X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..
Odpowiedz

Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..

Oceń ten wątek:
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 16 maja 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majcia od rana bede sprawdzać forum, daj znać co i jak. Chyba padnę do jutra z ciekawości, tak baaardzo trzymam kciuki :-D

    Femme co tam doktor powiedział? Z kąd to opóźnie?

    Czarna81
    22 cs.
  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 16 maja 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedział ze czasem sie tak zdarza endorfin ma 6 mm czy jakos tak, powiedział ze nie polocytycznych jajnik a ze sa małe pecherzyki. To taka kest ich natura bo badania hormonalne sa dobre. Zalecił dwu miesięczna antykoncepcję jakimiś tam mocnymi hormonami tak by cykl był 28 kochać sie w 14-15 intensywnie ale partner przez 4 dni przed owulacja zakaz seksu. A oczywiście powiedział ze to tez moze byc po jego stronie bo z reguły wina jest 1/3 kobiety 1/3 mężczyzn lub 1,3 i kobiety i mężczyzny . Jeśli nic to nie da to powiedział ze nasienie do badania.
    No o ze jak mam dziecko to w ciąże zajdę skoro hormony sa ok i inne badania tez

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2017, 18:06

    Czrna 81, Agusia_pia lubią tę wiadomość

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 16 maja 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane trzymam kciuki!!!

    Czrna 81, Femme8286 lubią tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 16 maja 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femme8286 wrote:
    Powiedział ze czasem sie tak zdarza endorfin ma 6 mm czy jakos tak, powiedział ze nie polocytycznych jajnik a ze sa małe pecherzyki. To taka kest ich natura bo badania hormonalne sa dobre. Zalecił dwu miesięczna antykoncepcję jakimiś tam mocnymi hormonami tak by cykl był 28 kochać sie w 14-15 intensywnie ale partner przez 4 dni przed owulacja zakaz seksu. A oczywiście powiedział ze to tez moze byc po jego stronie bo z reguły wina jest 1/3 kobiety 1/3 mężczyzn lub 1,3 i kobiety i mężczyzny . Jeśli nic to nie da to powiedział ze nasienie do badania.
    No o ze jak mam dziecko to w ciąże zajdę skoro hormony sa ok i inne badania tez


    Teraz sie ma pewno uda! Kciuki trzymam mocno <3 powodzenia!

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 16 maja 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co tak sobie pomysłam bo mowie na koniec ze to chyba powinnam teraz jakos juz na dniach dostać miesiączkę a on na mnie uśmiech zobaczymy
    Dwa kurde skoro cykl sie przeniósł tzn ze owy musiała byc znacznie pózniej

    W ogóle nie czuje sie jakby miała przyjść

  • Paula95 Ekspertka
    Postów: 187 145

    Wysłany: 16 maja 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki zeby sie udalo!a moze przez te dwa cykle co bedziesz brala hormony ci sie poprawi i wtedy odrazu zajdziesz??:)

    Majcia daj znac odrazu powodzzeniaa ! :*

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    gann6vgctutmv8py.png
    oar86vgch5atzmsu.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 16 maja 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femme8286 wrote:
    Wiecie co tak sobie pomysłam bo mowie na koniec ze to chyba powinnam teraz jakos juz na dniach dostać miesiączkę a on na mnie uśmiech zobaczymy
    Dwa kurde skoro cykl sie przeniósł tzn ze owy musiała byc znacznie pózniej

    W ogóle nie czuje sie jakby miała przyjść
    No nieźle się poprzestawiało... Femme Ty cały czas działaj, bo czekasz niby na @ a tuż za rogiem może być owulacja :-D

    Czarna81
    22 cs.
  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 16 maja 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna tez tak pomyslałam a z tabletek nie skorzystam bo ja juz przyjmowałam evre przez 3 lata jak widać nic to nie dało :) poczeka ale sie uspokoiłam ze wszystko ok

    Paula95 lubi tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 16 maja 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to działaj, działaj Femme :-D Dopóki @ nie ma jest szansa!

    Dziewczyny dzisiaj test owulacyjny wyszedł chyba już pozytywny, staranka były... ale jestem negatywnie nastawiona. Śluzu płodnego znowu nie widać. Chyba znowu nic z tego :-( Wogóle to jestem taka do d...py. Nic mi sie nie chce, wszystko mnie drażni. Ja już bym chciała dostać @ i zacząć brać clo.

    Czarna81
    22 cs.
  • Paula95 Ekspertka
    Postów: 187 145

    Wysłany: 16 maja 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    No to działaj, działaj Femme :-D Dopóki @ nie ma jest szansa!

    Dziewczyny dzisiaj test owulacyjny wyszedł chyba już pozytywny, staranka były... ale jestem negatywnie nastawiona. Śluzu płodnego znowu nie widać. Chyba znowu nic z tego :-( Wogóle to jestem taka do d...py. Nic mi sie nie chce, wszystko mnie drażni. Ja już bym chciała dostać @ i zacząć brać clo.
    Kochana staraj sie dalej jak najczesciej ;) podobno seks poprawia humor wiec wiesz ;) a moze cos sie uda?? trzymam za ciebie bardzo mocno kciuki !

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    gann6vgctutmv8py.png
    oar86vgch5atzmsu.png
  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 16 maja 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już jestem po pracy, dziś jesteśmy z córą same, Mąż na nocce. Dziwnie tak bez niego, rzadko się zdarzają osobne noce.. Ale myślę, że dziś mimo wszystko szybko padnę..

    Brzuch pobolewa, ale póki co żadnego plamienia, moje pituty malutkie również wyglądają jak prosto spod ręki chirurga :D jestem przygotowana na @, tym bardziej, że Mąż wczoraj pocieszył mnie na wiele sposobów :D kiedy powiedziałam, że zaczęłam plamić powiedział:" Słoneczko, nie martw się, teraz jesteśmy bardziej przygotowani, pójdziesz na monitoring, będziesz miała wyniki, no i mamy ŻEL, duużo żelu!" :D no więc to mi dało otuchy ;) poza tym Wy Kobietki również jakoś pozytywnie mnie nakręcacie :D

    Femme, jak każda z nas, mam nadzieję, że owulacja się przesunęła. Moja koleżanka z pracy jest od dzisiaj w tej samej sytuacji co Ty, tylko że przed nią jeszcze wizyta. Trzymam więc za Was kciuki ;)

    Lerka i Klm, skoro ja przeżyłam HSG to Wy też dacie radę :D tym bardziej, że jest to tak indywidualna sprawa jak poród czy wyrywanie zęba. Przede wszystkim NIE CZYTAJCIE O TYM!! Serio, u mnie było ciężko przez moją fizjologię ale u Was może pójść szybko i sprawnie. Ja w to wierzę! Musicie być dzielne! Wiecie po co to :)

    Czarna, jesteś szalona :D Twój cykl dopiero w pełni a Ty juz o @ myślisz :D więc teraz i ja porzucam czary:" Nie przyjdzie, nie przyjdzie, nie przyjdzie!" :D

    Rano się odezwę, w razie czego, wiecie, mam test niewykorzystany huehuehue! :D

    Czrna 81, KLM89 lubią tę wiadomość

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 17 maja 2017, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majcia! i jak tam kochana?! :D
    Mam nadzieję, że tej wrednej @ nie ma!

    Czarna spokojnie, na pewno wszystko przebiegnie tak jak powinno! a o @ nie myśl w ogóle! trzymam kciuki, żeby nie przyszła przynajmniej przez najbliższych 9 miesięcy :D

    U mnie dziś na teście biel vizira :P no nic, za 4 dni muszę odstawić luteinę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2017, 06:48

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 17 maja 2017, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JESTEŚCIE KOCHANE! ♡♥♡
    Dziś też wstałam w kiepskim humorze, ale czytając Was nie da się nie uśmiechnąć :-D
    Odezwę się później <3

    Paula95 lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 17 maja 2017, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna Ty jestes taka wesola kobitka i takiego dola zalapalas przez jakis tam sluz ;-)
    Uszy do gory Kochana jak nie wtym cyklu to w nastapnym juz napewno sie uda. Bede Ci towazyszyc bo ja od nastepnego tez wracam do clo, ech.... o losie

    KLM89, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 17 maja 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito nie rob tych testow!
    Ja czarodziejka mowie Ci - jestes w ciazy (tylko narazie nikomu nic nie mow). Zrob test w dniu kiedy masz odstawic luteine, wtedy bedzie pozytyw ;-)

  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 17 maja 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna to zarazem Cie swoim dobrym samopoczuciem :)
    Wczoraj przemyslam sobie wieczorem pewne sprawy i stwierdziłam ze dam sobie czas i większy luz. Swoją droga nie wiem czy mój mezczyzna 4 dni bez seksu by przeżył jak go testosteron rozwala.
    Jeśli faktycznie do jesieni nic nie wyjdzie to powiem prosto z mostu ze idzie badać żołnierzyki :)

    Infiniti i Majcia trzymam za was kciuki :)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 17 maja 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobietki!

    Za parę minut wychodzę do pracy, a dziś taka pogoda!!

    Zrobiłam rano test, nie wyszedł.. No ale, naprawdę nie przejmuje się tym ;)@ póki co nie ma. Oczywiście jak zrobiłam test to sobie przypomniałam nocne przemyślenia, że test zrobię za kilka dni bo @ mogla się przestawić po HSG. Ale zapomniałam o tym rano :D poza tym zrobiłam z drugiego moczu bo pierwszy wysikałam zaraz po mierzeniu tempki :D

    Miłego dnia, będę wieczorkiem, buźka!

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 17 maja 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melodia__84 wrote:
    Inffinito nie rob tych testow!
    Ja czarodziejka mowie Ci - jestes w ciazy (tylko narazie nikomu nic nie mow). Zrob test w dniu kiedy masz odstawic luteine, wtedy bedzie pozytyw ;-)

    4 dni i powtórzę test :D Pani czarodziejko, zobaczymy co to Pani wywróżyła!

    Majcia No jak @ nie ma, to jest duża szansa, że się poprzestawiało i test wyjdze później! :D Tempka nie spadła to coś musi być na rzeczy, no!
    Ja też własnie do pracy wychodzę, a pogoda rzeczywiście piękna
    Miłego i cieplutkiego dnia! <3

    MajciaC lubi tę wiadomość

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • KLM89 Autorytet
    Postów: 320 201

    Wysłany: 17 maja 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    KLM biedaku, tule Cie mocno ♥
    Może to hsg wszystko odmieni. Wszystkie będziemy trzymały kciuki aby tak właśnie było ;-)


    Cieszę się,że tak dopingujecie :D Miło i pomaga :P
    Buziaki :*

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • KLM89 Autorytet
    Postów: 320 201

    Wysłany: 17 maja 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie drugi dzień @ , jakaś taka "dziwna" lekkie krwawienie , ani wzdęcia ani bólu brzucha , no tylko plecki ;) Może to przez Ovarin :)
    Jutro jadę do doktorka w sumie się boję ale też już nie mogę doczekać żeby sprawdzić "rury" :P

    Miłego dnia , słoneczko pięknie świeci więc dużo dobrego humoru życzę :*

‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ