Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 25 października 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    I ten swedzacy cyc w nocy. Ehhh rozkmina; )
    Hahahha padłam !
    Mnie cyc nie swedział - za to wczoraj miałam wrażenie że jakieś takie chyba ciutke nabrzmiałe i jak chłop złapał to aż podskoczyłam bo nieprzyjemne uczucie - ale ja jak sie dotykam to jest git - nic nie boli a jego łapką mówie nie !
    No i oczywiście - rozkminka - o co kaman :D
    Standardzik w II fazie - i ta tempa tak w góre poszła - kolejna rozkminka - ten mój brzuch dziś - jeszcze jedna rozkminka - no urojenia co 10 min :D
    Kocham to !

  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 25 października 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ode dzisiaj 10 km walnąć na rozładowanie napięcia

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 25 października 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Ode dzisiaj 10 km walnąć na rozładowanie napięcia
    Ja wczoraj zrobiłam 9 :D Chciałam 10 ale padać zaczęło, byłam już blisko domu więc był koniec

    Kim87, AniaŁ123 lubią tę wiadomość

  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1381

    Wysłany: 25 października 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pączek wrote:
    Ines LILI SUPER !!! Ale to musi być fajne uczucie !
    No zazdro ! :D


    niesamowite uczucie :D pokazywał mi na usg fasolke i pokazuje, że tu pika serduszko, ja z niedowierzaniem chyba paszcze rodziabiłam bo gin stwierdził "a no to nawet może nam sie uda i posłuchamy"
    i jak włączył to strasznie dziwne i nieralne wrażenie.




    kurczę już byście mogły wszystkie zaciążyć bo nuda na fioletowej bez Was :P :*

    Pączek, Justyś91, AniaŁ123 lubią tę wiadomość

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
  • Justyś91 Autorytet
    Postów: 632 246

    Wysłany: 25 października 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LILITH.P wrote:
    Justyś - bardzo nie lubię!!!!

    nie da się z nim z tymi dolegliwościami zrobić???
    Niestety nie ma zbytnio na to rady
    Leki przeciwbólowe nie działają a nie mogę też ich przyjmować garściami
    Kucze a już myślałam że się ta cholera nie nawróci 3lata i dwa miesiące miałam znośne miesiączki ale teraz jest taki atak jak przed laparo
    3dni wyjęte z życia będę mieć nie jestem w stanie nic robić tak boli aż dech zapiera nie da się tego opisać nawet

    1acc2e2db1fead547011b00f4ff1292d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 25 października 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ines. wrote:
    niesamowite uczucie :D pokazywał mi na usg fasolke i pokazuje, że tu pika serduszko, ja z niedowierzaniem chyba paszcze rodziabiłam bo gin stwierdził "a no to nawet może nam sie uda i posłuchamy"
    i jak włączył to strasznie dziwne i nieralne wrażenie.



    kurczę już byście mogły wszystkie zaciążyć bo nuda na fioletowej bez Was :P :*
    <3
    siedź z nami jak tam nuda :D
    Tu jak widać wesoło :D

  • Robaczek83 Koleżanka
    Postów: 101 11

    Wysłany: 25 października 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ines. wrote:
    niesamowite uczucie :D pokazywał mi na usg fasolke i pokazuje, że tu pika serduszko, ja z niedowierzaniem chyba paszcze rodziabiłam bo gin stwierdził "a no to nawet może nam sie uda i posłuchamy"
    i jak włączył to strasznie dziwne i nieralne wrażenie.




    kurczę już byście mogły wszystkie zaciążyć bo nuda na fioletowej bez Was :P :*
    Takiej to dobrze! :)

    4cs, kolejna nadzieja...
    58g0zlo8aqse4bgl.png
  • Robaczek83 Koleżanka
    Postów: 101 11

    Wysłany: 25 października 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, może zrobimy listę kto testuje i kiedy, będziemy sie wspierać w tym oczekiwaniu :)

    4cs, kolejna nadzieja...
    58g0zlo8aqse4bgl.png
  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1381

    Wysłany: 25 października 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyś91 wrote:
    Niestety nie ma zbytnio na to rady
    Leki przeciwbólowe nie działają a nie mogę też ich przyjmować garściami
    Kucze a już myślałam że się ta cholera nie nawróci 3lata i dwa miesiące miałam znośne miesiączki ale teraz jest taki atak jak przed laparo
    3dni wyjęte z życia będę mieć nie jestem w stanie nic robić tak boli aż dech zapiera nie da się tego opisać nawet


    a co lekarz na to? to przecież masakra jakaś.

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 25 października 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ines. wrote:
    niesamowite uczucie :D pokazywał mi na usg fasolke i pokazuje, że tu pika serduszko, ja z niedowierzaniem chyba paszcze rodziabiłam bo gin stwierdził "a no to nawet może nam sie uda i posłuchamy"
    i jak włączył to strasznie dziwne i nieralne wrażenie.




    kurczę już byście mogły wszystkie zaciążyć bo nuda na fioletowej bez Was :P :*
    No przecież się staramy a tu jajo nie chce współpracować; )
    Reklamacje to do niego skladac:-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2016, 15:20

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1381

    Wysłany: 25 października 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczek83 wrote:
    Dziewczyny, może zrobimy listę kto testuje i kiedy, będziemy sie wspierać w tym oczekiwaniu :)


    jest lista. Kimi wrzuca codziennie.

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 25 października 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justys posta mi zjadł tulę cię kochana;* masz pod kontrolą ta endometrioze?

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Robaczek83 Koleżanka
    Postów: 101 11

    Wysłany: 25 października 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to sorki, jestem jeszcze żółtodziub :)

    4cs, kolejna nadzieja...
    58g0zlo8aqse4bgl.png
  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1381

    Wysłany: 25 października 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    No przecież się staramy a tu jajo nie chce współpracować; )
    Reklamacje to do niego skąd :-D


    no ja poczekam cierpliwie aż zechce ale byle nie za długo :P

    a tak w ogoóle tak jak mi się wydawało prawdopodobnie owu była wcześniej niż wyznaczył program bo bobo wg usg jest starsze.

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 25 października 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczek83 wrote:
    A to sorki, jestem jeszcze żółtodziub :)
    Kochana wróć się do rana dzisiaj tam jest lista

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1381

    Wysłany: 25 października 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczek83 wrote:
    A to sorki, jestem jeszcze żółtodziub :)


    napisz kiedy testujesz to Kim Cie wpisze :) pare stron wcześniej z dziś rana jest wrzucone, nawet przed chwilą sprawdzałam kto teraz w kolejce :D

    Kim87 lubi tę wiadomość

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 25 października 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ines. wrote:
    no ja poczekam cierpliwie aż zechce ale byle nie za długo :P

    a tak w ogoóle tak jak mi się wydawało prawdopodobnie owu była wcześniej niż wyznaczył program bo bobo wg usg jest starsze.
    To tez zależy bo każde bobo inaczej rośnie może być tak że jest tydzień w jedną tydzień w druga co jakiś czas. U mnie było 5 dni młodsze niż program wyznaczył.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2016, 15:19

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1381

    Wysłany: 25 października 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    To tez zależy bo każde bobo inaczej rośnie może być tak że jest tydzień w jedną tydzień w dyga co jakiś czas. U mnie było 5 dni młodsze nuż program wyznaczył.


    wiem tylko na moje oko wg sluzu kłocia jajników i intensywności testów owu stawiałam na 1-2 dni wcześniej niż program, zgadza się to też z <3 ja wiem, że plemniory mogły przetrwać, ale też temperatura mogła byc zaburzona. po prostu na intuicje bardziej mi pasuje, że była jednak ten dzień dwa wcześniej :)

    Kim87 lubi tę wiadomość

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
  • Justyś91 Autorytet
    Postów: 632 246

    Wysłany: 25 października 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Justys posta mi zjadł tulę cię kochana;* masz pod kontrolą ta endometrioze?
    czekam właśnie na namiary na specjalistę na śląsku
    muszę się czym prędzej umówić na wizytę żeby mnie ktoś obejrzał
    pewnie znowu pójdę pod nóż bo przy rozpoznaniu zapomnieli pobrać wycinka do badania
    Są dwa sposoby leczenia albo nóż i czyszczenie albo na jakiś rok wprowadzają w sztuczna menopałze tylko że leki te nie są refundowane i kosztują od groma i trochę
    boję się co to teraz będzie nie chcę żeby znowu mnie otwierali

    1acc2e2db1fead547011b00f4ff1292d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 25 października 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyś91 wrote:
    czekam właśnie na namiary na specjalistę na śląsku
    muszę się czym prędzej umówić na wizytę żeby mnie ktoś obejrzał
    pewnie znowu pójdę pod nóż bo przy rozpoznaniu zapomnieli pobrać wycinka do badania
    Są dwa sposoby leczenia albo nóż i czyszczenie albo na jakiś rok wprowadzają w sztuczna menopałze tylko że leki te nie są refundowane i kosztują od groma i trochę
    boję się co to teraz będzie nie chcę żeby znowu mnie otwierali
    Kochana trzeba coś z tym zrobić. Kurcze nie dobrze. Ani jedno ani drugie rozwiązanie nie jest dobre. Umów się do tego specjalisty może on coś wymyśli.

    Mam znajoma która z endometrioza walczyła od 14rz. W wieku 30 lat urodziła córkę choć jej nie dawali juz szans. Wiem ze brała jakieś drogie zastrzyki u profesora w lodzi. Udało się gdy już dali sobie spokoj

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
‹‹ 3429 3430 3431 3432 3433 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ