X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..
Odpowiedz

Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..

Oceń ten wątek:
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 8 maja 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melodia__84 wrote:
    Maz wykozystany ;-) Chce jeszcze ;-)
    Melodyjko szacun ;-)

    Ja właśnie popijam ziółka ojca sroki i sie zastanawiam czy w środę będzie tego jakiś efekt :-)

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 8 maja 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    michalina92 wrote:
    hej dziewczyny:) Chcialam Wam napisac troche info co wiem co tam u mnie,u Nas:)
    a wiec bylam na wizycie u nowego lekarza teraz mam do lekarza 13km.Lekarz super spokojny,opanowany i kompetenty starszy(ale nie za stary) facet.Powiedzialam co i jak i bylo badanie potem dopochwowe i jest pecherzyk ciazowy i wokol krwiaczki kosmkowe i na to mam zapisana luteine dopochwowa zeby nie bylo krwawien i za 2 tyg na nastepna wizyte i to juz zalozymy karte ciazy a w miedzyczasie porobic badania. Chyba jeszcze dalej nie wierze i boje sie cieszyc i dziwi sie sama sobie ze nie plakalam ze szczescia jeszcze.Albo sie tak nastawilam na nie ze teraz nie wiem co mi jest
    Kochana, ja sie Tobie wogóle nie dziwie, ze jeszcze ta ciąża do ciebie nie dociera ;-) Nie martw sie :-) Radość przyjdzie jak opadnie szok ;-) Przestałaś być staraczką po wielu cyklach,organizm musi sie przestawić, ze to już jest TO, finał wielu miesięcy starań, łez, zwątpienia... SZCZĘŚLIWY FINAŁ! :-D

    michalina92 lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 8 maja 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a co myslicie o żelu conceive ? Bo mam wgl problem z nawilzeniem podczas ❤ i pomyslalam ze moze pomoze na to i szybciej doprowadzi chłopakow do celu ;)

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 8 maja 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michalina pęcherzyk jest, to wspaniale :)
    Na pewno do Ciebie to dotrze niedługo!

    michalina92 lubi tę wiadomość

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 8 maja 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MajciaC wrote:
    Dziewczyny termometr d dostaniecie nawet w Auchanie, ostatnio kupowałam tam testy owulacyjne i jeden ciążowy( bo więcej nie było) no i widziałam.

    W Bory Tucholskie planujemy się w końcu wybrać :)
    Femme, tule mocno kochana.. Wiem, że jest Ci smutno i to przynajmniej z kilku powodów.. Przede wszystkim te głupie hormony.. U mnie często jest odwrotnie.. Mam dużego wkurwa.. Drażni mnie nawet to, że ktoś na mnie patrzy lub mówi do mnie.. Dzisiaj tak miałam..

    A do tego ten brzuch.. Nie daje mi to spokoju..
    Ja tez mam podobnie ale bliżej okresu. Bez kija do mnie nie podchodź ;-) Wszystko mnie wtedy denerwuje... Ale czy któraś z Was ma już jakieś huśtawki w pierwszej fazie cyklu? Ja od dawna obserwuje u siebie zaraz po okresie płaczliwość. Nie żebym ryczała sama z siebie :-D ale gdy rozmawiam o czymś smutnym to zaraz mam "gule w gardle, a i łzy nieraz lecą. Ta sama sytuacja w innym czasie nie robi ze mnie mazgaja. Dziwne to.

    Czarna81
    22 cs.
  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 8 maja 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MichalinAaaaaaa jeszcze raz gratulacje

    michalina92 lubi tę wiadomość

  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 8 maja 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku cyklu to mnie nic nie rusza taka zimna suka ze mnie sarkazm na całego 24 g przez okresem mam taki ryk ze szok

  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 8 maja 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz zamowilam.i termometr i żel ;) teraz przygotuje sie profesjonalnie do tego cyklu.pod względem wyposazenia ;) tyle ze zmieniam myślenie ;) niech dopisze libido i niech sie dzieje :D

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Miszkaa0301 Przyjaciółka
    Postów: 65 63

    Wysłany: 8 maja 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) jestem po wizycie ❤️Wg USG to 6tydzien . Okruch ma 3,7 mm czyste szaleństwo serduszko bije No i moje jakby przyspieszyło :)
    Michalina widzę ze szczęście nie opuszcza Michalin w tym miesiącu! Gratuluje raz jeszcze :)
    Ja tez zmieniam lekarza ah ! Trzymam kciuki za Was dziewczyny:) czekamy na Was :*

    Ilona04, MajciaC, Czrna 81, karolinams, michalina92 lubią tę wiadomość

  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 9 maja 2017, 05:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miszkaa0301 wrote:
    Hej dziewczyny :) jestem po wizycie ❤️Wg USG to 6tydzien . Okruch ma 3,7 mm czyste szaleństwo serduszko bije No i moje jakby przyspieszyło :)
    Michalina widzę ze szczęście nie opuszcza Michalin w tym miesiącu! Gratuluje raz jeszcze :)
    Ja tez zmieniam lekarza ah ! Trzymam kciuki za Was dziewczyny:) czekamy na Was :*


    <3 na pewno był to niesamowity widok! Rośnijcie zdrowo :)

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 9 maja 2017, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEŃ DOBRY! :)
    Powiedzmy.. dziś, jak mam wolne,mój organizm zwariował i stwierdził, że o godzinie 5:20 będzie wyspany :O

    OF anulowało ovu, nie wiem co z moją dzisiejszą tempką..aż się boję dzisiejszej wizyty.
    Chyba, że jak jednak była owu, a ja mam niedobór progesteronu, to tempka też niższa??
    Lekarz może nie wpadł na to że owu będzie tak szybko i luteinę dopiero po dzisiejszej wizycie będzie kazał brać? Dobrze myślę, czy nie?
    Nawet jeśli to nie będzie za późno?

    A to z kolei test LH, ( w porównaniu z poprzednimi) dziś testowa ciemniejsza od kontrolnej, jak na moje oko



    9a832c5208af459fm.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2017, 06:11

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 9 maja 2017, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miszkaa0301 wrote:
    Hej dziewczyny :) jestem po wizycie ❤️Wg USG to 6tydzien . Okruch ma 3,7 mm czyste szaleństwo serduszko bije No i moje jakby przyspieszyło :)
    Michalina widzę ze szczęście nie opuszcza Michalin w tym miesiącu! Gratuluje raz jeszcze :)
    Ja tez zmieniam lekarza ah ! Trzymam kciuki za Was dziewczyny:) czekamy na Was :*
    Super wieści Miszka! ♡
    Zobaczyć bijące serduszko okruszka -widok niezastąpiony ;-) Pewnie łezka w oku sie zakręciła... :-* Rośnijcie zdrowo i prosimy o więcej takich dobrych wieści :-D Buziaki <3

    Dziewczyny, niechaj nam sie "kruszą" okruszki :-D

    MajciaC lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 9 maja 2017, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito22 wrote:
    DZIEŃ DOBRY! :)
    Powiedzmy.. dziś, jak mam wolne,mój organizm zwariował i stwierdził, że o godzinie 5:20 będzie wyspany :O

    OF anulowało ovu, nie wiem co z moją dzisiejszą tempką..aż się boję dzisiejszej wizyty.
    Chyba, że jak jednak była owu, a ja mam niedobór progesteronu, to tempka też niższa??
    Lekarz może nie wpadł na to że owu będzie tak szybko i luteinę dopiero po dzisiejszej wizycie będzie kazał brać? Dobrze myślę, czy nie?
    Nawet jeśli to nie będzie za późno?

    A to z kolei test LH, ( w porównaniu z poprzednimi) dziś testowa ciemniejsza od kontrolnej, jak na moje oko



    9a832c5208af459fm.jpg
    No dziś pokazuje pozytyw jak nic! Inffinito spokojnie, jakoś czas do popołudnia zleci... Po wizycie będzie na bank wiadomo co i jak ;-) A Ty sie czymś zajmij, bo od tego myślenia w łeb dostaniesz jeszcze :-D Krzyżówke sobie kup, albo puzzle, albo posprzątaj potem zrób bałagan i dalej sprzątaj :-D

    MajciaC lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 9 maja 2017, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    No dziś pokazuje pozytyw jak nic! Inffinito spokojnie, jakoś czas do popołudnia zleci... Po wizycie będzie na bank wiadomo co i jak ;-) A Ty sie czymś zajmij, bo od tego myślenia w łeb dostaniesz jeszcze :-D Krzyżówke sobie kup, albo puzzle, albo posprzątaj potem zrób bałagan i dalej sprzątaj :-D

    haha, normalnie się uśmiałam :D
    Co racja to racja- ale odkąd wstałam, to siedzę i czytam.. no jak głupia jakaś.
    Sprzątanie zawsze dobre na (NIE)myślenie, a akurat troszkę się nazbierało to muszę się zabrać za to :)

    Ty o której masz jutro wizytę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2017, 07:28

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • lerka2016 Autorytet
    Postów: 604 286

    Wysłany: 9 maja 2017, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito22 wrote:
    Szukałam u nas chyba w 4 rożnych i nie mieli! :P
    A giętka końcówka była?!

    A ja taki dostałam na naukach przed ślubem :):):) od Pani która nas szkoliła z życia w rodzinie :)

    A tak wogole to cześć moje kochane. Wracam do dyskusji :) muszę tylko nadrobić i wszystko przeczytać :) a nie powiem... sporo tego :):):)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty,
    bo masz do przejścia całe życie...
    Jan Paweł II

    07.12.2017 r.pierwsze spotkanie w OA
    27.12.2017 r. złożenie dokumentów
    26.03.2018 r. wywiad Pań z OA w domu
    07.05.2018 r. badanie psychologiczne w OA
    09.05.2018 r. badanie pedagogiczne w
    07 - 09.06.2018 r. kolejne badania psych i ped.
    08.2018 r. kwalifikacja I stopnia. do warsztatów szkoleniowych.
    czekamy na termin szkoleń.....
    11 - 12.2018 szkolenia przygotowujące do przysposobienia.
    11.01.2019 r. mamy kwalifikacje!!! :)
    ......czekamy na TEN telefon......
    6.02.2020 zadzwonili😍😍😍😍
    11.02.2020 rozmowa w ośrodku-przedstawienie propozycji
    21.05.2020 na zawsze razem......
    28.09.2020 sprawa o przysposobienie
    02.2022 r. [*] aniołek 7 tc. (ciąża naturalna)
    09.2022 r. [*] aniołek 7 t. c. (ciąża naturalna)
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 9 maja 2017, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito22 wrote:
    haha, normalnie się uśmiałam :D
    Co racja to racja- ale odkąd wstałam, to siedzę i czytam.. no jak głupia jakaś.
    Sprzątanie zawsze dobre na (NIE)myślenie, a akurat troszkę się nazbierało to muszę się zabrać za to :)

    Ty o której masz jutro wizytę?
    Ja mam przed 17-stą wizytę, wiec do 14-stej bede w pracy :-D Całe szczęście, bo tak też bym internet zajeżdżała :-D

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 9 maja 2017, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lerka gdzie byłaś jak Cię nie było? ;-)

    Czarna81
    22 cs.
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 9 maja 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Ja mam przed 17-stą wizytę, wiec do 14-stej bede w pracy :-D Całe szczęście, bo tak też bym internet zajeżdżała :-D


    Chociaż Ty nie będziesz może świrować!
    Masakra, mogłam nie brać dziś wolnego :D
    Ale wizytę mam na 17 a do 17 pracuje, a gdzie tam dojechać do domu, wykąpać się i dojechać do lekarza.
    No nic! idę sprzątać, może hybrydy zrobię, bo już odrost na centymetr :D ale czasu nie miałam jakoś ostatnio ich robić, jak nie w pracy, to w weekend ciągle jakieś roczki/komunie/urodziny...
    Będę was podczytywać <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2017, 08:04

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 9 maja 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to chyba to owulka w tym miesiacu nie przyjdzie ;-) czekam i czekam dzis temp spadla. To co to oznacza? Moze ten skok bedzie jutro? Ile powinien miec mm taki pecherzyk przed peknieciem? Meza wykozystalam wczoraj, zadowolony. Mam nadzieje, ze dzis bedzie mial ochote na poprawke.

    Miszka gratki bardzo bijacego serduszka. Ciesze sie Waszym szczesciem ;-)

    Michalinko kochana Twoja cierpliwosc zostala wynagrodzona i masz upragniona fasole -super ;-) Rozumie Cie doskonale, ze nie mozesz w to uwierzyc!

    Inffinito ja tez zawsze sie stresuje wizyta, dlatego staram sie umawiac rano ;-)

  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 9 maja 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze w tym miesiącu jeszcze powstaną w was fasolki ..,
    Ja lecę na trening, kocham to ;)
    Milereego dnia ;)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ