X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..
Odpowiedz

Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..

Oceń ten wątek:
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 8 maja 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito22 wrote:
    Zdecydowanie polecam! :P
    Jutro podeślę Ci linka, albo dziś wieczorem jak już będzie dostępna strona
    Okey w takim razie bede czekac ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2017, 16:40

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 8 maja 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, termometr z dwoma miejscami po przecinku znajdziecie w każdym Rossmanie ;-)

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 8 maja 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MajciaC wrote:
    Toruń :D A Ty? Chcesz to mogę zabrać też taki elektryczny, do rachunku się później dorzucę za prąd. :D
    Ja też z kujawsko-pomorskiego, a dokładnie z samego serca Borów Tucholskich ;-)

    Czarna81
    22 cs.
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 8 maja 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Dziewczyny, termometr z dwoma miejscami po przecinku znajdziecie w każdym Rossmanie ;-)
    Szukałam u nas chyba w 4 rożnych i nie mieli! :P
    A giętka końcówka była?!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2017, 18:10

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 8 maja 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona podsyłam linka!
    http://allegro.pl/termometr-owulacyjny-geratherm-basal-digital-i6767579827.html

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 8 maja 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito22 wrote:
    Ilona podsyłam linka!
    http://allegro.pl/termometr-owulacyjny-geratherm-basal-digital-i6767579827.html
    Dzięki;*

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 8 maja 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito22 wrote:
    Szukałam u nas chyba w 4 rożnych i nie mieli! :P
    A giętka końcówka była?!
    Nie pytaj o termometr owulacyjny, bo tak sie nie nazywa ;-) To zwykły elektroniczny termometr i ma dwa miejsca po przecinku. Dostaniesz już za 10 zł. Poszukaj gdzie sa termometry i przeczytaj na opakowaniu ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2017, 18:27

    Czarna81
    22 cs.
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 8 maja 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Nie pytaj o termometr owulacyjny, bo tak sie nie nazywa ;-) To zwykły elektroniczny termometr i ma dwa miejsca po przecinku. Dostaniesz już za 10 zł. Poszukaj gdzie sa termometry i przeczytaj na opakowaniu ;-)
    Nie pytałam o owulacyjny, o zwykły :) ale w aptece u nas nie mieli i w rossmanie tez nie. Moze trafiłam tak akurat ale wiem ze nie mogłam znaleźć :P

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 8 maja 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Katowice :)

    Byłam zrobic paznokcie zemdliło mnie tak ze jeszcze mi niedobrze.cos czuje ze w tym miesiącu @ da mi popalić

    Nie mam cierpliwości do mierzenia temp :) ale Was podziwiam

    Czrna 81, MajciaC lubią tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 8 maja 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melodia, zmolestowałaś męża? ;-) Hehe, przypuszczam że siły nie trzeba było używać ;-)

    Melodia__84 lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 8 maja 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femme8286 wrote:
    Ja Katowice :)

    Byłam zrobic paznokcie zemdliło mnie tak ze jeszcze mi niedobrze.cos czuje ze w tym miesiącu @ da mi popalić

    Nie mam cierpliwości do mierzenia temp :) ale Was podziwiam
    Aaalbo nie da :-D Zawsze Cie tak mdli przy paznokciach? Przecież jest dość znośnie... a może fasolce przeszkadzało :-D :-D :-D

    Czarna81
    22 cs.
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 8 maja 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femme, jesteś pewna ze to zwiastun @?
    Ja mieszkałam w Katowicach, zanim kupiliśmy mieszkanie w Zabrzu :P

    Ja zaczynam panikować przed jutrzejszym monitoringiem! (Zawsze to robię :D)
    Boje sie, ze clo nic nie poprawiło, lekarz dał nam 3 miesiace a potem czeka mnie klinika leczenia niepłodności bo to bedzie juz 17cs i stwierdził ze jak juz 3 miesiace kiedyś brałam clo i nie pomogło, to jak teraz nic z tego nie bedzie to musze isc po pomoc wyżej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2017, 19:27

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 8 maja 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mdli mnie do teraz jest mi niedobrze.. to nie fasolka tak jak wspomniałam szanse zero za duzo awantur było w miesiącu :(. W tym miesiącu przynajmniej nie jestem płaczliwa to plus tego wszystkiego :)

    A byłaś moze u lekarza w Katowicach na raciborskiej jest ponoć super .
    Ja chodzę do cnoty i mam pare zastrzeżeń

  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 8 maja 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femme8286 wrote:
    Nie mdli mnie do teraz jest mi niedobrze.. to nie fasolka tak jak wspomniałam szanse zero za duzo awantur było w miesiącu :(. W tym miesiącu przynajmniej nie jestem płaczliwa to plus tego wszystkiego :)

    A byłaś moze u lekarza w Katowicach na raciborskiej jest ponoć super .
    Ja chodzę do cnoty i mam pare zastrzeżeń

    Może będziesz zaskoczona! :) awantury, awanturami, ale szanse są jakieś na pewno! <3

    Ja chodziłam na francuską do dr. Michalskiego! Genialny facet, gdyby nie przeprowadzka nadal bym do niego chodziła :) Ale teraz nie narzekam, po nim miałam 3 lekarzy i aktualny dopiero wziął sprawę na poważnie :) Poleciła mi go siostra od mojego - więc teraz jeżdżę do Pyskowic :)

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 8 maja 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Melodia, zmolestowałaś męża? ;-) Hehe, przypuszczam że siły nie trzeba było używać ;-)

    Maz wykozystany ;-) Chce jeszcze ;-)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 8 maja 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito22 wrote:
    Może będziesz zaskoczona! :) awantury, awanturami, ale szanse są jakieś na pewno! <3

    Ja chodziłam na francuską do dr. Michalskiego! Genialny facet, gdyby nie przeprowadzka nadal bym do niego chodziła :) Ale teraz nie narzekam, po nim miałam 3 lekarzy i aktualny dopiero wziął sprawę na poważnie :) Poleciła mi go siostra od mojego - więc teraz jeżdżę do Pyskowic :)

    Wiesz juz tyle rozczarowań ze teraz nawet nie mydle i nie licze bo taka iskierka a pózniej za duzo smutku

  • michalina92 Ekspertka
    Postów: 157 141

    Wysłany: 8 maja 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny:) Chcialam Wam napisac troche info co wiem co tam u mnie,u Nas:)
    a wiec bylam na wizycie u nowego lekarza teraz mam do lekarza 13km.Lekarz super spokojny,opanowany i kompetenty starszy(ale nie za stary) facet.Powiedzialam co i jak i bylo badanie potem dopochwowe i jest pecherzyk ciazowy i wokol krwiaczki kosmkowe i na to mam zapisana luteine dopochwowa zeby nie bylo krwawien i za 2 tyg na nastepna wizyte i to juz zalozymy karte ciazy a w miedzyczasie porobic badania. Chyba jeszcze dalej nie wierze i boje sie cieszyc i dziwi sie sama sobie ze nie plakalam ze szczescia jeszcze.Albo sie tak nastawilam na nie ze teraz nie wiem co mi jest

    Czrna 81, Melodia__84 lubią tę wiadomość

    km5scwa1b0b78yfe.png
    iv09i09kzwta48u5.png
    f2wli09kzamvucob.png
  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 8 maja 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    michalina92 wrote:
    hej dziewczyny:) Chcialam Wam napisac troche info co wiem co tam u mnie,u Nas:)
    a wiec bylam na wizycie u nowego lekarza teraz mam do lekarza 13km.Lekarz super spokojny,opanowany i kompetenty starszy(ale nie za stary) facet.Powiedzialam co i jak i bylo badanie potem dopochwowe i jest pecherzyk ciazowy i wokol krwiaczki kosmkowe i na to mam zapisana luteine dopochwowa zeby nie bylo krwawien i za 2 tyg na nastepna wizyte i to juz zalozymy karte ciazy a w miedzyczasie porobic badania. Chyba jeszcze dalej nie wierze i boje sie cieszyc i dziwi sie sama sobie ze nie plakalam ze szczescia jeszcze.Albo sie tak nastawilam na nie ze teraz nie wiem co mi jest
    Kochana, nawet nie wiesz jak się cieszę :) a szok jest na pewno, myślę, że mnie dopadłoby to samo, pamiętam jak to było za pierwszym razem :) bałam się strasznie, a zarazem byłam taka szczęśliwa, czułam się trochę jak we śnie :) Tak długo się zawodziłaś, że masz prawo w to nie wierzyć, ale to się dzieje naprawdę :) zupełnie naprawdę! Gdybym mogła już bym Cię ściskała :)

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 8 maja 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny termometr d dostaniecie nawet w Auchanie, ostatnio kupowałam tam testy owulacyjne i jeden ciążowy( bo więcej nie było) no i widziałam.

    W Bory Tucholskie planujemy się w końcu wybrać :)
    Femme, tule mocno kochana.. Wiem, że jest Ci smutno i to przynajmniej z kilku powodów.. Przede wszystkim te głupie hormony.. U mnie często jest odwrotnie.. Mam dużego wkurwa.. Drażni mnie nawet to, że ktoś na mnie patrzy lub mówi do mnie.. Dzisiaj tak miałam..

    A do tego ten brzuch.. Nie daje mi to spokoju..

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • michalina92 Ekspertka
    Postów: 157 141

    Wysłany: 8 maja 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pisalyscie skad jestescie a wiec ja z jaryszowa wioska w wojewodztwie opolskim:P

    Czrna 81, MajciaC lubią tę wiadomość

    km5scwa1b0b78yfe.png
    iv09i09kzwta48u5.png
    f2wli09kzamvucob.png
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ