X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Fiona83 pozdrawiam i też trzymam kciuki :)

    fiona83 lubi tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona83 powodzenia oczywiście trzymam kciuki za Ciebie siebie i reszte dziewczyn:-) Oczywiscie dam znac jak po wizycie bede. Wizyta 21.01.14. Dzis zaczynam kolejny cykl wiec w dniu wizyty mysle ze cos bedzie widac co i jak. Pozdrawiam:-)

    fiona83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedzcie mi moze wiecie bo pomimo zalozenia new postu nikt nie odp.jeszcze :-( jakie badania hormonalne majace wplyw na cykle i np.rozwoj ciazy warto zrobic i w jakich dniach cyklu? Wiem np.ze progesteron hmm prolaktyna co jeszcze i kiedy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja :] Mam już synka Michasia prawie 2latka (1 rok i 10 mies). Trafił się nam niespodziewanie bo bez zupełnego planowania :D przy informacji fdla mnie ze raczej na żadną ciążę szans nie ma. A tu o :D Niespodzianka :]

    Staramy się w sumie 4 cykle, jeden spontaniczny i reszta już z obserwacją. Ja mam pcos wiec u mnie głównie cykle bezowulacyjne, ale nie poddajemy się.

    Jak dowiedzialam isę że w ciązy jestem to też pomyślałam, że widocznie się nam tak trafiło bo potem może nie będę już mogla mieć dzieci? Kocham tego małęgo Babla i chciałabym rodzeństwo dla niego, ale jak się nie będzie dało to trudno :)

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kochane i ja dołączam do grona staraczek o rodzeństwo ;) Mój Kacperek ma 3 i pół miesiąca i myslimy już o nastepnym ;) Za pierwszym razem udało się w 3 cyklu teraz się okażę, jak na razie czekam na @ po karmieniu piersią!

    FeliceGatto lubi tę wiadomość

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maaadziaaa87 wrote:
    A powiedzcie mi moze wiecie bo pomimo zalozenia new postu nikt nie odp.jeszcze :-( jakie badania hormonalne majace wplyw na cykle i np.rozwoj ciazy warto zrobic i w jakich dniach cyklu? Wiem np.ze progesteron hmm prolaktyna co jeszcze i kiedy?

    Progesteron najlepiej - 7 dpo
    Lh, FSH - 3 dc.
    Mi gin kazała jeszcze TSH, ft3, ft4 - tu chyba nie ma różnicy który dzień cyklu

    maaadziaaa87 lubi tę wiadomość

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bili wow jakie tempo :) podziwiam :) a z kp się nie udało czy nie chciałaś?

  • fiona83 Znajoma
    Postów: 28 8

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nadal jeszcze trochę karmię (ale mam nadzieję, że nie będzie to przeszkodą...)

    aga.just, lithe123 lubią tę wiadomość

  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bilibili szybko się staracie o rodzeństwo :) Ale to fajnie. Powiem szczerze, że jak byśmy mieli możliwość to też byśmy się zaczęli starać wcześniej. Mała różnica wiekowa i w ogóle. Moja siostra też szybko zaszła w drugą ciąże. Pierwszego synka urodziła 17 sierpnia 2012, a córcie ( moją chrześnice :) ) 14 pażdziernika 2013 :) Więc powodzenia życzę!!

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona widziałam właśnie i szacun. Szacun ogromny. Ale ja mam fioła na punkcie kp :)Pozytywnego oczywiście :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2014, 22:15

    fiona83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Progesteron najlepiej - 7 dpo
    Lh, FSH - 3 dc.
    Mi gin kazała jeszcze TSH, ft3, ft4 - tu chyba nie ma różnicy który dzień cyklu

    7dpo tzn.7 dni po owulacji? A co jesli niewiem kiedy mam te owulacje:-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A prolaktyna?

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzaia - tak, 7dpo to 7 dzień po owulacji. Mierzysz tempkę? Wtedy widać kiedy był skok i łatwiej wycelować :) Albo pozostaje monitoring.
    Prolaktynę badałam przed @, tutaj chyba nie ma jakiś wytycznych, ale sprawdź albo dopytaj bo nie chcę wprowadzać Cię w błąd.

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Progesteron najlepiej - 7 dpo
    Lh, FSH - 3 dc.
    Mi gin kazała jeszcze TSH, ft3, ft4 - tu chyba nie ma różnicy który dzień cyklu
    dokładnie takie same badania robiłam, włąścnie dziś odbierać będę LH i FSH :)
    ja mam już córę prawie 6 lat. i bardzo żałuje że od razu nie machnełam sobie drugiego:) choć do roczku miałam baaardzo chęć, niestety potem zrobłam się anty dzieciowa i mówiłam że wystarczy, ale kiedy młoda skońćzyła 4 lata instynkt wrócił:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Anastazja Przyjaciółka
    Postów: 72 30

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się dołączę ... już ok dwa lata się staramy (nie zabezpieczamy) 10 cykl z OVU. Moja 4 lenia teraz córusia bardzo chce mieć rodzeństwo ;) ... A tu guzik ;P ... brak mi powoli cierpliwości.

    Pozdrawiam ;)

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane karmiłam 3 miesiące ale musiałam ściągać laktatorem bo syn nie był chętny do współpracy ;) mam nadzieje,ze jakos szybko nam pojdzie :)

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    dokładnie takie same badania robiłam, włąścnie dziś odbierać będę LH i FSH :)
    ja mam już córę prawie 6 lat. i bardzo żałuje że od razu nie machnełam sobie drugiego:) choć do roczku miałam baaardzo chęć, niestety potem zrobłam się anty dzieciowa i mówiłam że wystarczy, ale kiedy młoda skońćzyła 4 lata instynkt wrócił:)

    Ja też żałuję,że w przeciągu roku nie postaraliśmy sie o drugie jednakże mieszkaliśmy u rodziców w jednym pokoju i niestety warunki nie pozwalały aby mieć drugie dziecko. Ważne dla nas było i jest żeby mieć za co i gdzie wychować dziecko a nie zrobić by było. Teraz mamy własne "m" więc można się starać :)

  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    Witam i ja :] Mam już synka Michasia prawie 2latka (1 rok i 10 mies). Trafił się nam niespodziewanie bo bez zupełnego planowania :D przy informacji fdla mnie ze raczej na żadną ciążę szans nie ma. A tu o :D Niespodzianka :]

    Staramy się w sumie 4 cykle, jeden spontaniczny i reszta już z obserwacją. Ja mam pcos wiec u mnie głównie cykle bezowulacyjne, ale nie poddajemy się.

    Jak dowiedzialam isę że w ciązy jestem to też pomyślałam, że widocznie się nam tak trafiło bo potem może nie będę już mogla mieć dzieci? Kocham tego małęgo Babla i chciałabym rodzeństwo dla niego, ale jak się nie będzie dało to trudno :)

    Hej, je tez mam synka Michasia w wieku 21 miesiecy:-) to nasz 3 cykl staran poki co bezskuteczny..... a ja caly czas myslalam, ze bedzie powtorka z rozrywki i za pierwszym cyklem zaskoczy:-) a tu tym razem trzeba sie bedzie napracowac... dobrze, ze ta praca nalezy do przyjemnych;-)

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staramy się o trzeciego potomka . Mam dwóch synów 8 i 5 lat i jakoś mi tak chętka na trzecie przyszła ... może wreszcie wymarzona dziewczynka :) się trafi .

    FeliceGatto lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiona83 wrote:
    A ja nadal jeszcze trochę karmię (ale mam nadzieję, że nie będzie to przeszkodą...)
    Ja też jeszcze karmię córcię 16 miesięczną. I pracujemy nad rodzeństwem - aktualnie 3CS :)
    Dlatego temat długiego KP i starań baaardzo mnie ciekawi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2014, 13:30

    fiona83 lubi tę wiadomość

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ