Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 1 października 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej
    ines. wrote:
    tak w ogole to polecam sposob chyba to Kim był? łapy do góry po <3 :D zastosowałam się i po 6 miesiącach prób plemniory dopłynęły :D

    w tym cyklu po każdym <3 opierałam nogi wysoko o ścianę + dawałam pod pupę zwiniętą poduszkę i tak leżałam minimum 20min max 30min ... no wygodnie nie było ale czego się nie robi aby zaciążyć :)
    Ten patent sprawdził się jak starałam się o pierwsze dziecko. Można powiedzieć że zaszłam w 1cs :)

    Mnie wczoraj strasznie bolało podbrzusze, ból skurczowy jak na @. Brałam no-spę max. Wieczorem jak poszłam spać to znów ból skurczowy mnie złapał, myślałam że oszaleję. Wzięłam kolejną no-spę max położyłam się, zwinęłam się w kłębek i jakoś usnęłam.
    Dziś rano znów bóle skurczowe wróciły. Kuźwa na domiar złego dziś te cholerne wesele męża kolegi ze studiów, no tak mi się nie chce iść że masakra. Najchętniej zostałabym w domu. Ogólnie to mieliśmy nie iść na nie ale mojemu coś odbiło i powiedział koledze że idziemy. Noż, jakbym wiedziała że mój zmieni zdanie to bym sobie wizytę u fryzjerki zamówiła a tak to za późno było już bo terminy pozajmowane. No nic muszę sobie sama jakoś z włosami poradzić. Umyłam, nałożyłam piankę do modelowania, założyłam wałki na rzepy. I tak se w nich teraz siedzę. Później delikatnie gdzie nie gdzie prostownicą przejadę i mam nadzieję że będzie jako tako wyglądało.
    Twarz muszę pudrem zakryć bo mam parę czerwonych miejsc po pryszczach ... normalnie wieś śpiewa i tańczy :P
    A nerwowam dzisiaj że bez kija nie podchodź :P
    Mój mnie jeszcze wkurzył, bo pytam go wczoraj w jakiej koszuli planuje iść bo będę prasowała ... powiedział że z krótkim rękawem ... uprasowałam mu dwie, jedną szaro-czarną a drugą białą. A on przychodzi i mówi, że jednak chce długi rękaw ... noż ubić to za mało

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2016, 10:36

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 1 października 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak to jest z faza lutealna macie stała czy zmienna ? możliwe jest takie coś że dwa miesiące pod rząd ma cię tą samą fazę lutealna a w następnym miesiącu będzie inna? dawniej przed poronieniem miałam stała 13 dniową a teraz kurcze 2 miesiące też miałam tą sama długość i nie wiem czy w tym też tak samo będzie.. a jak to u was wygląda?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2016, 10:35

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 1 października 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haj

    Ja mam kaca - mega kaca mordercę !
    Miałam isc na jednego drinka - skończyło sie o 4 nad ranem
    Siły nie mam na nic

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2016, 10:37

    Dzezabella lubi tę wiadomość

  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 1 października 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    dzień dobry kobitki , jak samopoczucie w sobotni ranek ?

    ujowe :)

    emidomi lubi tę wiadomość

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 1 października 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pączek wrote:
    Haj

    Ja mam kaca - mega kaca mordercę !
    Miałam isc na jednego drinka - skończyło się o 4 nad ranem

    ooo... to zabalowałaś kochana ! ale grunt to się trochę wyluzować , zapomnieć na chwilę o wszystkim , dobrze się bawić ;) ;) hihi

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 1 października 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    jak to jest z faza lutealna macie stała czy zmienna ? możliwe jest takie coś że dwa miesiące pod rząd ma cię tą samą fazę lutealna a w następnym miesiącu będzie inna? dawniej przed poronieniem miałam stała 13 dniową a teraz kurcze 2 miesiące też miałam tą sama długość i nie wiem czy w tym też tak samo będzie.. a jak to u was wygląda?

    u mnie jest zmienna waha się tak od 11 do 14 dni
    w lipcowym cyklu - 14 dni
    w sierpniowym cyklu - 11 dni

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 1 października 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatynka wrote:
    ujowe :)

    :-(

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 1 października 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    ooo... to zabalowałaś kochana ! ale grunt to się trochę wyluzować , zapomnieć na chwilę o wszystkim , dobrze się bawić ;) ;) hihi
    Towarzystwo super miałam - zresetowalam sie :)
    Chyba potrzebny był mi taki wieczor

  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1381

    Wysłany: 1 października 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szatynka jak Ci sie nie chce iśćto będzie fajnie zobaczysz :)


    Pączek haha, no to dziś dzień leniuszka, kawa albo redsika/radlera walnij, kanapa i będzie lepiej :D


    Czarnulka ja niestety nie wiem :/ za krótko mierzyłam temp, żeby zdążyć się dowiedzieć.

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 1 października 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    jak to jest z faza lutealna macie stała czy zmienna ? możliwe jest takie coś że dwa miesiące pod rząd ma cię tą samą fazę lutealna a w następnym miesiącu będzie inna? dawniej przed poronieniem miałam stała 13 dniową a teraz kurcze 2 miesiące też miałam tą sama długość i nie wiem czy w tym też tak samo będzie.. a jak to u was wygląda?
    Ja mam 13 najdłuższa a najkrótsza 9
    Przeważnie cos koło 11-12 dni

  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 1 października 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    :-(

    już 4 dzień z rzędu mega skurcze podbrzusza, ciężko je wytrzymać.
    W tym cyklu są wyjątkowo mocne że ledwie no-spa max daje radę ale na krótki czas. Zazwyczaj jak mam bóle przed @ to takie do zniesienia, że nie muszę brać leku rozkurczowego ale w tym cyklu to te bóle normalnie przeginają ze swoją mocą.
    Jedyne pocieszenie to to, że one znikną jak tylko okres się pojawi

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 1 października 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ines. wrote:
    Szatynka jak Ci sie nie chce iśćto będzie fajnie zobaczysz :)


    Pączek haha, no to dziś dzień leniuszka, kawa albo redsika/radlera walnij, kanapa i będzie lepiej :D


    Czarnulka ja niestety nie wiem :/ za krótko mierzyłam temp, żeby zdążyć się dowiedzieć.
    Ines - ja bym chciała kanapkę z masełkiem i pomidorkiem a tu braki w lodowce :(
    Ja musze isc do sklepu :( to jest najgorsze

  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 1 października 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ines. wrote:

    Czarnulka ja niestety nie wiem :/ za krótko mierzyłam temp, żeby zdążyć się dowiedzieć.

    no rozumiem - u mnie to jest 3 miesiąc starań. a Ty 1 raz w ciąży?

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 1 października 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ines. wrote:
    Szatynka jak Ci sie nie chce iśćto będzie fajnie zobaczysz :)

    no niby tak się mówi, że jak się nie chce iść na wesele to okazuje się że wesele udane, wybawione itd.
    W lipcu kuzyn żenił się i też nie chciało mi się iść no ale poszłam bo to bliski kuzyn (bratanek mojego taty) no i powiem, że było fajnie.
    Na to wesele to MEGA nie chce mi się iść i czuję że nie będzie fajnie, choćby dlatego że mam silne bóle @ że samo chodzenie nie jest przyjemne a co dopiero w tańcu. A dwa nie przepadam za panną młodą bo miałam okazję ją poznać, drętwa dziewczyna, zero towarzyska. Taki mruk. Za panem młodym też jakoś specjalnie nie jestem. Do tego wesele 60 km od nas.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2016, 10:50

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 1 października 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pączek wrote:
    Ja mam 13 najdłuższa a najkrótsza 9
    Przeważnie cos koło 11-12 dni

    u mnie ostatnio przez 2 miechy w 12 dniu fazy dostawałam @ .. będę testować we wtorek o ile @ szybciej nie przyjdzie

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Holinek Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 1 października 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ines mnie podkusiło i w 9dpo (26dc) zrobiłam test no i oczywiście negatyw :/ do tego spadła temperatura :( chyba jednak nie takie identyczne te nasze cykle w tym miesiącu jak myślałam. No ale niedługo @ i nowa szansa na groszka ;)

    Miłego weekendu dziewczyny, korzystajcie ze słoneczka, u mnie bardzo piękna złota polska jesień :)

    Staramy się od kwietnia 2016
    Mam lekką insulinoodporność i lekką niedoczynność tarczycy, unormowaną euthyroxem

    9be93211711a92191818b4787859a0bd.png
  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1381

    Wysłany: 1 października 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    no rozumiem - u mnie to jest 3 miesiąc starań. a Ty 1 raz w ciąży?


    ta. pierwszy raz. po 6 miesiącach starań, także jako tako jeszcze do mnie nie dociera.
    do mojego tymbardziej. snuje sie po mieszkaniu i mówi, że dopóki nie zobaczy usg nie uwierzy :D więc sobie jeszcze poczeka.


    Szatynka a kiedy masz mieć termin @ ?

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 1 października 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatynka wrote:
    już 4 dzień z rzędu mega skurcze podbrzusza, ciężko je wytrzymać.
    W tym cyklu są wyjątkowo mocne że ledwie no-spa max daje radę ale na krótki czas. Zazwyczaj jak mam bóle przed @ to takie do zniesienia, że nie muszę brać leku rozkurczowego ale w tym cyklu to te bóle normalnie przeginają ze swoją mocą.
    Jedyne pocieszenie to to, że one znikną jak tylko okres się pojawi

    hmm, kurczę nie wiem , nie pomogę ja też mam bóle kilka dni właśnie , ale mnie aż tak nie boli , nospa spokojnie wystarcza

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 1 października 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ines. wrote:
    Pączek haha, no to dziś dzień leniuszka, kawa albo redsika/radlera walnij, kanapa i będzie lepiej :D

    ja dziś siadłam i wypiłam kawkę + 4 kawałki mojego ulubionego ciasta "malinowa chmurka". Specjalnie o 7.00 rano poszłam do sklepu Pod Telegraf bo wiedziałam, że jest a bałam się że ktoś go wykupi na weekend :)
    Wczoraj kupiłam nie całe 50 dag a dziś ponad kilo :)
    pyszota

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 1 października 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    u mnie ostatnio przez 2 miechy w 12 dniu fazy dostawałam @ .. będę testować we wtorek o ile @ szybciej nie przyjdzie
    Trzymam kciuki !

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

‹‹ 3271 3272 3273 3274 3275 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ