X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwuś musisz myśleć tylko optymistycznie :) Pomyśl masz ta małą fasoleczkę upragnioną, jak będzie wyglądać czy to będzie chłopiec czy dziewczynka, jak już będziesz trzymała dzidziusia w ramionach :) ach piękny czas :) tylko dobre myśli kochana a na pewno będzie wszystko cudownie :) A jak długo się staraliście bo chyba zapomniałam?

    Sylwia91 lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 19 lutego 2016, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski.. Szalejecie nie dość że do północy pisały to od 6 rano znowu smaruja!! A ten nasz wykres kiedy pokaże ovu? Ile przed? Jest czas żeby się przygotować?

    Sylwia91 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 19 lutego 2016, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolinka 18 miesięcy :) w końcu jest! I oczywiście że dziewczyna! Hehe
    Gaduaaa niestety ovuf. Zaznacza owulacje juz po niej :/

    Karolina2787, Kasia1987 lubią tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 19 lutego 2016, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo bierze pod uwagę jak się zachowują temperatury a wcześniej przecież nie wiesz jaką będziesz miała za dwa dni np. Szkoda bo to trochę utrudnia. Raczej służy do potwierdzenia że ew. Owulacja była i kiedy. Mi np. Zaznaczal do któregoś momentu że miałam 8 dc dopóki pewnego dnia nie wpisałam większej temp

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    UUU to długo ale w końcu się doczekaliście Pięknie! :) Może i mnie tym razem się uda, chociaż jak piszesz że zaznacza owu po owu to hmmm... ale chyba nam pozostaje dokładna obserwacja samej siebie i tyle. A właściwie to jak to jest z tą obserwacją śluzu. Jedni piszą żeby obserwować na szyjce a inni że na zewnątrz czyli na bieliźnie jest najlepszym dowodem na to jaki się ma. Nie wiem sama a Wy jak uważacie?

    Sylwia91 lubi tę wiadomość

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 19 lutego 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam pod uwagę ten na bieliźnie i np. Na papierze przy podcieraniu :p

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 19 lutego 2016, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to się trochę zawiodłam.. Liczyłam na kolejny wspomagacz.. Bo u mnie z temp to też jest nijako.. nieraz np.dzis mierzylam o 5 rano i miałam 36.5 i poszłam spać dalej i teraz drugi raz mierzylam o stałej godzinie czyli 6.30 i było już 36.9 i która się sugerować? Na wykresie zaznaczam te o stałej porze mierzenia bo dziewczyny tak zasugerowały i bądź tu mądry???

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo czasem u mnie w ogóle nic nie ma więc jaki zaznaczać? Zawsze muszę palcem sprawdzić żeby się dowiedzieć dokładnie, moim zdaniem powinno być więcej możliwości z tym śluzem bo nie raz nie mam pojęcia jaki mam zaznaczyć bo jest trochę taki a trochę inny :/

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 19 lutego 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia to Wy naprawde dlugo sie staraliscie - Wasza cierpliwosc zostala tak pieknie nagrodzona!!! To jest wspaniala nowina i swiadczy o tym ze nie mozna tracic nadziei :* wszystko bedzie super!

    Jesli chodzi o badanie sluzu to jesli jest go tyle ze znajdziesz na bieliznie to starczy do stwierdzenia jaki jest. Czasem go nie widac wiec trzeba siegnac do szyjki.

    Ja mam super wygladajacy wykres ale poki nie bedzie terminu @ to nawet sie nie chce ludzic. Jedyne moje objawy to bardzo wrazliwe sutki, ociezale piersi i lekkie falowe pobolewanie jakby okresowe albo owulacyjne - takie skurcze delikatne raz na czas. Ale te same objawy miewalam juz przed okresem...
    Zobaczymy!

    Sylwia91 lubi tę wiadomość

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 19 lutego 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale szczerze to nie sądziłam że się uda w tym cyklu bo wydawało mi się że za mało przytulanek było i nie trafiliśmy w dzień owu... A tu taka niespodzianka. Jak zobaczyłam 6dpo ślad krwi w śluzie to wiedziałam że jestem ale wolałam się nie nastawiac

    Kasia1987 lubi tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 19 lutego 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obserwuje ten na bieliźnie

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia mam nadzieję, że zaraziłaś się od Sylwii hihi ;)

    Sylwia czyli Twój instynkt Cię nie zawiódł :)

    Sylwia91, Kasia1987 lubią tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 19 lutego 2016, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina to ja to samo mam.. Nie zaznaczam śluzu bo go nie ma.. A mam też problem z szyjka czy otwarta czy zamknięta.. Ja mam otwarta lekko cały cykl.. I.tak podobno mają kobiety po porodach..

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 19 lutego 2016, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia.. You're next... Pogodz się z tym :D
    Kochane ale ja właśnie już straciłam nadzieję i pół roku nawet nie myślałam o dziecku. Bardzo się wtedy kłócilismy chyba frustracja ze nie wychodzi wzięła górę. Wtedy stwierdziłam że nawet nie chcę dziecka. Co było totalną bzdurą oczywiście. Dopiero jak mi się @ spoznila to zaczęłam spr i notowac wszystko i wtedy też zalozylam konto na of

    Karolina2787, Kasia1987 lubią tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 19 lutego 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero jak byłam już pod koniec cyklu to widziałam różnice w szyjce. Nie mogę bardzo określić wysokości i twardości bo wydaje mi się zawsze taka sama, ale czułam że się otwiera i też nigdy taka ściśle zamknięta nie była wkec chyba takie moje zamknięcie hehe
    Co do śluzu to czasem zmieniałam notatkę na of bo wydawało mi się najpierw że jest taki a za parę godzin był już inny

    Gaduaaa, Karolina2787, Kasia1987 lubią tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa i właśnie to mnie wkurza, bo albo zaznaczyć tak jak mi się wydaje albo wcale ale znowu będą problemy na wykresie aj już sama nie wiem cholera :/

    Sylwia Tak mówią właśnie że jak już się poddajesz to wtedy pyk i się udało :)

    Ja też chyba będę musiała wyluzować bo zwariuję i się nigdy nie doczekam a latka lecą :/

    Gaduaaa, Sylwia91 lubią tę wiadomość

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 19 lutego 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolinka będzie dobrze! Ja zaszłam w 1 cyklu intensywnych czyli bardzo kontrolowanych starań po przerwie kiedy odpuściłam na trochę. A wiecie bo mówiłam Wam że byłam u gin 11 lutego, powiedziała że owu była ale dała mi szereg badań do zrobienia w nowym cyklu jakby nie pyklo tym razem. Hihi ale się zdziwi jak jej powiem że już ich nie zrobię :D

    Karolina2787, Kasia1987 lubią tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 19 lutego 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jest tu sporo do poprawki w tym systemie.. Generalnie ja wiem kiedy mam ovu bo znam swój organizm ale myślałam że tutaj będę miała podpowiedzi dodatkowe ha ha taki telefon do przyjaciela ;) ale zobaczymy to mój drugi cykl z ovu a pierwszy na poważnie.. Dziś 9 dc więc za kulka dni powinno być ovu

    Sylwia91, Karolina2787 lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 19 lutego 2016, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa to działaj! :) potem zobaczysz czy trafiliście w owu :D ja się wspomagalam testami.
    A temp jak obudziłam się wcześniej to zapisywalam pierwsza ale zmienialam godz i wtedy ovufriend nie bierze jej pod uwagę chociaz u mnie zawsze pasowały do wykresu więc bardzo od normy nie odbiegaly

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 19 lutego 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zmieniam godziny właśnie.. Chyba osobno będę prowadzić drugi wykres gdzieś na kartce ha ha

    Sylwia91 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ