śubu i właśnie szukam jakiejś ciekawej oferty nad morzem, chcę zrobić mężowi niespodziankę, a reaz jestesmy juz 9 lat. Ale ten czas leci.:)


    oj to ja coś źle pojmuję , myślałam ,że hsg to tylko coś typu badanie drożności , na zasadzie kontrastu , a skąd te szwy ??? :(

  • STOKROTKA 25 Koleżanka
    Postów: 75 13

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi od razu doktor zrobił laparoskopię

    Stokrotka_25
  • KLM89 Autorytet
    Postów: 320 201

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STOKROTKA 25 wrote:
    Mi od razu doktor zrobił laparoskopię


    no to już wszystko jasne :)
    dziękuję za odpowiedź :)

  • STOKROTKA 25 Koleżanka
    Postów: 75 13

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo proszę

    Stokrotka_25
  • lerka2016 Autorytet
    Postów: 604 286

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też będę miała laparoskopowo robiona drożność,bo lekarz powiedział mi że w razie czego od razu można coś udrożnić.i mówił też ze często jest tak że jakieś nagłówki trzeba ponacinac żeby było dobrze i to też tylko laparoskopowo można zrobić. ja mam termin na 24 maja.chociaż lekarz mowi ze kilka pacjentek mu uciekło przed samym zabiegiem.także jeszcze w tym miesiacu mam szansę.
    jestem oczywiście na cyklach stymulowanych i to podwójnie :(chociaż wkoncu w tym mieaiacu udało się podwyższyć progesteron :)

    Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty,
    bo masz do przejścia całe życie...
    Jan Paweł II

    07.12.2017 r.pierwsze spotkanie w OA
    27.12.2017 r. złożenie dokumentów
    26.03.2018 r. wywiad Pań z OA w domu
    07.05.2018 r. badanie psychologiczne w OA
    09.05.2018 r. badanie pedagogiczne w
    07 - 09.06.2018 r. kolejne badania psych i ped.
    08.2018 r. kwalifikacja I stopnia. do warsztatów szkoleniowych.
    czekamy na termin szkoleń.....
    11 - 12.2018 szkolenia przygotowujące do przysposobienia.
    11.01.2019 r. mamy kwalifikacje!!! :)
    ......czekamy na TEN telefon......
    6.02.2020 zadzwonili😍😍😍😍
    11.02.2020 rozmowa w ośrodku-przedstawienie propozycji
    21.05.2020 na zawsze razem......
    28.09.2020 sprawa o przysposobienie
    02.2022 r. [*] aniołek 7 tc. (ciąża naturalna)
    09.2022 r. [*] aniołek 7 t. c. (ciąża naturalna)
  • KLM89 Autorytet
    Postów: 320 201

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lerka2016 wrote:
    ja też będę miała laparoskopowo robiona drożność,bo lekarz powiedział mi że w razie czego od razu można coś udrożnić.i mówił też ze często jest tak że jakieś nagłówki trzeba ponacinac żeby było dobrze i to też tylko laparoskopowo można zrobić. ja mam termin na 24 maja.chociaż lekarz mowi ze kilka pacjentek mu uciekło przed samym zabiegiem.także jeszcze w tym miesiacu mam szansę.
    jestem oczywiście na cyklach stymulowanych i to podwójnie :(chociaż wkoncu w tym mieaiacu udało się podwyższyć progesteron :)


    to teraz mam już pełen obraz o co chodzi z drożnością i laparoskopią jednocześnie :)

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STOKROTKA 25 wrote:
    Melodyjko nie dołuj się :) nie chę pisać ze bedzię dobrze,bo mnie to drażni, ale mam propozycję =, usiądź wygodnie w fotelu, włącz przezabawną komedię albo jakąs ciekawą książkę, możesz pokusic sie o lampkę dobrego wina =, wyluzuj, odpocznij, wyłącz się na chwilę, pomaga :)

    O ciązy nie da się nie myśleć, w tamtym miesiącu @ spóźniła mi sie 3 dni, wiecie jacy byliśmy szczęśliwi że się udało...a tu proszę nic z tego...

    I tez ile przepłakałam w nocy do poduszki, to tylko ja wiem.

    Ja na placz pozwalam sobie tylko w dniu gdy dostaje @ ,potem trzeba wziac sie w garsc i walczyc dalej. Ja sie tak cieszylam,ze sie udalo w styczniu. 5 dni spoznienia. Zrobilam w tym czasie trzy (oczywiscie negatywne) testy, ktorym nie chcialam wierzyc. A najdziwniejsze bylo to,ze mialam objawy wczesnej ciazy jak mdłości, ból piersi, nawet do toalety biegalam czesciej... ludzka psychika jest zadziwiajaca! Po prostu wkrecilam sobie ciaze.

    KLM89 lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A, my po slubie juz prawie 10lat :-D

    KLM89 lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • KLM89 Autorytet
    Postów: 320 201

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podobnie , płacz w dzień wystąpienia miesiączki to już u mnie norma .

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • Miszkaa0301 Przyjaciółka
    Postów: 65 63

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, wiecie co życie jest przewrotne. Z racji zawodu wiem, że nakręcanie się nic nie da, fiksacja nic nie da ani zbędna analiza, ale jak to mówią: Szewc bez butów chodzi.
    Ja przed @ też jak jakaś nakręcona wsłuchuje się w swój organizm, każdy jeden sygnał z góry nadinterpretuje i cieszę się.... a później przychodzi wredna @....
    Sama już miałam tak z 3 razy, że @ się spóźniała 5-10 dni i dopiero jak zrobiłam test i pomyślałam ... no trudno.... to @ przyszła po kilku godzinach.
    Teraz obiecuje sobie się nie nakręcać, ale leżę i się dołuję.
    Nie wiem czy nie zmienić lekarza, bo z jednej strony szkoda mi kasy zainwestowanej (umówmy się rodzina nie ma ceny, ani maleństwo- dwie wypłaty bym oddała- ale jeśli nie ma rezultatów..), a z drugiej moja wypłata idzie na leki, wizyty i badania i tak od października jest intensywnie.
    eh... smutno mi dziś po prostu- mam kryzys... :(

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nastepny placz w niedziele :-$

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz Miszka, ja bym moze i sprobowala na twoim miejscu zasiegnac rady innego lekarza... No kasy chyba wiekszej nie wezmie, a moze znajdzie przyczyne niepowodzen.
    Kryzys...no coz, trzeba przeczekac ;-) Niech Ci mąż kupi taką słodziutką, pyszniutką czekoladkę, to moze odrobinke sie usmiechniesz :-D

    Czarna81
    22 cs.
  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie mogłam się powstrzymać, zrobiłam to!! :D jutro lecę na betę :D

    KLM89, Miszkaa0301, Czrna 81, Melodia__84 lubią tę wiadomość

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • Miszkaa0301 Przyjaciółka
    Postów: 65 63

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łaaaaaaa to trzymamy kciuki !!!!

    Czarna męża nie ma:D ale czekolada była w domu to skosztowałam ;-)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • KLM89 Autorytet
    Postów: 320 201

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MajciaC wrote:
    Dziewczyny, nie mogłam się powstrzymać, zrobiłam to!! :D jutro lecę na betę :D

    Ale zrobiłaś i wyszedł pozytyw , dlatego lecisz jutro na betę ??? :D

  • Miszkaa0301 Przyjaciółka
    Postów: 65 63

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak obstawiam KLM :)

    KLM89 lubi tę wiadomość

  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, nie wytrzymałam, zrobiłam test w pracy, druga kreska wyszla jasnoróżowa po ok 5 min.. Chcialam jutro podejść na betę, by potwierdzić.. Ale zacząłem plamić.. Więc chyba fałszywy alarm..

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • KLM89 Autorytet
    Postów: 320 201

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MajciaC wrote:
    Wiecie, nie wytrzymałam, zrobiłam test w pracy, druga kreska wyszla jasnoróżowa po ok 5 min.. Chcialam jutro podejść na betę, by potwierdzić.. Ale zacząłem plamić.. Więc chyba fałszywy alarm..


    o jej ... :( oby to nie to :( czasami kobiety miewają plamienia , 3mam kciuki i wierze ,że wszystko będzie dobrze :*

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • STOKROTKA 25 Koleżanka
    Postów: 75 13

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MajciaC wrote:
    Wiecie, nie wytrzymałam, zrobiłam test w pracy, druga kreska wyszla jasnoróżowa po ok 5 min.. Chcialam jutro podejść na betę, by potwierdzić.. Ale zacząłem plamić.. Więc chyba fałszywy alarm..


    Ojjj... trzymam kciuki, ale podobno czasami tak jest że występują plamienia. Także głowa do góry!!

    KLM89, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    Stokrotka_25
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ