X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka1989571 wrote:
    udało się :) ślę wam wiruski będzie rodzeństwo:)


    Gratulacje!!!!! Rosnijcie zdrowo:)

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1301

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas ja b. wierzyła w grudzień. Amelia udała nam się w BN, liczyłam na cud i nic ... Potem styczeń. W sumie też blisko BN :D no i nic :(

  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Kas ja b. wierzyła w grudzień. Amelia udała nam się w BN, liczyłam na cud i nic ... Potem styczeń. W sumie też blisko BN :D no i nic :(

    no wiesz Aga jak nie poczecie to moze narodzenie w Boze Narodzenie:) tez pieknie:)

    aga.just lubi tę wiadomość

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1301

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a widzisz ... :P zawsze jest jakaś opcja :P

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1301

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    choć zawsze uważałam, że tak nie fajnie rodzić lis/grudz, bo to koniec roku, dziecko cały rok prawie do tyłu, tak teraz MÓWIĘ GŁOŚNO - CHCE RODZIĆ!!! Byle szybko i byle zdrowe było maleństwo :)

  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja Córcia jest z listopada :) jest super ;) ale co fakt to fakt :) ale moja koleżanka rodziła 23 grudnia... Kolędy Maleństwom do snu w łóżku śpiewały na sali ;)

    ja muszę powiedzieć ciekawostkę z mojego życia, że ja Syna we własną rocznicę ślubu rodziłam ;) położne flaszkę kazały postawić ;) urodził się wcześniej, bo termin był na koniec lutego ;) więc ewidentnie mu się spodobała nasza data ślubu :)

    każda okazja jest dobra, żeby sobie na porodówkę pojechać :) przecież to zawsze data urodzin Naszego Dziecka ;)

    olitka lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra jak to ładnie napisalas:)

    ja rodzilam koniec kwietnia, termin byl na urodziny męza niestety los chcial inaczej i urodzil sie 4 dni wczesniej.... ale kwiecien to super pora, wszystko sie budzi do zycia:)

    aczkolwiek teraz mysle tak jak Aga byle szybko, byle bylo zdrowe:)

    belldandy lubi tę wiadomość

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to maja laska już panna przy Waszych brzdącach :) Córa w maju skończy 3 latka :)
    Ja urodziłam 2 tygodnie wcześniej :) Ja co miesiąc uważam, że ten termin, który by teraz wypad na narodziny 2 bobasa jest idealny :D Ale cóż jak na razie nici /:

    Malutka - moje gratulacje :) Rośnijcie zdrowo :)

    Idę spać. Jutro ostatni dzień w robocie. Żeby tylko bezpiecznie dojechać i wrócić, bo droga jest taka, że szkoda gadać. Zaspy i zaspy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka gratulacje , łapię wiruski :-)

    a dla mnie nie ważne jaki miesiąc byle się udało :-) tak samo płeć dziecka też nie ważna byle zdrowe.
    Jak byłam z Ewcią w ciąży to do końca nie wiedzieliśmy co będzie i teraz jak zajdę zrobię dokładnie tak samo ;-)

    Widzę że utworzyła się jakaś mysl przewodnia nam czyli cyce do przodu i serduszkujemy dalej :-P

    sabina twoja to już normalnie pannica :-)

  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja Córcia ma 4 lata skończone, a Synek 2 lata właśnie skończy :)

    my przy obydwu ciążach nie znaliśmy płci i teraz też nie będziemy chcieli znać :)

    najważniejsze żeby Dzidziuś był i był zdrowy :)

    dobranoc Kobietki :)

    qbxwkvq.png
  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja się też uzewnętrznię ha a co :) Moi mężczyźni mają 8 i 5 skończone , zabawne jest to ze oboje są z października i gdybym teraz była w ciąży to też dzidziuś urodziłby się w październiku . Starszy syn jest strasznie pomocny i opiekuńczy i bardzo chciałby mieć jeszcze siostrzyczkę oczywiście jak się uda , młodszy to taki trochę zazdrośnika , bo jak biorę jakieś małe dzieci na ręce to zaraz ląduje u taty na kolanach , a jak to maleństwo oddam to zbiera mu się na mega przytulski ha ha to takie słodkie :)Ja długo zarzekałam się ze kolejnego dziecka nie chcę , bo młodszy dał mi w kośc ale teraz jak już podrośli to mi się tak zatęskniło .... no i w domu teraz też łatwiej bo mam pomocników :) A tak na marginesie to przed ślubem zawsze mówiłam ze chce trójkę zatem chęci mnie dopadły :)

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • borsuczka Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny i mi sie udalo jednak z radoscia wstrzymam sie do wizyty u ginka

    aga.just, olitka, dorocia2324 lubią tę wiadomość

    [img]http:[/img]
  • angel Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny,ale sie ciesze,ze Wam sie udalo:)malutka i borsuczko,wielkie gratulacje!:)ja mojego synka rodzilam w tamtym roku w kwietniu,mial sie urodzic 29 marca,czyli taki króliczek wielkanocny;)ale nie spieszyło mu sie i urodzil sie 11 dni pózniej-9 kwietnia.Macie racje wiosna to piękna pora na poród,ale jesli bym teraz zaszla w ciaze to jesienia nie pogardze:)

    angel
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GRATULUJE w takim razie po cichu :) trzymam kciuki za wizyte ;) i proszę o wiruski :)

    qbxwkvq.png
  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 15:21

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1301

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Borsuczka super :) Pokaż wykres :)
    I gratulacje :)


    Kas to maleńkie masz dzieciaczki jeszcze :) I taka fajna różnica wieku. Aj mi też się marzy trójka, a póki co tylko jeden mały łobuz, który właśnie pochłania bajki

  • malutka1989571 Ekspertka
    Postów: 121 125

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka_a mój mąż ten miesiąc miał wolne ale mimo to do 14dc było ok potem już z seksem jest ciężko ale wiedziałam że zawsze serduszkujemy do owulacji a zapłodnienie jest w dzień lub do 2 dni po i mówiłam że musimy dać radę nie będę robić badań nasienia ani sobie drożności bo to my nie trafiamy w ten dzień i teraz wymęczeni przetrwaliśmy przed owulką w dzien owulki 2 razy i po owulce ale się udało i żałuję że wcześniej tak się nie wymęczyliśmy hehe:)każdej z was życzę tego aby się udało a na następny miesiąc już miałam plan jak mam 16dc owulke to zacząć dopiero serduszka 15,16,17,18,19 i też pewnie by wyszło:) mój mąż pali papierosy nie dużo ale zawsze coś pije piwa od czasu do czasu dawałam mu cały czas cynk mocniejszą dawkę:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2014, 09:27

    anka_a lubi tę wiadomość

    udało się 13cykl starań okazał się szczęśliwy
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje! w koncu cos sie ruszylo:) oby to byl poczatek serii:)

    Kasandra rzeczywiscie super roznica wieku, ale pewnie na piczatku nie bylo lekko:)

    Dynamiczna fajne juz masz chlopaki, mozna juz pewnie z nimi o polityce dyskutowac;) teraz dziewuszki brakuje:)

    ja kolejny dzien walcze ze soba zeby testu nie zrobic.... ale cos czuje, ze nic z tego... chyba musze sobie zapodac trzy szybkie i krzyknac 'cyc do przodu blondyna'! :))))

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Borsuczka to gratulacje i czekamy na potwierdzenie po wizycie u gin.

    Oby jak najwięcej było ciężarnych w tym miesiącu :) Od tych które zaciążyły proszę o częste i duże dawki wirusków bo okres się powoli mi kończy :):)

    Fajne są te dzieciuszki :):) Czasem mój mi daje w kość ale jak się ślicznie uśmiechnie, da buziaczki i przytuli to wszystko mija. I jak się widzi jak dziecko codziennie robi postępy to człowiek czuje satysfakcje :) Obyśmy jak najszybciej mogły się cieszyć kolejnymi maluszkami :)

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka1989571 wrote:
    udało się :) ślę wam wiruski będzie rodzeństwo:)
    wielkie gratulacje :))

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ