Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szuflada wrote:
    A ból w pachwinach? Miałaś?
    Też mnie kłuło w pachwinie dziś....a teraz doszło takie dziwne pulsowanie delikatne w podbrzuszu

  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 22 marca 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna123 wrote:
    Czy moj sie sprawdzi to zobacze koncem marca przy becie. Ale czy sny sie sprawdzaja to tez w to do konca nie wierze

    No lepiej żeby te dobre sie sprawdzaly :) moja mama ma tak, ze jak się jej sni ze leci woda z kranu to w najbliższych dniach ktos z najbliższych lub z otoczenia umiera :o i to juz w 3 przypadkach tak miała :/

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 22 marca 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Mnie dziś pobolewa lewy jajnik i w krzyżu bóle mam no ale to dobry znak ;) czekam na owulkę, więc dziś mimo negatywa trza swojego zgwałcić ;)

    No to DO DZIEŁA!!! :D i życzę owocnych <3 :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • Duśka;) Autorytet
    Postów: 885 1035

    Wysłany: 22 marca 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szuflada wrote:
    A ból w pachwinach? Miałaś?

    Teraz mnie ciągnie, ale wczesniej nie ... :)

    Olgierd 04.12.16 - 55cm i 3865g <3
    24.01.2017r - 5500g i 60 cm <3
    07.02.2017r.- 5800g i 62cm XD
    04.03.2017r. - 6300g i 67cm :P
    21.03.17 6600g i 70cm XD
    07.04.17 7kg i 71cm <3 09.05.17- 8kg i 73cm :D
    relgg7rfs0712hy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandrula wrote:
    No lepiej żeby te dobre sie sprawdzaly :) moja mama ma tak, ze jak się jej sni ze leci woda z kranu to w najbliższych dniach ktos z najbliższych lub z otoczenia umiera :o i to juz w 3 przypadkach tak miała :/

    Woda z kranu? U nas jak śni się węgiel to jest że źle bardzo. Kiedyś jak byłam mała mojemu dziadkowi śnił się węgiel przykryty czerwoną płachtą (mówią że krew i czerwony mają coś wspólnego) i na drugi dzień okazało się że mam posocznicę czyli zakażenie krwi teraz to się nazywa sepsa, miałam wtedy jakieś 18 miesięcy. Także w sny wierzę i nie wierzę można powiedzieć po połowie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandrula wrote:
    No to DO DZIEŁA!!! :D i życzę owocnych <3 :D

    A jak :D hehe i nie dziękuję ;)

    Co do snów to zapomniałam dopisać że ta krew albo czerwony kolor oznacza krewnych lub rodzinę o tak miało być ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 17:23

  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 22 marca 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Woda z kranu? U nas jak śni się węgiel to jest że źle bardzo. Kiedyś jak byłam mała mojemu dziadkowi śnił się węgiel przykryty czerwoną płachtą (mówią że krew i czerwony mają coś wspólnego) i na drugi dzień okazało się że mam posocznicę czyli zakażenie krwi teraz to się nazywa sepsa, miałam wtedy jakieś 18 miesięcy. Także w sny wierzę i nie wierzę można powiedzieć po połowie

    No woda z kranu nie wiem czemu..ale sama jakos nie sprawdzam sennikow itp. Kiedys mi się snilo ze strasznie wypadaly mi włosy,przeczytałam w senniku ze to na śmierć jakiejś osoby z otoczenia czy rodziny,pare dni później męża kuzyn sie powiesil... Od tej pory juz senników nie czytam.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandrula wrote:
    No woda z kranu nie wiem czemu..ale sama jakos nie sprawdzam sennikow itp. Kiedys mi się snilo ze strasznie wypadaly mi włosy,przeczytałam w senniku ze to na śmierć jakiejś osoby z otoczenia czy rodziny,pare dni później męża kuzyn sie powiesil... Od tej pory juz senników nie czytam.

    Kuźwa aż mi ciarki po plecach przeszły brrrr.... czasem to straszne się robi jak w jakimś horrorze.

  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 22 marca 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Kuźwa aż mi ciarki po plecach przeszły brrrr.... czasem to straszne się robi jak w jakimś horrorze.

    Dokladnie :/ dlatego wole juz nie grzebać w sennikach:D

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandrula wrote:
    Dokladnie :/ dlatego wole juz nie grzebać w sennikach:D

    Aż takich tragicznych snów jeszcze nie miałam co do przepowiedni ale jak teraz napisałaś i to co kiedyś mojemu dziadkowi się śniło to ja dziękuję się w to zagłębiać. Niech tam już będzie sobie bez wnikania ten sen

    sandrula lubi tę wiadomość

  • czekoladowamufinka Autorytet
    Postów: 256 267

    Wysłany: 22 marca 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo;)
    Nadrobię Was wieczorkiem, a teraz sie chwale ze poszłam jednak na betę i od razu na przeciwciała przeciwko różyczce i ospie, sprawdzić czy jeszcze mam.
    Wieczorem moze bedzie wynik betki także czekajcie ;)))
    Buski, uwielbiam Was i moj groszek tez ma do Was słabość ;)
    Całujemy

    nick nieaktualny, szuflada, sandrula, 91patka91, Caro, nick nieaktualny, Tuliska, WaldhauzerM, Anula1986, zapachmalin lubią tę wiadomość

    cant't wait <3
    g4vadcimhk2szxr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekoladowamufinka wrote:
    Hejo;)
    Nadrobię Was wieczorkiem, a teraz sie chwale ze poszłam jednak na betę i od razu na przeciwciała przeciwko różyczce i ospie, sprawdzić czy jeszcze mam.
    Wieczorem moze bedzie wynik betki także czekajcie ;)))
    Buski, uwielbiam Was i moj groszek tez ma do Was słabość ;)
    Całujemy

    Supcio! czekamy z niecierpliwością kochana i jak tylko będziesz coś wiedziała to pisaj nam :D My Was też uwielbiamy (do mamy i dzidzi się tyczy) ;)

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 22 marca 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki :D Co tam dziś ciekawego? Ja cały dzień na mieście więc nawet nie miałam kiedy zajrzeć.

    Sandrula z tego co kiedyś widziałam mieszkasz koło mnie :D Dzieli nas tylko 17km ;)

    sandrula lubi tę wiadomość

  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 22 marca 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Witam dziewczynki :D Co tam dziś ciekawego? Ja cały dzień na mieście więc nawet nie miałam kiedy zajrzeć.

    Sandrula z tego co kiedyś widziałam mieszkasz koło mnie :D Dzieli nas tylko 17km ;)

    A ty skąd jesteś?:D

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 22 marca 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandrula wrote:
    A ty skąd jesteś?:D


    Z Wolbromia :D W Miechowie syna rodziłam ;)

  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 22 marca 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa no co tyy?:D w Wolbromiu mój mąż pracuje, w TRI Poland :)

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 22 marca 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandrula wrote:
    Aaaa no co tyy?:D w Wolbromiu mój mąż pracuje, w TRI Poland :)


    hehehe No widzisz jaki ten świat mały ;) Kiedyś jak przeczytałam to aż w szoku byłam, nie spodziewałam się że spotkam tu kogoś kto tak blisko mieszka :D

    sandrula lubi tę wiadomość

  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 22 marca 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    hehehe No widzisz jaki ten świat mały ;) Kiedyś jak przeczytałam to aż w szoku byłam, nie spodziewałam się że spotkam tu kogoś kto tak blisko mieszka :D

    Hahah no ja to samo bo dla mnie to takie tereny o których Malo co słychać :D a tu taka niespodziewanka!!:D

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 22 marca 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandrula wrote:
    Hahah no ja to samo bo dla mnie to takie tereny o których Malo co słychać :D a tu taka niespodziewanka!!:D


    Życie lubi nas zaskakiwać ;) A do jakiego lekarza chodzisz? Do Miechowa, Wolbromia?

  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 22 marca 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedys chodziłam do Miechowa, w szpitalu dr. Ziomek bodajże ale potem na jakimś odwyku byl i sie zniechecilam. Teraz do Chodowa chodzę do dr. Łonaka,wspanialy lekarz!!:)

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
‹‹ 830 831 832 833 834 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ