X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka w 2020 roku ❤️
Odpowiedz

Starania o maluszka w 2020 roku ❤️

Oceń ten wątek:
  • SylwiaG Autorytet
    Postów: 903 310

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann91 gratuluję. Cudowny dar od losu.

    Aliciaaa odpocznij, wycisz się, nabierz dystansu i sił i wracaj do nas. Będziemy na ciebie czekały. Może taki odpoczynek dobrze ci zrobi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2020, 15:15

    ❌Diwa PCOS.
    ❌Częste cykle bezowulacyjne

    ❌Testosteron 118 ng/dl (6-82)
    ✔️Progesteron 14,3 ng/ml (1,83-23,9)
    ✔️Estradiol 57 pg/ml (12,4-233)
    ❌LH 19,1 mlU/ml (2.4-12,6)
    ✔️FSH 5,8 mlU/ml (3,5-12,5)
    ✔️Prolaktyna 12 ng/ml (4,79-23,3)
    ❌DHEAS-O4 812,00 µg/dl (98,8-340)
    ✔️SHGB 22,3 nmol/l (19,8-155,2)
    ✔️TSH 1,39 µIU/ml (0,27-4,2)
    ✔️FT3 4,11 pg/ml (2-4,4)
    ✔️FT4 1,07 ng/dl (0,93-1,7)
    ✔️Anty TG 17,7 IU/ml (0-115)
    ✔️Anty TPO < 9 IU/ml (0-34)


    💊 Sundose
    💊 Metformax
    💊 Euthyrox


    🏡 okolice Wrocławia
  • Ajka_88 Znajoma
    Postów: 25 42

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann91 gratulacje! Wszystkiego dobrego dla Was! :)

    Starania od czerwca 2020 :)
  • SylwiaG Autorytet
    Postów: 903 310

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam iść w przyszłym cyklu na monitoring ale mój lekarz w tym tygodniu kiedy powinnam pójść nie przyjmuje więc zapisałam się do innego. Zobacze w końcu co i jak w trawie piszczy.

    ❌Diwa PCOS.
    ❌Częste cykle bezowulacyjne

    ❌Testosteron 118 ng/dl (6-82)
    ✔️Progesteron 14,3 ng/ml (1,83-23,9)
    ✔️Estradiol 57 pg/ml (12,4-233)
    ❌LH 19,1 mlU/ml (2.4-12,6)
    ✔️FSH 5,8 mlU/ml (3,5-12,5)
    ✔️Prolaktyna 12 ng/ml (4,79-23,3)
    ❌DHEAS-O4 812,00 µg/dl (98,8-340)
    ✔️SHGB 22,3 nmol/l (19,8-155,2)
    ✔️TSH 1,39 µIU/ml (0,27-4,2)
    ✔️FT3 4,11 pg/ml (2-4,4)
    ✔️FT4 1,07 ng/dl (0,93-1,7)
    ✔️Anty TG 17,7 IU/ml (0-115)
    ✔️Anty TPO < 9 IU/ml (0-34)


    💊 Sundose
    💊 Metformax
    💊 Euthyrox


    🏡 okolice Wrocławia
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2020, 13:20

    klz9df9hix7ly771.png
  • Ola0225 Koleżanka
    Postów: 52 16

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem nowa. Nie wiem jak się daje na dole te wpisy jakie przeszłam badania itd. mam aplikacje od przedwczoraj:) mam na imię Ola, mam 31 lat. Starania od 4 lat. Wszystkie chyba możliwe badania. Dluga historia. Napiszę w nastęnym poście. Miło mi Was poznać. Mam nadzieję że będziemy się wspierać. Dziś mam zły dzień jakoś tak mi mego smutno i źle. Ach... Może takie grupy wsparcia są dobre bo tak naprawdę nie mam nikogo kto mnie zrozumie. Wszystkie koleżanki przyjaciółki rodzą najęte, kolejne dzieci kolejne ciążę , zachodzą od razu w pierwszym drugim miesiącu starań. Nie znam nikogo z taką sytuacją jak moja. Na dzień dzisiejszy jestem wyleczona z mężem z ureoplasmy której nikt nie wykrył przez kilka lat dopiero obecna Pani doktor. Myślałam że teraz już się uda. A tu trzeci cykl po wyleczeniu i nic. Za mną przed wykryciem bakterii długie diagnozy u leczenia u dwóch lekarzy. Dwie oczywiście nieudane inseminacje, namawianie na in vitro. Chwila przerwy nabranie sił i trafiliśmy do doktor która zleciła to proste badanie i pokazało że mamy ureoplasme, antybiotyki i jesteśmy wyleczeni, ale niestety nadal nic. Kolejna wizyta w lipcu.

    Ania81, Reikja, MayMasza, MarzHash lubią tę wiadomość

  • Nativip Przyjaciółka
    Postów: 131 28

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola0225 wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem nowa. Nie wiem jak się daje na dole te wpisy jakie przeszłam badania itd. mam aplikacje od przedwczoraj:) mam na imię Ola, mam 31 lat. Starania od 4 lat. Wszystkie chyba możliwe badania. Dluga historia. Napiszę w nastęnym poście. Miło mi Was poznać. Mam nadzieję że będziemy się wspierać. Dziś mam zły dzień jakoś tak mi mego smutno i źle. Ach... Może takie grupy wsparcia są dobre bo tak naprawdę nie mam nikogo kto mnie zrozumie. Wszystkie koleżanki przyjaciółki rodzą najęte, kolejne dzieci kolejne ciążę , zachodzą od razu w pierwszym drugim miesiącu starań. Nie znam nikogo z taką sytuacją jak moja. Na dzień dzisiejszy jestem wyleczona z mężem z ureoplasmy której nikt nie wykrył przez kilka lat dopiero obecna Pani doktor. Myślałam że teraz już się uda. A tu trzeci cykl po wyleczeniu i nic. Za mną przed wykryciem bakterii długie diagnozy u leczenia u dwóch lekarzy. Dwie oczywiście nieudane inseminacje, namawianie na in vitro. Chwila przerwy nabranie sił i trafiliśmy do doktor która zleciła to proste badanie i pokazało że mamy ureoplasme, antybiotyki i jesteśmy wyleczeni, ale niestety nadal nic. Kolejna wizyta w lipcu.

    Hej, głową do góry będzie dobrze. Kiedyś i dla nas zaświeci druga kreseczka 😉😉😉
    Mój cykl też stracony, czekam. Na kolejną owulaccje.

    Ona 36 lat
    Badania ok
    Fertistim, Folian, kwas omega 3-6-9

    On 36 lat
    cukrzyca
    w trakcie badan

    milionowy cs....... :(
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2781

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola0225 wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem nowa. Nie wiem jak się daje na dole te wpisy jakie przeszłam badania itd. mam aplikacje od przedwczoraj:) mam na imię Ola, mam 31 lat. Starania od 4 lat. Wszystkie chyba możliwe badania. Dluga historia. Napiszę w nastęnym poście. Miło mi Was poznać. Mam nadzieję że będziemy się wspierać. Dziś mam zły dzień jakoś tak mi mego smutno i źle. Ach... Może takie grupy wsparcia są dobre bo tak naprawdę nie mam nikogo kto mnie zrozumie. Wszystkie koleżanki przyjaciółki rodzą najęte, kolejne dzieci kolejne ciążę , zachodzą od razu w pierwszym drugim miesiącu starań. Nie znam nikogo z taką sytuacją jak moja. Na dzień dzisiejszy jestem wyleczona z mężem z ureoplasmy której nikt nie wykrył przez kilka lat dopiero obecna Pani doktor. Myślałam że teraz już się uda. A tu trzeci cykl po wyleczeniu i nic. Za mną przed wykryciem bakterii długie diagnozy u leczenia u dwóch lekarzy. Dwie oczywiście nieudane inseminacje, namawianie na in vitro. Chwila przerwy nabranie sił i trafiliśmy do doktor która zleciła to proste badanie i pokazało że mamy ureoplasme, antybiotyki i jesteśmy wyleczeni, ale niestety nadal nic. Kolejna wizyta w lipcu.


    Rozgosc sie u nas. Trzymamy kciuki by sie szybko udalo

    Lulu83 lubi tę wiadomość

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • luśka18 Autorytet
    Postów: 358 212

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola0225 wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem nowa. Nie wiem jak się daje na dole te wpisy jakie przeszłam badania itd. mam aplikacje od przedwczoraj:) mam na imię Ola, mam 31 lat. Starania od 4 lat. Wszystkie chyba możliwe badania. Dluga historia. Napiszę w nastęnym poście. Miło mi Was poznać. Mam nadzieję że będziemy się wspierać. Dziś mam zły dzień jakoś tak mi mego smutno i źle. Ach... Może takie grupy wsparcia są dobre bo tak naprawdę nie mam nikogo kto mnie zrozumie. Wszystkie koleżanki przyjaciółki rodzą najęte, kolejne dzieci kolejne ciążę , zachodzą od razu w pierwszym drugim miesiącu starań. Nie znam nikogo z taką sytuacją jak moja. Na dzień dzisiejszy jestem wyleczona z mężem z ureoplasmy której nikt nie wykrył przez kilka lat dopiero obecna Pani doktor. Myślałam że teraz już się uda. A tu trzeci cykl po wyleczeniu i nic. Za mną przed wykryciem bakterii długie diagnozy u leczenia u dwóch lekarzy. Dwie oczywiście nieudane inseminacje, namawianie na in vitro. Chwila przerwy nabranie sił i trafiliśmy do doktor która zleciła to proste badanie i pokazało że mamy ureoplasme, antybiotyki i jesteśmy wyleczeni, ale niestety nadal nic. Kolejna wizyta w lipcu.

    Witaj kochana😚
    Dokładnie głowa do góry😊

    Innym dziewczynom się udało to i Tobie też 🥰

    02.04 Nasza Królewna 🍼👸
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola0225 wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem nowa. Nie wiem jak się daje na dole te wpisy jakie przeszłam badania itd. mam aplikacje od przedwczoraj:) mam na imię Ola, mam 31 lat. Starania od 4 lat. Wszystkie chyba możliwe badania. Dluga historia. Napiszę w nastęnym poście. Miło mi Was poznać. Mam nadzieję że będziemy się wspierać. Dziś mam zły dzień jakoś tak mi mego smutno i źle. Ach... Może takie grupy wsparcia są dobre bo tak naprawdę nie mam nikogo kto mnie zrozumie. Wszystkie koleżanki przyjaciółki rodzą najęte, kolejne dzieci kolejne ciążę , zachodzą od razu w pierwszym drugim miesiącu starań. Nie znam nikogo z taką sytuacją jak moja. Na dzień dzisiejszy jestem wyleczona z mężem z ureoplasmy której nikt nie wykrył przez kilka lat dopiero obecna Pani doktor. Myślałam że teraz już się uda. A tu trzeci cykl po wyleczeniu i nic. Za mną przed wykryciem bakterii długie diagnozy u leczenia u dwóch lekarzy. Dwie oczywiście nieudane inseminacje, namawianie na in vitro. Chwila przerwy nabranie sił i trafiliśmy do doktor która zleciła to proste badanie i pokazało że mamy ureoplasme, antybiotyki i jesteśmy wyleczeni, ale niestety nadal nic. Kolejna wizyta w lipcu.
    Witamy;) myślę że dobrze ze tu trafiłaś ;) zawsze można się wygadać, doradzić czy dopytać... A nikt Cię lepiej nie zrozumie jak druga kobieta która też od dłuższego czasu bezskutecznie się stara :) trzymam kciuki aby wkoncu się udało - musi;)

  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tortie wrote:
    Wreszcie udało mi się odnaleźć ten wątek. Stary telefon przepadł i nie miałam historii przeglądania i się pogubiłam w tym forum :D

    Mega gratuluję wszystkim dziewczynom którym się w ostatnim czasie udało. Ann91 podwójne szczęście 🥰

    Przed chwilą wystawiałam tu zdjęcia pozytywnego testu, a już jestem po prenatalnych. Wyszło wszystko dobrze i lekarz stwierdził, że wygląda na chłopca.

    Nie do końca dociera do mnie to, że się udało. Przy każdym USG jestem w szoku jak widzę, że to dziecko faktycznie tam jest. Najwięcej objawów czułam w pierwszych dwóch tygodniach po teście i nawet miałam większy brzuch niż teraz 😅 chyba mi spuchł, bo był w szoku.
    Tortie - ale się cieszę ;) dopiero co pamoetam początki u Ciebie... Stres... A tu synuś rośnie ;) dużo zdrówka dla Was 😘 ja mam prenatalne za tydzień... Boje sie czy aby napewno wszystko jest dobrze... Zawsze chciałam mieć parkę... A teraz tylko się modlę by to dzieciątko było zdrowe....

    Tortie lubi tę wiadomość

  • Spuromix Autorytet
    Postów: 979 744

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam drogie panie :) raaaany ile się dzieje :D fajnie tak czytać o waszych małych szczęściach a o podwójnym już w ogóle :D gratuluję :)
    Wszystkim starającym się życzę dużo cierpliwości bo jak dostaniecie siły to jeszcze możecie komuś krzywdę przypadkowo zrobić :D

    Pozdrawiam i życzę wam miłego popołudnia i wieczoru ;) owocnego wieczoru ;D

    age.png
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3641 7529

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tortie czas leci! Cieszę się, ze u Ciebie wszystko dobrze. Ja prenatalne mam 29.06., a póki co walczę z krwiakiem :/ nie potrafię cieszyć się tą ciążą tak ma 100%. Fajnie, że tak szybko określili płeć dziecka. Wszystkiego dobrego dla Was!

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na tej wizycie u gin na nfz. Pospieszyłam sie. Bo dopiero pęcherzyk żółtkowy. Mam się zgłosić za dwa tygodnie. Chyba odwołam wizytę u swpjego gina, którą mam w przyszłym tygodniu i pójdę do niego jak już tu potwierdzę zarodek i i dostane skierowania na badania. Nie chce robić za dużo tych usg. Jeszcze dzieciak będzie świecić 😅
    Niecierpliwość nie popłaca heh.

    Ania81 lubi tę wiadomość

  • Mery92 Autorytet
    Postów: 352 257

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej dziewczyny, nie było mnie tu pare dni, a tu widzę dobre wieści;) gratuluje :)

    Starania o maluszka
    Styczeń 2020💚

    Folik
    Witamina D

    Badanie 4 dzień cyklu:
    TSH - 2,447
    FSH - 4,01 mlU/ml
    LH - 5,56 mlU/ml
    Prolaktyna - 25,51
    Testosteron - 1,60 nmol/L
    Estadiol 57,00 pg/ml
    17-OH progesteron (W) 2,40 ng/ml
    Androstendion (W) 3,330 ng/ml
    Siarczan 282,60 pg/dl
    Dehydroepiandrosteronu (DHA-S)(W)


    Badania 22 cyklu :
    TSH 2,124
    FT4 0,82
    Prolaktyna 22,29
    Progesteron 8,10


    ⏸ 04.08.2020 ❤️💚❤️
    Beta- 05.08.2020, 10dpo- 24,9 mlU
    Beta -07.08. 2020, 12dpo-115,1 mlU
    Beta -10.08.2020, 15dpo- 400,9 mlU
    31.08.2020, 52dpo -❤️Bije 1,2cm😍



    ecc7db7330cd4a76bc3d45af78c6e624.png
  • Reikja Autorytet
    Postów: 318 449

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola0225 wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem nowa. Nie wiem jak się daje na dole te wpisy jakie przeszłam badania itd. mam aplikacje od przedwczoraj:) mam na imię Ola, mam 31 lat. Starania od 4 lat. Wszystkie chyba możliwe badania. Dluga historia. Napiszę w nastęnym poście. Miło mi Was poznać. Mam nadzieję że będziemy się wspierać. Dziś mam zły dzień jakoś tak mi mego smutno i źle. Ach... Może takie grupy wsparcia są dobre bo tak naprawdę nie mam nikogo kto mnie zrozumie. Wszystkie koleżanki przyjaciółki rodzą najęte, kolejne dzieci kolejne ciążę , zachodzą od razu w pierwszym drugim miesiącu starań. Nie znam nikogo z taką sytuacją jak moja. Na dzień dzisiejszy jestem wyleczona z mężem z ureoplasmy której nikt nie wykrył przez kilka lat dopiero obecna Pani doktor. Myślałam że teraz już się uda. A tu trzeci cykl po wyleczeniu i nic. Za mną przed wykryciem bakterii długie diagnozy u leczenia u dwóch lekarzy. Dwie oczywiście nieudane inseminacje, namawianie na in vitro. Chwila przerwy nabranie sił i trafiliśmy do doktor która zleciła to proste badanie i pokazało że mamy ureoplasme, antybiotyki i jesteśmy wyleczeni, ale niestety nadal nic. Kolejna wizyta w lipcu.
    Cześć, mam podobną sytuację, a posiewy m. in. na ureaplasmę wyszły przypadkowo jako przygotowanie do hsg. Generalnie wykryto to u nas prawie rok temu, a wyleczyliśmy dopiero w kwietniu tego roku. Najpierw dostałam na zbyt krótko antybiotyk, później dostaliśmy zły antybiotyk i wreszcie po doxycyklinie jesteśmy zdrowi.

    Przepraszam dziewczyny, że się nie odzywałam, ale czytam Was co jakiś czas. Melduję się w 7 dc☺️ Mam pojutrze HSG i odczuwam już powoli stres z nim związany. O prolaktynę już pisałam, że udało się zbic ja z 33 do 19 póki co dzięki castagnusowi, dodatkowo na letroxie 25 też obniżyło mi się tsh. Żeby było jeszcze ładniej z ostrego niedoboru wit. D wskoczylam w poziom optymalny (brałam vigantoletten w sumie 4000)☺️☺️☺️
    Glukoza na czczo już tej chwili 87 😊 - być może to zasługa inofemu i diety 😉
    Piszę o tym wszystkim gdyby czasem któraś miała podobny problem i szukała rozwiązania. 🥰

    Brenda lubi tę wiadomość

  • Spuromix Autorytet
    Postów: 979 744

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomożecie? Gdzie w aplikacji ovu znajdę wiadomości? Ehhh ciut techniki i się pogubiłam :D

    age.png
  • Ola0225 Koleżanka
    Postów: 52 16

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak dodać na dole jak wy macie, jakie miałam badania ja i mąż, dzięki temu i wy to zobaczycie i już widzę że niektórych badań nie miałam więc chcę to spisać i wykonać. Ale nie wiem jak mam to umieścić u mnie na profilu, proszę i Łopato logiczne wytłumaczenie:)

  • NikaVera Autorytet
    Postów: 587 329

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aliciaaaa słuszna decyzja, czasem trzeba odpocząć, ja też już trochę mniej się udzielam i mniej zaglądam bo to jednak obciąża psychicznie, własne problemy plus czytanie o problemach innych, a i czyjeś sukcesy też bywają bolesne. 3mam kciuki z spokój ducha i odzyskanie równowagi :*

    A ja dzisiaj byłam na usg u takiej śmiesznej gin na usg, trochę się obawiałam bo miała słabe opinie ale jednak między nami pykło i było przyjemnie. Wydawało mi się, że w pon było owu bo tak mnie sponierało, że szok, temp też od tego dnia wyraźnie wyższa... no to pytam czy może mi powiedzieć czy było owu i najpierw ona mi na to, że w macicy jest płyn... no to sobie myślę no to było... ale po chwili mówi, że jest duży ładny pęcherzyk dominujący i mam wziąć dzisiaj dwa dupki żeby dać mu kopa i pękł... to ja już nie wiem to było to owu w pon czy nie.... zatoka Dauglasa bez płynu. I weź ogarnij człowieku temat kiedy to owu jest :/ Ale stwierdziła, że generalnie wszystko pięknie tylko zapładniać :p

    Powiedziała mi też jedną rzecz, że jak przychodzą do niej pary, które mają problemy to ona zawsze zaczyna od faceta bo faceci teraz mają większe problemy niż kobiety i zaczynają przeważa tym nad kobietami, nie wspominając już o kosztach. Aaaa i że trzeba faceta przypilnować i iść nim na badaniach bo zdarzają się faceci, którzy kolegów wysyłają.... normalnie jak w filmie :p

    Aaaa i jeszcze mi się przypomniało powiedziała żeby nie jeść słodyczy..... nie wiem czemu bo nie zapytałam bo nie jestem przy kości i jakoś się z nią zagadałam na temat tego, że ja to raczej słodkości to nie jadam bo mnie nie ciągnie.

    luśka18, Brenda, Nativip lubią tę wiadomość

    Starania wstrzymane do odwołania - rozstałam się z partnerem :( półtora tygodnia przed naszą rocznicą :( Dbam teraz tylko o swoje zdrowie.

    Suple: 💊wit. D, A+E, Magnez B6, wit. z grupy B, len (ziarno i olej), Wiesiołek, MACA, Q10, Inofem
    Piję: Sok z granata i kiszonego buraka (nie każdego dnia ale w miarę regularnie)
    Fanka zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia (gupi wirus!)

    Progestoron:
    (kwi) - 0,342 ng/ml 😭
    (lip 2020 - po kuracju Duphastonem) - 25,80 ng/ml Dzięki Ci Boże! 😇🥳
    TSH - (kwi 2020) 1,731 μIU/ml (lip 2020) - 1,260
    FT3 - (kwi 2020) 3,32 pg/ml (lip 2020) 2,63
    FT4 - (kwi 2020)1,29 ng/dl (lip 2020) 1,06
    Estradiol - 281,40 pg/ml
    FSH - 3,23 mIU/ml
    LH - 11,23 mIU/ml
    Prolaktyna - 9,2 ng/ml
    Testosteron - 50 ng/dl

    30-07-2020
    Sód - 140
    Potas - 4,42
    Żelazo - 89,1
  • SylwiaG Autorytet
    Postów: 903 310

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Sywlia do kogo idziesz ? :p

    Skoro już jestem w tej ginmedice to zapisałam się do innego stamtąd. Dariusz Curylo. On ma przynajmniej wizyty popołudniu.

    ❌Diwa PCOS.
    ❌Częste cykle bezowulacyjne

    ❌Testosteron 118 ng/dl (6-82)
    ✔️Progesteron 14,3 ng/ml (1,83-23,9)
    ✔️Estradiol 57 pg/ml (12,4-233)
    ❌LH 19,1 mlU/ml (2.4-12,6)
    ✔️FSH 5,8 mlU/ml (3,5-12,5)
    ✔️Prolaktyna 12 ng/ml (4,79-23,3)
    ❌DHEAS-O4 812,00 µg/dl (98,8-340)
    ✔️SHGB 22,3 nmol/l (19,8-155,2)
    ✔️TSH 1,39 µIU/ml (0,27-4,2)
    ✔️FT3 4,11 pg/ml (2-4,4)
    ✔️FT4 1,07 ng/dl (0,93-1,7)
    ✔️Anty TG 17,7 IU/ml (0-115)
    ✔️Anty TPO < 9 IU/ml (0-34)


    💊 Sundose
    💊 Metformax
    💊 Euthyrox


    🏡 okolice Wrocławia
  • SylwiaG Autorytet
    Postów: 903 310

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola0225, Spuromix
    1) stopke ustawia się na stronie musisz wejść na ovufriend.pl zalogować się na swoje konto. W ustawieniach poszukaj społeczność i w miejscu twój podpis na forum wprowadzają co tam chcesz.

    2) wiadomosci też czyta sie przez stronę internetową.

    ❌Diwa PCOS.
    ❌Częste cykle bezowulacyjne

    ❌Testosteron 118 ng/dl (6-82)
    ✔️Progesteron 14,3 ng/ml (1,83-23,9)
    ✔️Estradiol 57 pg/ml (12,4-233)
    ❌LH 19,1 mlU/ml (2.4-12,6)
    ✔️FSH 5,8 mlU/ml (3,5-12,5)
    ✔️Prolaktyna 12 ng/ml (4,79-23,3)
    ❌DHEAS-O4 812,00 µg/dl (98,8-340)
    ✔️SHGB 22,3 nmol/l (19,8-155,2)
    ✔️TSH 1,39 µIU/ml (0,27-4,2)
    ✔️FT3 4,11 pg/ml (2-4,4)
    ✔️FT4 1,07 ng/dl (0,93-1,7)
    ✔️Anty TG 17,7 IU/ml (0-115)
    ✔️Anty TPO < 9 IU/ml (0-34)


    💊 Sundose
    💊 Metformax
    💊 Euthyrox


    🏡 okolice Wrocławia
‹‹ 697 698 699 700 701 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ