Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka w 2020 roku ❤️
Odpowiedz

Starania o maluszka w 2020 roku ❤️

Oceń ten wątek:
  • SylwiaG Autorytet
    Postów: 924 331

    Wysłany: 17 lutego 2020, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to jest z bólem owulacyjnym? Jak on wygląda? Do czego możecie go porównać?

    💔19.12.24 👼 Maksymilian 23 tydzień, niewydolność szyjki+pprom+zapalenie błon płodowych.
    💔05.04.25 cb
    💔07.08.25 cb
    ⏸️14.09.25 🌈
    😍15.09.25 beta 164
    😍17.09.25 beta 281
    💚25.09.25 pęcherzyk ciążowy 5w2 ❌ torbiel 8cm na jajniku, serduszka jeszcze nie widać
    💚30.09.25 jest ❤️ i torbiel 7,5cm - maleje 😍🤩
    💚 28.10 mamy 3,32 cm maluszka, torbiel 3,5cm😍
    💚13.11 prenatalne 6,11cm łobuza, ryzyka niskie🍀, wysokie ryzyko preeklampsji - włączamy acard
    💚25.11 mamy 8,4cm kropka 😍
    💚11.12 jest 173g szczęścia🍀
    💚23.12 jest 213g zdrowego maluszka 😍🎉
    💚20.01 połówkowe 439 gram chlopaka 😍
    💚03.02 Dzidziuś na już 639g ❤️ ❌szyjka na granicy - 2.5cm do obserwacji

    Eutyrox + utrogestan +acard
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2020, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2020, 15:49

  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 17 lutego 2020, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaG wrote:
    Jak to jest z bólem owulacyjnym? Jak on wygląda? Do czego możecie go porównać?

    Mnie czasami kłuje jajnik. Tak jakby kolka w jajniku

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2020, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2020, 15:49

  • SylwiaG Autorytet
    Postów: 924 331

    Wysłany: 17 lutego 2020, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa wrote:
    Sylwia no właśnie też tak bym pomyślała, ale apki oznaczyły owu. I tak to wygląda po wykresie,że już po 🤔na teraz mam piękny książkowy śluz, a wtedy było ale malutko..

    To twój 2 cykl po antykoncepcji więc trudno coś na 100 % stwierdzić.

    💔19.12.24 👼 Maksymilian 23 tydzień, niewydolność szyjki+pprom+zapalenie błon płodowych.
    💔05.04.25 cb
    💔07.08.25 cb
    ⏸️14.09.25 🌈
    😍15.09.25 beta 164
    😍17.09.25 beta 281
    💚25.09.25 pęcherzyk ciążowy 5w2 ❌ torbiel 8cm na jajniku, serduszka jeszcze nie widać
    💚30.09.25 jest ❤️ i torbiel 7,5cm - maleje 😍🤩
    💚 28.10 mamy 3,32 cm maluszka, torbiel 3,5cm😍
    💚13.11 prenatalne 6,11cm łobuza, ryzyka niskie🍀, wysokie ryzyko preeklampsji - włączamy acard
    💚25.11 mamy 8,4cm kropka 😍
    💚11.12 jest 173g szczęścia🍀
    💚23.12 jest 213g zdrowego maluszka 😍🎉
    💚20.01 połówkowe 439 gram chlopaka 😍
    💚03.02 Dzidziuś na już 639g ❤️ ❌szyjka na granicy - 2.5cm do obserwacji

    Eutyrox + utrogestan +acard
  • Annja Autorytet
    Postów: 251 160

    Wysłany: 17 lutego 2020, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ból owulacyjny mam taki ze kłuje mnie zawsze lewy jajnik, ale dlaczego tylko lewy ? Nie wiem , któraś ma podobnie ?

    👩🏻25
    🧔🏻 35
    p19uyx8dqwg4ciqu.png
    💊 kwas foliowy
    27.04.20 czułość 10 ⏸
    28.04.20 czułość 25 ⏸
    29.04.20 beta - 135.11
    04.05.20 beta 2 - 3462.00
  • SylwiaG Autorytet
    Postów: 924 331

    Wysłany: 17 lutego 2020, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gruszka wrote:
    Dzisiaj jest 11 dpo, 29 dzień cyklu.

    Ja bym poczekała jeszcze 2-3 dni i powtórzyła test jeśli @ nie przyjdzie.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    💔19.12.24 👼 Maksymilian 23 tydzień, niewydolność szyjki+pprom+zapalenie błon płodowych.
    💔05.04.25 cb
    💔07.08.25 cb
    ⏸️14.09.25 🌈
    😍15.09.25 beta 164
    😍17.09.25 beta 281
    💚25.09.25 pęcherzyk ciążowy 5w2 ❌ torbiel 8cm na jajniku, serduszka jeszcze nie widać
    💚30.09.25 jest ❤️ i torbiel 7,5cm - maleje 😍🤩
    💚 28.10 mamy 3,32 cm maluszka, torbiel 3,5cm😍
    💚13.11 prenatalne 6,11cm łobuza, ryzyka niskie🍀, wysokie ryzyko preeklampsji - włączamy acard
    💚25.11 mamy 8,4cm kropka 😍
    💚11.12 jest 173g szczęścia🍀
    💚23.12 jest 213g zdrowego maluszka 😍🎉
    💚20.01 połówkowe 439 gram chlopaka 😍
    💚03.02 Dzidziuś na już 639g ❤️ ❌szyjka na granicy - 2.5cm do obserwacji

    Eutyrox + utrogestan +acard
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 17 lutego 2020, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaG wrote:
    To twój 2 cykl po antykoncepcji więc trudno coś na 100 % stwierdzić.


    I to mnie chyba najbardziej denerwuje. Że nic nie wiadomo 🤨

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 17 lutego 2020, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez kłuje.

    Enigvaa a mnie sie wydaje ze jestes przed owulacją. 🤔🤔

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • SylwiaG Autorytet
    Postów: 924 331

    Wysłany: 17 lutego 2020, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam dzisiaj takie lekkie pikające ukłucia po prawej stronie, ale chyba na owu za wcześnie. Jeszcze się @ nie skończyła...

    💔19.12.24 👼 Maksymilian 23 tydzień, niewydolność szyjki+pprom+zapalenie błon płodowych.
    💔05.04.25 cb
    💔07.08.25 cb
    ⏸️14.09.25 🌈
    😍15.09.25 beta 164
    😍17.09.25 beta 281
    💚25.09.25 pęcherzyk ciążowy 5w2 ❌ torbiel 8cm na jajniku, serduszka jeszcze nie widać
    💚30.09.25 jest ❤️ i torbiel 7,5cm - maleje 😍🤩
    💚 28.10 mamy 3,32 cm maluszka, torbiel 3,5cm😍
    💚13.11 prenatalne 6,11cm łobuza, ryzyka niskie🍀, wysokie ryzyko preeklampsji - włączamy acard
    💚25.11 mamy 8,4cm kropka 😍
    💚11.12 jest 173g szczęścia🍀
    💚23.12 jest 213g zdrowego maluszka 😍🎉
    💚20.01 połówkowe 439 gram chlopaka 😍
    💚03.02 Dzidziuś na już 639g ❤️ ❌szyjka na granicy - 2.5cm do obserwacji

    Eutyrox + utrogestan +acard
  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 17 lutego 2020, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaG wrote:
    Ja mialam dzisiaj takie lekkie pikające ukłucia po prawej stronie, ale chyba na owu za wcześnie. Jeszcze się @ nie skończyła...
    Troszkę wcześnie .
    A nie bierzesz żadnych wspomagaczy typu aromek clo?

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • PaniKaziukowa Autorytet
    Postów: 2041 3815

    Wysłany: 17 lutego 2020, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ból owulacyjny to zawsze dość mocny ból, kłujący, zazwyczaj naprzemienny, raz prawy raz lewy jajnik. Najmocniej odczuwam go przy siadaniu wstawaniu, wszystkich ruchach które zginają nogi do brzucha. Trwa zazwyczaj ok jednego do dwóch dni.

    👩🏻 31 🧔🏻‍♂️ 35 + 🐶

    07.21 cb
    04.22 cp

    1IVF - 09.22 ❄️❄️❄️❄️
    15.11.22 - FET 4.1.1 - ❌
    18.03.23 - FET 4.1.1 - ❌
    01.07.23 - ET 4.1.1 - ❌
    25.06.24 - FET 4.2.2 - pj 7tc - 01.08 💔

    2IVF - 10.24 ❄️ 4.1.2 ❄️ 4.2.2
    29.01.2025 - FET 4.1.2 - Staś 🩵
    Jesteś z nami Skarbie 🩵
    age.png
  • SylwiaG Autorytet
    Postów: 924 331

    Wysłany: 17 lutego 2020, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa wrote:
    I to mnie chyba najbardziej denerwuje. Że nic nie wiadomo 🤨

    Wiem że nie pociesze, ale musisz czekać na jakiś wyrazniejszy sygnał. Zapisuj wszystko w aplikacji, śluz i temperatury, może po kilku kolejnych apka ci przestawić owulke... Którejś z dziewczyn tak się po kilku dniach przestawila.

    💔19.12.24 👼 Maksymilian 23 tydzień, niewydolność szyjki+pprom+zapalenie błon płodowych.
    💔05.04.25 cb
    💔07.08.25 cb
    ⏸️14.09.25 🌈
    😍15.09.25 beta 164
    😍17.09.25 beta 281
    💚25.09.25 pęcherzyk ciążowy 5w2 ❌ torbiel 8cm na jajniku, serduszka jeszcze nie widać
    💚30.09.25 jest ❤️ i torbiel 7,5cm - maleje 😍🤩
    💚 28.10 mamy 3,32 cm maluszka, torbiel 3,5cm😍
    💚13.11 prenatalne 6,11cm łobuza, ryzyka niskie🍀, wysokie ryzyko preeklampsji - włączamy acard
    💚25.11 mamy 8,4cm kropka 😍
    💚11.12 jest 173g szczęścia🍀
    💚23.12 jest 213g zdrowego maluszka 😍🎉
    💚20.01 połówkowe 439 gram chlopaka 😍
    💚03.02 Dzidziuś na już 639g ❤️ ❌szyjka na granicy - 2.5cm do obserwacji

    Eutyrox + utrogestan +acard
  • SylwiaG Autorytet
    Postów: 924 331

    Wysłany: 17 lutego 2020, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżynka wrote:
    Troszkę wcześnie .
    A nie bierzesz żadnych wspomagaczy typu aromek clo?

    Zaczęłam ovarin w tym cyklu ale wątpię czy to to. Na forach widziałam że dziewczyny dopiero po 3 miesiącach zauważały zmianę. Clo/aromka jeszcze nie biorę. Teoretycznie od następnego cyklu.

    💔19.12.24 👼 Maksymilian 23 tydzień, niewydolność szyjki+pprom+zapalenie błon płodowych.
    💔05.04.25 cb
    💔07.08.25 cb
    ⏸️14.09.25 🌈
    😍15.09.25 beta 164
    😍17.09.25 beta 281
    💚25.09.25 pęcherzyk ciążowy 5w2 ❌ torbiel 8cm na jajniku, serduszka jeszcze nie widać
    💚30.09.25 jest ❤️ i torbiel 7,5cm - maleje 😍🤩
    💚 28.10 mamy 3,32 cm maluszka, torbiel 3,5cm😍
    💚13.11 prenatalne 6,11cm łobuza, ryzyka niskie🍀, wysokie ryzyko preeklampsji - włączamy acard
    💚25.11 mamy 8,4cm kropka 😍
    💚11.12 jest 173g szczęścia🍀
    💚23.12 jest 213g zdrowego maluszka 😍🎉
    💚20.01 połówkowe 439 gram chlopaka 😍
    💚03.02 Dzidziuś na już 639g ❤️ ❌szyjka na granicy - 2.5cm do obserwacji

    Eutyrox + utrogestan +acard
  • Znużona Ekspertka
    Postów: 156 69

    Wysłany: 17 lutego 2020, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zazwyczaj czuje takie pociągnięcie jak wstaje
    Właśnie przestała mi smakować miętowa herbata kolejny urojony objaw ciąży

    SylwiaG lubi tę wiadomość

  • SylwiaG Autorytet
    Postów: 924 331

    Wysłany: 17 lutego 2020, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znużona wrote:
    Ja zazwyczaj czuje takie pociągnięcie jak wstaje
    Właśnie przestała mi smakować miętowa herbata kolejny urojony objaw ciąży

    Może coś jest na rzeczy? Plamienie się skończyło?

    Znużona lubi tę wiadomość

    💔19.12.24 👼 Maksymilian 23 tydzień, niewydolność szyjki+pprom+zapalenie błon płodowych.
    💔05.04.25 cb
    💔07.08.25 cb
    ⏸️14.09.25 🌈
    😍15.09.25 beta 164
    😍17.09.25 beta 281
    💚25.09.25 pęcherzyk ciążowy 5w2 ❌ torbiel 8cm na jajniku, serduszka jeszcze nie widać
    💚30.09.25 jest ❤️ i torbiel 7,5cm - maleje 😍🤩
    💚 28.10 mamy 3,32 cm maluszka, torbiel 3,5cm😍
    💚13.11 prenatalne 6,11cm łobuza, ryzyka niskie🍀, wysokie ryzyko preeklampsji - włączamy acard
    💚25.11 mamy 8,4cm kropka 😍
    💚11.12 jest 173g szczęścia🍀
    💚23.12 jest 213g zdrowego maluszka 😍🎉
    💚20.01 połówkowe 439 gram chlopaka 😍
    💚03.02 Dzidziuś na już 639g ❤️ ❌szyjka na granicy - 2.5cm do obserwacji

    Eutyrox + utrogestan +acard
  • Dastiny Autorytet
    Postów: 869 525

    Wysłany: 17 lutego 2020, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odczuwam ból owulacyjny jak jakby mnie ciągnęło coś w brzuchu jak chce się wyprostować i często czuje takie parcie

    Pcos
    Insulinoopornosc

    Luty 2020 cb
    Październik 2020 cb
    3x UIU ❌

    2024 kwalifikacja do programu invi
    Kariotyp ok☑️
    Marzec 2025 💉🥚
    4 zarodki ❄️❄️❄️❄️

    16.03 2026 transfer 5.1.1
    Progesteron 5 ng/ml
    Besins, cyclogest, prolutex, estrofem
    5dpt pozytywny test
    7dpt beta 23,7 mlu/ml prog 23,73 ng/ml
    9dpt beta 24 mlu/ml prod 24,70
    11dpt ❌
    badania trombofilia rozszerzona białko s 99,4
    białko c 138,4
    Tsh 1,8
    Ft3 2,57
    Ft4 1.0
    MTHFR C677T C/T
    P/c p. Beta 2 glicoproteine
    IgM i IgG negatywne
    Nie stwierdzono obecności LA
    APTT i PTT-LA lekko poniżej normy

    16.04
    Progesteron 19,10ng/ml
    Estradiol 109 pg/ml
    Estrofem 3x1
    Agolutin 1x1
    Cyclogest 2x1

    17.04
    Transfer 4BB ❌
    18.05
    Transfer 6BB
    6dpt cień na facelle
    7dpt beta
  • misia881 Ekspertka
    Postów: 127 142

    Wysłany: 17 lutego 2020, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedzcie mi, można sie starac w 1 cyklu po odstawieniu anty?

  • Znużona Ekspertka
    Postów: 156 69

    Wysłany: 17 lutego 2020, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaG wrote:
    Może coś jest na rzeczy? Plamienie się skończyło?
    Tak a dzisiaj miałam sporo białego kremowego śluzu. Miałam dzisiaj rano zrobić test ale zapomniałam 🙈 chociaż już chyba na cud nie liczę

  • Annja Autorytet
    Postów: 251 160

    Wysłany: 17 lutego 2020, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia881 wrote:
    A powiedzcie mi, można sie starac w 1 cyklu po odstawieniu anty?

    Z tego co mi wiadomo to lepiej 3 miesiące po, chyba ze jestem zle poinformowana 🤔🤔

    👩🏻25
    🧔🏻 35
    p19uyx8dqwg4ciqu.png
    💊 kwas foliowy
    27.04.20 czułość 10 ⏸
    28.04.20 czułość 25 ⏸
    29.04.20 beta - 135.11
    04.05.20 beta 2 - 3462.00
‹‹ 174 175 176 177 178 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Akcesoria do gondoli – co warto mieć pod ręką?

Komfortowy spacer z maluchem zaczyna się od dobrze dobranych akcesoriów do gondoli. Sprawdź, co naprawdę warto mieć pod ręką, by zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.      

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ