X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka w 2020 roku ❤️
Odpowiedz

Starania o maluszka w 2020 roku ❤️

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MayMasza wrote:
    Ja też wracam do stacjonarnej w tym tygodniu a tak dobrze mi było w domu..


    A ja z kolei bardzo się cieszę, że wracam! W domu miałam chyba za dużo czasu na myślenie i planowanie. W pracy szybciej mi czas zleci. 🙂

  • Marta9191 Autorytet
    Postów: 601 266

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MayMasza wrote:
    Mi lekarka kiedyś powiedziała że być może zablokowała się glowa i jest to kwestia psychiczna, że nie mam okresu.tak samo z samym zajściem w ciążę. Stresujemy mózg mimo wszystko i czasem się buntuje. Łatwo każdemu powiedzieć a trudniej zrobić. Szkoda że nie da się ot tak odblokować

    Mocno trzymam kciuki za to żeby ten lekarz okazał się super gościem i znalazł dla Was sposób ♥️


    Jak miałam nieregularne miesiączki i czekałam na okres to wystarczyło, żebym zrobiła test ciążowy od razu się pojawiał. Więc może to prawa co ta lekarka mówiła

    m3sxdqk3jmq0atgf.png

    👱‍♀️29lat
    PCOS, niedoczynności tarczycy, hashimoto, IO, wrogi śluz
    👱‍♂️29lat
    Morfologia 2%
    1 IUI 07.2020 🍷
    2 IUI 09.2020 🎉
  • luśka18 Autorytet
    Postów: 358 212

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uważam że nie da się pstryknąć palcami i nie myśleć o chęci zajęcia w ciążę.

    Prawda jest taka, że z czasem jest łatwiej.

    MayMasza lubi tę wiadomość

    02.04 Nasza Królewna 🍼👸
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2062 1467

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luśka18 wrote:
    Ja uważam że nie da się pstryknąć palcami i nie myśleć o chęci zajęcia w ciążę.

    Prawda jest taka, że z czasem jest łatwiej.
    Też tak uważam. Nie da się wyłączyć kiedy pilnujesz każdego etapu cykli, dnia, godziny lekow, badaniach itp

    luśka18 lubi tę wiadomość

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Nanka Debiutantka
    Postów: 12 28

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguśka wrote:
    Cześć
    Pogodna piękna słoneczna aż miło pospacerować było.

    Dzień zaczełam wizytą u ginekologa, ale niestety nie miał dla mnie dobrych wieści. Powiedział, że wykończył mu się zasób pomysłów co do mnie i co mógł wszystko to zrobił...
    kilka cykli, pęcherzyki rosną, samoitnie pękały, pełno śluzu, plemniki OK a i tak dupka...

    Dał nam namiary na ginekologa od leczenia niepłodności, który ma dojścia do szpitala i może dużo, dużo więcej. Prawdopodobnie przeprowadzi u nas in vitro, bo tylko ta metoda nam już została.

    Inseminacja nie ma większego sensu.

    No i takie wieści z rana :(

    A na monitoringu ledwo 1 pęcherzyk mały 13 mm po niedrożnej stronie...

    No także smutaśno...

    Przynajmniej znam tego lekarza z widzenia, bo pracuje na oddziale w którym leżałam z cp...



    Dobre tyle, że się wreszcie nowy zaczyna!

    Trzymam kciukaski !


    Hej a mam pytanie ( może głupie ale jeszcze jest dużo niewiadomych dla mnie jeżeli chodzi o to jak lekarze mogą nam „pomóc” ) dlaczego twój lekarz uważa, że w Waszym przypadku inseminacja nie ma sensu ? Pytam bo sama jestem jeszcze przed badaniem drożności i wszystkimi innymi drogami do zajścia i chce być jak najbardziej świadoma.

  • luśka18 Autorytet
    Postów: 358 212

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MayMasza wrote:
    Też tak uważam. Nie da się wyłączyć kiedy pilnujesz każdego etapu cykli, dnia, godziny lekow, badaniach itp

    Pewnie, ze tak.

    Jest to odpowiedzialne podejście i tyle.

    02.04 Nasza Królewna 🍼👸
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2781

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, mam nadzieje, ze mialysice fajny dzien, Luska18 ty na pewno mialas😀.
    My caly dzien na spacerach, padnie ta jestem.
    Po za tym czuje sie dziwnie. Cos mam wrazenie, ze kolejny cylk na straty przyjdzie zapisac. No ale trzeba do góry glowe, nie w tym to w nastepnym sie uda. Nie ma co myslec za duzo.
    Podaje przepis na herbate z imbiru, pomaga przy staraniach i w ciazy (moja przyjaciolka stosowala, zaszla w ciaze mimo problem ow zdrowotnych)
    Skladniki :
    1 lyzka swiezo pocietego i obranego imbiru
    1 lyzka soku z cytryny
    1lyzeczka miodu
    Wrzatek szklanka

    Zalej imbir wrzatkiem, odstaw na co najmniej 5 minut
    W kubku wymieszaj soknz miodem, Zalej herbatka. Jesli potrzeba dodaj do smaku sok z cytyny albo miod.
    Pic przynajmniej raz dziennie. Pomaga paniom i panom.
    Ja pije, tyle ze nie regularnie, od przyszlego cyklu zaczynam regularnie.

    luśka18 lubi tę wiadomość

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • NikaVera Autorytet
    Postów: 587 329

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki dziękuję, że o nie pamiętacie i dopytujecie co tam u mnie słychać :*

    No cóż u mnie jest i dobrze i niedobrze jednocześnie. Dobrze bo wiem o co chodzi już temu mojemu... Kilka dni przed tym gumkowym wydarzeniem kiedy wrócił ze spotkania i wizyty z pierworodnym u lekarza powiedział, że jest strasznie zmęczony, a ja mu na to odpowiedziałam, że miejmy nadzieję, że jak już cykl mi się uspokoi to w miarę szybko uda się zajść w ciążę i no szanowna Pani Była nie będzie już mogła tak w niego jechać bo sytuacja się zmieni i będzie też miał inne obowiązki, do których i ona musi się dostosować. No i o to chodziło.... bo się przestraszył, że on nie sprosta, nie da rady być ojcem na dwa fronty i że boi się, że pierwszy syn na tym ucierpi i w związku z tym on nie wie czy on chce... :( Nagadałam się jak zwykle, na uspokajałam..... ja 15 zdań on 2 - standard. Ustaliliśmy w sumie ja (ofkors), że ma się ogarnąć i zastanowić czego chce bo ja chcę też mieć własną rodzinę, że go kocham i będę na każdym kroku go wspierała i że dobrze wie, że nie jestem wyzyskiwaczką i nie obarczam go i nie będę obarczała ogarnianiem wszystkiego. Oboje mamy się uspokoić a on przemyśleć sprawę i mi powiedzieć jaka jest jego decyzja...... a do tego czasu gumki ma sobie wsadzić w dupę!

    luśka18, Gela093, Ania81, Brenda, Lulu83, MayMasza, hannah_92 lubią tę wiadomość

    Starania wstrzymane do odwołania - rozstałam się z partnerem :( półtora tygodnia przed naszą rocznicą :( Dbam teraz tylko o swoje zdrowie.

    Suple: 💊wit. D, A+E, Magnez B6, wit. z grupy B, len (ziarno i olej), Wiesiołek, MACA, Q10, Inofem
    Piję: Sok z granata i kiszonego buraka (nie każdego dnia ale w miarę regularnie)
    Fanka zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia (gupi wirus!)

    Progestoron:
    (kwi) - 0,342 ng/ml 😭
    (lip 2020 - po kuracju Duphastonem) - 25,80 ng/ml Dzięki Ci Boże! 😇🥳
    TSH - (kwi 2020) 1,731 μIU/ml (lip 2020) - 1,260
    FT3 - (kwi 2020) 3,32 pg/ml (lip 2020) 2,63
    FT4 - (kwi 2020)1,29 ng/dl (lip 2020) 1,06
    Estradiol - 281,40 pg/ml
    FSH - 3,23 mIU/ml
    LH - 11,23 mIU/ml
    Prolaktyna - 9,2 ng/ml
    Testosteron - 50 ng/dl

    30-07-2020
    Sód - 140
    Potas - 4,42
    Żelazo - 89,1
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3641 7529

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika dobrze, że pogadaliście. Mój też jest taki w komunikacji, ja litania na pół godziny, on 2 zdania i to w każdej sprawie. Jak dzwoni do swoich rodziców to potem i tak nie potrafi powiedzieć co u nich słychać ;P

    Wierzę, że sobie wszystko poukładacie. Uważam, że ludzie 'po przejściach' w gruncie rzeczy są silniejsi i wiedzą co chcą budować w swoim życiu. Coś o tym wiem. Czy zero gumek oznacza zero seksu? ;P bo się trochę przestraszyłam

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • NikaVera Autorytet
    Postów: 587 329

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaMaria wrote:
    Nika dobrze, że pogadaliście. Mój też jest taki w komunikacji, ja litania na pół godziny, on 2 zdania i to w każdej sprawie. Jak dzwoni do swoich rodziców to potem i tak nie potrafi powiedzieć co u nich słychać ;P

    Wierzę, że sobie wszystko poukładacie. Uważam, że ludzie 'po przejściach' w gruncie rzeczy są silniejsi i wiedzą co chcą budować w swoim życiu. Coś o tym wiem. Czy zero gumek oznacza zero seksu? ;P bo się trochę przestraszyłam

    Nie no brak gumek, gumek.... sex zawsze mile widziny :p

    Starania wstrzymane do odwołania - rozstałam się z partnerem :( półtora tygodnia przed naszą rocznicą :( Dbam teraz tylko o swoje zdrowie.

    Suple: 💊wit. D, A+E, Magnez B6, wit. z grupy B, len (ziarno i olej), Wiesiołek, MACA, Q10, Inofem
    Piję: Sok z granata i kiszonego buraka (nie każdego dnia ale w miarę regularnie)
    Fanka zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia (gupi wirus!)

    Progestoron:
    (kwi) - 0,342 ng/ml 😭
    (lip 2020 - po kuracju Duphastonem) - 25,80 ng/ml Dzięki Ci Boże! 😇🥳
    TSH - (kwi 2020) 1,731 μIU/ml (lip 2020) - 1,260
    FT3 - (kwi 2020) 3,32 pg/ml (lip 2020) 2,63
    FT4 - (kwi 2020)1,29 ng/dl (lip 2020) 1,06
    Estradiol - 281,40 pg/ml
    FSH - 3,23 mIU/ml
    LH - 11,23 mIU/ml
    Prolaktyna - 9,2 ng/ml
    Testosteron - 50 ng/dl

    30-07-2020
    Sód - 140
    Potas - 4,42
    Żelazo - 89,1
  • luśka18 Autorytet
    Postów: 358 212

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NikaVera wrote:
    Cześć dziewczynki dziękuję, że o nie pamiętacie i dopytujecie co tam u mnie słychać :*

    No cóż u mnie jest i dobrze i niedobrze jednocześnie. Dobrze bo wiem o co chodzi już temu mojemu... Kilka dni przed tym gumkowym wydarzeniem kiedy wrócił ze spotkania i wizyty z pierworodnym u lekarza powiedział, że jest strasznie zmęczony, a ja mu na to odpowiedziałam, że miejmy nadzieję, że jak już cykl mi się uspokoi to w miarę szybko uda się zajść w ciążę i no szanowna Pani Była nie będzie już mogła tak w niego jechać bo sytuacja się zmieni i będzie też miał inne obowiązki, do których i ona musi się dostosować. No i o to chodziło.... bo się przestraszył, że on nie sprosta, nie da rady być ojcem na dwa fronty i że boi się, że pierwszy syn na tym ucierpi i w związku z tym on nie wie czy on chce... :( Nagadałam się jak zwykle, na uspokajałam..... ja 15 zdań on 2 - standard. Ustaliliśmy w sumie ja (ofkors), że ma się ogarnąć i zastanowić czego chce bo ja chcę też mieć własną rodzinę, że go kocham i będę na każdym kroku go wspierała i że dobrze wie, że nie jestem wyzyskiwaczką i nie obarczam go i nie będę obarczała ogarnianiem wszystkiego. Oboje mamy się uspokoić a on przemyśleć sprawę i mi powiedzieć jaka jest jego decyzja...... a do tego czasu gumki ma sobie wsadzić w dupę!

    Bardzo dobrze, ze z nim pogadalas i pewno, ze myślimy o Tobie 😚

    Będzie dobrze kochana 😚 to potrzymam kciuki za cykl 😉

    02.04 Nasza Królewna 🍼👸
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2062 1467

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, super że udało się przegadać wszystko. To bardzo ważne a chłopy już tak mają że są mało wylewni:)

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 grudnia 2022, 20:20

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4712 3147

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika i prawidłowo !! Chłopom to trzeba jak krowie na rowie heheh

    Ogólnie to witam w niedziele <3 i cześć wszystkim nowym dziewczynom tu:):)

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
  • Nanka Debiutantka
    Postów: 12 28

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Rano było testowanie. Kreski specjalnie szukać nie trzeba. Podsyłam link. https://zapodaj.net/11b2b2e9aad73.jpg.html

    We wtorek podjade na betę.
    To nasz 10 cs
    Miałam za wysoką prolaktynę, która blokowała owu
    1 tabletka Bromergonu od 3cykli
    W tym cyklu owulacja potwierdzona monitoringiem.

    Oby to była zdrowa ciąża. Błogosławionego dnia ❤️

    luśka18, Natka95, Enigvaa, Brenda, SylwiaG, Mama8latka, Nativip, Niereanimuj , Reikja, hannah_92 lubią tę wiadomość

  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2062 1467

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanka wrote:
    Cześć dziewczyny,

    Rano było testowanie. Kreski specjalnie szukać nie trzeba. Podsyłam link. https://zapodaj.net/11b2b2e9aad73.jpg.html

    We wtorek podjade na betę.
    To nasz 10 cs
    Miałam za wysoką prolaktynę, która blokowała owu
    1 tabletka Bromergonu od 3cykli
    W tym cyklu owulacja potwierdzona monitoringiem.

    Oby to była zdrowa ciąża. Błogosławionego dnia ❤️
    Ależ piękna krecha! ♥️ Łezka w oku się zakręciła, gratulacje ;) ❤️ zdrowo rośnijcie ♥️

    Nanka lubi tę wiadomość

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • luśka18 Autorytet
    Postów: 358 212

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej i miłego dnia 😉

    Ja też straciłam dużo czasu na rozmyślaniu czemu to nie jest takie łatwe. Tylko się nakręcam wtedy niepotrzebnie. Zresztą ja do wszystkiego mega emocjonalnie podchodzę.

    Zgodzę się również z tym, że koszty jakie się ponosi z leczeniem są ogromne i tak być nie powinno.

    Myślę że wszystkie jesteście silne i dacie radę🥰



    02.04 Nasza Królewna 🍼👸
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanka wrote:
    Cześć dziewczyny,

    Rano było testowanie. Kreski specjalnie szukać nie trzeba. Podsyłam link. https://zapodaj.net/11b2b2e9aad73.jpg.html

    We wtorek podjade na betę.
    To nasz 10 cs
    Miałam za wysoką prolaktynę, która blokowała owu
    1 tabletka Bromergonu od 3cykli
    W tym cyklu owulacja potwierdzona monitoringiem.

    Oby to była zdrowa ciąża. Błogosławionego dnia ❤️


    Gratulacje! I dużo zdrówka 🙂

    Nanka lubi tę wiadomość

  • luśka18 Autorytet
    Postów: 358 212

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanka wrote:
    Cześć dziewczyny,

    Rano było testowanie. Kreski specjalnie szukać nie trzeba. Podsyłam link. https://zapodaj.net/11b2b2e9aad73.jpg.html

    We wtorek podjade na betę.
    To nasz 10 cs
    Miałam za wysoką prolaktynę, która blokowała owu
    1 tabletka Bromergonu od 3cykli
    W tym cyklu owulacja potwierdzona monitoringiem.

    Oby to była zdrowa ciąża. Błogosławionego dnia ❤️

    Gratulacje kochana❤ Dużo zdrówka i spokoju.

    Piękna krecha tez taką chce za 10 dni.

    Nanka lubi tę wiadomość

    02.04 Nasza Królewna 🍼👸
  • NikaVera Autorytet
    Postów: 587 329

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy wrote:
    A jesteś jeszcze przed owulacja ?

    Ja mam takie nerwy, żołądek boli mnie dzień w dzień bo boje się znów rozczarować.. cały cykl M chce na 100% dziecka, a 5 dni w cyklu blokada.

    Ja potrzebuje zaufać, nie chce aby ktoś wpuszczał do mojego życia przeciąg i fundował mi taka huśtawkę emocjonalna. Albo 100%, albo wcale.

    On mówi, zebym czekała, to się przekonam jak bedzue, ale ja się wykończę i już nie wiem czy czekać, czy zrezygnowac.

    Co cykl będę brała suple, robiła testy, marnowała kasę, a brak ❤️ W te dni? To jaki tu sens... ile może trwać samo podejscie do tematu? Nie mówiąc ile może zejsc na wynik +, a nie - .

    Czemu nie może być normalnie jak kiedyś 🤷‍♀️ Bez brania dupka, zmiany całego cyklu... kombinowania.

    Ogólnie to wielu facetów jak nie wszyscy w obliczu prawdziwych wyzwań to tchórze jakich mało.

    Nie wiem jak teraz kompletnie jak jest u mnie z owu :( bo jajniki bolały bliżej 14 dc i śluz był taki już jak białko jajka więc myślałam, że coś jest już na rzeczy... potem była akcja z gumkami. Dzisiaj 19 dc i temp. mi skoczyła ale nie wiem czy to owu czy nie bo jajnik znowu kuje ale wczoraj wypiłam 2 driny i pewnie dlatego temp. skoczyła, zła jestem na siebie bo nie sprawdziłam, który dzień cyklu ani nie zrobiłam owulaka bo tak bym nie wypiła albo wypiła jednego i zapiła duzą ilością wody :( Generalnie cykl na straty bo nawet jakby co to chyba chwilowo nie mam siły na to, a i po tych gumkach chyba zrobiło mi się jakieś zapalenie :( Już wcześniej podejrzewałam jak używaliśmy tylko gumek lateksowych, że coś jest nie teges bo co poszłam do gina to było jakieś zapalenie ale teraz bo dłuższym nie stosowaniu to po prostu mnie piecze :( Posmarowałam wczoraj maścią Clotrimazolum zobaczymy ale pewnie bez czegoś dopochwowo się nie obejdzie :(
    Generalnie jestem po prostu tym wszystkim zmęczona, mimo, że tak naprawdę ledwo co się wszystko zaczęło ale cały czas coś staje na drodze :( wyluzowałam się, przestałam stresować ale nie życie musiało po swojemu przywalić w łeb. Ja nie wiem co człowiek złego w życiu zrobił, że ma tak pod górkę i musi kombinować a inni nie chcą i wpadają. Chyba za dobra jestem :p gdybym była zimna suką byłoby łatwiej :p Faceci lubią zołzy i dopiero po latach się orientują jaki błąd popełnili LOL

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2020, 10:49

    Starania wstrzymane do odwołania - rozstałam się z partnerem :( półtora tygodnia przed naszą rocznicą :( Dbam teraz tylko o swoje zdrowie.

    Suple: 💊wit. D, A+E, Magnez B6, wit. z grupy B, len (ziarno i olej), Wiesiołek, MACA, Q10, Inofem
    Piję: Sok z granata i kiszonego buraka (nie każdego dnia ale w miarę regularnie)
    Fanka zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia (gupi wirus!)

    Progestoron:
    (kwi) - 0,342 ng/ml 😭
    (lip 2020 - po kuracju Duphastonem) - 25,80 ng/ml Dzięki Ci Boże! 😇🥳
    TSH - (kwi 2020) 1,731 μIU/ml (lip 2020) - 1,260
    FT3 - (kwi 2020) 3,32 pg/ml (lip 2020) 2,63
    FT4 - (kwi 2020)1,29 ng/dl (lip 2020) 1,06
    Estradiol - 281,40 pg/ml
    FSH - 3,23 mIU/ml
    LH - 11,23 mIU/ml
    Prolaktyna - 9,2 ng/ml
    Testosteron - 50 ng/dl

    30-07-2020
    Sód - 140
    Potas - 4,42
    Żelazo - 89,1
‹‹ 686 687 688 689 690 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ