X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • MałgosiaJ Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 27 lutego 2017, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześ dziewczyny
    Chciała bym dołączć do starających się i pogratulować tym które już mają swoje maleństwo.
    W marcu bedzie nasze 3 podejście, staramy się z mężem po przebytym przeze mnie zabiegu usunięcia przegrody w macicy więc boję się że będzie ciężko :-( lekarz powiedział, że miże być problem z zagnieżdżenie zarodka.
    Jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji, to proszę podzielić się swoimi doświadczeniami..

    Małgosia J
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 27 lutego 2017, 02:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buszmeneczka wrote:
    hey dziewczyny jestem tu świeżutka ;) takze proszę o cierpliowsc zanim sie tu z wszystkim zapoznam. Pytanie z mojej strony tylko (na pewno padla tu juz odpowiedź, ale nie mogę znalezc konkretnej). Czy przy znacznym skoku temp. w dniu pomiaru zaprzestać dalsze zażywanie wiesiołka? Czy samo mierzenie temp. i obserwacja śluzu wystarczy, czy testy owu tez wypadałoby kupic i jak to jest z robieniem testów jezeli temp nam podskoczyla? Czy robic je pare dni wczesniej juz? Sorry za tyle pytań na raz, ale kto pyta nie błądzi ;) Pozdrowionka i za wszelkie info dzięki z góry!
    Hej. A więc tak, jedne z nas używają testy ,drugie dają radę bez, według mnie są bardzo pomocne jeżeli nie wiesz lub nie przepuszczasz w którym dniu mogła bv wystąpi .. ja bym na początku spróbowała bynajmniej z 2 cykle z testami na obczajenie w którym dniu mniej więcej ta owulka jest .. Bo co do temp to nigdy nie masz pewności niekiedy dziewczyny mają wzrost przed owu, czasem po a czasem dwa dni po.. więc z tym różnie bywa. .
    Ja wiesiołka biorę od 1dc do około 10dc lub pozytywnego testu owu ..

    Buszmeneczka lubi tę wiadomość

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 27 lutego 2017, 02:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka666 wrote:
    Dziewczyny zafasolkowane czy któraś z was miała ból brzucha zaraz po owulacji? Ja w 18 dc miałam taki b. mocny skurcz jak na @ aż mi się gorąco zrobiło. Jakbym miała dostać za chwile @. Teraz jestem w 28 dc i tez mnie troszkę boli ale mniej. Od tamtego dnia dopiero dzisiaj trochę mocniej mnie zabolało ale też bez przesady. Nie wiem co to mogło byc

    Witaj stokrotka ☺ u mnie ból brzucha jak na @ wystąpił około 4 dni przed przewidywanym terminem @ i bolało do kilku dni po ...
    Był to taki ból że byłam pewna że @się zjawi a okazała się ciąża. .
    Powodzenia trzymam kciuki. . Kiedy testujesz? Daj znać

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Aniulka83 Debiutantka
    Postów: 6 3

    Wysłany: 27 lutego 2017, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejcia ja w czwartek bylam na drugim usg i pecherzyk mial po 3 dniach juz 22mm a endo ponad 10mm dzis ide raz jeszcze by zobaczyc czy pecherzyk pekl dodam ze przytulanki byly;)

    Aniulka83
  • pestka1 Autorytet
    Postów: 1007 765

    Wysłany: 27 lutego 2017, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc nowe dziewczyny :)

    Ja wiesiołka nie piłam to nic nie pomogę, boli specjalnych tez nie miałam tylko pobolewanie jajnika, ale na kilka dni przed spodziewana @ powiększyły mi sie piersi i juz czułam, ze to jedt TO powodzenia wszystkim starającym sie

    cb7w3e3k5o2hfu1b.png
  • Aniulka83 Debiutantka
    Postów: 6 3

    Wysłany: 27 lutego 2017, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzis na 13.10 ide do gina by zorientowac sie czy pekl pecherzyk ale mysle ze tak po 2 usg czyli w piatek tak mnie lewy jajnik bolal ze szok wlasnie w nim byl ten pecherzyk wiekszy 22mm mam nadzieje ze dzis uslysze dobre wiesci ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2017, 08:21

    Coco55, pola89 lubią tę wiadomość

    Aniulka83
  • Coco55 Autorytet
    Postów: 451 309

    Wysłany: 27 lutego 2017, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka daj koniecznie znać! Trzymam kciuki

    27 lat, udało się za pierwszym razem <3 <3 <3

    f2w3rjjgw9gbj8uz.png
  • mysia09 Autorytet
    Postów: 699 461

    Wysłany: 27 lutego 2017, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. A ja chyba przegapiłam owulke:( ovu pokazywalo mi na 16 dc i tak mniej więcej zawsze miałam, a nawet później...od dwóch dni testy ovu maja druga kreskę ale bardzo jasna...w zasadzie ten weekend miałam troche rozjechany bo pilam troszkę alkoholu i miałam imprezę w piatek do 4 w nocy....wydaje mi się ze program za wczasy mi wyznaczyl owulke bo ja nigdy nie miałam cyklów 26 dniowych...no nic zobaczymy jaki dzis będzie test i jak będą wyglądać temp...

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    14.03.2017 - II kreseczki <3
    Córeczka <3
    p19ucsqvolueqdlw.png
  • Gosiczek Autorytet
    Postów: 1255 397

    Wysłany: 27 lutego 2017, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dziś 3 dzien okresu. Jeszcze mam doła. Ale to nic. Jak się okres skonczy zaczniemy działać na nowo

    Starania od stycznia 2015r, niedoczynność tarczycy, macica jednorożna
  • stokrotka666 Autorytet
    Postów: 688 226

    Wysłany: 27 lutego 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Witaj stokrotka ☺ u mnie ból brzucha jak na @ wystąpił około 4 dni przed przewidywanym terminem @ i bolało do kilku dni po ...
    Był to taki ból że byłam pewna że @się zjawi a okazała się ciąża. .
    Powodzenia trzymam kciuki. . Kiedy testujesz? Daj znać
    Czarnulka a jakieś inne objawy miałaś?

    0d1yqqmzw64bbzm4.png
  • Paulaaa90 Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 27 lutego 2017, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) wiem ze to nie ten wątek ale jest tu dużą aktywność wiec pisze :) wiecie czy można pić zioła ojca Sroki nr 3 razem z Eutyroxem 25? Chce zacząć pić a nie wiem czy.mają jakiś wpływ na siebie :/

    Pozdrawiam :)

    Paula
  • magnolia82222 Autorytet
    Postów: 372 124

    Wysłany: 27 lutego 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny widzę , ze żadna z Was nie jest w stanie mi pomóc z tym plamieniem. Otóż dzisiaj sytuacja przedstawia się tak, że rano wstałam i przy załatwianiu się i podcieraniu na papierze było dużo suchego czarnego skrzepu krwi. Przeraziło mnie to dosłownie, bo od czwartku mam brudny śluz ciemno brązowy, ale tak skąpy ze nie musze zakładac podpasek. Dzis mam pobolewania w jajnikach. Nie wiem co się dzieje, zaczynam się ostro martwic, bo zrobiłam test super czuły i wyszedł negatyw wiec w ciązy nie jestem. Pierwszy raz zdarzyła mi się taka sytuacja i nie wiem co robić. Boje się, że to cos poważnego typu jakieś polipy, nowotwory itd. Blagam pomóżcie co mam robić :(

    35 lat, 2 ciąża
  • mysia09 Autorytet
    Postów: 699 461

    Wysłany: 27 lutego 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magnolia82222 wrote:
    hej dziewczyny widzę , ze żadna z Was nie jest w stanie mi pomóc z tym plamieniem. Otóż dzisiaj sytuacja przedstawia się tak, że rano wstałam i przy załatwianiu się i podcieraniu na papierze było dużo suchego czarnego skrzepu krwi. Przeraziło mnie to dosłownie, bo od czwartku mam brudny śluz ciemno brązowy, ale tak skąpy ze nie musze zakładac podpasek. Dzis mam pobolewania w jajnikach. Nie wiem co się dzieje, zaczynam się ostro martwic, bo zrobiłam test super czuły i wyszedł negatyw wiec w ciązy nie jestem. Pierwszy raz zdarzyła mi się taka sytuacja i nie wiem co robić. Boje się, że to cos poważnego typu jakieś polipy, nowotwory itd. Blagam pomóżcie co mam robić :(
    Kochana, najlepiej Zadzwon I umów sie do ginekologa!A jeli masz juznwizyte i czekasz, to nie masz możliwości do Niego zadzwonić? Nie martw sie na zapas...i przede wszystkim nie czytaj Internetu!

    14.03.2017 - II kreseczki <3
    Córeczka <3
    p19ucsqvolueqdlw.png
  • stokrotka666 Autorytet
    Postów: 688 226

    Wysłany: 27 lutego 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magnolia82222 wrote:
    hej dziewczyny widzę , ze żadna z Was nie jest w stanie mi pomóc z tym plamieniem. Otóż dzisiaj sytuacja przedstawia się tak, że rano wstałam i przy załatwianiu się i podcieraniu na papierze było dużo suchego czarnego skrzepu krwi. Przeraziło mnie to dosłownie, bo od czwartku mam brudny śluz ciemno brązowy, ale tak skąpy ze nie musze zakładac podpasek. Dzis mam pobolewania w jajnikach. Nie wiem co się dzieje, zaczynam się ostro martwic, bo zrobiłam test super czuły i wyszedł negatyw wiec w ciązy nie jestem. Pierwszy raz zdarzyła mi się taka sytuacja i nie wiem co robić. Boje się, że to cos poważnego typu jakieś polipy, nowotwory itd. Blagam pomóżcie co mam robić :(
    A kiedy masz termin @? ja tak czasami mialam przy nadzerce. Ale moze po prostu to zagniezdzenie

    0d1yqqmzw64bbzm4.png
  • magnolia82222 Autorytet
    Postów: 372 124

    Wysłany: 27 lutego 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    termin @ miałam na wczoraj a od czwartku dzis 5 dzien te plamienia. Dziś taki suchy śluz, jakby krew we mnie zasychała w środku. Przerażenie mnie ogarnęło jak to zobaczyłam. Czytałam na innych forach ze to spadek progesteronu moze byc. Juz sama nie wiem czy przeczekac troche jeszcze czy iść dzisiaj do lekarza.

    35 lat, 2 ciąża
  • mysia09 Autorytet
    Postów: 699 461

    Wysłany: 27 lutego 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magnolia82222 wrote:
    termin @ miałam na wczoraj a od czwartku dzis 5 dzien te plamienia. Dziś taki suchy śluz, jakby krew we mnie zasychała w środku. Przerażenie mnie ogarnęło jak to zobaczyłam. Czytałam na innych forach ze to spadek progesteronu moze byc. Juz sama nie wiem czy przeczekac troche jeszcze czy iść dzisiaj do lekarza.
    Jak Cie to nie pokoi idź do lekarza! Przynajmniej będziesz wiedzieć czemu tak się dzieje...mam nadzieje ze Ci pomoże:*

    14.03.2017 - II kreseczki <3
    Córeczka <3
    p19ucsqvolueqdlw.png
  • pestka1 Autorytet
    Postów: 1007 765

    Wysłany: 27 lutego 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idź do lekarza na pewno nie zaszkodzi a bedziesz wiedziała na czym
    Stoisz, moze to taka skąpa miesiaczka

    cb7w3e3k5o2hfu1b.png
  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 27 lutego 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnolia ja kiedys mialam cos takiego ale jako moze 18-19 latka. Lekarz mowil ze czasem tak jest ze organizm sie oczyszcza. U mnie to trwalo tydzien, a pozniej normalna miesiaczka. Po niej mialam usg ale wszystko bylo w normie:)


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 27 lutego 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magnolia82222 wrote:
    hej dziewczyny widzę , ze żadna z Was nie jest w stanie mi pomóc z tym plamieniem. Otóż dzisiaj sytuacja przedstawia się tak, że rano wstałam i przy załatwianiu się i podcieraniu na papierze było dużo suchego czarnego skrzepu krwi. Przeraziło mnie to dosłownie, bo od czwartku mam brudny śluz ciemno brązowy, ale tak skąpy ze nie musze zakładac podpasek. Dzis mam pobolewania w jajnikach. Nie wiem co się dzieje, zaczynam się ostro martwic, bo zrobiłam test super czuły i wyszedł negatyw wiec w ciązy nie jestem. Pierwszy raz zdarzyła mi się taka sytuacja i nie wiem co robić. Boje się, że to cos poważnego typu jakieś polipy, nowotwory itd. Blagam pomóżcie co mam robić :(
    Hej magnolia ja miałam w ostatniej ciaży plamienia w dniu spodziewanej miesiączki właśnie brązowe ale bez żadnych skrzepów. Natomiast ostatnio po poronieniu właśnie miałam taki cykl że praktycznie nie było żywo czerwonej krwi tylko brązowa i były skrzepy .. ale ja myślę że u mnie to mogła się macica oczyszczać pi zabiegu albo za niski progesteron bo wiem .. że tak może się to objawiać. .

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 27 lutego 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka666 wrote:
    Czarnulka a jakieś inne objawy miałaś?
    No zależy w jakiej ciąży. . Zawsze podczas każdej z ciąż to właśnie ból brzucha jak na @ nawet w ostatniej ciaży mogę powiedzieć że był to mega ból. . W drugiej ciąży zaś po owu jajnik bolał i tak do 5 tyg aż się bałam że może poza maciczna. .
    W pierwszej miałam bóle piersi przed spodziewana @ .. w 2 ostatnich na to uwagi nie sprawdzalam bo mi się tak po kiełbasiło że nieraz przez cały cykl mnie piersi bolą. .czasami mnie zemdlilo jak coś zjadłam .. i byłam mega zmęczona. .
    A może ci chodzi o objawy juz po pozytywnym tescie ?

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
‹‹ 4003 4004 4005 4006 4007 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ