X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 22 marca 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19Biedroneczka91 wrote:
    Elmo gratulacje- blizniaki, ale czad:):)
    Czekoladko heeeej:) swietnie Cie widziec:*
    Czikosz, zrob bete albo sikacza:*
    Mysia Ty nie stresuj siebie i Maluszka bo nie wolno! Wszystko jest oki:)
    Pozdrawiam Was wszystkie:)
    Biedronka <3 Kochana, co u Was?

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 22 marca 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka, piękny kropek!!! Strasznie się cieszę <3 czekamy na wyniki betki :* ale na pewno będzie wysoko i będzie przyrastać

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • mysia09 Autorytet
    Postów: 699 461

    Wysłany: 22 marca 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja tez juz po wizycie...uff
    Kropek ładnie zagnieżdżony w macicy.Według ostatniej miesiączki jest to 5 tydzień i 2 dni. Wielkość ciałka żółtego 1.8 mm,wielkość zarodka 1 mm. Za 10 dni mamy przyjść i posłuchać serduszka:) Mój Cudowny 1 mm <3
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8beed14003af.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2017, 18:35

    czarnulka24, emidomi, Ewi28, Caro, 19Biedroneczka91, Lubię_czekoladę, Dzezabella, elmo88 lubią tę wiadomość

    14.03.2017 - II kreseczki <3
    Córeczka <3
    p19ucsqvolueqdlw.png
  • nikola232 Koleżanka
    Postów: 40 0

    Wysłany: 22 marca 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam moje cykle są zazwyczaj 25-26 dni. W tym miesiącu dostałam okres 5marca zakończył się 11marca. Zaraz po okresie miałam jeden dzień śluz koloru mlecznego a potem przezroczysty robiłam testy owulacyjne ale wychodziły negatywnie. 17 marca zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywnie ale śluz już miałam taki żółty-mleczny. Kochałam się z partnerem w piątek w nocy wytrysk nastąpił na mój brzuch i partner przeniósł od razu spermę na palcach do pochwy. czy jest możliwe zapłodnienie? Pozdrawiam

    Witam moje cykle są zazwyczaj 25-26 dni. W tym miesiącu dostałam okres 5marca zakończył się 11marca. Zaraz po okresie miałam jeden dzień śluz koloru mlecznego a potem przezroczysty robiłam testy owulacyjne ale wychodziły negatywnie. 17 marca zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywnie ale śluz
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 22 marca 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysia09 wrote:
    Dziewczynki ja tez juz po wizycie...uff
    Kropek ładnie zagnieżdżony w macicy.Według ostatniej miesiączki jest to 5 tydzień i 2 dni. Wielkość ciałka żółtego 1.8 mm,wielkość zarodka 1 mm. Za 10 dni mamy przyjść i posłuchać serduszka:) Mój Cudowny 1 mm <3
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8beed14003af.jpg

    Mysia - gratulacje . Groszek przecudny ;)

    mysia09 lubi tę wiadomość

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • nikola232 Koleżanka
    Postów: 40 0

    Wysłany: 22 marca 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5 dni od owulacji odczuwam bóle w lewym loku i podbrzuszu tem36,9 czy to może świadczyć o zapłodnieniu?

    Witam moje cykle są zazwyczaj 25-26 dni. W tym miesiącu dostałam okres 5marca zakończył się 11marca. Zaraz po okresie miałam jeden dzień śluz koloru mlecznego a potem przezroczysty robiłam testy owulacyjne ale wychodziły negatywnie. 17 marca zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywnie ale śluz
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 22 marca 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikola232 wrote:
    5 dni od owulacji odczuwam bóle w lewym loku i podbrzuszu tem36,9 czy to może świadczyć o zapłodnieniu?

    nikola232 - bóle jajników , czy miesiączkowe mogą zarówno świadczyć o ciąży jak i nadchodzącej @ ..

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Gosiczek Autorytet
    Postów: 1255 397

    Wysłany: 22 marca 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia to świetna wiadomość!!!

    mysia09 lubi tę wiadomość

    Starania od stycznia 2015r, niedoczynność tarczycy, macica jednorożna
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 22 marca 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Czarnulka, piękny kropek!!! Strasznie się cieszę <3 czekamy na wyniki betki :* ale na pewno będzie wysoko i będzie przyrastać

    dziękuję czekoladko ;)
    Co u Ciebie ??

    Lubię_czekoladę lubi tę wiadomość

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 22 marca 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elmo88 wrote:
    Cześć Dziewczynki :*
    chciałam przeczytać wszystkie zaległe posty ale nie dałam rady, jak przeczytałam od Lubie Czekolade i Emidomi że pytałyście o mnie w lutym to się rozczuliłam, że pamiętacie...jesteś kochane i wspaniałe <3

    Kochane, wczoraj i dzisiaj to są pierwsze dni, gdzie czuje się na tyle dobrze żeby poleżeć przy laptopie i się relaksować przy muzyce. Wcześniej cały czas nudności, czasem z wymiotami. Mam je wzmożone, ponieważ okazało się, że noszę pod sercem dwie kruszynki... to jest 11 tydzień, za 2 tyg badanie genetyczne, mam nadzieje że będzie wszytsko dobrze. Teraz się boje troche bardziej bo od czwartku walcze z katarem, juz ustępuje ale boje się czy taki katar i smarkanie im nie szkodzi..Staram się myśleć pozytywnie.

    Mam nadzieje, że już uda mi się być z Wami na bieżąco. Cały czas byłam przy Was myślami i trzymałam kciuki za pozytywne cykle.
    Każda z Was w końcu zafasolkuje <3 :*

    Elmo kochana co za cudowna wiadomość :))) pierwsze bliźniaki na forum :)
    zdrówka da Ciebie i dla maluszków :)

    elmo88 lubi tę wiadomość

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • nikola232 Koleżanka
    Postów: 40 0

    Wysłany: 22 marca 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    nikola232 - bóle jajników , czy miesiączkowe mogą zarówno świadczyć o ciąży jak i nadchodzącej @ ..
    owulację miałam 17marca bo robiłam testy owulacyjne

    Witam moje cykle są zazwyczaj 25-26 dni. W tym miesiącu dostałam okres 5marca zakończył się 11marca. Zaraz po okresie miałam jeden dzień śluz koloru mlecznego a potem przezroczysty robiłam testy owulacyjne ale wychodziły negatywnie. 17 marca zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywnie ale śluz
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 22 marca 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmo wow .. bliźniaki ?? gratulacje ;)

    elmo88 lubi tę wiadomość

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 22 marca 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikola232 wrote:
    owulację miałam 17marca bo robiłam testy owulacyjne

    rozumiem , na ciąże zawsze jest szansa u mnie w obecnej ciąży były bóle jajników po owulacji ale cykle wcześniej tez chwilami jajniki pobolewały i ciąży nie było.
    Poczekaj do terminu @ i za testuj może się udało i mamy kolejną zafasolkowaną ;)

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 22 marca 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiczek wrote:
    Emidomi jak wyglada badanie HSG?


    hmmm....
    nie chce nikogo straszyć bo, ja bardzo źle przeżyłam hsg.

    Miałam robione w szpitalu na NFZ.
    Dają przed zabiegiem jakąś tabletkę w stylu głupiego jasia i ketonal 150mg.
    Później jedzie sie do sali z rentgenem.
    Tam ginekolog zakłada na szyjkę macicy takie metalowe urządzenie w celu naciągnięcia szyjki i wprowadzeniu tak rurki przez którą podają kontrast. Mnie bolało strasznie chociaz tylko kilka sekund podczas zakładania potem ból był odczuwalny ale do zniesienia.
    Najgorzej było przy podawaniu kontrastu. Tego się nie da opisać. Nie pamiętam czy przy porodzie tak się darłam :) teraz to wydaje mi sie śmieszne ale wtedy myślałam,ze zaraz umrę bo , ból był niewyobrażalny.Oczywiście ryk był bo, u mnie to norma - krzywda się dzieje trzeba płakać :) Lewy jajowód musiał mieć jakieś mikrozrosty które kontrast przerwał bo bardzo bolało. Przy prawym już mniej trochę.
    W międzyczasie kiedy podawany jest kontrast robią zdjecia RTG.
    U mnie po zdjęciach wyszło ,ze jajowody mam drożne na szczeście.

    Następnie wiozą na salę na ginekologię. Po kilku godzinach można iść do domu na własne żądanie co zazwyczaj podsuwają sami lekarze bo nie widzą sensu żeby czekać z wyjściem do jutra. na własne żadanie dlatego zeby byli kryci w NFZ i dostali kasę za pacjenta.

    Ja już dwie godziny po zabiegu wychodziłam bo, nie chciałam byc tam ani minuty dłużej. Dostałam wypis i płytę ze zdjęciami Rtg. I tyle mnie widzieli....:)

    Krwawiłam jakieś 4 dni po zabiegu. Można powiedzieć ze bardziej plamiłam niż krwawiłam.

    NIGDY WIĘCEJ TAM MOJA NOGA NIE POSTANIE PRZYSIĘGAM.

    Co nie znaczy ,że wszystkie kobiety tak boli. Jak nie ma zrostów i innych anomalii w jajowodach to ponoc nie boli.
    Polecam jednak przygotować się na najgorsze. Mi mówili że nie będzie boleć i szłam kompletnie nie przygotowana na aż taki ból. Wolałabym wiedzieć,że będzie boleć to bym sie psychicznie chociaż przygotowała....

    Przepraszam jeśli Cie przestraszyłam, ale nie bedę ściemniać ,że nie ma sie czego bac

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 22 marca 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysia09 wrote:
    Dziewczynki ja tez juz po wizycie...uff
    Kropek ładnie zagnieżdżony w macicy.Według ostatniej miesiączki jest to 5 tydzień i 2 dni. Wielkość ciałka żółtego 1.8 mm,wielkość zarodka 1 mm. Za 10 dni mamy przyjść i posłuchać serduszka:) Mój Cudowny 1 mm <3
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8beed14003af.jpg



    Gratuluję Ci kochana:)

    mysia09 lubi tę wiadomość

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 22 marca 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Witajcie dziewczyny . A więc tak. Udało się zrobić usg , doktorka mówiła ,że szyjka zamknięta i na usg nie widać , skąd mogą być te plamienia. W macicy widać pęcherzyk ale serduszka nie ma ale to dopiero 5t0d , doktorka przyznała sama że pierwszy raz robi tak wczesne usg i nie wie zabardzo czy powinno być to serduszko ale mówiła ,że raczej sądzi że nie i dała wizytę za 2 tyg aby to sprawdzić . A żeby zobaczyć o co chodzi z tymi plamieniami zrobiła dziś bhcg i kazała powtórzyć w piątek napisała nawet papier żeby nie mieli żadnych wątów po co znów robię . Ale dziś było sporo tych plamień .. nie wiem skąd są .. do tego zrobiła mi wymaz chyba cytologię i na 2 inne bakterie .Szczerze natrafiłam na super babkę aż ciężko uwierzyć ,że taka się zdarzyła w NO

    a tu moja kropcia ;) 0 ,35cm

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/de13d65e4c2a.jpg


    Czarnulka cieszę się,że trafiłaś na taką fajną panią doktor.W końcu sie ktos Wami zajmie :)
    Co do serduszka to widać je około7 tygodnia dopiero także u Ciebie było po prostu za wcześnie :)

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 22 marca 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzis mam 8 dc i jakies plamienia mialam.pierwszy raz takie.wkładkę musiałam założyć.okres skończył mi sie 6 dc.jajniki i kręgosłup boli tez...nie możliwe ze to owu bo nie mam tak wcześnie.

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 22 marca 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Witajcie dziewczyny . A więc tak. Udało się zrobić usg , doktorka mówiła ,że szyjka zamknięta i na usg nie widać , skąd mogą być te plamienia. W macicy widać pęcherzyk ale serduszka nie ma ale to dopiero 5t0d , doktorka przyznała sama że pierwszy raz robi tak wczesne usg i nie wie zabardzo czy powinno być to serduszko ale mówiła ,że raczej sądzi że nie i dała wizytę za 2 tyg aby to sprawdzić . A żeby zobaczyć o co chodzi z tymi plamieniami zrobiła dziś bhcg i kazała powtórzyć w piątek napisała nawet papier żeby nie mieli żadnych wątów po co znów robię . Ale dziś było sporo tych plamień .. nie wiem skąd są .. do tego zrobiła mi wymaz chyba cytologię i na 2 inne bakterie .Szczerze natrafiłam na super babkę aż ciężko uwierzyć ,że taka się zdarzyła w NO

    a tu moja kropcia ;) 0 ,35cm

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/de13d65e4c2a.jpg

    Ja widzę 2 kropcie ??? Pyta sie matka dwójki dzieci jakby co :) czym jest ta druga kropcia ?

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 22 marca 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie Pesteczka ???

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 22 marca 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne zdjęcia kochane :) tez juz pragnę takie zobaczyć :)

    mysia09 lubi tę wiadomość

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
‹‹ 4046 4047 4048 4049 4050 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ