Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka w 2020 roku ❤️
Odpowiedz

Starania o maluszka w 2020 roku ❤️

Oceń ten wątek:
  • Znużona Ekspertka
    Postów: 156 69

    Wysłany: 17 lutego 2020, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia jak najbardziej można

  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 17 lutego 2020, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annja wrote:
    Z tego co mi wiadomo to lepiej 3 miesiące po, chyba ze jestem zle poinformowana 🤔🤔

    Nie trzeba. Teraz już nie. Stare tabletki takie były. Teraz można od razu :)

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Lena85 Autorytet
    Postów: 737 368

    Wysłany: 17 lutego 2020, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znużona wrote:
    Tak a dzisiaj miałam sporo białego kremowego śluzu. Miałam dzisiaj rano zrobić test ale zapomniałam 🙈 chociaż już chyba na cud nie liczę

    Duża ilość kremowego śluzu dobrze wróży 😊
    Trzymam mocno ✊✊✊

    Znużona lubi tę wiadomość

    02.2016 całkowite usunięcie tarczycy (Letrox 150)
    08.2018 rozpoczynamy starania

    AMH: 08.2021 - 2.26;
    04.2022 - 2.70
    3 x IUI nieudane
    nasienie - w normie
    stres oksydacyjny - ok
    SCD - 23%
    Kariotypy - prawidłowe
    "wrogi śluz"
    J.prawy niedrożny
    Mutacje MTHFR hetero i PAI 1 homo
    KIR AA
    komórki NK 25%
    cytokiny - ok

    I procedura in vitro
    10.2021- stymulacja przerwana ☹️
    11.2021 - druga stymulacja
    12 pobranych, 7 zapłodnionych
    2❄️ 3BB
    12.2021 transfer ❄️, beta <1.10 ☹️
    02.2022 transfer ❄️, beta (+) 😁
    7tc 😢 (-)

    II procedura in vitro 07.2022 stymulacja
  • SylwiaG Autorytet
    Postów: 924 331

    Wysłany: 17 lutego 2020, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znużona wrote:
    Tak a dzisiaj miałam sporo białego kremowego śluzu. Miałam dzisiaj rano zrobić test ale zapomniałam 🙈 chociaż już chyba na cud nie liczę

    A na test nie jest za wcześnie?

    💔19.12.24 👼 Maksymilian 23 tydzień, niewydolność szyjki+pprom+zapalenie błon płodowych.
    💔05.04.25 cb
    💔07.08.25 cb
    ⏸️14.09.25 🌈
    😍15.09.25 beta 164
    😍17.09.25 beta 281
    💚25.09.25 pęcherzyk ciążowy 5w2 ❌ torbiel 8cm na jajniku, serduszka jeszcze nie widać
    💚30.09.25 jest ❤️ i torbiel 7,5cm - maleje 😍🤩
    💚 28.10 mamy 3,32 cm maluszka, torbiel 3,5cm😍
    💚13.11 prenatalne 6,11cm łobuza, ryzyka niskie🍀, wysokie ryzyko preeklampsji - włączamy acard
    💚25.11 mamy 8,4cm kropka 😍
    💚11.12 jest 173g szczęścia🍀
    💚23.12 jest 213g zdrowego maluszka 😍🎉
    💚20.01 połówkowe 439 gram chlopaka 😍
    💚03.02 Dzidziuś na już 639g ❤️ ❌szyjka na granicy - 2.5cm do obserwacji

    Eutyrox + utrogestan +acard
  • Lena85 Autorytet
    Postów: 737 368

    Wysłany: 17 lutego 2020, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa wrote:
    Nie trzeba. Teraz już nie. Stare tabletki takie były. Teraz można od razu :)
    Dokladnie. Teraz można od razu 😊

    Powiem wam, że ja jak odstawilam tabsy pare lat temu to mialam takie owulacje że szok. Jajniki zaczely pracowac na maksa. Ale wtedy sie nie staralam wiec nie wykorzystalam tego 😉

    02.2016 całkowite usunięcie tarczycy (Letrox 150)
    08.2018 rozpoczynamy starania

    AMH: 08.2021 - 2.26;
    04.2022 - 2.70
    3 x IUI nieudane
    nasienie - w normie
    stres oksydacyjny - ok
    SCD - 23%
    Kariotypy - prawidłowe
    "wrogi śluz"
    J.prawy niedrożny
    Mutacje MTHFR hetero i PAI 1 homo
    KIR AA
    komórki NK 25%
    cytokiny - ok

    I procedura in vitro
    10.2021- stymulacja przerwana ☹️
    11.2021 - druga stymulacja
    12 pobranych, 7 zapłodnionych
    2❄️ 3BB
    12.2021 transfer ❄️, beta <1.10 ☹️
    02.2022 transfer ❄️, beta (+) 😁
    7tc 😢 (-)

    II procedura in vitro 07.2022 stymulacja
  • Agawa85 Autorytet
    Postów: 952 2600

    Wysłany: 17 lutego 2020, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ale dziś postów, było co nadrabiać😊

    Lena85 wydaje mi się, że aromek powoduje, że pęcherzyki szybciej rosną. W zeszłym cyklu miałam w 14 dc 25 mm, a brałam 2×1. W tym byłam na usg 12 dc i miał 19 mm, brałam aromek raz dziennie i wzięłam już zastrzyk na pęknięcie. U nas starania pełną parą. Jak jest ta owulka to nam ciężko co dwa dni się starać, mój uważa, że trzeba codziennie😄😄

    Lena85, Znużona, Jeżynka lubią tę wiadomość

    13.11.2024 transfer ❄️ 4.2.2 🙏🙏 encorton, sompfolipid, heparyna

    10dpt beta 33,12
    12 dpt beta 65,14
    14 dpt beta 132
    16 dpt beta 271
    29 dpt usg jest zarodek z bijącym serduszkiem❤️🥹 crl 0,45cm
    36 dpt zarodek 1,2 cm
    8tc💔

    27.03.2025 transfer ❄️ 4.2.2 🙏🙏 encorton, sompfolopid, heparyna
    10dpt beta< 2,3 😢

    29.04.2025 transfer❄️
    6dpt beta 54,6 🙏
    8dpt beta 102 🙏🙏
    10 dpt beta 211 🙏🙏
    13 dpt beta 584🙏🙏
    16dpt beta 2081 🙏🙏🙏
    5t5d pęcherzyk z ciałkiem żółtym🙏
    6t4d zarodek 4,8mm z bijącym serduszkiem.❤️

    12.05. 2021 transfer zarodeczka 4.2.2 AH + embroglue🙏
    6dp beta 78 mIU/ml🙏🙏
    8dp beta 240 mIU/ml🙏🙏
    10dp beta 640 mIU/ml
    13dp beta 2527 mIU/ml 🙏
    29.05 pierwsze usg🙏
    Mamy pęcherzyk ciążowy🙏
    11.06 mamy ❤ i 11 mm
    28.06 kropuś ma 3,1 cm😍
    24.01.2022 córeczka
    2❄️

    IVF
    KIR Bx brak 2DS3 i 3DS1
    NK 25%😔
    PAI-4G/5G układ homozygotyczny 😔
  • Tajka Autorytet
    Postów: 3007 4247

    Wysłany: 17 lutego 2020, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Zerkniecie proszę na wyniki nasienia?
    https://zapodaj.net/bdc18a3d7ef98.jpg.html
    https://zapodaj.net/4531493b3ce19.jpg.html

    12.08.2020 - ⏸ (15dpo, 2gi cykl stymulowany clo, 3ci cykl po drożności, 15cs)
    27.04.2021 - nasz cud 🥰 3700g, 57 cm, 41tc
    19cd062133.png

    31.03.2022 - ⏸️
    Będzie dzidziuś 👣👶
    2534e96399.png
  • Lena85 Autorytet
    Postów: 737 368

    Wysłany: 17 lutego 2020, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agawa85 wrote:
    Cześć, ale dziś postów, było co nadrabiać😊

    Lena85 wydaje mi się, że aromek powoduje, że pęcherzyki szybciej rosną. W zeszłym cyklu miałam w 14 dc 25 mm, a brałam 2×1. W tym byłam na usg 12 dc i miał 19 mm, brałam aromek raz dziennie i wzięłam już zastrzyk na pęknięcie. U nas starania pełną parą. Jak jest ta owulka to nam ciężko co dwa dni się starać, mój uważa, że trzeba codziennie😄😄

    Tez mi sie wlasnie wydaje, że szybko. W pierwszym cyklu z aromkiem w 10dc bralam zastrzyk z ovitrelle bo juz bylo 19mm. Zobacze co bedzie w srode jak pojde do gin. Opcje dwie: albo bedzie juz po owu albo zrobie zastrzyk. choć jajniki głównie prawy czuje dzisiaj mocno.
    Byle do srody 😊

    02.2016 całkowite usunięcie tarczycy (Letrox 150)
    08.2018 rozpoczynamy starania

    AMH: 08.2021 - 2.26;
    04.2022 - 2.70
    3 x IUI nieudane
    nasienie - w normie
    stres oksydacyjny - ok
    SCD - 23%
    Kariotypy - prawidłowe
    "wrogi śluz"
    J.prawy niedrożny
    Mutacje MTHFR hetero i PAI 1 homo
    KIR AA
    komórki NK 25%
    cytokiny - ok

    I procedura in vitro
    10.2021- stymulacja przerwana ☹️
    11.2021 - druga stymulacja
    12 pobranych, 7 zapłodnionych
    2❄️ 3BB
    12.2021 transfer ❄️, beta <1.10 ☹️
    02.2022 transfer ❄️, beta (+) 😁
    7tc 😢 (-)

    II procedura in vitro 07.2022 stymulacja
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 17 lutego 2020, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczyny miałam tylko raz w życiu ból owulacyjny. Podbrzusze bolało mnie jakbym miała zakwasy połączone z miesiączka, do tego jajnik bolał mnie przeokropnie. Szczerze, aż czułam to wszystko przy seksach, ale było trzeba znieść 🙈. I udało się, a tylko dwa dni wtedy działaliśmy 😜

    Jutro idę kupić termometr, jak skończy się @ to zaczynam przygodę 😊. Do tego dla równowagi, by głowa nie zajęła się za bardzo tematem starań postanowiłam już, że malujemy przedpokój i urządzamy pokój małemu! Już czas zacząć spać w swoim pokoju, więc chcę mu zrobić super pokój 😊

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Znużona Ekspertka
    Postów: 156 69

    Wysłany: 17 lutego 2020, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaG wrote:
    A na test nie jest za wcześnie?
    Jeśli to kłucie i plamienie z piątku na sobotę to faktycznie była implantacja, to chyba mogło by już coś pokazać

  • Daktynomycyna Przyjaciółka
    Postów: 132 37

    Wysłany: 17 lutego 2020, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ja ten cykl z aromkiem ale raczej lipa. Brałam 2-6 DC i dzisiaj 9 DC i nic nie widać (śluzu brak). Na monitoring nie idę bo u mnie wywołuje stres za duży (poprzednie dwa bez stymulacji monitorowane , pierwszy z owulacja, drugi nie było w 14 dc ale śluz pokazał się 18 dc)
    W dodatku po odstawieniu aromka miałam delikatne brudzenie. Miała może któraś z was tak?
    Dodam, że to 5 miesiąc starań. Pierwsze dziecko z pierwszego cyklu 😱 tyle, że wtedy byłam na diecie keto

    Oporne PCOS. Szewc chodzący bez butów
  • Lena85 Autorytet
    Postów: 737 368

    Wysłany: 17 lutego 2020, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znużona wrote:
    Jeśli to kłucie i plamienie z piątku na sobotę to faktycznie była implantacja, to chyba mogło by już coś pokazać

    Jutro wtorek wiec może juz coś pokazać.
    Niby 2 dni po zagnieżdżeniu uwalnia sie hcg w takim stężeniu ze test powinien wychwycić.

    Znużona lubi tę wiadomość

    02.2016 całkowite usunięcie tarczycy (Letrox 150)
    08.2018 rozpoczynamy starania

    AMH: 08.2021 - 2.26;
    04.2022 - 2.70
    3 x IUI nieudane
    nasienie - w normie
    stres oksydacyjny - ok
    SCD - 23%
    Kariotypy - prawidłowe
    "wrogi śluz"
    J.prawy niedrożny
    Mutacje MTHFR hetero i PAI 1 homo
    KIR AA
    komórki NK 25%
    cytokiny - ok

    I procedura in vitro
    10.2021- stymulacja przerwana ☹️
    11.2021 - druga stymulacja
    12 pobranych, 7 zapłodnionych
    2❄️ 3BB
    12.2021 transfer ❄️, beta <1.10 ☹️
    02.2022 transfer ❄️, beta (+) 😁
    7tc 😢 (-)

    II procedura in vitro 07.2022 stymulacja
  • Lena85 Autorytet
    Postów: 737 368

    Wysłany: 17 lutego 2020, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daktynomycyna wrote:
    Hej :) ja ten cykl z aromkiem ale raczej lipa. Brałam 2-6 DC i dzisiaj 9 DC i nic nie widać (śluzu brak). Na monitoring nie idę bo u mnie wywołuje stres za duży (poprzednie dwa bez stymulacji monitorowane , pierwszy z owulacja, drugi nie było w 14 dc ale śluz pokazał się 18 dc)
    W dodatku po odstawieniu aromka miałam delikatne brudzenie. Miała może któraś z was tak?
    Dodam, że to 5 miesiąc starań. Pierwsze dziecko z pierwszego cyklu 😱 tyle, że wtedy byłam na diecie keto

    Ja nie mialam żadnego plamienia po aromku. Wczesniej bralam clo i tez nic takiego nie zarejestrowalam.
    A co do śluzu to, to że nie "wylewa" sie na zewnątrz nie znaczy że go nie ma. Ja tak mam czesto.
    Później u lekarza okazuje sie, ze jest w srodku i gin mowi żeby sie nie martwic.
    A probowalas wiesiolek na sluz? Dziewczyny polecaja tez pic duzo wody.

    02.2016 całkowite usunięcie tarczycy (Letrox 150)
    08.2018 rozpoczynamy starania

    AMH: 08.2021 - 2.26;
    04.2022 - 2.70
    3 x IUI nieudane
    nasienie - w normie
    stres oksydacyjny - ok
    SCD - 23%
    Kariotypy - prawidłowe
    "wrogi śluz"
    J.prawy niedrożny
    Mutacje MTHFR hetero i PAI 1 homo
    KIR AA
    komórki NK 25%
    cytokiny - ok

    I procedura in vitro
    10.2021- stymulacja przerwana ☹️
    11.2021 - druga stymulacja
    12 pobranych, 7 zapłodnionych
    2❄️ 3BB
    12.2021 transfer ❄️, beta <1.10 ☹️
    02.2022 transfer ❄️, beta (+) 😁
    7tc 😢 (-)

    II procedura in vitro 07.2022 stymulacja
  • SylwiaG Autorytet
    Postów: 924 331

    Wysłany: 17 lutego 2020, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znużona wrote:
    Jeśli to kłucie i plamienie z piątku na sobotę to faktycznie była implantacja, to chyba mogło by już coś pokazać

    W sumie to możesz spróbować. Każda ciąża inaczej u jednej już pokaże 2 kreski a u innej nawet cienia nie będzie.

    💔19.12.24 👼 Maksymilian 23 tydzień, niewydolność szyjki+pprom+zapalenie błon płodowych.
    💔05.04.25 cb
    💔07.08.25 cb
    ⏸️14.09.25 🌈
    😍15.09.25 beta 164
    😍17.09.25 beta 281
    💚25.09.25 pęcherzyk ciążowy 5w2 ❌ torbiel 8cm na jajniku, serduszka jeszcze nie widać
    💚30.09.25 jest ❤️ i torbiel 7,5cm - maleje 😍🤩
    💚 28.10 mamy 3,32 cm maluszka, torbiel 3,5cm😍
    💚13.11 prenatalne 6,11cm łobuza, ryzyka niskie🍀, wysokie ryzyko preeklampsji - włączamy acard
    💚25.11 mamy 8,4cm kropka 😍
    💚11.12 jest 173g szczęścia🍀
    💚23.12 jest 213g zdrowego maluszka 😍🎉
    💚20.01 połówkowe 439 gram chlopaka 😍
    💚03.02 Dzidziuś na już 639g ❤️ ❌szyjka na granicy - 2.5cm do obserwacji

    Eutyrox + utrogestan +acard
  • Daktynomycyna Przyjaciółka
    Postów: 132 37

    Wysłany: 17 lutego 2020, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena85 wrote:
    Ja nie mialam żadnego plamienia po aromku. Wczesniej bralam clo i tez nic takiego nie zarejestrowalam.
    A co do śluzu to, to że nie "wylewa" sie na zewnątrz nie znaczy że go nie ma. Ja tak mam czesto.
    Później u lekarza okazuje sie, ze jest w srodku i gin mowi żeby sie nie martwic.
    A probowalas wiesiolek na sluz? Dziewczyny polecaja tez pic duzo wody.

    Wcześniej miałam śluz i to taki że się wylewał :D sprawdzałam w środku i sucho ;( chyba, że u mnie później się pojawi wszystko.

    Oporne PCOS. Szewc chodzący bez butów
  • Daktynomycyna Przyjaciółka
    Postów: 132 37

    Wysłany: 17 lutego 2020, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaG wrote:
    W sumie to możesz spróbować. Każda ciąża inaczej u jednej już pokaże 2 kreski a u innej nawet cienia nie będzie.

    Mi w pierwszej ciąży test nie pokazał przy becie 180 😂 ale ja duzo wody pije więc może dlatego :P

    Oporne PCOS. Szewc chodzący bez butów
  • Lena85 Autorytet
    Postów: 737 368

    Wysłany: 17 lutego 2020, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daktynomycyna wrote:
    Wcześniej miałam śluz i to taki że się wylewał :D sprawdzałam w środku i sucho ;( chyba, że u mnie później się pojawi wszystko.
    Dzis u Ciebie dopiero 9dc wiec jeszcze śluz moze sie pojawic i owu tez. Jedzcze jest czas 😉

    02.2016 całkowite usunięcie tarczycy (Letrox 150)
    08.2018 rozpoczynamy starania

    AMH: 08.2021 - 2.26;
    04.2022 - 2.70
    3 x IUI nieudane
    nasienie - w normie
    stres oksydacyjny - ok
    SCD - 23%
    Kariotypy - prawidłowe
    "wrogi śluz"
    J.prawy niedrożny
    Mutacje MTHFR hetero i PAI 1 homo
    KIR AA
    komórki NK 25%
    cytokiny - ok

    I procedura in vitro
    10.2021- stymulacja przerwana ☹️
    11.2021 - druga stymulacja
    12 pobranych, 7 zapłodnionych
    2❄️ 3BB
    12.2021 transfer ❄️, beta <1.10 ☹️
    02.2022 transfer ❄️, beta (+) 😁
    7tc 😢 (-)

    II procedura in vitro 07.2022 stymulacja
  • Znużona Ekspertka
    Postów: 156 69

    Wysłany: 17 lutego 2020, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tajka wrote:
    Hej :)
    Zerkniecie proszę na wyniki nasienia?
    https://zapodaj.net/bdc18a3d7ef98.jpg.html
    https://zapodaj.net/4531493b3ce19.jpg.html
    Jak na moje oko jest dobrze

  • Agawa85 Autorytet
    Postów: 952 2600

    Wysłany: 17 lutego 2020, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena85 wrote:
    Tez mi sie wlasnie wydaje, że szybko. W pierwszym cyklu z aromkiem w 10dc bralam zastrzyk z ovitrelle bo juz bylo 19mm. Zobacze co bedzie w srode jak pojde do gin. Opcje dwie: albo bedzie juz po owu albo zrobie zastrzyk. choć jajniki głównie prawy czuje dzisiaj mocno.
    Byle do srody 😊


    No ja w zeszłym się zagapiłam bo jak ten pęcherzyk miał już 25 mm to było chyba za późno już na ten zastrzyk. Ja jutro mam monit, sprawdzę czy na pewno pękł i czy już po wszystkim.
    A ile bierzesz tego aromka?

    13.11.2024 transfer ❄️ 4.2.2 🙏🙏 encorton, sompfolipid, heparyna

    10dpt beta 33,12
    12 dpt beta 65,14
    14 dpt beta 132
    16 dpt beta 271
    29 dpt usg jest zarodek z bijącym serduszkiem❤️🥹 crl 0,45cm
    36 dpt zarodek 1,2 cm
    8tc💔

    27.03.2025 transfer ❄️ 4.2.2 🙏🙏 encorton, sompfolopid, heparyna
    10dpt beta< 2,3 😢

    29.04.2025 transfer❄️
    6dpt beta 54,6 🙏
    8dpt beta 102 🙏🙏
    10 dpt beta 211 🙏🙏
    13 dpt beta 584🙏🙏
    16dpt beta 2081 🙏🙏🙏
    5t5d pęcherzyk z ciałkiem żółtym🙏
    6t4d zarodek 4,8mm z bijącym serduszkiem.❤️

    12.05. 2021 transfer zarodeczka 4.2.2 AH + embroglue🙏
    6dp beta 78 mIU/ml🙏🙏
    8dp beta 240 mIU/ml🙏🙏
    10dp beta 640 mIU/ml
    13dp beta 2527 mIU/ml 🙏
    29.05 pierwsze usg🙏
    Mamy pęcherzyk ciążowy🙏
    11.06 mamy ❤ i 11 mm
    28.06 kropuś ma 3,1 cm😍
    24.01.2022 córeczka
    2❄️

    IVF
    KIR Bx brak 2DS3 i 3DS1
    NK 25%😔
    PAI-4G/5G układ homozygotyczny 😔
  • SylwiaG Autorytet
    Postów: 924 331

    Wysłany: 17 lutego 2020, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj nie ogarniam swojego organizmu.
    5dc.
    Rano @ była teraz wieczorem nic nie ma... Sutki mnie bolą przy dotyku i są wrazliwe. Do tego od rana mnie cycki swędzą. Albo jestem przewrazliwiona albo zareagowałam na ten ovarin bardzo szybko albo już fiksuje od tego wszystkiego.
    😵

    💔19.12.24 👼 Maksymilian 23 tydzień, niewydolność szyjki+pprom+zapalenie błon płodowych.
    💔05.04.25 cb
    💔07.08.25 cb
    ⏸️14.09.25 🌈
    😍15.09.25 beta 164
    😍17.09.25 beta 281
    💚25.09.25 pęcherzyk ciążowy 5w2 ❌ torbiel 8cm na jajniku, serduszka jeszcze nie widać
    💚30.09.25 jest ❤️ i torbiel 7,5cm - maleje 😍🤩
    💚 28.10 mamy 3,32 cm maluszka, torbiel 3,5cm😍
    💚13.11 prenatalne 6,11cm łobuza, ryzyka niskie🍀, wysokie ryzyko preeklampsji - włączamy acard
    💚25.11 mamy 8,4cm kropka 😍
    💚11.12 jest 173g szczęścia🍀
    💚23.12 jest 213g zdrowego maluszka 😍🎉
    💚20.01 połówkowe 439 gram chlopaka 😍
    💚03.02 Dzidziuś na już 639g ❤️ ❌szyjka na granicy - 2.5cm do obserwacji

    Eutyrox + utrogestan +acard
‹‹ 175 176 177 178 179 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ