X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, można do Was dołączyć? Ja również staram się o rodzeństwo dla mojego synka, który ma już 8 lat. Staramy się od około roku. Z pierwszym dzieckiem udało się od razu, a teraz takie rozczarowanie.

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 14 lipca 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Ana to który cykl starań był tym szczęśliwym?
    5 ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 14 lipca 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek witaj

    Trzymam kciuki i za ciebie

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 17 lipca 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny własnie dzisiaj dostalam zioła sroki od jutra zaczn pić! wydaje mi się że przyszła @ ale jakis taki poczatek dziwny a najgorsze jest to ze w 25 dni nigdy tak nie było pierwszy raz od x lat!!!



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • angelika 33 Koleżanka
    Postów: 42 11

    Wysłany: 17 lipca 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie- nie odpisałam ale bardzo dziekuję za słowa wsparcia! od tygodnia piję zioła ojca klimuszko naniepłodność zobaczymy... Dzięki jeszcze raz za wsparcie czuję się z tym lepiej i znów uwieryłam ze może sie uda...

    f2w33e3kd1urm0nw.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 19 lipca 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewuszki mocno trzymam kciuki :) Oby szybciutko się wam udało

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 20 lipca 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ja pije zioła nr3 sroki są nawet dobre i nawet mąż zgodził sie je pić!jestem pelna nadziei że może wkońcu się uda!!!!

    aga.just, Anastazjaaa lubią tę wiadomość



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 24 lipca 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama Hani na każdego przyjdzie czas zobaczysz tylko niektóre z nas muszą się uzbroić w nieco większa dawkę cierpliwości ja mocno trzymam kciuki za Was wszystkie :)

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 24 lipca 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny cicho tu że nie wiem co!!!ja codziennie poje zioła chyba coś działają albo mi sie zdaje ale moje samopoczucie się poprawiło :)a do tego codziennie biorę kwas foliowy i magnez. pozdrawiam wszytskich



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie p9 dlugiej przerwie widze ze kolejna przyszla mame juz mamy :)gratulacje Ana !

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    <3
  • marcik8844 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 04:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Chętnie dołączę, tym bardziej, że nie mam nikogo, z kim mogłabym pogadać :(
    Mam córę prawie 6 lat i od niespełna roku staram się o rodzeństwo.Przy każdej kolejnej miesiączce mega dół - właśnie dziś:(
    Chodzę od lekarza do lekarza, nie wiem skąd na to wszystko brać siły i pieniędzy -hsg ok,TSH ok, cykle bezowulacyjne- były stymulowane clo ale bez monitoringu cyklu i nic nie dały.
    Najgorsze jest to, że córcia bardzo chce rodzeństwo - od dwóch lat ciągle pyta czy jej urodzę dzidziusia a ja nie mogę. Teraz jakoś przestała i boję się, że przegapiłam moment.
    Mąż nie widzi problemu, nawet ostatnio po piwku stwierdził, że natura sama musi zadziałać, a nie te wszystkie sztuczne rzeczy. Ale jak, jak ta złośliwa natura ma mnie gdzieś.
    Jestem wykończona nerwowo, ciągle tylko płaczę, nic mnie nie cieszy, oczywiście co miesiącu mam już wszystkie objawy ciąży, które kończą się okresem i moim szlochem.
    Lekarz,do którego chodzę,bierze 250 zł za wizytę z USG a ostatnio powiedział, żebym zrobiła USG w 14 dniu cyklu to zobaczymy co i jak - niekoniecznie musi być u niego. Obdzwoniłam wszystkie przychodnie na fundusz i nic, do niego raczej nie pójdę, bo w przeciągu 3 tygodni nie stać mnie na 500zł.No mega dół,już ni ręce odpadają.
    Przepraszam, że tak truję, ale już nie daję rady

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mocno was wspieram i śle moc wirusków - do szybkiego zobaczenia po fioletowej stronie ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcik8844 bardzo dobrze Cię rozumiem. Mam córkę czterolatkę, teraz już 5 miesięcy staramy się o rodzeństwo. Nie można się załamywać bo to jeszcze pogarsza sytuację. Stres bardzo źle wpływa na starania o dzidziusia. Też nie mam dobrej sytuacji, ponieważ od roku pracuję w nowej firmie, nie staraliśmy się od razu o dzidzię gdy mnie przyjęli ponieważ miałam głupie- teraz to widzę- opory moralne, że nie można kogoś od raz stawiać pod murem i zachodzić w ciążę.Od jakiś pięciu miesięcy szef zaczął według mnie dostawać coś do głowy- zamienił firmę w obóz pracy, na dodatek ciągle wrzeszczy- bo to co on z siebie wydaje to nie krzyk, to wrzask. Najchętniej rzuciłabym tę pracę, ale to wtedy sprawi, że przestaniemy się starać o dzidzię, bo z jednej pensji męża będzie trudno się utrzymać, a tutaj gdzie mieszkam jest ogromne bezrobocie.Więc czuję się jak w potrzasku. I muszę dodać, że skończyłam 39 lat, więc dochodzi dodatkowa presja- wieku.Cały czas się zastanawiam, że może to już za późno? Ale staram się być twarda i nie załamywać się bo to tylko pogorszy sytuację.
    Wierzę, że wszystkim nam się uda i doczekamy się fasoleczki lub fasoleczka!!!! :):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2014, 10:11

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • marcik8844 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach my biedne babki,ci faceci bez zegara biologicznego nas nie zrozumieją.Postaram się myśleć pozytywnie i Wam też tego życzę.
    Będę zaglądać i czekać na powiększanie rodzin ovu.
    Buziaki :*

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny jak tam nastroje i pogoda?ja pierwszy cykl pije ziola ojca soroki i powiem wam szczerze ze chyba coś tam dzialają! jeszcze nigdy az tak nie odczuwałam jajników jestem już po owulacji teraz czekam na rezultaty możę okurat się posczesciło! czytałam dużo pozytywnych komentarzy odnosnie tych ziół więc raczej nie zaszkodzą a moga pomóc pozdraiwam wszytskie staraczki



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspieram Was dziewczyny!

    Kobiety mają czasem opory..sama miałam, że nie chce na zwolnienie iść, że chcę wrócić do pracy po macierzyńskim.. to głupie było..kiedy zdecydowałam się i uznałam, że to już, to się nie udawało.. 8 długich miesięcy.. ja miałam cykle 24 dniowe, więc pewnie z 12 cykli to trwało.. do tego stopnia miałam skrupuły, że w końcu pracodawca uznał, że można mnie zwolnić.. człowiek to głupi jednak jest.. więc żadnych skrupułów na żadnym etapie!

    ślę wiruski

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalinka ma racje nie powinnas sie yak tym Mysia strasznie orzejmowac gdyby kazdy z nas zastanawial sie kiedybjestbodpowiedni moment na dziecko wzgledem pracy to nikt by sie nie decydowal.Wiek 39 lat to napewno nie za pozno wiele kobiet rodzi dzieci po 40 roku zycia teraz takze naprawde nie powinnas sie tym przejmowac.wiem ze to sie mysli tym bardziej kiedy sie nie udaje bo mam tak samo my juz 1.5 roku sie staramy o rodzenstwo i tez nie wychodzi i rozne rzeczy mi na.mysl przychodzily ale dziewczyny trzeba wylizowac i napewno sie uda .stres jeat nie wskazany !glowa do gory dziewczyny pozdrawiam :)

    <3
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama hani kiedy testujesz?

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny co tam u Was?ja za trzy dni spodziewam się @! ale póki co objawów brak, a poprzednich cyklach to jak piersi zaczynały boleć parę dni po owulacji tak polały aż do @ a teraz nic a nic!!!może jedynie parę syfów na twarzy ale to może być tez od gorąca i od potu :(!tak więc czekam cierpliwie do środy a w sumie to dziś wypada 25 dzień cyklu a w poprzednim w 25 dniu dostałam okres więc czekam do 28 dnia bo tyle maksymalnie u mnie wynoszą



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i po analizie wszystkich cykli to wynoszą one u mnie średnio 26 dni więc to wypada jutro! ale teraz taka pogoda wiec różnie może być :( napiszcie jak było i jest u Was i kiedy najlepiej zrobić test?



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ