X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..
Odpowiedz

Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..

Oceń ten wątek:
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 9 maja 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michalina 92 gratuluję :) <3

    michalina92 lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 9 maja 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melodia__84 wrote:
    U mnie to chyba to owulka w tym miesiacu nie przyjdzie ;-) czekam i czekam dzis temp spadla. To co to oznacza? Moze ten skok bedzie jutro? Ile powinien miec mm taki pecherzyk przed peknieciem? Meza wykozystalam wczoraj, zadowolony. Mam nadzieje, ze dzis bedzie mial ochote na poprawke.

    Miszka gratki bardzo bijacego serduszka. Ciesze sie Waszym szczesciem ;-)

    Michalinko kochana Twoja cierpliwosc zostala wynagrodzona i masz upragniona fasole -super ;-) Rozumie Cie doskonale, ze nie mozesz w to uwierzyc!

    Inffinito ja tez zawsze sie stresuje wizyta, dlatego staram sie umawiac rano ;-)


    Miałam możliwość zapisać się na 13, ale mój w pracy do 15, a tylko on ma prawko.. a niestety do mojego lekarza to 2 autobusami i pociągiem bym się dostała tylko.. nie pytajcie, strach przed jazdą autem był kiedyś silniejszy ode mnie, a przejeżdżająca ciężarówka, albo dziwne skrzyżowanie - o zgrozo!
    Ale teraz przymierzam się do zrobienia, jak dzidzia będzie to w nagłych wypadkach lepiej autem niż autobusem...

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 9 maja 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melodia__84 wrote:
    U mnie to chyba to owulka w tym miesiacu nie przyjdzie ;-) czekam i czekam dzis temp spadla. To co to oznacza? Moze ten skok bedzie jutro? Ile powinien miec mm taki pecherzyk przed peknieciem? Meza wykozystalam wczoraj, zadowolony. Mam nadzieje, ze dzis bedzie mial ochote na poprawke.

    Miszka gratki bardzo bijacego serduszka. Ciesze sie Waszym szczesciem ;-)

    Michalinko kochana Twoja cierpliwosc zostala wynagrodzona i masz upragniona fasole -super ;-) Rozumie Cie doskonale, ze nie mozesz w to uwierzyc!

    Inffinito ja tez zawsze sie stresuje wizyta, dlatego staram sie umawiac rano ;-)
    Pęcherzyk powinien mieć około 22mm. Spokojnie może temp. od jutra zacznie rosnąć :-) A o męża to chciałam Cie właśnie pytac, czy go przykutego w łóżku zostawiłaś haha ;-) Ale widze że po wolności chodzi :-D :-D :-D Trzymam kciuki, zeby mąż jednak dobrze zwęszył tą owulkę ;-)

    Melodia__84 lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 9 maja 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Pęcherzyk powinien mieć około 22mm. Spokojnie może temp. od jutra zacznie rosnąć :-) A o męża to chciałam Cie właśnie pytac, czy go przykutego w łóżku zostawiłaś haha ;-) Ale widze że po wolności chodzi :-D :-D :-D Trzymam kciuki, zeby mąż jednak dobrze zwęszył tą owulkę ;-)

    Pozwolilam mu pojsc do pracy niech chlopina odsapnie, tylko mu nakazalam by za bardzo sie nie zmaczyl bo dzis misja jest ;-)

    Czrna 81, MajciaC lubią tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 9 maja 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melodia__84 wrote:
    Pozwolilam mu pojsc do pracy niech chlopina odsapnie, tylko mu nakazalam by za bardzo sie nie zmaczyl bo dzis misja jest ;-)
    Hahaha :-D Melodia, normalnie kocham cie kobieto ;-)

    Melodia__84 lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 9 maja 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majcia jak dzisiaj samopoczucie? Boli Cie jeszcze?

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 9 maja 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jaja, u mnie sypie śnieg!

    Czarna81
    22 cs.
  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 9 maja 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Hahaha :-D Melodia, normalnie kocham cie kobieto ;-)

    No dobra z wzajemnoscia ;-)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 9 maja 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myśle ze tym naszym facetom te "obowiazki" małżeńskie są calkiem na rękę ;)

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 9 maja 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona04 wrote:
    Myśle ze tym naszym facetom te "obowiazki" małżeńskie są calkiem na rękę ;)
    No pewnie ze tak :-D A jeszcze im sie zdarza mieć humorki ;-)

    Czarna81
    22 cs.
  • michalina92 Ekspertka
    Postów: 157 141

    Wysłany: 9 maja 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzieki za gratulacje,wsparcie itp i teraz na reszte kolej bede tzrymac kciuki i dalej Was czytac:)
    Miszka super:) tez marze juz tylko o tym bo wtedy uwierze na 100% i moze szok mnie opusci;)
    Dziewczyny ale dzis mialam przygode w nocy..corka chciala pic w nocy miala wode ale chciala soczek wiec jej poszlam i przy tej lodowce mi sie zakrecilo w glowie..odsapnelam i mysle ide szybko do ubikacji i do lozka co gdzies nie zostane lezec.i siedze na tej ubikacji,ciezki oddech mialam..i starcilam przytomnosc.obudzilam sie na ziemi,na plytkach z dupa na gorze..guza mam jak niewiem i to chyba przez ta luteine dopochwowa bo czytalam ulotke.a potem o 5 znowu musialam wyjsc to najpierw siadlam na lozku czy napewno ze mna wszystko ok i dopiero potem poszlam..masakra

    km5scwa1b0b78yfe.png
    iv09i09kzwta48u5.png
    f2wli09kzamvucob.png
  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 9 maja 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Majcia jak dzisiaj samopoczucie? Boli Cie jeszcze?

    Majcia nasza dzisiaj chyba odsypia ;-)

  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 9 maja 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez sypie śnieg i słońce na zmianę

  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 9 maja 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majcia mam nadzieje ze dzis lepiej ❣️
    Mnie dalej łupie w kręgosłupie

  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 9 maja 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko szybciutko, bo lecę do sklepu po gruszki i banany :D
    Zaczął mnie przeokropnie boleć brzuch - jajniki/macica.. ale po prostu ból nie do wytrzymania szczególnie po prawej stronie :(
    Miała tak któraś z was? do tego takie jakby "pulsowanie" pochwy :O
    w środku też wszystko rozpulchnione.. ciekawe od czego.
    No nic, dowiem się za 4 godziny.. idę to rozchodzić :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2017, 13:01

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 9 maja 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito moze peka pecherzyk. Mnie tak czesto boli po tej stronie co jest pecherzyk. Czasem tak bardzo ze musze brac tabsa, nawet trudno sie wysikac wtedy. Boli wszystko. Wszystko sie dowiesz na wizycie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2017, 13:11

  • lerka2016 Autorytet
    Postów: 604 286

    Wysłany: 9 maja 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki a wiecie co u toonney? miała testować 24 kwietnia, ale chyba nas opuściła :( Ja dziś biorę ostatią luteinę dowcipną i czekam na @;/ Dostać dostanę, bo już czuję chwilami jak nadciąga;((( także termin laparoskopi 24.05 jak najbardziej aktualny.:( brrrrr ale strasznie sie boje :(
    Mam pytanie do dziewczynek, którym się udało. Miałyście normalne objawy jak na @? zawsze mnie to ciekawi czy w każdym przypadku tak jest...

    Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty,
    bo masz do przejścia całe życie...
    Jan Paweł II

    07.12.2017 r.pierwsze spotkanie w OA
    27.12.2017 r. złożenie dokumentów
    26.03.2018 r. wywiad Pań z OA w domu
    07.05.2018 r. badanie psychologiczne w OA
    09.05.2018 r. badanie pedagogiczne w
    07 - 09.06.2018 r. kolejne badania psych i ped.
    08.2018 r. kwalifikacja I stopnia. do warsztatów szkoleniowych.
    czekamy na termin szkoleń.....
    11 - 12.2018 szkolenia przygotowujące do przysposobienia.
    11.01.2019 r. mamy kwalifikacje!!! :)
    ......czekamy na TEN telefon......
    6.02.2020 zadzwonili😍😍😍😍
    11.02.2020 rozmowa w ośrodku-przedstawienie propozycji
    21.05.2020 na zawsze razem......
    28.09.2020 sprawa o przysposobienie
    02.2022 r. [*] aniołek 7 tc. (ciąża naturalna)
    09.2022 r. [*] aniołek 7 t. c. (ciąża naturalna)
  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 9 maja 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży nie miałam w ogóle objawów było normalne tak jak zawsze testowałam w 36 dniu cyklu a cykle miałam 30-32 dniowe pózniej tez zero mdłości czy bolących piersi jedynie w 8 tyg plamienie

    Moja siostra jest teraz w ciąży i bolał ja tak samo jak na okres.

    Kazdy to chyba inaczej przechodzi

  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 9 maja 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobietki :)

    Jestem, jestem :D niestety nie było kiedy odespać, bo o 4:40 musiałam wstać do pracy ;) ale dzisiaj wolna chata to zaraz się zdrzemnę ;)

    Brzuch niestety pobolewa, raz aż musiałam zejść ze sklepu bo głupio tak się z bólu przy klientach skręcać.. Martwi mnie to.. Ale z drugiej strony nie chcę panikować i lecieć do lekarza, bo okaże się, że w pierwszym miesiącu po badaniu tak właśnie jest, no i tym się też trochę pocieszam, ze może tak być ;)

    Poza tym tempka dziś tylko minimalnie spadła, jestem w szoku, zupełnie inaczej wygląda wykres w tym miesiącu ;)

    Kobietki, dajcie znać co na monitoringu, czekam z niecierpliwością :) nooo chyba, że okaże się, że to już czas to możecie jutro nadrobić, a dziś dogadzajcie Mężom :D

    No tu chyba nadrobiłam zaległości ;)

    Ps: Femme, kręgosłup dzisiaj boli wyjątkowo mocniej.. Ale ostatnio ortopeda mnie pocieszył słowami:" No cóż, to już choroba cywilizacyjna", które absolutnie humoru mi nie poprawiły, pomimo świadomości, że nie jestem jedyna..

    Ale.. Powiem Wam, że mam w domu lampę na podczerwień, jak się nią tak kilka dni ponagrzewam to przechodzi ;) polecam!

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 9 maja 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    michalina92 wrote:
    Dziewczyny dzieki za gratulacje,wsparcie itp i teraz na reszte kolej bede tzrymac kciuki i dalej Was czytac:)
    Miszka super:) tez marze juz tylko o tym bo wtedy uwierze na 100% i moze szok mnie opusci;)
    Dziewczyny ale dzis mialam przygode w nocy..corka chciala pic w nocy miala wode ale chciala soczek wiec jej poszlam i przy tej lodowce mi sie zakrecilo w glowie..odsapnelam i mysle ide szybko do ubikacji i do lozka co gdzies nie zostane lezec.i siedze na tej ubikacji,ciezki oddech mialam..i starcilam przytomnosc.obudzilam sie na ziemi,na plytkach z dupa na gorze..guza mam jak niewiem i to chyba przez ta luteine dopochwowa bo czytalam ulotke.a potem o 5 znowu musialam wyjsc to najpierw siadlam na lozku czy napewno ze mna wszystko ok i dopiero potem poszlam..masakra
    Kurde, Michalinko powinnaś z tym iść do lekarza. Koniecznie. Juz nabiłaś sobie guza, dobrze ze tylko tak to sie skonczyło... Idź i powiedz co sie dzieje.

    Czarna81
    22 cs.
‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ