X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..
Odpowiedz

Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..

Oceń ten wątek:
  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 9 maja 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie, Michalina, lepiej idź i o tym powiedz..

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 9 maja 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michalina Tak jak dziewczyny mówią, lepiej dmuchać na zimne :)
    Nawet jesli to było jednorazowe i nic sie nie dzieje, to lepiej jak usłyszysz to od lekarza, będzie pewniejsza sytuacja!
    Duuuuużo odpoczywaj!

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 9 maja 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michalina mam nadzieje ze to tylko jednorazowa sytuacja ale dziewczyny maja racje lepiej powiedzieć lekarzowi o tym...

    Do mnie wczoraj nikt z kliniki nie dzwonil wiec to znaczylo ze hotmony idealne jak na dc w ktorym bylam i plan sie nie zmienia... to teraz pozostaje wziac jeszcze kilka zastrzykow i iui...

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 9 maja 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majcia, kurde, Ty też mnie niepokoisz. Żeby tak sie zwijać z bólu... nie podoba mi sie to. Moze weź sie przejdź do lekarza? Zawsze możesz powiedzieć że Czarna ci kazała :-D Oszczędzaj sie kochana.

    Czarna81
    22 cs.
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 9 maja 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane!
    Endometrium 9mm, 1 pęcherzyk dominujący ma 22mm :D!
    Podobno na endo może być jakiś polip - lekarz powiedział, że niegroźny więc najpierw sprawdzimy czy jest owulacja.
    Powiedział, że owulka może być dziś lub jutro, więc mam pomęczyć mojego i szykuje nam sie miły wieczór :D
    haha, w aucie jak wracaliśmy, zachwycałam się moim pęcherzykiem i stwierdziłam " dziś będą harce! " a mój się tak uśmiał :)
    Jutro znów wizyta o 21:45, zeby zobaczyć czy już pękł, minie 27 godzin i gin stwierdził, że decyja nalezy do mnie czy chce przyjsc zoabczyc. NO JASNE, ŻE CHCE :D

    EDIT: nie chce tez za szybko się cieszyć, bo nie wiadomo czy owu bedzie, jak nie pęknie do jutra to wizyta dopiero za tydzien bo gin wyjeżdża :(
    Ale przy moim cudownym mężczyźnie, zapominam o wszystkich smutkach.
    Teraz stwierdził ze siedze grzecznie i go nie atakuje jak zawsze, tylko moze porobić swoje rzeczy, tylko dlatego, ze ja chce, "zeby mnie dziabnął" :D - No kocham tego głupka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2017, 19:09

    MajciaC, Melodia__84, Czrna 81, KLM89 lubią tę wiadomość

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 9 maja 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Majcia, kurde, Ty też mnie niepokoisz. Żeby tak sie zwijać z bólu... nie podoba mi sie to. Moze weź sie przejdź do lekarza? Zawsze możesz powiedzieć że Czarna ci kazała :-D Oszczędzaj sie kochana.

    Zgadzam się!
    Jak tak boli to do lekarza biegusiem! :D

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 9 maja 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie dziewczyny, to nie jest aż taki straszny ból ;) ten skurcz nie trwał dłużej jak minuta :)

    Inffinito, do łóżka z mężem a nie tu wśród babek siedzisz :D śliczny pęcherzyk, wierzę, niech pęka! I niech dzidźka z niego będzie! :)

    Ależ zimno.. U mnie też dziś śnieg spadł.. Na szczęście stopniał :D taka pogoda.. Dziwić się, że mogłabym non stop spać..

    Dziecko wróciło, trzeba strawę przygotować ;)

    Czrna 81, Inffinito22 lubią tę wiadomość

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 9 maja 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito piekny pecherzyk, musisz go wykorzystac ;-) Maz musi dzis pasc ze zmeczenia ;-)

    Moj pecherzyk chyba tez decyduje sie pekac bo boli mnie jajnik owulacyjnie i test tez dodatni ;-) Przydaloby sie meza zmeczyc, ale dopiero z zumbeczki wrocilam to musze przejsc regeneracje ;-) Strasznie lubie to ;-)



    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 9 maja 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melodyjko, Ty zumbujesz a ja chodzę na jumping frog :D tzn teraz zaprzestałam, bo obawiałam się że taki intensywny trening może nie współgrać z zapłodnieniem.. A raz w miesiącu, przed owulacją to trochę za mało :)

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 9 maja 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabieramy sie do pracy :D
    Miłego wieczorku, odezwę sie jutro <3
    Melodia No to raz dwa regeneracja i szybko brać sie do roboty! Nie ma leniuchowania! :)

    Majcia jak ból sie powtórzy to do lekarza! Nie ma co, lepiej zmarnować czas i dowiedzieć sie, ze jest ok niż przeciągać! :)
    Jutro bede obserwować Twój wykres z rana znów! Ładnie tam <3
    Mam nadzieje, ze nie będziecie mnie źle oceniać, ale moj to dopiero Narzeczony :) ślub dopiero za 2 lata. Choć nie mowię, chciałabym juz :D niestety, teraz takie terminy i koszty, ze aż głowa boli od samego myślenia :(
    Także owszem, nie jesteśmy małżeństwem - ale fasolka to cos do czego oboje jesteśmy zdecydowani :)

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 9 maja 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito, teraz to już tak Cię oceniłyśmy, że lepiej się do nas więcej nie odzywaj!! No szok co Ty tu nam napisałaś!!

    A na serio, czy to ważne czy mąż czy narzeczony..? Ważne, że się kochacie i chcecie tego samego :) trzymam za Was kciuki, musi się udać :)

    Poza tym ja mężatką jestem dopiero od niecałych trzech lat ;)

    Stosunkowo udanej nocy! Melodyjko, Tobie również kochana :D

    Inffinito22, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 9 maja 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melodia, Inffinito, ja nie chcę być niemiła ale... wynocha do sypialni dzieci robić! ;-) Inffinito piekny pecherzyk :-) Melodia twój pewnie taki sam :-) Mam nadzieje,ze za około dwa tygodnie pochwalicie sie dwiema kreseczkami ;-)

    Inffinito22, Melodia__84 lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 9 maja 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito! Poczułam sie urażona! Ty mnie kurde masz za moherowego bereta!
    :-D :-D :-D

    Czarna81
    22 cs.
  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 9 maja 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko ja po rozwodzie i jeden taki sie przylegał chodź za formalizacja nie jestem :) oczywiście u mnie

  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 9 maja 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie sportu jest wskazany jak najbardziej przy staraniu chociażby dlatego ze stres uchodzi ..

    Ja trenuje pole dance i akrobatykę i na kołach gimnastycznych i trenuje innych wiec wiem ze to tylko pozytyw

    Majcia na kręgosłup polecam rolowanie duoball i koci grzbiet takie cwiczenie

    MajciaC, Czrna 81, KLM89 lubią tę wiadomość

  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 9 maja 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majcia a bo kurde różnie to bywa!
    Ze strony mojego i mojej, "teściowe" to obie o bobasku, tak samo nasze rodzeństwo, już mają rodzinę i dzieci też, więc nas jak najbardziej wspierają :)
    Ale jak ciotki z mojej strony się dowiedzą o ciąży przed ślubem, to, ze pewnie wpadka, że jak to.. najgorzej, że moja mama będzie musiała wysłuchiwać :/
    Ale z drugiej strony.. to tylko i wyłącznie nasze życie, najważniejsze, że Ci co mają wiedzieć to wiedzą jak jest :)
    Mój też do najmłodszych nie należy (27lat), także po ślubie i tylu cyklu starań co teraz, to byłby po 30-stce jakby się udało nam dopiero z pierwszym. Czym wcześniej tym lepiej :D stabilność jest to i fasolkę można majstrować!

    Czarna moja droga! a skąd takie przypuszczeia?! No nigdy w życiu bym tak nie pomyślała :D coś Ty.. oszalała?! :D haha

    My zjemy kolację i zabieramy się do "roboty" :P

    Miłego wieczoru! Wszystkim życzę zdecydowanie AKTYWNEGO!<3

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 9 maja 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femme8286 wrote:
    Odnośnie sportu jest wskazany jak najbardziej przy staraniu chociażby dlatego ze stres uchodzi ..

    Ja trenuje pole dance i akrobatykę i na kołach gimnastycznych i trenuje innych wiec wiem ze to tylko pozytyw

    Majcia na kręgosłup polecam rolowanie duoball i koci grzbiet takie cwiczenie
    Wooow! Jesteś niesamowita! Czyli mówisz, że na trampolinach mogę spokojnie skakać..?

    Co do masażu, to skorzystam :) dziękuję :)

    Inffinito, przestań martwić się innymi, niech sobie gadają.. Bo zawsze znajdzie się idealny pretekst dla tych co lubią gadać.. Poczuj się trochę jak gwiazda ;) ja wcześniej też żyłam bez ślubu z ojcem mojej córki, cale szczęście, bo teraz miałabym z tego same problemy.. Gdybym nie poznała mojego wspaniałego Męża, który chyba mnie zaczarował, bo co do ślubu nagle zmieniłam zdanie, to nadal żyłabym z kimś bez ślubu lub byłabym sama..

    Kobietki, chyba idę dalej spać, nie ogarniam tego co się ze mną dzieje.. W czwartek zrobię progesteron i przy okazji cukier z obciążeniem, bo obawiam się, że tu tkwi problem..

    A póki co, wszystkim ślicznie owulującym jeszcze raz życzę cudownej nocy, aby pomimo pewnego obowiązku całość nie straciła klimatu i przyjemności :) niech w waszych sypialniach pachnie miłością!!

    Dobrej nocy Kobietki, do jutra :)

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 9 maja 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MajciaC wrote:
    Melodyjko, Ty zumbujesz a ja chodzę na jumping frog :D tzn teraz zaprzestałam, bo obawiałam się że taki intensywny trening może nie współgrać z zapłodnieniem.. A raz w miesiącu, przed owulacją to trochę za mało :)

    Ja bym chyba nie dala rady zrezygnowac w czasie staran,ciaza to co innego.
    Zumba to moj czas dla mnie gdzie zmecze sie fizycznie i jest mi dobrze z tym. Bardzo mnie to odstresowuje.

  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 9 maja 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Melodia, Inffinito, ja nie chcę być niemiła ale... wynocha do sypialni dzieci robić! ;-) Inffinito piekny pecherzyk :-) Melodia twój pewnie taki sam :-) Mam nadzieje,ze za około dwa tygodnie pochwalicie sie dwiema kreseczkami ;-)

    Chlopina sie szukuje, kapie, pachni etc. ;-)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 9 maja 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito powiedz ciotkom że taki tok myślenia to już nawet w lesie (czyli u mnie w Borach Tuch. :-D ) dawno jest przeżytkiem. A co dopiero w dużym mieście. Co za przedpotopowe podejście... No chyba ze ciotki należą do "moherowych beretów" to masz przekichane, bo takim nie przetłumaczysz :-D Ale ogólnie Inffinito powinnaś mieć to w d...ie. Życie jest za krótkie żeby sie tym przejmować, a każdemu nie dogodzisz choć byś chciała.

    Czarna81
    22 cs.
‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ