X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2842 1392

    Wysłany: 18 czerwca, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Możemy sobie przybić 5tke.
    U mniesz nadal nic.
    Na dodatek na usg wyszedł mi wlokniak w piersi, muszę go skontrolować za 4 miesiące, jak będzie równał czeka mnie biopsja.
    A no i usg mi robiła moja stara pani gin, pisałam wam, pamiętała mnie od wejścia. Opowiedziałam jej wszystko a ona do mnie: wie pani, zawsze jest tak że jak ktoś się u mnie leczy dłużej i się nie udaje i trafia do kliniki, a w klinice też się nie udaje od razu, to jest to skomplikowany przypadek

    Także pozdrawiam, ja, skomplikowany przypadek

    Elza 🫂🫂🫂 mam nadzieję, że ten włókniak nie urosnie i sie wchłonie🤞🤞🤞

    Bardzo mi przykro, że usłyszałaś ten komentarz. Pani doktor powinna się powstrzymać od takich gadek 😞

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2842 1392

    Wysłany: 18 czerwca, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka, jesteś może?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca, 10:29

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • alauda Autorytet
    Postów: 2823 2037

    Wysłany: 18 czerwca, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza, myślisz, że ten włókniak zrobił się od stymulacji?

    Wydaje mi się, że nie często ivf udaje się za pierwszym podejściem. Zawsze jest jakas przyczyna każdego 'skomplikowanego' przypadku. Tylko. żeby było ją znaleźć w miarę szybko :(

    83; AMH 0,73

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2695 2541

    Wysłany: 18 czerwca, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Elza, myślisz, że ten włókniak zrobił się od stymulacji?

    Wydaje mi się, że nie często ivf udaje się za pierwszym podejściem. Zawsze jest jakas przyczyna każdego 'skomplikowanego' przypadku. Tylko. żeby było ją znaleźć w miarę szybko :(
    Pojęcia nie mam od czego.
    Rok temu w lipcu miałam tylko torbiele.

    No kobieta zepsuła mi dzień tymi komentarzami.

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9385 9960

    Wysłany: 18 czerwca, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza 🙈🙈🙈 nie mam nawet sił komentować tego… Zero empatii. A wiesz jak jest, znasz statystyki. Naprawdę ivf za pierwszym razem rzadko kiedy się udaje. Za drugim u Ciebie ruszyło, ale czegoś zabrakło. Trzeci idziesz z obstawą lekami i będziemy trzymać kciuki, żeby to był ten brakujący puzzel ✊🏻a ten włókniak może faktycznie się zrobił od stymulacji?

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2695 2541

    Wysłany: 18 czerwca, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie ta ilość hormonów nie została obojętna na mój organizm, bo nie są to normalne dawki, które przyjmowałam przez ostatnie pół roku

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 18 czerwca, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza, lekarka marzenie po prostu 🤦🏼‍♀️ kurcze, fatalnie, że włókniaka masz. Na pewno będzie ok, ale ile stresu 😞

    Alauda, kurcze, szkoda że lekarze nie myślą o tym, że skoro pacjentka ma termin ważnego badania, to zabezpieczyć jakimś progiem czy coś, żeby była po miesiączce, a nie stres i przekładanie 😞

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Echo Autorytet
    Postów: 4053 2381

    Wysłany: 18 czerwca, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    U mnie okresu nadal brak. Wczoraj wypiłam jeszcze winka, wziełam acard, zasnęłam z termoforkiem i NIC. Brzuch boli okresowo, trzęsie mnie od środka, słabo mi.... ale nic nie leci. Jestem zalamana. Bede musiala odwolac histero :(
    Zreszta kazda z Was tu wie, ze zawsze jest pod gorę :(

    Alauda, biedaku 😔 tak mi przykro, że wszystko się przeciąga a do tego tak źle się czujesz 😔 Mam nadzieję, że uda Ci się przyłożyć termin i wszystko pójdzie dobrze 🤞🤞 daj znać jak się czegoś dowiesz

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1265 1263

    Wysłany: 18 czerwca, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny

    Miałam dzisiaj tak okropne koszmary. Po pierwszym nie mogłam długo zasnąć, a gdy już zasnęłam to kolejny.
    Nie wiem skąd moja głowa takie obrazy potrafi mi pokazać. Dawno nie śniło mi się coś tak strasznego. Oczywiście związane z dzieckiem.

    Nie wiem czy nie zrobić sobie przerwy od forum. Czuje wewnętrzny niepokój

    Elza, pani doktor powiedziała trochę za dużo.. chyba sama sobie nie zdaje sprawy, jak rani pacjentki, a pewnie nie jednej już to mówiła.

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 4053 2381

    Wysłany: 18 czerwca, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Możemy sobie przybić 5tke.
    U mniesz nadal nic.
    Na dodatek na usg wyszedł mi wlokniak w piersi, muszę go skontrolować za 4 miesiące, jak będzie równał czeka mnie biopsja.
    A no i usg mi robiła moja stara pani gin, pisałam wam, pamiętała mnie od wejścia. Opowiedziałam jej wszystko a ona do mnie: wie pani, zawsze jest tak że jak ktoś się u mnie leczy dłużej i się nie udaje i trafia do kliniki, a w klinice też się nie udaje od razu, to jest to skomplikowany przypadek

    Także pozdrawiam, ja, skomplikowany przypadek

    Co za koszmarna baba... Tacy ludzie nie powinni pracować z ludźmi... Okropnie mi przykro Elza, nie zasłużyłas sobie na takie komentarze 💔 jakby niewystarczająco ciężko Ci było... 🫂🫂🫂

    Trzymam też kciuki za wyniki 🤞🤞 Źle, że jest chłoniak ale dobrze, że został szybko odkryty i jest pod kontrolą. Musi być dobrze 🙏❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca, 11:54

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4053 2381

    Wysłany: 18 czerwca, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Cześć dziewczyny

    Miałam dzisiaj tak okropne koszmary. Po pierwszym nie mogłam długo zasnąć, a gdy już zasnęłam to kolejny.
    Nie wiem skąd moja głowa takie obrazy potrafi mi pokazać. Dawno nie śniło mi się coś tak strasznego. Oczywiście związane z dzieckiem.

    Nie wiem czy nie zrobić sobie przerwy od forum. Czuje wewnętrzny niepokój

    Elza, pani doktor powiedziała trochę za dużo.. chyba sama sobie nie zdaje sprawy, jak rani pacjentki, a pewnie nie jednej już to mówiła.

    Kochana, sny interpretuje się na odwrót 🙏❤️ ale oczywiście wszystkie to doskonale rozumiemy potrzebę przerwy. Jeśli tak czujesz, to tak zrób 🫂 Wróć do nas jak tylko będziesz na to gotowa 🫂❤️ My Ci cały czas kibicujemy ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca, 11:57

    pandzia 🐼 lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9385 9960

    Wysłany: 18 czerwca, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pandzia jeśli potrzebujesz, to zrób sobie przerwę. Ale proszę wchodź co jakiś czas i informuj nas co u Ciebie i Twojej małej księżniczki 😘

    Echo, pandzia 🐼 lubią tę wiadomość

  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1398 1730

    Wysłany: 18 czerwca, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pandzia - to normalne że się martwisz zwłaszcza że czytasz takie różne sytuacje… ale Ty jesteś już po badaniach prenatalnych. Nie przejmuj sie!!! Zarażaj tu dziewczyny 😘
    I mi wiruska zostaw na przyszłość 😉

    Echo, pandzia 🐼 lubią tę wiadomość

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Echo Autorytet
    Postów: 4053 2381

    Wysłany: 18 czerwca, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, porównałam zalecenia obu lekarzy i są bardzo podobne. Ona chce żebym brała Accofil co tydzień jedna ampułkę aż do 12tc, a on pół ampułki co 3 dni aż do 12tc. Czyli wychodzi na to samo. Różnica jest tylko taka, że ona chce żebym brała Prograf,a on żebym przyjęła immunoglobuliny lub szczepienia limfocytarne. Cała reszta to tylko suple, ale jak widać moje własne suple, które sobie sama dobrałam zadziałały i podniosłam poziom amh. W takim wypadku muszę jedynie przemyśleć tę część immunologiczną. Jeśli mój lekarz prowadzący nie chce uznać leczenia, które mam obecnie, to muszę wrócić do poprzedniego lekarza. W takim wypadku muszę z nim negocjować zmianę zaleceń,bo na szczepienia się nie zgodzę i tyle. Myślę, że jest to temat, który mogę z nim omówić i dać mu szansę. Co o tym myślicie?

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1398 1730

    Wysłany: 18 czerwca, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Co za koszmarna baba... Tacy ludzie nie powinni pracować z ludźmi... Okropnie mi przykro Elza, nie zasłużyłas sobie na takie komentarze 💔 jakby niewystarczająco ciężko Ci było... 🫂🫂🫂

    Trzymam też kciuki za wyniki 🤞🤞 Źle, że jest chłoniak ale dobrze, że został szybko odkryty i jest pod kontrolą. Musi być dobrze 🙏❤️

    Dokładnie Elza!!! 🫂
    Ja nie rozumiem że człowiek ma ciężko w życiu to jeszcze inni potrafią „dołożyć”. Ale tak myślę że jak już się ułoży nam wszystkim w tej najważniejszej kwestii to inne rzeczy nie będą miały znacznenia w sensie, żadne komentarze nie beda miały na nas wpływu.

    Echo lubi tę wiadomość

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Echo Autorytet
    Postów: 4053 2381

    Wysłany: 18 czerwca, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Pandzia - to normalne że się martwisz zwłaszcza że czytasz takie różne sytuacje… ale Ty jesteś już po badaniach prenatalnych. Nie przejmuj sie!!! Zarażaj tu dziewczyny 😘
    I mi wiruska zostaw na przyszłość 😉

    Właśnie,właśnie! Poprosimy wiruski 🦠🙏🌈💋❤️ Pandziu, my cały czas o Tobie myślimy i Ci kibicujemy. Tak jak Butterfly, ja też bardzo proszę o info co jakiś czas ❤️

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4053 2381

    Wysłany: 18 czerwca, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinki,a Ty jak tam? Masz już pobookowane wszystkie terminy na monit? 🤞🤞❤️

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1265 1263

    Wysłany: 18 czerwca, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie się rozryczałam przy detektorze tętna.
    Chyba nigdy nie doczekam momentu całkowite spokoju.

    Dziewczynki dziękuję i ja również trzymam mocno za Was kciuki 😘😘 jesteście super kobietami i zasługujecie na to aby zostać Mamą 😍

    Będę zaglądać co jakiś czas żeby wiedzieć co i u Was słychać 😊🤗

    Zostawiam 🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠
    I zdjęcie z wczoraj, kiedyś prosiłyście :)
    https://ibb.co/vs9RtgF
    Mam nadzieję,że jak się odezwę to będzie już znacznie większy!

    Echo co do Accofilu, zastanów się którą opcję wybierzesz. Mi przy dawce 2/3 co 3dni białe krwinki szybko leciały w dół jak sprawdzałam morfo później niż 24h po iniekcji. A powinny jak najdłużej utrzymać się na wyższym poziomie. Ciekawe jakby to wyglądało przy przyjęciu całej ampulkostrzykawki raz na tydzień. Oczywiście u mnie szybko spadały, niekoniecznie u Ciebie tak będzie :) ale może warto dopytać lekarza, którego wybierzesz co w takim przypadku jeśli szybko spadną :)

    Butterfly23, Echo, S.Roszpunka lubią tę wiadomość

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9385 9960

    Wysłany: 18 czerwca, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo a te wszystkie leki, które Ci Jerzak zaleciła? Te po których na słońce nie możesz wychodzić? Ja pewnie bym poszła za lekarzem prowadzącym, stawka jest za wysoka. A na szczepienia nie musisz się zgadzać. Myślę, że dr Sydor nie będzie na nie jakoś mocno nalegał.

    Pinkflower, Echo lubią tę wiadomość

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2842 1392

    Wysłany: 18 czerwca, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Pojęcia nie mam od czego.
    Rok temu w lipcu miałam tylko torbiele.

    No kobieta zepsuła mi dzień tymi komentarzami.

    Elza bardzo mi przykro, wiem że słowa potrafią rozwalić cały dzień 🫂🫂🫂

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
‹‹ 1035 1036 1037 1038 1039 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ