X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe Staraczki oby szybko nam się udało ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski co slychac

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Kamila1980 Koleżanka
    Postów: 80 12

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 1 cykl z Clo, według programu już po owulacji zerknijcie prosze.

    ovufriend.pl
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kochana tempka piękna i skok jej w górę też, teraz z tydzień oczekiwać i oby się zazielenilo ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Warkocz Bereniki Koleżanka
    Postów: 52 10

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila, super szybka owulacja :) teraz tylko trochę cierpliwości i wszystko będzie jasne :)

    a74d089cfe.png
  • Kamila1980 Koleżanka
    Postów: 80 12

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję że pójdzie jak trzeba tzn. na zielono, jadę dzisiaj do gina - umówił mnie na 16 dc ale Clo skrócił mi cykl - czuję to bo wszystko mnie boli w środku tzn. czuje macicę.

    ovufriend.pl
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny ma któraś wiedzę na temat pęcherzyków?

    Wczoraj byłam na rutynowej kontroli u gina i powiedzial, że endometrium ma nieco ponad 1cm. Na prawym jajniku dwa pęcherzyki. Pierwszy 16-17mm, drugi 10mm, a na lewym jajniku torbielka 2cm.

    Jak syzbko rośnie pęcherzyk? bo chcem wiedzieć kiedy może wystąpić owulacja

  • Kamila1980 Koleżanka
    Postów: 80 12

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mariab pęcherzyk rośnie od 1,5 do 3 mm na dobę powodzenia!
    Ja już po wizycie u gina, pęcherzyk na prawym jajniku wielkości 2,6 - 2,9 cm, endometrium 1,1 cm, dostałam dzisiaj pregnyl, pytałam kiedy pęknie pęcherzyk więc gin odpowiedział mi, że najprawdopodobniej jutro i że wszystko jest, jak należy aby tylko doszło do zapłodnienia. Tak, że mamy przez 3 dni z mężem zaszaleć, za tydzień mam iść na koleją wizytę stwierdzić czy pęcherzyk pękł.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2015, 13:53

    ovufriend.pl
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny :)
    U mnie nie ma czasu aktualnie na starania. Jest jeden wielki sajgon...

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka życzę owocnych starań ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Kamila1980 Koleżanka
    Postów: 80 12

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starania były, a jak. Mam tylko nadzieję że fasolka z tego będzie.

    Justi2 lubi tę wiadomość

    ovufriend.pl
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby, trzymam kciuki;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, mam pytanie, moze bedziecie w stanie mi pomoc.. otoz we wrzesniu urodzilam synka i zaczelam ponowne obserwacje cykli. Miesiaczkuje od stycznia. Mam taki roblem ze mimo bardzo plodnego sluzu od 3 dni, mam wrazenie ze szyjka jest nadal twarda (jest otwarta ale nie wiem czy to nie jest norma po porodzie naturalnym). Czy ktoras z was tak miala? Czy po porodzie szyjka macicy jest inna? Troche nie ogarniam :( z gory dzieki za pomoc! I zycze powodzenia w staraniach :)

  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summerka a ty widzę preferujesz stare forum;) ale ja też tu zaglądam:) a na fioletowej jakos nie mam o czym pisać

    Justi2
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi, ja na fiolet zajrzę czasem, ale tam dziewczyny tyle produkują, ze nie nadążam. A na kiedy masz termin?

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi no właśnie jak się czujesz

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tym terminem to jeszcze szczerze mówiąc nie wiem:) początek tej ciąży to jedne wielkie nerwy przez podejrzenie pustego pęcherzyka biegałam od lekarza do lekarza zamiast w sumie cierpliwie poczekać tak jak doradził pierwszy gin do którego poszłam:) no i rzeczywiscie tydzień temu w czwartek moja fasolka się pojawiła a badana wtedy byłam w poradni patologii ciąży a że się okazało że wszystko jest ok to mi gin powiedział że tam należeć nie mogę chociaż bardzo mi zależało bo poprzednie ciąże też tam prowadziłam bo tam opieka jak prywatnie a na NFZ a poza tym obok szpitala w którym rodziłam i chcę rodzić no ale tym raze się uparł i koniec no to ja załamana zeszłam na dół bo tam też poradnie tylko że zapisują tam dopiero od 20 tygodnia ciąży ale mówie spróbuje i dobrze zrobiłam i przy okazji afera się zrobiła bo trafiłam do położnej koordynującej która powiedziała że nie mają prawa mnie odsyłać z tamtej poradni bo teraz mają przyjmować każdego kto się zgłosi otarło się nawet o samego szefa całej przychodni i ostatecznie zapisała mnie na 13 lipca ale to teoretycznie będzie pierwsza wizyta więc nic nie wiem i książeczki ciąży też jeszcze nie mam:/

    Justi2
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czuję się w miarę ok tylko osłabiona jestem i spać się chce i nerwy na maksa no bo niby jestem w ciąży malucha widziałam ale tyle trzeba czekać na następną wizytę i się nigdy nie wie czy z dzieckiem wszystko dobrze:/ jak dziecko się już rusza to jest inaczej bo cały czas wiesz że jest i ma się dobrze a tak to w zawieszeniu takim...
    summerka masz tak samo czy ja swiruje a to trzecia ciąża więc wogóle powinnam mieć luz?:)

    Justi2
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi, ja świruje mniej, bo nie mam czasu przy Zuzi i dodatkowo teraz muszę z pewnych względów pogłębić jej diagnostykę, wiec stresuje sie tym. Ale moze to tez dlatego, ze w ogole nie czuje sie/nie wierze, ze jestem w ciazy...

    Justi2 lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz brzuszek wyskoczy to uwierzysz :)

    Justi2, Summerka lubią tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
‹‹ 212 213 214 215 216 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ