X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2842 1392

    Wysłany: 18 czerwca, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Właśnie się rozryczałam przy detektorze tętna.
    Chyba nigdy nie doczekam momentu całkowite spokoju.

    Dziewczynki dziękuję i ja również trzymam mocno za Was kciuki 😘😘 jesteście super kobietami i zasługujecie na to aby zostać Mamą 😍

    Będę zaglądać co jakiś czas żeby wiedzieć co i u Was słychać 😊🤗

    Zostawiam 🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠
    I zdjęcie z wczoraj, kiedyś prosiłyście :)
    https://ibb.co/vs9RtgF
    Mam nadzieję,że jak się odezwę to będzie już znacznie większy!

    Echo co do Accofilu, zastanów się którą opcję wybierzesz. Mi przy dawce 2/3 co 3dni białe krwinki szybko leciały w dół jak sprawdzałam morfo później niż 24h po iniekcji. A powinny jak najdłużej utrzymać się na wyższym poziomie. Ciekawe jakby to wyglądało przy przyjęciu całej ampulkostrzykawki raz na tydzień. Oczywiście u mnie szybko spadały, niekoniecznie u Ciebie tak będzie :) ale może warto dopytać lekarza, którego wybierzesz co w takim przypadku jeśli szybko spadną :)

    Pandzia, wszystko rozumiemy. Zrób sobie przerwę, jesteście obie teraz najważniejsze ❤️
    Piękny brzusio 🥰🥰🥰
    Łapie wiruski bardzo chętnie ☘️

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2842 1392

    Wysłany: 18 czerwca, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Dziewczynki, porównałam zalecenia obu lekarzy i są bardzo podobne. Ona chce żebym brała Accofil co tydzień jedna ampułkę aż do 12tc, a on pół ampułki co 3 dni aż do 12tc. Czyli wychodzi na to samo. Różnica jest tylko taka, że ona chce żebym brała Prograf,a on żebym przyjęła immunoglobuliny lub szczepienia limfocytarne. Cała reszta to tylko suple, ale jak widać moje własne suple, które sobie sama dobrałam zadziałały i podniosłam poziom amh. W takim wypadku muszę jedynie przemyśleć tę część immunologiczną. Jeśli mój lekarz prowadzący nie chce uznać leczenia, które mam obecnie, to muszę wrócić do poprzedniego lekarza. W takim wypadku muszę z nim negocjować zmianę zaleceń,bo na szczepienia się nie zgodzę i tyle. Myślę, że jest to temat, który mogę z nim omówić i dać mu szansę. Co o tym myślicie?

    Echo, myślę że plan masz dobry. Umów się do niego i przegadaj z nim to. Może on też zgodzi się na prograf. Ty masz prawo nie zgodzić się na szczepienia i wlewy.
    Trzymam kciuki 🤞🤞🤞🤞

    Co do monitow, to tak poumawiałam jakieś wizyty w razie w.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca, 12:44

    Echo lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9385 9960

    Wysłany: 18 czerwca, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pandzia piękny brzusio 🥹❤️

  • Echo Autorytet
    Postów: 4053 2381

    Wysłany: 18 czerwca, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pandzia, pięknie wyglądasz 😍 rosnijcie zdrowo ❤️❤️❤️ ciocie bardzo kochają ❤️❤️❤️

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4053 2381

    Wysłany: 18 czerwca, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, widzę,że myślimy podobnie. Póki co jestem bardzo zadowolona z opieki lekarza prowadzącego, więc też niczego nie ukrywam i stawiam na pełną transparentność. Przy tak poważnych lekach też nie chce ryzykować, że wejdą w interakcje z lekami do ivf i coś mi się stanie. Myślę też, że od ostatniej wizyty dużo się wydarzyło i w związku z tym mogę wrócić do poprzedniego lekarza z nastawieniem na negocjacje, ale to raczej bliżej transferu jak już będę wiedzieć jak poszła stymulacja.

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4053 2381

    Wysłany: 18 czerwca, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Ja póki co nie wejdę w link od Pandzi, ale wiesz że masz moje wsparcie 😘

    Nasza kochana 🫂🫂🫂 jak się trzymasz? Masz teraz może wolne?

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1195 1027

    Wysłany: 18 czerwca, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane 🥰
    Przepraszam, że nie odzywałam się ostatnie kilka dni ale weekend miałam bardzo imprezowy 🫕🍺🍹 a w poniedziałek praca i co chciałam się do którejś odnieść, to obowiązki mnie odrywały 😁

    Smerfetko, jeśli chodzi o badania takie jak KIR, allo mlr i cross match , to mi lekarz tłumaczył, że wynik tego badania może mieć również wpływ w późniejszym etapie ciąży. Tłumaczył to w ten sposób, że ciąża dla organizmu kobiety jest jak "przeszczep" i jeśli u kobiety występują przeciwciała blokujące, to organizm może dążyć do odrzucenia na każdym etapie. Najbardziej na początku, ale nie wykluczone też na późniejszym. Osobiście dla mnie to jest podejrzane, że serduszko nagle staje, dlatego również cały czas szukam odpowiedzi i leczenia. Niedługo będę miała teleporade z immunologiem, podobno bardzo dobra doktor i nie trzeba jechać osobiście. Jeśli coś doradzi, to może skorzystasz z mojego polecenia 🙂

    Pinki dobrze, że ustawiłaś sobie monitoringi w razie W. Zawsze łatwiej później zrezygnować z wizyty, niż szukać na szybkości 🙂

    Echo ciekawe dlaczego tak jest, że ta lekarz akceptuje leczenie tylko konkretnych immunologów. Co jeśli chciałabyś postawić na współpracy z prof J? Tych tabletek jest naprawdę dużo, ale byłaś bardzo zadowolona z jej podejścia i tego że interpretowała dosłownie wszystko, a jej diagnoza brzmiała sensownie. Rozumiem dlaczego jesteś przeciwna szczepieniom..czy podawanie immunoglobulin jest teraz finansowane?

    Alauda i Elza, ehh ta małpa jak trzeba to ona się opieprza 😬 trzeba na nią chyba jakieś czary odprawiać 🧙

    Pandzia piękny brzuszek, ślicznie wyglądasz 🥰
    Odzywaj się do nas w miarę możliwości 😚

    Jednorożec, jak już zarezerwujesz wczasy to pochwal się koniecznie gdzie lecisz! ☀️☀️☀️

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2842 1392

    Wysłany: 18 czerwca, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Hej kochane 🥰
    Przepraszam, że nie odzywałam się ostatnie kilka dni ale weekend miałam bardzo imprezowy 🫕🍺🍹 a w poniedziałek praca i co chciałam się do którejś odnieść, to obowiązki mnie odrywały 😁

    Smerfetko, jeśli chodzi o badania takie jak KIR, allo mlr i cross match , to mi lekarz tłumaczył, że wynik tego badania może mieć również wpływ w późniejszym etapie ciąży. Tłumaczył to w ten sposób, że ciąża dla organizmu kobiety jest jak "przeszczep" i jeśli u kobiety występują przeciwciała blokujące, to organizm może dążyć do odrzucenia na każdym etapie. Najbardziej na początku, ale nie wykluczone też na późniejszym. Osobiście dla mnie to jest podejrzane, że serduszko nagle staje, dlatego również cały czas szukam odpowiedzi i leczenia. Niedługo będę miała teleporade z immunologiem, podobno bardzo dobra doktor i nie trzeba jechać osobiście. Jeśli coś doradzi, to może skorzystasz z mojego polecenia 🙂

    Pinki dobrze, że ustawiłaś sobie monitoringi w razie W. Zawsze łatwiej później zrezygnować z wizyty, niż szukać na szybkości 🙂

    Echo ciekawe dlaczego tak jest, że ta lekarz akceptuje leczenie tylko konkretnych immunologów. Co jeśli chciałabyś postawić na współpracy z prof J? Tych tabletek jest naprawdę dużo, ale byłaś bardzo zadowolona z jej podejścia i tego że interpretowała dosłownie wszystko, a jej diagnoza brzmiała sensownie. Rozumiem dlaczego jesteś przeciwna szczepieniom..czy podawanie immunoglobulin jest teraz finansowane?

    Alauda i Elza, ehh ta małpa jak trzeba to ona się opieprza 😬 trzeba na nią chyba jakieś czary odprawiać 🧙

    Pandzia piękny brzuszek, ślicznie wyglądasz 🥰
    Odzywaj się do nas w miarę możliwości 😚

    Jednorożec, jak już zarezerwujesz wczasy to pochwal się koniecznie gdzie lecisz! ☀️☀️☀️

    Magdanka hej 😘 miałaś jakieś wesele czy inne imprezki ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca, 14:18

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • alauda Autorytet
    Postów: 2823 2037

    Wysłany: 18 czerwca, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Kochane, widzę,że myślimy podobnie. Póki co jestem bardzo zadowolona z opieki lekarza prowadzącego, więc też niczego nie ukrywam i stawiam na pełną transparentność. Przy tak poważnych lekach też nie chce ryzykować, że wejdą w interakcje z lekami do ivf i coś mi się stanie. Myślę też, że od ostatniej wizyty dużo się wydarzyło i w związku z tym mogę wrócić do poprzedniego lekarza z nastawieniem na negocjacje, ale to raczej bliżej transferu jak już będę wiedzieć jak poszła stymulacja.


    Masz rację. Również nic bym nie ukrywała, ponieważ bałabym się, ze tymi lekami albo stymulacja pójdzie nie tak, albo tak jak napisałaś - będzie to miało wpływ na Twoje zdrowie.

    Czyli na razie całkowicie odpuszczasz prof J?

    Echo lubi tę wiadomość

    83; AMH 0,73

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1195 1027

    Wysłany: 18 czerwca, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Magdanka hej 😘 miałaś jakieś wesele czy inne imprezki ?

    Miałam urodziny koleżanki w sobotę i grilla rodzinnego w niedzielę, a w poniedziałek doba w pracy. To było ciężkie kilka dni 😁 ale super się bawiłam, wypiłam za zdrowie każdej z was 😁🍹🍺 i wytańczyłam się na długo 💃
    Oczywiście możesz, zaakceptuje tylko jakbym nie odpisywała to przypomnij mi na forum, że mam tam zajrzeć bo często zapominam, że istnieje taka opcja priv 😁

    Pinkflower, alauda, Echo, Elza1234 lubią tę wiadomość

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • alauda Autorytet
    Postów: 2823 2037

    Wysłany: 18 czerwca, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Elza, lekarka marzenie po prostu 🤦🏼‍♀️ kurcze, fatalnie, że włókniaka masz. Na pewno będzie ok, ale ile stresu 😞

    Alauda, kurcze, szkoda że lekarze nie myślą o tym, że skoro pacjentka ma termin ważnego badania, to zabezpieczyć jakimś progiem czy coś, żeby była po miesiączce, a nie stres i przekładanie 😞

    Wczoraj pomyślałam o tym samym. Żałuję, że nie poszlam po receptę na proga. Tylko wcześniej nie przeszło mi to przez myśl, bo naprawdę rzadko mam cykle dłuższe niż 30 dni. Cztery lata temu miałam cykl trwający 34 dni, więc dlaczego w tym cyklu miałoby się coś zadziać.

    83; AMH 0,73

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2842 1392

    Wysłany: 18 czerwca, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Miałam urodziny koleżanki w sobotę i grilla rodzinnego w niedzielę, a w poniedziałek doba w pracy. To było ciężkie kilka dni 😁 ale super się bawiłam, wypiłam za zdrowie każdej z was 😁🍹🍺 i wytańczyłam się na długo 💃
    Oczywiście możesz, zaakceptuje tylko jakbym nie odpisywała to przypomnij mi na forum, że mam tam zajrzeć bo często zapominam, że istnieje taka opcja priv 😁

    No to cudnie a z tańcami to już wgl 🥰
    Wysłałam zapro 😉

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 4053 2381

    Wysłany: 18 czerwca, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Hej kochane 🥰
    Przepraszam, że nie odzywałam się ostatnie kilka dni ale weekend miałam bardzo imprezowy 🫕🍺🍹 a w poniedziałek praca i co chciałam się do którejś odnieść, to obowiązki mnie odrywały 😁

    Smerfetko, jeśli chodzi o badania takie jak KIR, allo mlr i cross match , to mi lekarz tłumaczył, że wynik tego badania może mieć również wpływ w późniejszym etapie ciąży. Tłumaczył to w ten sposób, że ciąża dla organizmu kobiety jest jak "przeszczep" i jeśli u kobiety występują przeciwciała blokujące, to organizm może dążyć do odrzucenia na każdym etapie. Najbardziej na początku, ale nie wykluczone też na późniejszym. Osobiście dla mnie to jest podejrzane, że serduszko nagle staje, dlatego również cały czas szukam odpowiedzi i leczenia. Niedługo będę miała teleporade z immunologiem, podobno bardzo dobra doktor i nie trzeba jechać osobiście. Jeśli coś doradzi, to może skorzystasz z mojego polecenia 🙂

    Pinki dobrze, że ustawiłaś sobie monitoringi w razie W. Zawsze łatwiej później zrezygnować z wizyty, niż szukać na szybkości 🙂

    Echo ciekawe dlaczego tak jest, że ta lekarz akceptuje leczenie tylko konkretnych immunologów. Co jeśli chciałabyś postawić na współpracy z prof J? Tych tabletek jest naprawdę dużo, ale byłaś bardzo zadowolona z jej podejścia i tego że interpretowała dosłownie wszystko, a jej diagnoza brzmiała sensownie. Rozumiem dlaczego jesteś przeciwna szczepieniom..czy podawanie immunoglobulin jest teraz finansowane?

    Alauda i Elza, ehh ta małpa jak trzeba to ona się opieprza 😬 trzeba na nią chyba jakieś czary odprawiać 🧙

    Pandzia piękny brzuszek, ślicznie wyglądasz 🥰
    Odzywaj się do nas w miarę możliwości 😚

    Jednorożec, jak już zarezerwujesz wczasy to pochwal się koniecznie gdzie lecisz! ☀️☀️☀️

    O, właśnie mi przypomnialas, że jest jeszcze jeden immunolog, z którym mogłabym ponegocjować 😄! A ona przyjmuje również zdalnie, co mnie bardzo ratuje. Szczerze mówiąc cały czas próbuje to wszystko przetrawić. Lekarka nie akceptuje tylko J. Reszta lekarzy, ktora jest dyplomowanym immunologiem jest jak najbardziej akceptowana i wręcz sama zachęca do konsultacji. Tutaj chodzi tylko i wyłącznie o to, że w tej klinice mają bardzo duże wątpliwości co do leczenia J., które uważają za niebezpieczne.

    Super,że miałaś imprezowy weekend 😍 pewnie ciężko było Ci wrócić do pracy, co?

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4053 2381

    Wysłany: 18 czerwca, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Wczoraj pomyślałam o tym samym. Żałuję, że nie poszlam po receptę na proga. Tylko wcześniej nie przeszło mi to przez myśl, bo naprawdę rzadko mam cykle dłuższe niż 30 dni. Cztery lata temu miałam cykl trwający 34 dni, więc dlaczego w tym cyklu miałoby się coś zadziać.

    Oczywiście kochana, nie wyrzucaj sobie 🫂 to nie Twoja wina. Widzisz jak kapryśne potrafią być cykle i niczego nie da się przewidzieć. Daj znać jakie są możliwości przełożenia zabiegu, teraz to jest najważniejsze 🤞🤞❤️

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • alauda Autorytet
    Postów: 2823 2037

    Wysłany: 18 czerwca, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Oczywiście kochana, nie wyrzucaj sobie 🫂 to nie Twoja wina. Widzisz jak kapryśne potrafią być cykle i niczego nie da się przewidzieć. Daj znać jakie są możliwości przełożenia zabiegu, teraz to jest najważniejsze 🤞🤞❤️

    Jutro tam zadzwonię, najpóźniej w czwartek. Nie chcę zajmować terminu, bo pewnie ktoś w podobnej sytuacji może wskoczyć na moje miejsce.
    Tylko fajnie by było gdybym juz zaczęla chociaz plamic, wtedy wiedziałabym na kiedy mogłabym się ewentualnie umawiać.

    83; AMH 0,73

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Echo Autorytet
    Postów: 4053 2381

    Wysłany: 18 czerwca, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Jutro tam zadzwonię, najpóźniej w czwartek. Nie chcę zajmować terminu, bo pewnie ktoś w podobnej sytuacji może wskoczyć na moje miejsce.
    Tylko fajnie by było gdybym juz zaczęla chociaz plamic, wtedy wiedziałabym na kiedy mogłabym się ewentualnie umawiać.

    Trzymam kciuki żeby @ już przyszła🙏🍀 akurat teraz jak jest potrzebna, to się ociąga..

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2695 2541

    Wysłany: 18 czerwca, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że nie mogę się otrząsać.
    Znowu poczułam się jak jakaś zepsuta zabawka, której nie da się naprawić.

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9385 9960

    Wysłany: 18 czerwca, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Powiem Wam, że nie mogę się otrząsać.
    Znowu poczułam się jak jakaś zepsuta zabawka, której nie da się naprawić.
    Wyrzuć z głowy słowa tej baby. Nie ma miejsca na takie rzeczy. To ona jest zepsuta, a nie Ty. Pozbawiona empatii, taktu. Taki człowiek nie powinien pracować z ludźmi.

    Elza1234, Echo lubią tę wiadomość

  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1398 1730

    Wysłany: 18 czerwca, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Powiem Wam, że nie mogę się otrząsać.
    Znowu poczułam się jak jakaś zepsuta zabawka, której nie da się naprawić.

    Jesteś cudowną kobietą, i nikt nie ma prawa tego podważyć . Znamy się tylko albo aż z forum. A ja Cię uwielbiam! Tyle ciepła od Ciebie bije. Pamiętaj że nie masz wpływu co usłyszysz ale masz wpływ jak zareagujesz :*

    Elza1234, Echo lubią tę wiadomość

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1398 1730

    Wysłany: 18 czerwca, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Hej kochane 🥰


    Smerfetko, jeśli chodzi o badania takie jak KIR, allo mlr i cross match , to mi lekarz tłumaczył, że wynik tego badania może mieć również wpływ w późniejszym etapie ciąży. Tłumaczył to w ten sposób, że ciąża dla organizmu kobiety jest jak "przeszczep" i jeśli u kobiety występują przeciwciała blokujące, to organizm może dążyć do odrzucenia na każdym etapie. Najbardziej na początku, ale nie wykluczone też na późniejszym. Osobiście dla mnie to jest podejrzane, że serduszko nagle staje, dlatego również cały czas szukam odpowiedzi i leczenia. Niedługo będę miała teleporade z immunologiem, podobno bardzo dobra doktor i nie trzeba jechać osobiście. Jeśli coś doradzi, to może skorzystasz z mojego polecenia 🙂

    Magdanka- jak nie otrzymam odpowiedzi w badaniach genetycznych to oczywiście będzie zagłębiać się dalej albo równolegle będę sprawdzać inne tematy. Jak będziesz po rozmowie z immunologiem i będziesz zadowolona to chętnie dowiem się szczegółów :* dziękuję że o mnie pamiętasz 🥹

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
‹‹ 1036 1037 1038 1039 1040 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ