X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 14 maja 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy;) chociaz cos watek nam zamarł:(

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 14 maja 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak byłam w ciąży zarejestrowalam się na oddawanie moczu do produkcji pregnylu, w ramach podziękowania za udział miałam dostać pudełko gratisów dla ciężarnych i niemowlat, niby wyrejestrowalam się z programu ale pudełko dziś przyszło.... Jest mi smutno, nie jestem w stanie nawet go otworzyć, popłakałam się....

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 14 maja 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana...<3

    Ja ide spać, bo nie dość, ze beta marna, to wczorajszy test negatyw, pewnie ciaza biochemiczna;( jutro rano wyniki bety...ech, kuzwa, następnym razem tak wczesnie testu nie zrobię;(

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jak to jest z szyjka po porodzie? Rodziłam 3,5 mieisąca temu. mam wrażenie że szyjka jest cały czas otwarta.
    Niedługo chciałabym starac sie o kolejne dziecko ale nie mam zielonego pojęcia jak teraz wyznaczac dni płodne

  • Yooanna Przyjaciółka
    Postów: 114 56

    Wysłany: 15 maja 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, szyjka po porodzie zawsze jest lekko otwarta. Ale sprawdzając ją na pewno zauważysz różnicę. ;)

    a5298bdae4d690b7eae2534d0574551c.png
  • Nutka-koloru Autorytet
    Postów: 267 251

    Wysłany: 15 maja 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to może teraz przy wiośnie sie trochę ożywi i więcej mamusiek zacznie starania o kolejne dzieciątko

    Nutka-koloru
    34bws65guzrr5vb6.png
    n59yanlisck7ixbv.png

    Aniołek 9 tydz. [*] 23.11.15
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 15 maja 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie koncza sie juz odpowiedzi dla corki, kiedy będzie dzidzius w domku, ommmmmg. Robimy i robimy i nic, pozostaje czekać i działać ;)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 15 maja 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Ana...<3

    Ja ide spać, bo nie dość, ze beta marna, to wczorajszy test negatyw, pewnie ciaza biochemiczna;( jutro rano wyniki bety...ech, kuzwa, następnym razem tak wczesnie testu nie zrobię;(
    Lubie za serduszko pocieszenia dla mnje,
    Tule w związku z pozostałym postem :/

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 15 maja 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    A mnie koncza sie juz odpowiedzi dla corki, kiedy będzie dzidzius w domku, ommmmmg. Robimy i robimy i nic, pozostaje czekać i działać ;)
    Ja musiałam powiedzieć synkowi że dzidziuś nam umarł w brzuszku to było straszne....

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 15 maja 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 211,4, niby przyrost prawidłowy (wcześniej 23,4, po 72 h 82,48) ale jakaś mała i tak;( najgorsza ta niepewność...

    Ana, współczuje, traumatyczne przeżycie;( juz chyba łatwiej jak sie nie zachodzi niz jak trzeba sie żegnać;( <3

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 15 maja 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki oby wszystko było dobrze, niech rośnie ci fasolka zdrowo!

    Summerka lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nadal się staram, już 2 lata miną za chwile.
    Od tego cyklu biorę Bromergon, może owulka mi się odblokuje. Jeśli nie to wracam do kliniki i pewnie in vitro, bo już nie wiem co może być przyczyną niepowodzeń... oprócz podwyższonej prl z obciążeniem to wszystkie wyniki w normie.
    Powodzenia wszystkim <3

    Summerka lubi tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 15 maja 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja.. - pamietam Cie z wczesniejszych postow i moich miesiecy staran, a teraz coz. Sciskam cieplo i przesylam nadzieje, tym razem na szczesliwe rozwiazanie. Glowa do gory! <3

    U mnie dzisiaj 9dpo, jeszcze 2-3 dni i wszystko sie wyjasni ;)
    Z jednej strony nie przejmuje sie, bo te staranka sa taaakie przyjemne, ale kiedy przychodzi @ to jednak jakis zawod i rozczarowanie sie pojawia. Teraz dolozylismy witaminy, czas zrobi swoje :)

    Summerka, Anastazjaaa lubią tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 16 maja 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah dzięki za miłe słowo,
    Nie mogę się doczekać dobrych wieści za dwa dni ;)

    U mnie @ lada dzień.

    W poniedziałek idę po te wyniki mam nadzieję że przyjmą mnie w ten sam dzień.

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Kamila1980 Koleżanka
    Postów: 80 12

    Wysłany: 16 maja 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem mamą prawie 15 letniej córki, z początku po porodzie się zabezpieczaliśmy, po ok 5 latach przestaliśmy używać kondomów i tylko omijaliśmy dni płodne, od 5 lat się staramy i nic, z córką nie było problemy pół roku starania i ciąża, a tu teraz takie rozczarowanie. W piątek jedziemy do Koszalina na badania nasienia męża metodą CASA, potem 3 dni niepewności czekając na wynik. Byłam teraz robić wymaz na cytologię, lekarz zrobił mi USG dopochwowo i mówił że u mnie wszystko ok, jest zapowiedź owulacji z lewego jajnika, nic tylko starać się.

    ovufriend.pl
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 16 maja 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Jak byłam w ciąży zarejestrowalam się na oddawanie moczu do produkcji pregnylu, w ramach podziękowania za udział miałam dostać pudełko gratisów dla ciężarnych i niemowlat, niby wyrejestrowalam się z programu ale pudełko dziś przyszło.... Jest mi smutno, nie jestem w stanie nawet go otworzyć, popłakałam się....
    Ana szukałam cię na forum chciałam wiedzieć co u Ciebie? trzymam dalej za ciebie kciuki i życze dużo zdrówka

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 16 maja 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane trochę mnie nie było ale w zasadzie nic się nie zmieniło:/ byłam u gin i powiedziała że ze mną wszystko ok i mąż ma sobie nasienie zbadać tylko że wołami go tam nie zaciągnę:/ nic już nie testuje bo bez tego mniej więcej wiem kiedy ovu i nic z tego nie wynika jak trzecia ciąża jest mi pisana to będzie natury nie przeskoczę bo nic nie dzieje się bez przyczyny...

    Justi2
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 16 maja 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summerka super trzymam kciuki:))

    Justi2
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 17 maja 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama hani wrote:
    Ana szukałam cię na forum chciałam wiedzieć co u Ciebie? trzymam dalej za ciebie kciuki i życze dużo zdrówka


    Hej mama hani nawet niewidziałam że Helenka jest już po drugiej stronie brzuszka, jak ten czas szybko leci.
    Życzę wam:
    Dużo zdrowia i uśmiechów,
    pisków, wrzasków i zabawy moc
    Sporo radości z tupotu malutkich nóżek
    Łez szczęścia z pierwszego uśmiechu,
    ząbka, słowa i kroku
    porozrzucanych wszędzie klocków,
    przytulenia okrągłej główki
    i uścisków małych raczek.

    mama hani lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 17 maja 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila1980 wrote:
    Jestem mamą prawie 15 letniej córki, z początku po porodzie się zabezpieczaliśmy, po ok 5 latach przestaliśmy używać kondomów i tylko omijaliśmy dni płodne, od 5 lat się staramy i nic, z córką nie było problemy pół roku starania i ciąża, a tu teraz takie rozczarowanie. W piątek jedziemy do Koszalina na badania nasienia męża metodą CASA, potem 3 dni niepewności czekając na wynik. Byłam teraz robić wymaz na cytologię, lekarz zrobił mi USG dopochwowo i mówił że u mnie wszystko ok, jest zapowiedź owulacji z lewego jajnika, nic tylko starać się.
    Witam i trzymamy mocno kciuki ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
‹‹ 208 209 210 211 212 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ