X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..
Odpowiedz

Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..

Oceń ten wątek:
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 8 maja 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa wrote:
    Inffinito kochana a coz cie w tych twoich testach niepokoi?

    Piękne masz te pęcherzyki :D!
    Oby te wszytskie badania i leki przyniosły efekt!

    Nie, w testach nic, of napisało notatke, że jeśli w 9dc wyznaczyło owu, a ja w 11dc zaznaczyłam test owu pozytywny, to że do owulacji mogło nie dojść,bo jest rozbieżność..
    i się po prostu trochę zaczynam martwić, ale jutro monitoring potwierdzi albo zaprzeczy temu.
    Tylko wytrzymać do tego jutra :D

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 8 maja 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie martw sie bedzie wszystko dobrze :)

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 8 maja 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito nie zamartwiaj sie... ovifriend to tylko program i wyznacza wszystko tak jak w ksiazkach posza a w zyciu niestety nie zawsze sa takie cykle... mi szczerze mowiac jak korzystam juz 3,5 roku to tylko raz wyznaczyl cos prawidlowo z czym moglam sie zgodzic ;) takze glowa do gory trzeba zaufac wlasnej wiedzy i znajomosci organizmu a program moze jedynie podpowiedziec co nieco ;)

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem mama kwitniowa 2014 , teraz nadszedl czas na rodzenstwo dla naszej malej pchelki, niestety pojawila sie niedoczynnostarczycy i niereguralne cykle ktore niestety uniemozliwiaja mi okreslenie owu :( ale mam nadzieje ze wiosna i lato nam posluzy i wszytskie zaciazymy :D poozdrawiam

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 8 maja 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joweg Witamy! tak jak mówisz, oby wiosna i lato zapyliła :D

    Masz już córeczkę, tak?

    Czrna 81, joweg lubią tę wiadomość

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 8 maja 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech pyli, niech pyli ;)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 8 maja 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melodia__84 wrote:
    My wczoraj padlismy spac i nie bylo numerka, mam nadzieje ze moj pecherzyk jeszcze nie pekl. Musimy dzis nadrobic ;-) Zobaczymy co moj wspolmalzonek na to powie.

    U nas pada deszcz, okropna pogoda :-( Masakra

    Ja w pracy juz siedze.
    A co ma mówić? Zgwałć go i bez gadania ;-) :-D Ręczę że będzie chłopina zadowolony ;-)

    U nas też pogoda żałosna...

    Melodia__84, MajciaC lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Elwira.eli Ekspertka
    Postów: 214 57

    Wysłany: 8 maja 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słońca moje! Kobietki kochane! Pomocy! Małpa nadchodzi i mam nastroje że pozal się b....ale nie o tym.


    Mam 31 wiosennek. Męża od 9 lat. Córkę 8 lat i 6 lat. Tylko jest ale. Od 3 - CH lat włączył mi się instynkt macierzyński i tu problem. 3 lata temu mąż nie chciał mieć więcej dzieci ale od 10 - ku cyklu stwierdził że chce i kochamy się bez zabezpieczenia... Od trzech cykli jeżdżę na monitoring . Ovu jest. Biorę inofolic dwa razy dziennie i teraz od 5 dni magnez. Czuję że mam już dość. Najgorsze jest to że mąż mnie nie wspiera i chyba mu nie zależy. Na wszystko odpowiada nie wiem albo obojętnie. Nie wiem ! Chce odpocząć już od tej temperatury ale pani ginekolog kazała nadal mierzyć. Chyba depresja. Może jakieś dobre rady! Kopniak w d.... Obojętnie co kochane. Poradzicie mi coś. Buziaki i ściskam was mocno

    Elwiraw4sqvfxmghvzuxjy.png
    d5afqdrhuwojfkqi.png
  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 8 maja 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o magnez to polecam kąpiel s rozworze magnezu ponieważ lepiej przyswajany jest przez skore.


    Wiesz ja mam dystansu chodź wczoraj mój powiedział ze chce trzecia kobietę w domu i jakos przykro mi sie zrobiło bo wiem ze w tym cyklu nici a wiec reasumując mysle ze ani obojętność ani bacik nie jest wskazany

    Elwira.eli lubi tę wiadomość

  • KLM89 Autorytet
    Postów: 320 201

    Wysłany: 8 maja 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)

    Wiem jak to jest , każda z nas przeżywa podobny stan bądź nawet taki sam :(
    Na pewno jest Ci ciężko z racji tego ,że nie masz wsparcia u męża więc współczuję. Tylko szczera rozmowa jest wskazana :) Masz też już dwójkę dzieci to też powód do radości , czyż nie ?
    Tutaj większość z nas zmaga się o pierwsze i to po kilkanaście cykli , sama jestem tego przykładem :( Mało to pocieszające ale prawdziwe :(
    Musimy wierzyć, nie zadręczać się myślami i na pewno w końcu nam się uda :) :*

    Ilona04 lubi tę wiadomość

  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 8 maja 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    A co ma mówić? Zgwałć go i bez gadania ;-) :-D Ręczę że będzie chłopina zadowolony ;-)

    U nas też pogoda żałosna...

    Niom moze wtedy polubi poniedzialki ;-)

    Czrna 81, MajciaC lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito22 wrote:
    Joweg Witamy! tak jak mówisz, oby wiosna i lato zapyliła :D

    Masz już córeczkę, tak?


    tak jedna coreczke :) bardzo wyczekiwana , na punkcie zajscia w ciaze wariowalam do tej ciazy podchodze bardziej na luzie juz , z corcia zaszlam w polowie sierpnia wiec lato mi sprzyja oby i tym razem

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 8 maja 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elwira.eli wrote:
    Słońca moje! Kobietki kochane! Pomocy! Małpa nadchodzi i mam nastroje że pozal się b....ale nie o tym.


    Mam 31 wiosennek. Męża od 9 lat. Córkę 8 lat i 6 lat. Tylko jest ale. Od 3 - CH lat włączył mi się instynkt macierzyński i tu problem. 3 lata temu mąż nie chciał mieć więcej dzieci ale od 10 - ku cyklu stwierdził że chce i kochamy się bez zabezpieczenia... Od trzech cykli jeżdżę na monitoring . Ovu jest. Biorę inofolic dwa razy dziennie i teraz od 5 dni magnez. Czuję że mam już dość. Najgorsze jest to że mąż mnie nie wspiera i chyba mu nie zależy. Na wszystko odpowiada nie wiem albo obojętnie. Nie wiem ! Chce odpocząć już od tej temperatury ale pani ginekolog kazała nadal mierzyć. Chyba depresja. Może jakieś dobre rady! Kopniak w d.... Obojętnie co kochane. Poradzicie mi coś. Buziaki i ściskam was mocno
    Uuuu,kolejny facet "do naprawienia" ;-) Kochana, temat rzeka... Tu każda z nas co jakiś czas sie żre ze swoją gorszą połówką :-) Ale jak sie wyżalisz, to już troszkę lżej na sercu sie robi. Każda powie dobre słowo, wesprze, na faceta popsioczy... :-D
    Mój na przykład nie chciał słyszeć o drugim dziecku przez całe lata, a teraz jak zmienił zdanie, to kiedy dostanę @ wali tekstem: "I coo? Znooowu nie bedzie dzidzi?" No k..wa mać! Jakby sie szybciej zdecydował to dzidzia by pewnie do pierwszej klasy teraz szła! Aaach, jak to sie trzeba powstrzymywać żeby nie pęknąć w łeb! :-D

    Elwira.eli lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 8 maja 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elwira.eli wrote:
    Słońca moje! Kobietki kochane! Pomocy! Małpa nadchodzi i mam nastroje że pozal się b....ale nie o tym.


    Mam 31 wiosennek. Męża od 9 lat. Córkę 8 lat i 6 lat. Tylko jest ale. Od 3 - CH lat włączył mi się instynkt macierzyński i tu problem. 3 lata temu mąż nie chciał mieć więcej dzieci ale od 10 - ku cyklu stwierdził że chce i kochamy się bez zabezpieczenia... Od trzech cykli jeżdżę na monitoring . Ovu jest. Biorę inofolic dwa razy dziennie i teraz od 5 dni magnez. Czuję że mam już dość. Najgorsze jest to że mąż mnie nie wspiera i chyba mu nie zależy. Na wszystko odpowiada nie wiem albo obojętnie. Nie wiem ! Chce odpocząć już od tej temperatury ale pani ginekolog kazała nadal mierzyć. Chyba depresja. Może jakieś dobre rady! Kopniak w d.... Obojętnie co kochane. Poradzicie mi coś. Buziaki i ściskam was mocno

    Och, ja 2 dni temu miałam ochotę mojego "puknąć w łeb" :D
    Także, na pewno nie jesteś jedyna, która coś nie coś narzeka :)
    Takie uroki facetów, czasem trzeba nimi potrząsnąć, haha. Ja z moim pogadałam, wybuchłam nawet troszkę, ale racja została przyznana i teraz sam pyta o wszytsko " co na tych paskach Ci wyszło" - jak testy owu robię, kwas foliowy też już pamięta, aby brać :) Ale jak mówię, musiałam mu wszystko ja dziecku, podać na tacy, narysować i zaśpiewać - przysłowiowo :D
    Także, powiedz wszystko co Ci na sercu leży, pożrecie się chwile może, ale będzie lepiej, bo oni się sami nie domyślą, jak już wiemy :)
    Powiedz czego oczekujesz, jakiego zachowania - na pewno pomoże taka zupełnie szczera rozmowa!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2017, 12:49

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 8 maja 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z tymi facetami to jest ròżnie ;) moj zaczał brac selen i cynk ;) dzisiaj tez dziewczyny Was glowa boli? Bo mnie od kilku.dni tak delikatnie z tylu, i sie zastanawiam czy to moze niedobór magnezu albo moze od napiecia miesniowego;) bralam wczesniej regularnie a teraz mi.sie nie chcialo, i mam mrowienia wiec moze i ta glowa od tego :)

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 8 maja 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój bierze tez selen z cynkiem ale myśli ze go na skore ;)

    Czrna 81, Melodia__84 lubią tę wiadomość

  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 8 maja 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy was tez bolą lędźwie przed okresem ?

  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 8 maja 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja bratowa ma tak ze ja boli caly kregoslup na okres ;) Femme widze, ze znalazlas sposob zeby bral, moj o dziwo wie na co i bierze bez niczego ;)

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 8 maja 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czytam Was od rana :) czasami mam ubaw, czasami chwilę zadumy :) na prawdę cieszę się, że jesteście :)

    Problemy z facetami, jak już Czarna wspomniała wszystkie przerabiamy.. Poczytajcie nas od początku, zobaczycie, że każda z nas przeszła przez wątek kłótni.. A my niestety przez nasz silny instynkt jesteśmy bardziej spięte, no i kłótnia gwarantowana.. Ale wszystko jest do ogarnięcia :) przede wszystkim musimy ROZMAWIAĆ!

    Poza tym wróciłam z pracy i marzę o łóżku, śnie.. A nie mogę dziś, bo jeżdżone mamy poniedziałki.. Poza tym ciągle ten brzuch mnie muli.. Raz tak mnie jajnik zabolał, że aż przykucnęłam.. Temp pięknie wysoko, ale jeszcze może spać :P

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 8 maja 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama z nim poszłam na badania krwi - w zasadzie tez nie wiał co to za odczynniki ;)
    Wiesz to mój partner jest taki jak ogr ;)
    Mam juz córkę ale to nie jest jej biologiczny ojciec.

    Niby. Gin mowi ze z mojej strony jest wszystko ok, ale miałam problemy z krwią hemoglobina 7. Wiec lutym byłam w szpitalu przebadali mi wszystko zrobili transfuzje czerwonych krwinek i teraz powinno byc ok.

    Wtedy tez dowiedziałam sie ze głupi niedobór jakiegoś pierwiastka albo anemia blokuje zajście w ciąże .
    Wiec mam nnadzieje ze teraz sie uda

    MajciaC, Czrna 81 lubią tę wiadomość

‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ