X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka w 2020 roku ❤️
Odpowiedz

Starania o maluszka w 2020 roku ❤️

Oceń ten wątek:
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4015 5397

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona34 wrote:
    Ehhh to jest najgorsze... U nas w pracy kolega mega otyły, papierosy, siedzac za biurkiem dyszy... A dorobił się 4dzieci ... Moja kuzynka też mega otyłą, dziecko w 3cyklu...kolezanka pali, żywi się tylko fast foodem, też otyłą i wpadka dziecko... A człowiek dba o siebie i nie ma ;(

    No straszne. Wtedy mi sie tak przykro zrobilo jak to zobaczylam. Fakt ze my na poczatku tej drogii,ale podswiadomie czuje ze nie bedzie latwo, ze szybko nie bedziemy sie tym szczesciem cieszyc. Tak mam od jakichs 2msc, po cichutku taki szepcik w glowie.. mam nadzieje ze sie myle..

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona34 wrote:
    Ehhh to jest najgorsze... U nas w pracy kolega mega otyły, papierosy, siedzac za biurkiem dyszy... A dorobił się 4dzieci ... Moja kuzynka też mega otyłą, dziecko w 3cyklu...kolezanka pali, żywi się tylko fast foodem, też otyłą i wpadka dziecko... A człowiek dba o siebie i nie ma ;(

    I gdzie tu logika, gdzie tu sprawiedliwość ? Może trzeba rzucic wszytskie suple,witaminy ,kielki i inne cuda w cholerę.
    U nas już się zaczynają pytania kiedy pojawi się u nas dziecko i czy w ogóle o tym myslimy. Powoli odecheowa mi się jeździć do rodziny.

    klz9df9hix7ly771.png
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4015 5397

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    I gdzie tu logika, gdzie tu sprawiedliwość ? Może trzeba rzucic wszytskie suple,witaminy ,kielki i inne cuda w cholerę.
    U nas już się zaczynają pytania kiedy pojawi się u nas dziecko i czy w ogóle o tym myslimy. Powoli odecheowa mi się jeździć do rodziny.

    U nas tak od kilku lat pytaja. Jeszcze sobie spokoju nie dali...

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • suzi1994 Autorytet
    Postów: 1179 934

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    I gdzie tu logika, gdzie tu sprawiedliwość ? Może trzeba rzucic wszytskie suple,witaminy ,kielki i inne cuda w cholerę.
    U nas już się zaczynają pytania kiedy pojawi się u nas dziecko i czy w ogóle o tym myslimy. Powoli odecheowa mi się jeździć do rodziny.


    Dlatego ja niedawno rodzinie powiedziałam ze się staramy, ale nie wychodzi , nie umiałam już chyba w sobie tego trzymać

    DZIĘKI CI BOŻE ZA TE CUDA ❤️❤️
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo jeśli ktoś zachodzi w 1 ,2,3 cyklu to niestety nie zrozumie nas. W najmniejszym procencie nas nie zrozumie.

    klz9df9hix7ly771.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suzi1994 wrote:
    Dlatego ja niedawno rodzinie powiedziałam ze się staramy, ale nie wychodzi , nie umiałam już chyba w sobie tego trzymać

    Ja jeszcze chce się wstrzymać. Teraz u mnie w rodzinie są dwie ciąże, nie chce teraz wyjeżdżać z taką wiadomością. Ale też nie wiem ile dam tak radę, sttesznie mnie już to meczy, coraz bardziej. Ale też nie chce współczucia od innych i miliona rad bo pewnie każdy zasypie mnie złotymi radami jak to trzeba wyluzować.

    klz9df9hix7ly771.png
  • suzi1994 Autorytet
    Postów: 1179 934

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w ogóle się na tym nie znam , bardzo proszę pomóżcie czy te wyniki są Ok ?

    UWAGA robiłam 2 dni przed miesiączka badania bo nie wiedziałam wtedy ze to się robi na początku Cyklu f13b11b043fd.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2020, 19:37

    DZIĘKI CI BOŻE ZA TE CUDA ❤️❤️
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4015 5397

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suzi1994 wrote:
    Dziewczyny w ogóle się na tym nie znam , bardzo proszę pomóżcie czy te wyniki są Ok ?

    UWAGA robiłam 2 dni przed miesiączka badania bo nie wiedziałam wtedy ze to się robi na początku Cyklu f13b11b043fd.jpg

    Progesteron wskazuje na brak owu 🤔 niby powyzej 10 swiadczy o przebytej owulacji- ale powinno sie go robic 7dpo, wiec pewnie za pozno i juz spadl przed @. Prolaktyna w normie.

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • NikaVera Autorytet
    Postów: 587 329

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona34 wrote:
    Ehhh to jest najgorsze... U nas w pracy kolega mega otyły, papierosy, siedzac za biurkiem dyszy... A dorobił się 4dzieci ... Moja kuzynka też mega otyłą, dziecko w 3cyklu...kolezanka pali, żywi się tylko fast foodem, też otyłą i wpadka dziecko... A człowiek dba o siebie i nie ma ;(

    A ja znam laskę, która po prostu chciały mieć dziecko i co no "wrobiły faceta" w sensie pierwszego w samo dziecko bo był pewniakiem bo podobno na boku miał już kilkoro, a kolejnego faceta ta laska też szybko naciągnęła na dzieciaka ale ten z nią się ożenił, spłodził jeszcze jednego syna i po 8 latach się rozwiódł z nią bo nie wytrzymała, że był i do pracy normalnej i panem do dzieci i domu, a ona balowała i prowadziła firmę. Rok po rozstaniu, a może nawet i nie ona sobie jakiegoś gówniarza przygruchała i teraz on jest panam od domu. Aaaaa i jak zaczęła "robić sobie dzieci" była już mocno po 30, ostatnie dziecko przed 40 urodziła.

    Starania wstrzymane do odwołania - rozstałam się z partnerem :( półtora tygodnia przed naszą rocznicą :( Dbam teraz tylko o swoje zdrowie.

    Suple: 💊wit. D, A+E, Magnez B6, wit. z grupy B, len (ziarno i olej), Wiesiołek, MACA, Q10, Inofem
    Piję: Sok z granata i kiszonego buraka (nie każdego dnia ale w miarę regularnie)
    Fanka zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia (gupi wirus!)

    Progestoron:
    (kwi) - 0,342 ng/ml 😭
    (lip 2020 - po kuracju Duphastonem) - 25,80 ng/ml Dzięki Ci Boże! 😇🥳
    TSH - (kwi 2020) 1,731 μIU/ml (lip 2020) - 1,260
    FT3 - (kwi 2020) 3,32 pg/ml (lip 2020) 2,63
    FT4 - (kwi 2020)1,29 ng/dl (lip 2020) 1,06
    Estradiol - 281,40 pg/ml
    FSH - 3,23 mIU/ml
    LH - 11,23 mIU/ml
    Prolaktyna - 9,2 ng/ml
    Testosteron - 50 ng/dl

    30-07-2020
    Sód - 140
    Potas - 4,42
    Żelazo - 89,1
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie chce myślec ile w tej chwili wynosi moja prolaktyna.

    klz9df9hix7ly771.png
  • suzi1994 Autorytet
    Postów: 1179 934

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa wrote:
    Progesteron wskazuje na brak owu 🤔 niby powyzej 10 swiadczy o przebytej owulacji- ale powinno sie go robic 7dpo, wiec pewnie za pozno i juz spadl przed @. Prolaktyna w normie.


    Super dziękuje, tak podejrzewałam ze nie było owulacji żaden pęcherzyk nie pękł mimo pregnylu .. dobrze ze prolaktyna Ok

    DZIĘKI CI BOŻE ZA TE CUDA ❤️❤️
  • suzi1994 Autorytet
    Postów: 1179 934

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie orzechy jecie na poprawę endometrium ? Takie są Ok? Pytam bo bardzo ciężko mi je jeść bo mam aparat na zębach ale czego się nie Zrobi.. 6f4d5e5c186c.jpg

    DZIĘKI CI BOŻE ZA TE CUDA ❤️❤️
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NikaVera wrote:
    A ja znam laskę, która po prostu chciały mieć dziecko i co no "wrobiły faceta" w sensie pierwszego w samo dziecko bo był pewniakiem bo podobno na boku miał już kilkoro, a kolejnego faceta ta laska też szybko naciągnęła na dzieciaka ale ten z nią się ożenił, spłodził jeszcze jednego syna i po 8 latach się rozwiódł z nią bo nie wytrzymała, że był i do pracy normalnej i panem do dzieci i domu, a ona balowała i prowadziła firmę. Rok po rozstaniu, a może nawet i nie ona sobie jakiegoś gówniarza przygruchała i teraz on jest panam od domu. Aaaaa i jak zaczęła "robić sobie dzieci" była już mocno po 30, ostatnie dziecko przed 40 urodziła.
    🤯🤯🤯

    klz9df9hix7ly771.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suzi1994 wrote:
    Dziewczyny jakie orzechy jecie na poprawę endometrium ? Takie są Ok? Pytam bo bardzo ciężko mi je jeść bo mam aparat na zębach ale czego się nie Zrobi.. 6f4d5e5c186c.jpg

    Na grubość endometrium mają wpływ orzechy brazylijskie i migdały.

    klz9df9hix7ly771.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi- zobacz sobie tutaj

    https://matkamimowszystko.pl/jak-poprawic-grubosc-endometrium-26-sposobow/

    suzi1994 lubi tę wiadomość

    klz9df9hix7ly771.png
  • NikaVera Autorytet
    Postów: 587 329

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suzi1994 wrote:
    Dziewczyny jakie orzechy jecie na poprawę endometrium ? Takie są Ok? Pytam bo bardzo ciężko mi je jeść bo mam aparat na zębach ale czego się nie Zrobi.. 6f4d5e5c186c.jpg

    Podobno najlepsze Brazylijskie ( najlepsze są własnie te konkretnie z Brazyli bo mamją najwięcej dobrych składników w jednym orzechu, z innych krajów trzeba zjeść więcej) i nerkowce.... ZelonaHerbata Ty chyba jeszcze coś mówiłaś o suszonych morelach.

    Starania wstrzymane do odwołania - rozstałam się z partnerem :( półtora tygodnia przed naszą rocznicą :( Dbam teraz tylko o swoje zdrowie.

    Suple: 💊wit. D, A+E, Magnez B6, wit. z grupy B, len (ziarno i olej), Wiesiołek, MACA, Q10, Inofem
    Piję: Sok z granata i kiszonego buraka (nie każdego dnia ale w miarę regularnie)
    Fanka zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia (gupi wirus!)

    Progestoron:
    (kwi) - 0,342 ng/ml 😭
    (lip 2020 - po kuracju Duphastonem) - 25,80 ng/ml Dzięki Ci Boże! 😇🥳
    TSH - (kwi 2020) 1,731 μIU/ml (lip 2020) - 1,260
    FT3 - (kwi 2020) 3,32 pg/ml (lip 2020) 2,63
    FT4 - (kwi 2020)1,29 ng/dl (lip 2020) 1,06
    Estradiol - 281,40 pg/ml
    FSH - 3,23 mIU/ml
    LH - 11,23 mIU/ml
    Prolaktyna - 9,2 ng/ml
    Testosteron - 50 ng/dl

    30-07-2020
    Sód - 140
    Potas - 4,42
    Żelazo - 89,1
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak suszone morele po owulacji, pomagają na zagnieżdżenie.

    klz9df9hix7ly771.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nawet nie marzę o dwójce. Marzę żeby mieć chociaż jedno dziecko 🍀

    klz9df9hix7ly771.png
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    I gdzie tu logika, gdzie tu sprawiedliwość ? Może trzeba rzucic wszytskie suple,witaminy ,kielki i inne cuda w cholerę.
    U nas już się zaczynają pytania kiedy pojawi się u nas dziecko i czy w ogóle o tym myslimy. Powoli odecheowa mi się jeździć do rodziny.
    No my mieliśmy to samo... Najpierw
    przed pierwszym dzieckiem (urodził się 4lata po naszym slubie) ciągle dogadywali itd... A my chcieliśmy się czegoś dorobić, zapewnić coś temu dziecku i pamiętam jak mówiłam wtedy mężowi że wkurza mnie takie gadanie że co, by było jakbyśmy chcieli a nie mogli mieć i wtedy takie gadanie rodziny nie na miejscu.. I o ironio teraz tak wlasnie jest.. A jak na odczep po prawie roku starań podczas wyjazdu, po paru drinkach powiedziałam że się staramy ale nie wychodzi... Myślałam że odpuszcza... To jest jeszcze gorzej ... Mąż się wkurzył, co impreza to ciągle pytania... wrrr żałuję że powiedziałam i obiecałam sobie że jeśli w ciążę zajde to nikomu nie powiemy.. No poza rodzicami i rodzenstwem...

  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suzi1994 wrote:
    Dlatego ja niedawno rodzinie powiedziałam ze się staramy, ale nie wychodzi , nie umiałam już chyba w sobie tego trzymać
    No właśnie ja też potrzebowałam się wygadać... Żałuję że wcześniej nie trafiłam na forum... Tu się można wygadac, większość Cię zrozumie... Potrafimy się wspierać... a ten kto tego nie przeżył popatrzy na Ciebie z boku z politowaniem...

    ZielonaHerbata lubi tę wiadomość

‹‹ 449 450 451 452 453 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ