X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Gratulacje!!! :)
    My walczymy od tego cyklu, za 10 dni owulka, działamy na dziewczynkę, ale najważniejsze żeby było zdrowe :)
    i udalo sie stworzyc corcie, jak bylo w planach? Chetnie sie dowiem, czy sie da :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 08:36

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 19 lutego 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie planowania płci, artykuł który mnie szczerze rozbawił: http://mamaginekolog.pl/12628-2/ Sama prawda wg mnie :D Ogólnie to fajny blog, polecam.


    Aaa, i witam się na nasyzm starym wątku po dłuuugiej przerwie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2017, 10:11

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się dziewczyny

    NIna Lat 28, mam córkę 9 miesięczną po 3 IUI, niestety miałam cc.

    W sumie nie wiem czy w dobrym miejscu piszę ale chciałabym zacząć starać sie o kolejnego malucha tylko mam wątpliwości czy po cc od którego obecnie minęło około 9 miesięcy Gin pozwoli na starania o kolejnego malucha a u nas niestety inaczej niż przez IUI się nie da. Pomożecie? Podpowiecie mi coś a może przekierujecie mnie na inne forum?

  • Yoko Znajoma
    Postów: 19 19

    Wysłany: 1 lutego 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można się starać. Powinno być 18 mies przerwy między porodami min żeby próbować drogami natury.
    A ja znowu mam pytanie: ile po odstawieniu dziecka od piersi bolały was piersi przy dotyku? Jak synek się przytula przy zasypianie to strasznie boli

    1t1y38r.png
    3fwjw70.png
‹‹ 291 292 293 294 295
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ