X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

    Są tematy dla starających się o pierwsze maleństwo, ale jest zapewne i taka grupa, która stara się o rodzeństwo dla swoich pociech, o drugą i kolejną ciążę.

    Czas połączyć siły :)

    Aga,
    mama 2 letniej Amelki

    iza30, weronika86, Anka83, Sylwia33, Gosiaczek, Paula 44, kasia311, Kajoni lubią tę wiadomość

  • nutka86 Znajoma
    Postów: 18 12

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam i ja :-) jestem mamą 3,5letniego maciusia od tego miesiąca zaczynamy starania o drugiego bobasa :-)

    olitka lubi tę wiadomość

    an1cR150g410020MDAxOTA2MWJ8NjQ2NjA5NGJsYXxqZXN0ZW0gdyBjaSYjMjYxOyYjMzgwO3kgOi0p.gif

  • Alisss Ekspertka
    Postów: 124 73

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My o rodzeństwo dla 4,5 letniego synusia staramy sie już prawie 3 lata.... Za pierwszym razem łatwo nie było, ale teraz to już przesada ;) życzę siły i wytrwałości reszcie mamusiek ;)

    kasia311 lubi tę wiadomość

    599c7ad6b8396062e00cd33ba75a0b2c.png

    Mama Natanka (20.07.09) mojego sloneczka oraz aniolka (22.03.14) 6tc
  • nutka86 Znajoma
    Postów: 18 12

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    allisa a o pierwsze długo staraliście się ?

    an1cR150g410020MDAxOTA2MWJ8NjQ2NjA5NGJsYXxqZXN0ZW0gdyBjaSYjMjYxOyYjMzgwO3kgOi0p.gif

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisss a w czym u Was tkwi problem? Czy ot tak się nie udaje?

  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, my rowniez pracujemy nad drugim potomkiem. Z pierwszym wyszlo zanim na dobre zaczelismy sie starac:-) teraz ma 20 miesiecy:-)
    Obecnie konczymy drugi cykl staran i chyba nic z tego... wiem, ze to krotko ale jak z pierwszym poszlo takim sprintem to myslelismy, ze bedzie powtorka z rozrywki... a tu poki co lipa;)

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to i ja się dołącze :-). juz 8 cykl staramy się o rodzeństwo dla naszego 6latka :-)

    iza30, Iza75 lubią tę wiadomość

  • Inusia Autorytet
    Postów: 495 409

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My również staramy się o rodzeństwo dla 2 letniego Alanka <3 :)

    "Są w życiu rzeczy,o które warto walczyć do samego końca..."
    dxom2n0axvrn3fue.png
    akeuxzkrjqh8xpez.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olitka oj znam to uczucie. Amelka też rach bach i człowiek nie wiedział co to starania. Złoty strzał. Odkładałam starania, "no bo przecież uda się w pierwszym cyklu" prób i nie ma co się spieszyć. No to mam. Tak na serio staramy się od majowego cyklu. Z czego 2 mies brałam anty na torbiel (z niepękniętego pęcherzyka), w sierpniu odstawiłam małą od piersi, potem cykl ponad 50 dni.

    Inusia b. podoba mi się imię Alan :) Bardzo :)Długo się stracie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2014, 23:06

  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rownież sie dołączam z 2 letnia Amelka o mała staraliśmy sie jeden cykl :) w kwietniu rownież przy pierwszej próbie zaszlam w ciaze niestety poronilam w 9 tyg:( obecnie zaczynam moj 4 cykl starań powoli tracę sie ale musze walczyć o rodzeństwo dla mojego szkraba :)w ostatnim cyklu byłam u giną na monitoringu dostałam pregnyl na wszelki wypadek bo pecherzyk miał 24 mm ale niestety sie nie udało wiec zaczynam wszystko od początku.mam tylko nadzieje ze teraz bedzie wszystko ok:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2014, 23:15

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia oooo też masz małą Amelkę? Twoja też taka charakterna i żywa pannica? Przykro mi z powodu straty :(

  • Inusia Autorytet
    Postów: 495 409

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Olitka oj znam to uczucie. Amelka też rach bach i człowiek nie wiedział co to starania. Złoty strzał. Odkładałam starania, "no bo przecież uda się w pierwszym cyklu" prób i nie ma co się spieszyć. No to mam. Tak na serio staramy się od majowego cyklu. Z czego 2 mies brałam anty na torbiel (z niepękniętego pęcherzyka), w sierpniu odstawiłam małą od piersi, potem cykl ponad 50 dni.

    Inusia b. podoba mi się imię Alan :) Bardzo :)Długo się stracie?

    Obecnie zaczęłam 3 cykl po odstawieniu anty, z tym że ja mam PCO, moje dwa pierwsze cykle nie były niczym stymulowane, trwały po 40 dni mniej więcej i były raczej bezowulacyjne. Od tego cyklu zaczęłam brać CLO + monitoring będzie i zastrzyk, więc można powiedzieć, że to pierwszy cykl z nadzieją na powodzenie :D Z synkiem zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu brania CLO, mam nadzieję, że tym razem też się uda ;)

    A Wy długo się staracie?

    kasia311 lubi tę wiadomość

    "Są w życiu rzeczy,o które warto walczyć do samego końca..."
    dxom2n0axvrn3fue.png
    akeuxzkrjqh8xpez.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Oliwia oooo też masz małą Amelkę? Twoja też taka charakterna i żywa pannica? Przykro mi z powodu straty :(

    Moja amelka to mały aniołek tak wszyscy mówią grzeczna spioszek mamusi od urodzenia :)

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to u mnie chyba najdłuższa przerwa, bo aż 13 lat. Zawsze marzyła mi sie różnica maks 3 lata, ale że z pierworodnym mocno się pospieszylam i po rozwodzie długo nie było chęci na ponowne macierzyństwo ani kandydata, na dobrego tatę, to teraz mam ;) a staraliśmy się 8 cykli
    Trzymam za Was kciuki Dziewczyny :)

    iza30, weronika86 lubią tę wiadomość

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inusia kopiuje z góry - Tak na serio staramy się od majowego cyklu. Z czego 2 mies brałam anty na torbiel (z niepękniętego pęcherzyka), w sierpniu odstawiłam małą od piersi, potem cykl ponad 50 dni.

    Oliwia grzeczna/niegrzeczna to trudno ocenić, moja na pewno temperamentna kobietka

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączę :) mamy 5 latkę na stanie :) chcieliśmy mniejszą różnicę wieku, ale nie dało rady...

    FeliceGatto lubi tę wiadomość

    FITop1.png
  • nutka86 Znajoma
    Postów: 18 12

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    Dołączę :) mamy 5 latkę na stanie :) chcieliśmy mniejszą różnicę wieku, ale nie dało rady...
    u mnie tak samo chciałam żeby różnica ieku między dziećmi była mała ale jakoś tak się bylo ciężko zebrać,jakby udało mi się zajść w ciąże teraz to będzie różnica 4lata chyba że przeciągnie sie to już 5 :-(

    an1cR150g410020MDAxOTA2MWJ8NjQ2NjA5NGJsYXxqZXN0ZW0gdyBjaSYjMjYxOyYjMzgwO3kgOi0p.gif

  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Michaś ma 20 miesięcy. Tak jak napisałam z nim to było rach ciach, aczkolwiek niestandardowo bo owulowałam w terminie @... więc na początku był strach, że z ciążą coś nie tak.. że pęcherzyk za mały...że serduszko za wolno bije... no i krwiaki..... ale się udało:)

    Teraz zaczynamy trzeci cykl starań.. generalnie test wyszedł pozytywnie po pierwszej próbie, ale potem kreseczka zniknęła... czyli pewnie biochemiczna... teraz byłam pewna, że się udało a tu z jednodniowym opóźnieniem przyszła @ i to z takimi bólami jakich daaaawno nie miałam...
    Zaczynam się zastanawiać czy wszystko jest ok.. jeżeli kolejny cykl będzie jakiś dziwny to chyba pójdę do lekarza...

    Kurcze cały czas mam nadzieję, że z pierworodnym to nie był jakiś mega fuks i że tym razem też się uda:)

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, u nas też najgorzej było świadomie podjąć decyzję i zebrać się, że chcemy się starać. Z miesiąca na miesiąc i tak do dziś.

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja sie rowniez dolacze staramy sie o rodzenstwo dla naszego 6 letniego synka :) starana trwaja juz 19 miesiecy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2014, 20:20

    20150409580413.png

    200707184670.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ