X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka w 2020 roku ❤️
Odpowiedz

Starania o maluszka w 2020 roku ❤️

Oceń ten wątek:
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annja wrote:
    Hej dziewczyny, wynik bety 135.11 213dcbf3e6b9.jpg

    Na druga betę idę w poniedziałek dopiero, wybaczcie za głupie pytanie, ale czy to jest 1-2 tydzien czy 2-3?😂😁
    Gratulacje Anja;)

    martuśka737 lubi tę wiadomość

  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy wrote:
    Hej ;) mogę do Was dołączyć ? Mam 2 synów - 3 i 5 lat i Staramy się z mężem o 3 malucha, niestety czy coś z tego w ogóle wyjdzie to nie wiem... mąż bierze leki, które w skutkach ubocznych blokują orgazm... zaczęły się dni płodne i narazie nie wychodzi, ale nie tracimy nadziei..
    Witamy nowa koleżankę;)

  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaszanek wrote:
    Dziewczyny, możecie spojrzeć fachowym okiem? 🤗 https://naforum.zapodaj.net/5ac221b446a4.jpg.html
    Kaszanek te wczorajsze wyglądają na pozytywne

    Kaszanek lubi tę wiadomość

  • Kaszanek Koleżanka
    Postów: 59 26

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona34 wrote:
    Kaszanek te wczorajsze wyglądają na pozytywne

    No właśnie też mi się tak wydaje ale zdziwiłam się bo dzisiaj mam 9dc... 😀

    Tsh- 1,007 ✔️
    Prolaktyna 16,35 ✔️
    Progesteron 2dc 0,35
    Progesteron 22dc 14,15

    Euthyrox N 25, jod, kwas foliowy, Wit. D3, korzeń maca, cynk, olej z wiesiołka do owu.

    Starania od stycznia 2020 🙏 (ona 28, on 33)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaszanek wrote:
    No właśnie też mi się tak wydaje ale zdziwiłam się bo dzisiaj mam 9dc... 😀
    A jakiej długości masz cykle?

  • Reikja Autorytet
    Postów: 318 449

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaszanek wrote:
    No właśnie też mi się tak wydaje ale zdziwiłam się bo dzisiaj mam 9dc... 😀
    Witaj w klubie, ja też 9dc dzisiaj, ale u mnie do owulacji jeszcze daleko... Aczkolwiek dla zabawy naplulam na ten mikroskop owulacyjny i mialam tak piękne paprocie, że 🤩

    Kaszanek lubi tę wiadomość

  • Kaszanek Koleżanka
    Postów: 59 26

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka wrote:
    A jakiej długości masz cykle?
    Z reguły 28 dni, ale od momentu kiedy się zaczęliśmy starac to @ spóźnia mi się zawsze o 2, 3 dni i nie wiem czy się tam coś nie poprzesuwało. Ale poprzednie 5 miesięcy testy owu wychodziły pozytywne dopiero ok 14, 15 dc.

    Malinka lubi tę wiadomość

    Tsh- 1,007 ✔️
    Prolaktyna 16,35 ✔️
    Progesteron 2dc 0,35
    Progesteron 22dc 14,15

    Euthyrox N 25, jod, kwas foliowy, Wit. D3, korzeń maca, cynk, olej z wiesiołka do owu.

    Starania od stycznia 2020 🙏 (ona 28, on 33)
  • Kaszanek Koleżanka
    Postów: 59 26

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reikja wrote:
    Witaj w klubie, ja też 9dc dzisiaj, ale u mnie do owulacji jeszcze daleko... Aczkolwiek dla zabawy naplulam na ten mikroskop owulacyjny i mialam tak piękne paprocie, że 🤩
    No mnie owulacja zaskoczyła w tym miesiącu 😁 trzymam kciuki za Twoja 🤞

    Reikja lubi tę wiadomość

    Tsh- 1,007 ✔️
    Prolaktyna 16,35 ✔️
    Progesteron 2dc 0,35
    Progesteron 22dc 14,15

    Euthyrox N 25, jod, kwas foliowy, Wit. D3, korzeń maca, cynk, olej z wiesiołka do owu.

    Starania od stycznia 2020 🙏 (ona 28, on 33)
  • Reikja Autorytet
    Postów: 318 449

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaszanek wrote:
    No mnie owulacja zaskoczyła w tym miesiącu 😁 trzymam kciuki za Twoja 🤞
    To chyba wiosna 🐝🌺

    Kaszanek lubi tę wiadomość

  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, napisze Wam coś, ale proszę nie krytykujcie mnie. Właśnie zadzwonila do mnie bratowa z radosna nowina,że jest w ciąży. Zaszła w pierwszym cyklu starań. Z pierwszą córeczka zaszła w drugim cyklu staran.Oczywiście bardzo się cieszę. Ale wiecie jakoś to taki cios dla mnie . Podlamalam się totalnie. Czuję,że jestem beznadziejna, nawet w ciążę nie umiem zajść. Porczyalam troche i jakoś wcale nie jest mi lżej. Czuję się źle, mam wrażenie,że nigdy nam się nie uda, czuję że teraz zablokowalm się totalnie.
    Przepraszam ale musiałam Wam powiedzieć. Z nikim nie mogę o tym pogadać bo nikt nie wie, nie chce mówić rodzinie ,szczególnie teraz jak wszyscy się ciesza.

    KarolinaMaria lubi tę wiadomość

    klz9df9hix7ly771.png
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4015 5397

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Dziewczyny, napisze Wam coś, ale proszę nie krytykujcie mnie. Właśnie zadzwonila do mnie bratowa z radosna nowina,że jest w ciąży. Zaszła w pierwszym cyklu starań. Z pierwszą córeczka zaszła w drugim cyklu staran.Oczywiście bardzo się cieszę. Ale wiecie jakoś to taki cios dla mnie . Podlamalam się totalnie. Czuję,że jestem beznadziejna, nawet w ciążę nie umiem zajść. Porczyalam troche i jakoś wcale nie jest mi lżej. Czuję się źle, mam wrażenie,że nigdy nam się nie uda, czuję że teraz zablokowalm się totalnie.
    Przepraszam ale musiałam Wam powiedzieć. Z nikim nie mogę o tym pogadać bo nikt nie wie, nie chce mówić rodzinie ,szczególnie teraz jak wszyscy się ciesza.

    Rozumiem cie. Ostatnio znajoma tez oglosila taka nowine. Ze „niespodzianka” im sie trafila. Ona 38 lat,otylosc 3stopnia. On 40lat,cukrzyk i nadcisnienie-chlop ledwo na nogach stoi. Dwoje nastolatkow juz maja. A u nas nic :/

    Lacze sie w bolu.

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oni obydwoje zdrowi, młodzi. Młodsi od nas o 3 lata.

    klz9df9hix7ly771.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2020, 20:24

    ZielonaHerbata lubi tę wiadomość

  • Agata96 Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    A robiliście przerwę po anty ? I jak długo już nie bierzesz i czy wrocily Ci normlane cykle ?
    Tak wróciły mi normalne cykle. Nie nie robiliśmy przerwy. Nie biorę 3 miesiące. Wszystko na spokojnie;)

  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Dziewczyny, napisze Wam coś, ale proszę nie krytykujcie mnie. Właśnie zadzwonila do mnie bratowa z radosna nowina,że jest w ciąży. Zaszła w pierwszym cyklu starań. Z pierwszą córeczka zaszła w drugim cyklu staran.Oczywiście bardzo się cieszę. Ale wiecie jakoś to taki cios dla mnie . Podlamalam się totalnie. Czuję,że jestem beznadziejna, nawet w ciążę nie umiem zajść. Porczyalam troche i jakoś wcale nie jest mi lżej. Czuję się źle, mam wrażenie,że nigdy nam się nie uda, czuję że teraz zablokowalm się totalnie.
    Przepraszam ale musiałam Wam powiedzieć. Z nikim nie mogę o tym pogadać bo nikt nie wie, nie chce mówić rodzinie ,szczególnie teraz jak wszyscy się ciesza.
    Kochana przytulam mocno 😘 tak dobrze Cię rozumiem... Nie miej do siebie pretensji, nie rób sobie wyrzutów .. T
    o naturalne że jak czegoś pragniemy a się nie udaje jest nam naj normalniej w świecie przykro... Wiem że czujesz się nic nie warta - też co miesiąc powtarzam
    zam to mężowi, że nic mi nie wychodzi... Ale to nie prawda - działasz i robisz wszystko by osiągnąć swój cel. Jesteś wyjątkowa!! Wiem że jest Ci przykro że "coś" o czym marzysz, czego pragniesz nie PR
    zachodzi z łatwością... A inni mają to ot tak... ale i na Ciebie przyjdzie pora😘😘😘

    ZielonaHerbata lubi tę wiadomość

  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4015 5397

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata96 wrote:
    Tak wróciły mi normalne cykle. Nie nie robiliśmy przerwy. Nie biorę 3 miesiące. Wszystko na spokojnie;)

    Szczesciara :) mi nadal nie wrocily cykle sprzed tabsow. Wysypalo mnie jak nastolatke. Masakra jakas :)

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa wrote:
    Rozumiem cie. Ostatnio znajoma tez oglosila taka nowine. Ze „niespodzianka” im sie trafila. Ona 38 lat,otylosc 3stopnia. On 40lat,cukrzyk i nadcisnienie-chlop ledwo na nogach stoi. Dwoje nastolatkow juz maja. A u nas nic :/

    Lacze sie w bolu.
    Ehhh to jest najgorsze... U nas w pracy kolega mega otyły, papierosy, siedzac za biurkiem dyszy... A dorobił się 4dzieci ... Moja kuzynka też mega otyłą, dziecko w 3cyklu...kolezanka pali, żywi się tylko fast foodem, też otyłą i wpadka dziecko... A człowiek dba o siebie i nie ma ;(

  • NikaVera Autorytet
    Postów: 587 329

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Dziewczyny, napisze Wam coś, ale proszę nie krytykujcie mnie. Właśnie zadzwonila do mnie bratowa z radosna nowina,że jest w ciąży. Zaszła w pierwszym cyklu starań. Z pierwszą córeczka zaszła w drugim cyklu staran.Oczywiście bardzo się cieszę. Ale wiecie jakoś to taki cios dla mnie . Podlamalam się totalnie. Czuję,że jestem beznadziejna, nawet w ciążę nie umiem zajść. Porczyalam troche i jakoś wcale nie jest mi lżej. Czuję się źle, mam wrażenie,że nigdy nam się nie uda, czuję że teraz zablokowalm się totalnie.
    Przepraszam ale musiałam Wam powiedzieć. Z nikim nie mogę o tym pogadać bo nikt nie wie, nie chce mówić rodzinie ,szczególnie teraz jak wszyscy się ciesza.

    Nie musisz przepraszać, każda z nas rozumie co przeżywasz bo ma podobne odczucia i większość zareagowałaby w taki sam sposób więc nie miej wyrzutów bo to nic złego, emocji nie oszukasz. Ja też bym się pewnie pobeczała.

    Sama też się dzisiaj poryczałam... ale z innego powodu. Była partnerka mojego, zawsze była "panią od robienia kasy", on mimo pracy, Panem od domu i dziecka, wiecznie zalatany wiecznie on do wszystkiego... cudem nie wiem jakim się z tego związku wykaraskał ale wkurwia mnie, że ona jest taka wkurwiająca i ciągle wydzwania to, to, to śmo.... to pomóż z tym, a to z tamtym. No tylko zgarnąć babę, za okno, potrząsnąć i powiedzieć ogarnij się! Przez to też czuję się beznadziejnie i to, że chciałabym stworzyć normalną relacje, pełną miłości dla obu stron i wiem, że dbam i potrafię dbać o tego mojego "drania" i w łóżku i w codziennym życiu i emocjonalnie i sorry może to zabrzmi okropnie ale jako kobieta jestem od niej o niebo lepsza co on mi powtarza, a mimo to wisi Ci "taka małpa" i to jakoś psuje. A małpa ma jeszcze taki radar, że zdarza jej się często dzwonić jak się kochamy.... awantury o niewyłączony telefon robię ciągle, mam już taka alergię na to, że szok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2020, 19:27

    Starania wstrzymane do odwołania - rozstałam się z partnerem :( półtora tygodnia przed naszą rocznicą :( Dbam teraz tylko o swoje zdrowie.

    Suple: 💊wit. D, A+E, Magnez B6, wit. z grupy B, len (ziarno i olej), Wiesiołek, MACA, Q10, Inofem
    Piję: Sok z granata i kiszonego buraka (nie każdego dnia ale w miarę regularnie)
    Fanka zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia (gupi wirus!)

    Progestoron:
    (kwi) - 0,342 ng/ml 😭
    (lip 2020 - po kuracju Duphastonem) - 25,80 ng/ml Dzięki Ci Boże! 😇🥳
    TSH - (kwi 2020) 1,731 μIU/ml (lip 2020) - 1,260
    FT3 - (kwi 2020) 3,32 pg/ml (lip 2020) 2,63
    FT4 - (kwi 2020)1,29 ng/dl (lip 2020) 1,06
    Estradiol - 281,40 pg/ml
    FSH - 3,23 mIU/ml
    LH - 11,23 mIU/ml
    Prolaktyna - 9,2 ng/ml
    Testosteron - 50 ng/dl

    30-07-2020
    Sód - 140
    Potas - 4,42
    Żelazo - 89,1
  • Olla95 Autorytet
    Postów: 393 526

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Dziewczyny, napisze Wam coś, ale proszę nie krytykujcie mnie. Właśnie zadzwonila do mnie bratowa z radosna nowina,że jest w ciąży. Zaszła w pierwszym cyklu starań. Z pierwszą córeczka zaszła w drugim cyklu staran.Oczywiście bardzo się cieszę. Ale wiecie jakoś to taki cios dla mnie . Podlamalam się totalnie. Czuję,że jestem beznadziejna, nawet w ciążę nie umiem zajść. Porczyalam troche i jakoś wcale nie jest mi lżej. Czuję się źle, mam wrażenie,że nigdy nam się nie uda, czuję że teraz zablokowalm się totalnie.
    Przepraszam ale musiałam Wam powiedzieć. Z nikim nie mogę o tym pogadać bo nikt nie wie, nie chce mówić rodzinie ,szczególnie teraz jak wszyscy się ciesza.

    Doskonale Cię rozumiem. Miałam podobne myśli gdy uswiadomilam sb że nie jest to takie łatwe jak myślałam, a jeszcze gdy dodalam do tego że nigdy właściwie się nie zabezpieczalam.
    Ale jednego jestem pewna na 100%! Zadna z nas nie jest beznadziejna! Jestesmy wspaniale mądre i każda z nas zobaczy wkrotce upragnione dwie kreski ❤

    ZielonaHerbata lubi tę wiadomość

    💌 czekając na cud 💌
    💌11cs
    23.07 - Beta-hcg: 485.39 mIU/ml, Progesteron: 24.600 ng/ml
    8.08 - 6+2 💓
    18.09 - 12+1 krwawienie - hospitalizacja 😭
    28.09 - 13+4 prenatalne spóźnione (według badania 14+1)- rozwastwienie
    5.10 - 14+4 badanie kontrolne - prawdopodobnie dziewczynka 💗 (krwiak 6x2 cm)
    5.12 - 23+2 - 700 g ( brak krwiaka ❤)
    11.01 - 28+4 - 1800g kruszynki 🤣
    03.02 - 31+6 - 2500g
    22.02 - 34+ - 2900~3060 g
    09.03 - 36+6 - 3500 g
    16.03.21 -37+6 - narodziny córeczki o 10:45 ❤ 55 cm i 3470 gram szczęścia ❤

    iv09df9hck6kpq6k.png
  • Kinga28 Ekspertka
    Postów: 155 64

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Dziewczyny, napisze Wam coś, ale proszę nie krytykujcie mnie. Właśnie zadzwonila do mnie bratowa z radosna nowina,że jest w ciąży. Zaszła w pierwszym cyklu starań. Z pierwszą córeczka zaszła w drugim cyklu staran.Oczywiście bardzo się cieszę. Ale wiecie jakoś to taki cios dla mnie . Podlamalam się totalnie. Czuję,że jestem beznadziejna, nawet w ciążę nie umiem zajść. Porczyalam troche i jakoś wcale nie jest mi lżej. Czuję się źle, mam wrażenie,że nigdy nam się nie uda, czuję że teraz zablokowalm się totalnie.
    Przepraszam ale musiałam Wam powiedzieć. Z nikim nie mogę o tym pogadać bo nikt nie wie, nie chce mówić rodzinie ,szczególnie teraz jak wszyscy się ciesza.

    Kochana, to są normalne emocje.... Ja pamiętam jak ja reagowalam na wiadomosci o ciazy koleżanek z którymi zaczynałam starania.... wszytskie maja juz dzieci, niektóre mają juz po 2-3 lata... najbardziej mnie dolowalo jak mowily ze starania o dziecko to bulka z maslem.... jedna z nich stwierdziła kiedys ze mogla poczekać jeszcze z dzieckiem i więcej pozwiedzać.... druga kiedys pokazała mi usg z informacją ze jest w ciazy... okazalo sie żartowała i miala usg jakies profilaktyczne... A wiedziała że chwile wczesniej straciłam swoje dziecko ... A ja odbierałem to wszytsko zupełnie inaczej, wracałam do domu i płakałam caly wieczór....

    ZielonaHerbata lubi tę wiadomość

‹‹ 448 449 450 451 452 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ