X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

    Są tematy dla starających się o pierwsze maleństwo, ale jest zapewne i taka grupa, która stara się o rodzeństwo dla swoich pociech, o drugą i kolejną ciążę.

    Czas połączyć siły :)

    Aga,
    mama 2 letniej Amelki

    iza30, weronika86, Anka83, Sylwia33, Gosiaczek, Paula 44, kasia311, Kajoni lubią tę wiadomość

  • nutka86 Znajoma
    Postów: 18 12

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam i ja :-) jestem mamą 3,5letniego maciusia od tego miesiąca zaczynamy starania o drugiego bobasa :-)

    olitka lubi tę wiadomość

    an1cR150g410020MDAxOTA2MWJ8NjQ2NjA5NGJsYXxqZXN0ZW0gdyBjaSYjMjYxOyYjMzgwO3kgOi0p.gif

  • Alisss Ekspertka
    Postów: 124 73

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My o rodzeństwo dla 4,5 letniego synusia staramy sie już prawie 3 lata.... Za pierwszym razem łatwo nie było, ale teraz to już przesada ;) życzę siły i wytrwałości reszcie mamusiek ;)

    kasia311 lubi tę wiadomość

    599c7ad6b8396062e00cd33ba75a0b2c.png

    Mama Natanka (20.07.09) mojego sloneczka oraz aniolka (22.03.14) 6tc
  • nutka86 Znajoma
    Postów: 18 12

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    allisa a o pierwsze długo staraliście się ?

    an1cR150g410020MDAxOTA2MWJ8NjQ2NjA5NGJsYXxqZXN0ZW0gdyBjaSYjMjYxOyYjMzgwO3kgOi0p.gif

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisss a w czym u Was tkwi problem? Czy ot tak się nie udaje?

  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, my rowniez pracujemy nad drugim potomkiem. Z pierwszym wyszlo zanim na dobre zaczelismy sie starac:-) teraz ma 20 miesiecy:-)
    Obecnie konczymy drugi cykl staran i chyba nic z tego... wiem, ze to krotko ale jak z pierwszym poszlo takim sprintem to myslelismy, ze bedzie powtorka z rozrywki... a tu poki co lipa;)

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to i ja się dołącze :-). juz 8 cykl staramy się o rodzeństwo dla naszego 6latka :-)

    iza30, Iza75 lubią tę wiadomość

  • Inusia Autorytet
    Postów: 495 409

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My również staramy się o rodzeństwo dla 2 letniego Alanka <3 :)

    "Są w życiu rzeczy,o które warto walczyć do samego końca..."
    dxom2n0axvrn3fue.png
    akeuxzkrjqh8xpez.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olitka oj znam to uczucie. Amelka też rach bach i człowiek nie wiedział co to starania. Złoty strzał. Odkładałam starania, "no bo przecież uda się w pierwszym cyklu" prób i nie ma co się spieszyć. No to mam. Tak na serio staramy się od majowego cyklu. Z czego 2 mies brałam anty na torbiel (z niepękniętego pęcherzyka), w sierpniu odstawiłam małą od piersi, potem cykl ponad 50 dni.

    Inusia b. podoba mi się imię Alan :) Bardzo :)Długo się stracie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2014, 23:06

  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rownież sie dołączam z 2 letnia Amelka o mała staraliśmy sie jeden cykl :) w kwietniu rownież przy pierwszej próbie zaszlam w ciaze niestety poronilam w 9 tyg:( obecnie zaczynam moj 4 cykl starań powoli tracę sie ale musze walczyć o rodzeństwo dla mojego szkraba :)w ostatnim cyklu byłam u giną na monitoringu dostałam pregnyl na wszelki wypadek bo pecherzyk miał 24 mm ale niestety sie nie udało wiec zaczynam wszystko od początku.mam tylko nadzieje ze teraz bedzie wszystko ok:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2014, 23:15

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia oooo też masz małą Amelkę? Twoja też taka charakterna i żywa pannica? Przykro mi z powodu straty :(

  • Inusia Autorytet
    Postów: 495 409

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Olitka oj znam to uczucie. Amelka też rach bach i człowiek nie wiedział co to starania. Złoty strzał. Odkładałam starania, "no bo przecież uda się w pierwszym cyklu" prób i nie ma co się spieszyć. No to mam. Tak na serio staramy się od majowego cyklu. Z czego 2 mies brałam anty na torbiel (z niepękniętego pęcherzyka), w sierpniu odstawiłam małą od piersi, potem cykl ponad 50 dni.

    Inusia b. podoba mi się imię Alan :) Bardzo :)Długo się stracie?

    Obecnie zaczęłam 3 cykl po odstawieniu anty, z tym że ja mam PCO, moje dwa pierwsze cykle nie były niczym stymulowane, trwały po 40 dni mniej więcej i były raczej bezowulacyjne. Od tego cyklu zaczęłam brać CLO + monitoring będzie i zastrzyk, więc można powiedzieć, że to pierwszy cykl z nadzieją na powodzenie :D Z synkiem zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu brania CLO, mam nadzieję, że tym razem też się uda ;)

    A Wy długo się staracie?

    kasia311 lubi tę wiadomość

    "Są w życiu rzeczy,o które warto walczyć do samego końca..."
    dxom2n0axvrn3fue.png
    akeuxzkrjqh8xpez.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Oliwia oooo też masz małą Amelkę? Twoja też taka charakterna i żywa pannica? Przykro mi z powodu straty :(

    Moja amelka to mały aniołek tak wszyscy mówią grzeczna spioszek mamusi od urodzenia :)

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to u mnie chyba najdłuższa przerwa, bo aż 13 lat. Zawsze marzyła mi sie różnica maks 3 lata, ale że z pierworodnym mocno się pospieszylam i po rozwodzie długo nie było chęci na ponowne macierzyństwo ani kandydata, na dobrego tatę, to teraz mam ;) a staraliśmy się 8 cykli
    Trzymam za Was kciuki Dziewczyny :)

    iza30, weronika86 lubią tę wiadomość

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inusia kopiuje z góry - Tak na serio staramy się od majowego cyklu. Z czego 2 mies brałam anty na torbiel (z niepękniętego pęcherzyka), w sierpniu odstawiłam małą od piersi, potem cykl ponad 50 dni.

    Oliwia grzeczna/niegrzeczna to trudno ocenić, moja na pewno temperamentna kobietka

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączę :) mamy 5 latkę na stanie :) chcieliśmy mniejszą różnicę wieku, ale nie dało rady...

    FeliceGatto lubi tę wiadomość

    FITop1.png
  • nutka86 Znajoma
    Postów: 18 12

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    Dołączę :) mamy 5 latkę na stanie :) chcieliśmy mniejszą różnicę wieku, ale nie dało rady...
    u mnie tak samo chciałam żeby różnica ieku między dziećmi była mała ale jakoś tak się bylo ciężko zebrać,jakby udało mi się zajść w ciąże teraz to będzie różnica 4lata chyba że przeciągnie sie to już 5 :-(

    an1cR150g410020MDAxOTA2MWJ8NjQ2NjA5NGJsYXxqZXN0ZW0gdyBjaSYjMjYxOyYjMzgwO3kgOi0p.gif

  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Michaś ma 20 miesięcy. Tak jak napisałam z nim to było rach ciach, aczkolwiek niestandardowo bo owulowałam w terminie @... więc na początku był strach, że z ciążą coś nie tak.. że pęcherzyk za mały...że serduszko za wolno bije... no i krwiaki..... ale się udało:)

    Teraz zaczynamy trzeci cykl starań.. generalnie test wyszedł pozytywnie po pierwszej próbie, ale potem kreseczka zniknęła... czyli pewnie biochemiczna... teraz byłam pewna, że się udało a tu z jednodniowym opóźnieniem przyszła @ i to z takimi bólami jakich daaaawno nie miałam...
    Zaczynam się zastanawiać czy wszystko jest ok.. jeżeli kolejny cykl będzie jakiś dziwny to chyba pójdę do lekarza...

    Kurcze cały czas mam nadzieję, że z pierworodnym to nie był jakiś mega fuks i że tym razem też się uda:)

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, u nas też najgorzej było świadomie podjąć decyzję i zebrać się, że chcemy się starać. Z miesiąca na miesiąc i tak do dziś.

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja sie rowniez dolacze staramy sie o rodzenstwo dla naszego 6 letniego synka :) starana trwaja juz 19 miesiecy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2014, 20:20

    20150409580413.png

    200707184670.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ